Tuning műhely

2008. October 05., téma
Fórum » Asztali PC
Ide minden jöhet ami a PC tuningolásával kapcsolatos.

Kérjük nem linkelni, max bemásolni.

Mindenki csak a saját felelősségére tuningoljon, az oldalon elhangzott ötletekért / okozott károkért sem az oldal, sem az ötletadó nem vállalja a felelősséget!
Hozzászólások: 6 309
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Bronson: holnap (10.16) érkezik az új hűtő, szóval megcélzok egy 3,2ghz-t 😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Ramot még én is vennék de a proci az más. Sokkal sérülékenyebb még úgy is, hogy benne van a kis műanyag tokjában. Szerintem.
0
0
0
0
Bronson avatar
Csomagot csakis megbízható eladótól szabad rendelni! Én már megjártam 2x, hogy jó olcsón kínáltak valamit, aztán persze átverés volt... ez még a biznisz hajnalán volt, azóta nem csinálok ilyet 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Én már vettem előreutalás+csomagküldéssel ramot, hardveraprón olyan eladótól, akinek már volt jópár pirospontja. Minden rendben ment.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Éppenséggel van pont Nyíregyháza környékén eladó q6600. Persze én nem tudom mennyire megbízható a csomagküldés. Én nem is küldtem és nem is küldtek még nekem. [LINK]
0
0
0
0
Fecni avatar
Nyiregyháza környékén😃
errefele meg nemnagyon vannak ilyen dolgok eladók😃Mert szabolcsmegye
0
0
0
0
Bronson avatar
3,5ghz-ig elvileg gond nélkül fel kéne hogy menjen... de gyári hűtővel nem fog menni...
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Egy Athlon ii x4 635-t (2.9ghz alap) mennyire érdemes felhúzni?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Te am hol laksz aragon129? Mármint vállalod a csomagküldést? Persze ezek megbízható eladók de ettől még a csomagnak oda is kell érnie. Szerintem ott érdemes keresned ahol laksz, ahol el tudsz menni érte személyesen. Persze biztos jó a csomagküldés is. Én ódzkodom tőle.
0
0
0
0
Puffin avatar
aragon129: jó kis ház az! Az utódja van nekem. 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
ez szintén megbízható eladó

[LINK]
0
0
0
0
Fecni avatar
csak azt nem tudom hogy házat mennyiért adná.mert rámondom az 5ezret és elhajt a picsába😆
0
0
0
0
Fecni avatar
amugy szerintetek 20k-bol ketudok hozni egy procit-hűtőt meg egy gépházat?😃
csak azért nemakarok összevissza vásárolgatni,mert az se jó
egyenlőre ők lennének:
a proci tőle[LINK]
a hűtő töle[LINK]
a ház meg ez[LINK]
0
0
0
0
zelcsi avatar
aragon129: ha nem akarod húzni a procit akkor elég a gyári is!
0
0
0
0
Puffin avatar
vegyél jobbat. Haveromnál a Q660-on egy CM TX3 Evo van. Húzás nélkül az elég
0
0
0
0
Fecni avatar
oké elolvastam😃 azt hittem hogy a hűtőhoz kapcsolódik valahogy nem a proci fogyasztásához😆
Amugy elég lenne szerintetek ra a gyári hűtője agy vegyek jobbat?
0
0
0
0
zelcsi avatar
aragon129: olvasd el: [LINK]

ős is teljesen megbízható eladó : oraihunter
0
0
0
0
Fecni avatar
akkor jó embert találtam😃ja és az a tdp az mit takar?meg keresgéltem gyári q6600as hűtőt [LINK]
0
0
0
0
zelcsi avatar
aragon129: megéri! sőtt, az egyik legmegbízhatóbb ember a hardveraprón! 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
ez egy tuti megbízható eladó!
0
0
0
0
Fecni avatar
egy régi szar házam van amugy(birtam a gépemhez) ki se adja a google rendes oldalon.Amugy ennél az eladónál[LINK]megéri venni?ugyan úgy a q6600 lenne,és a TDP az mi akar lenni?pl a q6600-as gyárijához ez van írva 105W TDP
0
0
0
0
Bronson avatar
Teljesen jogos a felvetés, erre nem is gondoltam... 😊 amúgy ha valami nagyon alap a ház, azokon általában 0 szellőzés van, szóval hiába lenne egy jobb hűtő, ha csak kevergetné a levegőt bent...
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
De azért a hyper t4 nem fér be akármilyen házba. Neki meg valami modion van. Mi garantálja, hogy fel tudja rakni a ház oldalát miután beszerelte azt a hűtőt?
0
0
0
0
Bronson avatar
Ben Nevis-t ajánlok, meg Hyper T4-et személyes tapasztalatból!
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Hát ennél jobb kéne. Ez csak 80 wattig ajánlja a gyártó. Te 95-105 wattos procikat fogsz nézni.
0
0
0
0
Fecni avatar
amugíy az hogy mekkora a venti az számít?😃
mert nézem és láttam egy olyat hogy ennek 120/140mm-es hűtő kell
[LINK]Ez jó?😃
0
0
0
0
winrar avatar
aragon129: Olvass teszteket, ha magyar kell, akkor prohardver-en találhatsz.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Csak annyit kérdeztél, hogy
miszerint tudom eldönteni hogy jó-e rá vagy nem?

Természetesen nem a legolcsóbb és leggagyibb hűtőt kell venni... 😆
Nézd az értékeléseket, tapasztalatokat vagy akár teszteket.
0
0
0
0
Fecni avatar
jah akkor nem számít az hogy emnnyire hűt vagy ilyenek?😃
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Le van írva, hogy milyen foglalatokhoz jó. Ezek után már csak az kérdéses, hogy elfér e rendesen.
0
0
0
0
Fecni avatar
oké köszi csak azt nem tudom hogy hűtőknél mi szerint tudom eldönteni hogy jó-e rá vagy nem?😃
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Nekem holnap jön a DeepCool ICE EDGE MINI FS V2.0, majd elmondom a gyárihoz képest mennyivel hűt jobban. (Bár először csak egy e5400-on tudom majd kipróbálni.)

Egy ilyen biztosan jó lesz hozzá.

[LINK]

Vagy

[LINK]
0
0
0
0
Fecni avatar
És milyen hűtő lenne rá jó?mert a többiről úgy ahogy de hűtőről semmit nem tudok
0
0
0
0
Bronson avatar
természetesen mindkettő birná...
0
0
0
0
rollo avatar
Koszi a gyors valaszokat 😀 A procim meg a tapom elbirna a 980-at vagy a 980Ti-t ? Az alaplapomba paszolna?
0
0
0
0
Bronson avatar
Természetesen megérné. 75-80k között mennek hardveraprón...
0
0
0
0
rollo avatar
Szevasztok volna eggy kerdesem,ha eladnam a GTX 780Ti-met megerne valtanom GTX 980-ra ? Ja es mennyiert tudnam eladni 780-at?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
oldalt azt tudok. hardverapro.hu. Lényeg, hogy legyen az illetőnek sok jó értékelése és pozitív értékelése. Itt van pl ez: [LINK] inne pl a q8200 is jó lenne. De itt van egy q6600 is. [LINK]. Hűtőből elvileg elég a gyári ha adnak hozzá. De ami mostani procidon van az vlaszeg nem lesz elég rá.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Hardveraprón 7-8k-ért adják.

[LINK]
0
0
0
0
Fecni avatar
És hol tudnám megvenni?Valami jó boltot vagy oldalt ami jó tudok linkelni?😃
meg amugy gyári hűző jó hozzá?😃Ha nem akkor milyen kellene?Fingom nincs ilyenekröl😆
0
0
0
0
Puffin avatar
Azt meg ne vedd annyiért, inkább használt...
0
0
0
0
Fecni avatar
akkor ez használt lenne?http://www.hardverker.hu/catalog.php?product_id=256174
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Újonnan már nem igazán fogsz kapni.
0
0
0
0
Fecni avatar
ja gondolom használtan
0
0
0
0
Puffin avatar
A Q6600-as kb 8 ezer Ft.
0
0
0
0
Fecni avatar
hát őszintén szolva én a hardverkertől rendeltem volna a procit,ott egy huszas az ára.Vga-ra megy nemtudom az is ugy 15 körül valahogy.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció