Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 771
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Jano911 avatar
Nem rossz az új kinézet,de nekem a régi is teljesen megfelelt.😀
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Lehetne Gépigény app androidra, IOS-re és Windows Phone-ra.
0
0
0
0
Liptik avatar
Viszont nekem ott felül tiszta jó, hogy átlátszó, a fekete csíkkal hát van kicsi, de 16:10-ben nem nagy gond, nekem alapból 150%-ra van nagyítva, 100%-oson már kicsit nagyobb a fekete csík, amúgy, ha tényleg, ha mobil miatt kapta az új dizájnt, akkor inkább azt kéne csinálni, hogy mobilon (Androidon / Iosen / Windows Phonon) lenne olyan alkalmazás, ahol jobb mobilról. Vagy külön oldalt, mint az "m.facebook.com", ha mondjunk valakinek nem okos telefonja van, viszont lehet rajta netezni.
Én az új gépigény összehasonlító rendszert várom.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Ajax jó ötlet, és működik is. Viszont van egy olyan írott, vagy íratlan szabály (most hirtelen meg nem mondom), hogy nem a felhasználóknak kell alkalmazkodniuk az oldalhoz, hanem az oldalnak a felhasználók igényéhez. Úgy kell kialakítani egy weboldalt hogy az a lehető legszélesebb körben, gond nélkül ki tudja szolgálni a felhasználókat. Ez mind használhatóság tekintetében mind kinézet tekintetében így van. De talán figyelembe lesz véve az amit 2x is leírtam tegnap este, mert az azt apró módosítást bárki gond nélkül meg tudná csinálni, és máris sokkal szebb lenne.
0
0
0
0
Ajax avatar
CTRL + egérgörgő fel, és állítsátok 200%-osra, így tökéletes, nincs oldalt fekete rész. 😆
0
0
0
0
Liptik avatar
Nekem az a probléma, hogy a kommentek nem középen vannak, hanem oldalt, tehát a régi jobb.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Fura ez az új design,régivel semmi bajom nem volt. Átláthatatlan nekem jelenleg az egész,nem tetszik. A nagy fekete semmik az oldal egyes sarkaiban meg végképp, tudom hírdetés meg minden de akkor is.. 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Nekem sem jön be annyira telefonon, tényleg lehetetlen olvasni bármit is így. 😕
0
0
0
0
winrar avatar
Egyáltalán nem tetszik ez az új dizájn...
Össze-vissza van minden és egy 23"-os Full HD monitornál már elég zavaró tud lenni, hogy minden középre van nyomva, a 2 oldal pedig üres fekete.
0
0
0
0
rollo avatar
Hat gyerekek en sem vagyok elragadtatva ettol az uj desingtol 😞 Szerintem is jobb volt a regi !!!
0
0
0
0
Mizushio avatar
A régebbi nekem is sokkal jobban tetszett jobban átlátható volt az egész. Meg igen ez a nagy feketeség jobb oldalt eléggé zavaró tud lenni.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Nekem tetszik ahogy van 😀
0
0
0
0
nito avatar
Fura nagyon fura... idővel meglehet szokni, de nekem a régi jobban tetszik 😀 (ami jobboldalt van Legnépszerűbb / Új játékok az ha átkerülne vissza a bal oldalra akkor jó lenne 😃😉
0
0
0
0
xoki avatar
Hát nem tudom, nagyon szokni kell az biztos. Igazából az hogy nincs középen ahogy eddig, az nagyon zavaró szvsz.
Legjobban a home gombot hiányolom, vagyis mindig keresem, aztán rájövök hogy hopp már nincs ott... 😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Ha le van tiltva, ha nem a lényeg hogy az elhelyezés ebben a formában nagyon nem jó. Mint írtam a blokkok sorrendjét megváltoztatva már jobb lenne a helyzet, mert akkor a lényeges dolgok látszódnának.
0
0
0
0
MoonW avatar
A fekete részek probléma: a fekete részeken hirdetések találhatóak, amelyek az oldal részét képezik minden szempontból. A hirdetések tiltását továbbra sem preferáljuk.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Nekem se tetszik. Az elrendezés még oké lenne, de a hirdetések miatt baromira szét van csúszva. Ha marad ez akkor szerintem jobb lenne az oldalhoz kapcsolódó dolgokat összerakni 1 helyre, a többi szemetet meg a legaljára.

Legnépszerűbb/Új játékok alá fölhozni a Nyereményjátékok/Szavazás/Tagok blokkot a hirdetést meg letolni alá, mert ez így eléggé borzalmas. Pont a lényeg nem látszik.

Lehet hogy már azért pacsit kapok hogy tiltom a hirdetéseket, de ha vannak ha nincsenek ez így nagyon nem jó. A lényeg nem látszik, és tudom, hogy nem nagy dolog görgetni egyet, de ez designe szempontjából nézve közelebb van a 0-hoz mint a 10-hez.
https://s28.postimg.org/fd0eucfq5/gepigeny_fail.jpg
0
0
0
0
asdasdasd555 avatar
Borzasztóan rossz az elrendezés, annyira nem áll kézhez hogy hihetetlen. :/ Az előző jobb volt.
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Arno Dorian:Próbáld a nyilakkal és ne a számokkal.

Amúgy nekem is nagyon fura!
0
0
0
0
sisko avatar
Lehet,hogy a megszokás nagy úr,de nekem sem jön be ez az újítás,meg hogy az aktív témák az oldal legaljára kerültek...a videók meg legfelül,pedig azok alig változnak napi szinten...én legalábbis nem videózni járok fel az oldalra(de ez legyen az én gondom).. 😞 És nekem is elég macerás mobilról elérni a be- és kijelentkező fület....
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Ajax: Nem mindig. A csempéset én még mindig nem szoktam meg és inkább teszek fel rendes start menüt, mint sokan. Mint írtam, az eddigi újításokkal nem volt bajom, sőt tetszettek. Egyedül régen az oldal "összenyomása" "viselt meg" jobban, de azt meglehetett szokni és már meg is megtörtént persze, de itt most nem érzem azt... de lehet kénytelen leszek valahogy...
Arno: Nekem is ez a helyzet, lehet mindenkinek. De azt még lehet javítani gondolom.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Majd még fog alakulni úgy is.
Viszont telefonról azt a lenyitós fület tömör gyönyör lesz használni
0
0
0
0
Ajax avatar
Mindig ez van amikor megújul egy oldal, a régi jobb, az új szar. Nekem se nyerő ez a csempés winfos elrendezés, de természetesen hozzá fogok szokni, és később semmi bajom se lesz vele, ahogy másnak se. Csak fura, és a megszokás nagy úr.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Ez nekem se nyerő.A régit jobban átláttam.Ahhoz már hozzá szoktam.Jó, mindent meg lehet szokni, de nem mindig érdemes újítani, főleg ha az jól működik és jól átlátható.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
ezt benéztétek nagyon rossz
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Nem jo :/ sokkal atlathatobb a regi verzio....
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Ez most nekem sem jön be... 😕
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
Te jó ég. A régi elrendezés sokkal jobb és átláthatóbb volt.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Nekem jobban bejött az ez előtti. Jobban tetszett az elrendezés, évek alatt meg is szoktam. Most ez így... valahogy nem. Eddigi újítások pedig bejöttek. De ez, hogy nem középen vannak a dolgok és a képeim alatt is reklám.. :S
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Nekem tetszik, ez az új elrendezés, bár még kicsit szokatlan, hogy a hozzászólások nem telhesen középen vannak, de majd hozzászokik az ember 😜
0
0
0
0
usbee avatar
Sziasztok!

Jó lenne, ha az oldalon a fejlécen a közösségi oldalak ikonjai nem a mostani módon lennének megcsinálva.

Jelenleg mindegyik a
.full_header_logo_socb
osztályba tartozik, ráadásul a kép a html-ben van benne, és nem css-sel van beállítva az adott div-hez, mint háttér.

Sokkal jobb lenne az, ha mondjuk a Steam gombja a
.full_header_logo_steam
osztályba, a Twitter gombja a
.full_header_logo_twitter
osztályba, a Facebook gombja a
.full_header_logo_facebook
osztályba, a Google+ pedig a
.full_header_logo_google
osztályba tartozna, és ha a képek így úgy lennének megcsinálva, hogy a css-ben mindegyik div kapna egy saját hátteret, ami jelen esetben valahogy így nézne ki:

.full_header_logo_steam {background-image: url("/steam_icon.png"😉;}


Ez csak azért lenne főleg fontos, mert jelenleg nem tudom ezeket az ikonokat Stylish-sal módosítani, pont a jelenlegi megvalósítás miatt.

A másik dolog, ami felmerült bennem:

Szuper lenne, ha egy játéknál, ami több platformra is megjelent, azoknál ki lehetne választani a platformot, és meg lehetne nézni a Mac-es és Linuxos gépigényét is az adott játéknak 😀

Illetve ezzel együtt a gépeknél ne csaka Windows különböző verzióit, hanem OS X és Linux verziókat is ki lehetne választani.
Mivel a Steam általában az ubuntu egy adott verzióját jelöli meg, mint követelmény, így praktikus lenne egy olyan kivitelezés, hogy ki lehessen választani az Ubuntu verzió közül valamelyiket, meg lenne egy "egyéb Linux disztró" opció. Mivel lehetetlen és felesleges lenne minden egyes disztrót és verziót felsorolni 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Na még most látom,hogy 'Tervezett frissítés : 2016 január',kíváncsi vagyok a meglepetésre,remélem az egyik a CPU adatbázis lesz 😆
0
0
0
0
Krissz avatar
Hátsz a Secret of Magia, 2015.aug.21.-ei játék, nemolyan régi éppen.
0
0
0
0
Liptik avatar
Állítólag pontot lehet kapni, de új játék gépigénye egyből kikerül szinte.
0
0
0
0
Krissz avatar
Értem. Én asszem 2 őt küldtem be, ami nemvolt fenn az oldalon, azért majd figyelem, hátha. 😀
Köszi
0
0
0
0
Krissz avatar
A beküldöt gépigényeket, mennyi idő feldolgozni, illetve kapok visszajelzést róla hogy ellet e fogadva vagy sem?
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Hogyan kell pontosan elképzelni a játékteszt szerkesztését? Illetve a pontok továbbra is járnak értük?
0
0
0
0
gibdj avatar
Rendben, mindig kulturalt vagyok lenyegeben, csak szakmabeli leven a mobilos nezet hianya kicsit erzekenyen erintett.😢😆
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm a javaslatokat!

Hogy fény derüljön a titokra 😀 :
chrono02: kerüld a személyeskedést és nem lesz törölve.
gibdj: fogalmazz kulturáltan és nem lesz törölve.
0
0
0
0
Krissz avatar
Lehetne az oldalon kinézetet váltani (más CSS)
Ha megjelölök valakit egy topikban, akkor annak menjen róla értesítés, így hamarabb tud rá válaszolni.
0
0
0
0
TESLAMENHUN avatar
ha a procim 2 magos de 4 szálon fut azt hogy kell megadni adatoknál?
előre is kösz a válaszokat!
0
0
0
0
Osara avatar
Örültem, hogy megtaláltam, sokat segitett az új gép kiválasztásában.
0
0
0
0
joshsword avatar
Hiányolom a játékok adatlapjánál, hogy nincs egy képek fül. Néha jó lenne, ha egy számomra ismeretlen játékról nem csak videó, de néhány kép is lenne. 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Igen, nekem tetszik az oldal. Azért mert: egyrészt a játékok gépigénye miatt, másrészt jó közösség bár kissé hiányolom a "tech" cikkeket, hiszen biztosan sok embert érdekelnének még rajtam kívűl a technikával kapcsolatos cikkek / csemegék, élvezet lenne olvasni már persze aki ért hozzá, aki nem annak kevésbé ... 😆
0
0
0
0
Puffin avatar
Ha megjelölsz húszmillió játékot akkor minek kell az neked? Azt nézegeted hogy mivel játszottál anno?
0
0
0
0
Puffin avatar
Ha rámész hogy játékok előjön egy kis ablak és ott van hogy Adatbázis. Ott ABC szerint kereshetsz!
0
0
0
0
Omis avatar
live chat támogatom én is😃
0
0
0
0
szabikatm avatar
Örülök. 😀 Várom a fejlesztéseket. Csak így tovább. 😀
Oldal stílusa így jó ahogy van. Mondhatnám, hogy az oldal pecsétje is egyben.
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm a javaslatokat! Mindegyikre nem tudok reagálni, de megfontoljuk őket!

szabikatm: tervben van egy szűrő az adatbázisokhoz, amelyek könnyítik a keresést.

Arno Dorian: Nem tervezzük nagyon megváltoztatni az oldal stílusát, a színvilága is megmarad.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció