Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 771
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tyrion Lannister avatar
Azért jó ez az oldal, mert azon kívül, hogy a gépigényeket is megtudjuk, király közösségi oldalként is működik. Ja és ami a számomra a legfontosabb: lehet teszteket írni, és azokat közzétenni. Én szeretek ezzel foglalkozni, és egyetlen másik oldal sem kínál ilyet.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
szabikatm: Jó ötletnek tartom.
0
0
0
0
szabikatm avatar
Javaslat.
Sokszor hiányoltam már, ilyenkor maradt a különböző Youtube-os videók ahonnan kis infót gyűjtve néztem utána a játékoknak.
Ha játkot akarok keresni alapból "Játékok" menüpontot használom vagy a "Toplista"-n belüli játékokat futom végig.
A játékok menü pontnál láthatunk ugyebár 4 különböző fület. De sok játék nem található meg maximum az adatbázisban az meg hát a "tűt a szénakazalban eset" eset körülbelül.
Arra gondoltam, lehetne egy játék keresési fület berakni, ahol megtalálható lenne különböző szűkítések.
Mivel minden játék leírásában szerepelnek ezek az adatok így szerintem annyira nem lenne komplikált megoldani.
Hogy mire is gondolok pontosan?
Például legfontosabbként a játék műfajára leszűkítés, ha engem most éppenséggel csak tegyük fel FPS, verseny vagy éppenséggel szimulációs játékok érdekelnek. Műfajon belül pedig legnépszerűbb, megjelenés alapján rendezés, értékelés és hasonlókon.
És talán egy valami megkönnyítené még sok ember életét. Sok ember, úgy ahogy én sem engedhettem meg magamnak atomreaktor gépet. (pl. egy új játékkal játszani? Majd 5 évre rá talán játszok vele akkor már olcsóbb lesz egy olyan gép amin elfut...) nah de a lényeg.
Én régebben egy laptopon játszottam 1 magos AMD, 3 GB ram, 512 videókártya... mire találtam egy játékot youtube-n vidiket lestem vagy esetleg valaki mondta. Akkor feljöttem az oldalra kb 15 másodpercre, hogy megnézzem, hogy elfut-e egyáltalán... Aztán kiderült, hogy nem így léptem is az oldalról kb ennyi volt a történet. Nem is tartottam fontosnak, hogy regeljek ha ennyi időt töltök az oldalon. Viszont ha gép adatok alaján tudtam volna keresni sokkal egyszerűbb lett volna az élet e téren. ( Pedig tuti belépések alapján nem 7-es hanem 20-as lennék már. 😃 ) Egy processzor, ram és egy videókártya adat elég egy körülbelüli játék válogatáshoz.
Pacsi mindenkinek. 😀
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
javaslat: ne csak 3mb méretű képet lehessen feltölteni, hanem nagyobbat, min 6mb
0
0
0
0
Krissz avatar
Írjuk át a CSS-t black & green re 😃 nessze neked új színvilág 😃
(csak vicceltem...)
0
0
0
0
winrar avatar
Igaz, nem javaslat, de köszönöm szépen a több helyet a postaládában. Igaz, apróság, de sok olyan üzenet van, amit nem akarok kitörölni, mert később még hasznát vehetem. Így most kicsit jobban elférek 😃
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Igaz, én is ilyen tagok által beküldős rendszerre gondoltam.
0
0
0
0
Bukta avatar
Szerintem nagyobb lista lenne, mint a pc játékokról. Nem rossz ötlet, csak valahogy úgy kéne megoldani, hogy mi felhasználók küldjük be, hogy van ilyen játék. És erre kinevezni pár megbízható tagot, akik majd ellenőrzik a dolgokat. Gondolj bele mennyi idő lenne az adminnak/adminoknak ezt megcsinálni.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Javaslat: lehetne egy adatbázis telefonos/androidos játékokból is, bár itt sok gépigényt nem lehetne megadni, de lehetőség lenne őket értékelni. Jó ötlet?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Remélem megint lesz webáruház 😃
0
0
0
0
Liptik avatar
Kék felete style + a reklámok. 😆
0
0
0
0
FekaRap avatar
ha jol emlékszek a kezdtetek óta ez a kék-fekete stylo van, ebbe lesz változás vagy megmarad örökre ? 😃
0
0
0
0
no avatar
Fejlesztési javaslat:
Én azért járok ide, hogy a gépemhez megfelelően FPS vagy TPS játékokat keressek, de mivel nem ismerek mindent név szerint így jól jönne egy kategorizálás a játékoknak is, nem csak egy ömlesztett adatbázis.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Azért Facebook ne legyen már az oldal.
0
0
0
0
Liptik avatar
Az egyik szekció remélem a CPU adatbázis lesz, mert az nagyon jó lenne.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
ROBIXX az értesítést én is javasoltam már párszor, de még nem valósult meg.
0
0
0
0
MoonW avatar
A téma leírásában találjátok a folyamatban lévő fejlesztéseket. ▲
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Bronson: Ezt orommel hallom 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
ha kicsit visszaolvasol, más is igényelte már a mobil appot és tervben is van.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Meg annyi ,hogy nem tudom csak en vagyok igy vele vagy mas is ,de en rengeteget nezem a gepigeny.hu-t telefonrol mivel nem mindig vagyok gepkozelben ,de azert szeretem kovetni az esemenyeket.
A desktop verzioja nagyon jo let az oldalnak,minden tiszteletem a tervezoknek es amelett ,hogy jol nez ki konnyen kezelheto meg atlathato is 😀
Arra szeretnek kilyukadni ,hogy ha van ra ido es energia lehetne egy mobilalkalmazast is csinalni Android/IOS -ra amirol az oldalt lehet hasznalni.

Ha rendelkeznek elegendo tudassal az adott teruleten megprobalnam en megcsinalni csak sajnos ez nem all modomban.

Ezenbelul meg a kovetkezokre gondoltam...persze csak ha ez kivitelezheto
Amolyan Tapatalkos vagy 😆A-s conceptre gondolok amin belul fel lehetne iratkozni kulonbozo topicochoz,forumokhoz vagy egy adott jatekhoz es az app ertesiteseket kuldene ha ahoz egy komment erkezett,ezenbelul pm eseten is jonne ertesites stb.

Lehet ez most tul igenyesnek hangzik ,de en szemelyesen nagyon orulnek egy ilyen appnak 😃
0
0
0
0
FekaRap avatar
bronson: *** ez az archivalas kiment a fejemből.. óó 😀 szólhattal volna előbb 😲 :'D
0
0
0
0
Bronson avatar
A fontos üzenetek archiválhatóak, ami további 50 üzenetet jelent... akinek ez kevés, szerintem ott a FB vagy email mint alternatíva... 😊
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Jah,van nehany uzenet ami fontos es nem szeretne az ember kitorolni de az az 50 seperc alatt megtelik....
0
0
0
0
FekaRap avatar
Ezt az 50DB üzenet korlátot nem lehetne kilőni? olyan rossz 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm a javaslatokat!

Bronson: Jelenleg, biztonsági okokból csak én tudom megváltoztatni az email címet. Írj pü-t, hogy mire szeretnéd cserélni!

ROBIXX: Saját fórumtémák kivitelezése folyamatban van.
0
0
0
0
Bronson avatar
Az addig oké, de nem történik semmi, olyan mintha nem lenne módosítható, nincs olyan rubrikában mint a jelszó vagy a többi adat...
0
0
0
0
FekaRap avatar
Bronson : Beállítások : "Ha meg szeretnéd változtatni jelszavad vagy e-mail címed, kérjük add meg a jelenlegi jelszavad is."
0
0
0
0
Bronson avatar
E mail címet hogy lehet módosítani?? Most vagy én vagyok láma, de nem jövök rá. Profilnál van, tudom, de hogy kell módosítani, nem egyértelmű számomra...
0
0
0
0
Bronson avatar
A profilnál lévő megjelölt játékoknál nem lehetne megoldani egy ABC sorrendet...? Igy eléggé körülményes visszakeresni egy játékot...
0
0
0
0
Krissz avatar
Az a baj nekem mind fullos, tehát az archivum bejovobe talán van pár szabad, max 5 x😆
Azért ráférne egykis up 😞
0
0
0
0
ToMiHuN95 avatar
Ezzel csak az a baj, hogy valakinek több gépe van és azokon különböző oprendszerek. Nekem pl. a mostani gépemen Win10 van, de laptopon és régi gépen XP.

De az XP-s laptopodon nem játszol annyit és olyat mint a Win 10-esen. 😀 Ennyi erővel akár a telefont vagy bármit ide lehetne venni, de hát azon is van egy operációs rendszer és azt is használom...
Windowsok az XP-től lennének felsorolva, 10-ig (XP,Vista,Win7,8.1,10). Linux disztribúciók és Mac OSX rendszereknek pedig lenne egy valami mást. Aki ebbe tartozik meg hozzászólásba oda írná pontosan mit, vagy az olyan aki nem tud elhatárolódni, hogy pl gépen X rendszert, de a tévékapcsolón Y rendszert használ.
Engem ez baromira érdekelne! Persze találni a neten mindent, de itt hivatalosabb, magyarosabb és gameresebb lenne mint máshol.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nekem az lenne az ötletem,hogy minden szoftver kapna gépigényt,nem csak az operációs rendszerek,hanem pl. Sony Vegas,DJ Cross LE,FL Studio stb... 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Az sem rossz 😀

Akkor az én Intel i386 osom, és a Thomson 66MHz es CPU jaim 12Pontot kapnának 😃

BenjaminHun, igaz igaz. Elég sötét az aki azert a top ba legyen, képes beirni fake gépet. Az olyanokat szét floodolnám progimmal 😃 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
"Az userek gépeirol sem lenne rossz egy toplist." Jönne is vele a még több kamugép.. 😃
0
0
0
0
Krissz avatar
Robixx: köszi 😀 én ezeknek örülnék, meg biztos lenne még pár ember

Toplistrol nemtudtam, köszi. Akkor egy kihuzva, marad a többi 😃

Az userek gépeirol sem lenne rossz egy toplist.
0
0
0
0
winrar avatar
Postaláda helybővítés jó lenne, nekem mindig tele van 😆
Toplista már van: https://gepigeny.hu/top?v=2
Bár emlékeim szerint a Legnagyobb gépigényű játékok, éves bontással résznél régebben több évre nyúltunk vissza.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Top felhasználók már vannak, pontok illetve hozzászólások alapján.

https://gepigeny.hu/top?v=2
0
0
0
0
Krissz avatar
winrar
Nekem is úgyvan, egyiken Win 10 másikon XP, harmadikon volt Server is meg linux, de most Millenium van rajta 😀

Én mondjuk szívesen venném, ha lenne ilyen hardveres menü is, pl: hírek, hardver tesztek, leírások, egy kezdőknek szekcio ahol ilyen egyszerűbb dolgok lennének ujratelepítés pl, alap user dolgok, esetleg hálózattal kapcsolatos irások tutorialok stb, esetleg egy IT Szótár.
Biztosan ennek a hardver es menüpontnak, s a felsorolt szekcioknak lenne olvasoja rajongoja, érdekelne a népet 😀

Esetleg egy Like & dislike rendszer, amivel kilehet fejezni a tetszésedet.

Vagy ilyen, hozzászólásban meglehet említeni egy felhasználó t, és megy neki is egy értesítés, hogy megjelolesre kerültél egy hsz ben.

Esetleg hirnév rendszer, pontozni egymást a felhasználók között, hogy pl mennyire hasznos kommenteket ir az adott témához, vagy mennyire közösségépítő.


Egy programozás topik


Illetve én örülnék ha a postaládában lenne több hely, az 50-50-50 helyett.

Esetleg ilyen TOP lista, a felhasználók gépeiből, top izomgépek.

Illetve TOP felhasználók.

Esetleg rangok, mint prohardveren, hozzászólások alapján, pl: junior, addkit, hardvermester, szoftverász, game killer, Legendás

Én hirtelen ilyenekre gondoltam 😀
0
0
0
0
winrar avatar
TOM950606: Ezzel csak az a baj, hogy valakinek több gépe van és azokon különböző oprendszerek. Nekem pl. a mostani gépemen Win10 van, de laptopon és régi gépen XP.
0
0
0
0
ToMiHuN95 avatar
A következő szavazás lehetne az, hogy milyen operációs rendszert használunk. Erre kiváncsi lennék mennyire él még az XP vagy a Vista például.
0
0
0
0
alratar avatar
Van egy kereső a jobb felső sarokban ott ha a játék nevét beírod kiadja hogy játék, videó, játékteszt stb..


Köszönöm szépen.
0
0
0
0
ToMiHuN95 avatar
Van egy észrevételem! Jó lenne ha javítanák azt mikor hozzászólunk valaki "eszközéhez" majd a hozzászólások opcióban visszakeressük ne ez a szar jöjjön be: "Error 404 - Az oldal nem található Ezen a címen sajnos nem érhető el tartalom, megszűnt vagy új címen érhető el, esetleg elgépeltél valamit! Kérlek nézz szét a menüben vagy használd a keresőt!"
Egy másik észrevétel meg az, hogy jó hogy kezd visszaállni az oldal a régi állapotára. Jó látni, hogy az újítások nem tetszettek senkinek és vissza-vissza jönnek a régi dolgok. Mint pl a játékoknál alul az ABC lapozás. 😀 Nem kell ezt piszkálni mert csak rosszabb lesz.
0
0
0
0
alratar avatar
Azt meg találtam, de én névre szeretnék keresni.
Mondok egy példát: engem a SimCity játéktesztek érdekelnek. Hogyan tudok rákeresni?
0
0
0
0
alratar avatar
Sziasztok.

Lehet keresni és ha igen hogyan a játék tesztek között?
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Szerintem egy a (felhasználó) leírásában megjelenő hivatkozásra gondol.
0
0
0
0
Bronson avatar
Kattints már rá a linkre amit beillesztettem... -.- ezt te is meg tudod csinálni a csatornád linkjével, nem tudom mi a problémád...
0
0
0
0
Bronson avatar
Andris18: hát hogy, szerinted milyen hosszú volt a játék és van e értelme szerinted többször is kijátszani, van e olyan érdekes a sztorimód...

ROBIXX: erre való a link beillesztése, ez amióta itt vagyok az oldalon, így van... 😊

[LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció