Mi leszel ha felnősz?

Szerző: davidka931127, 2009. August 27., téma
Fórum » Társalgó
Írd le milyen karriert szeretnél magadnak.
Ha már van egy, azt is leírhatod.
Hozzászólások: 753
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tesla GoD avatar
szerintem ezekkel a jegyekker ne az észveszejtő keresetre menjél, hanem arra hogy mihez értesz, 100k-s fizetés alatt is van élet, még félre is tudsz tenni pár 10est ha nem vered magad feleslekgs költségekbe....
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
ilyen jegyeim voltak 7-ik févnél:matek:3
irodalom:3
nyelvtan:3
biosz:3
fizika:3
német:4
töri:3
tör

berki_zsolt írta:
Hálózattelepítő és a műszaki a legjobb
A gazdasági informatikus semmit nem ér

az hogy keres?

thug85 írta:
Tesla GoD írta:
thug85 írta:
Tofy írta:
Hali! Nem tudnátok megmondani hogy egy autó villamossági szerelő mennyit keres, és hogy az jó szakma-e?😀

A mi autóvillamossági emberünk éppen hátul szerel a műhelyben! Van egy fix munkahelye egy citroen szalonban, és maszekban itt tolja! Nagyon jól keres vele!
és mennyit dolgozik?😃


A szalonban napi 8 órát, maszekban meg amennyit elvállal!

jól keres?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
ott akkor kezdhetsz magaddal valamit, ha penge vagy, amúgy csak 20ad rangú egysíkú kis monoton feladatokat csinálsz viszonylag kevés pénzért
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
a műszaki infó az elég jó! Ha jól tudom azok a tervezői a prociknak vidikariknak... Ha az alkalmazásfejlesztő a programozó lenne akkor az is kegyetlen jó havi 5-600K De oda még az emelt fokú matektudás is gyakran kevésnek bizonyul!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
thug85 írta:
Tesla GoD írta:
thug85 írta:
Tofy írta:
Hali! Nem tudnátok megmondani hogy egy autó villamossági szerelő mennyit keres, és hogy az jó szakma-e?😀

A mi autóvillamossági emberünk éppen hátul szerel a műhelyben! Van egy fix munkahelye egy citroen szalonban, és maszekban itt tolja! Nagyon jól keres vele!
és mennyit dolgozik?😃


A szalonban napi 8 órát, maszekban meg amennyit elvállal!
az eléggé jó.
0
0
0
0
thug85 avatar
Tesla GoD írta:
thug85 írta:
Tofy írta:
Hali! Nem tudnátok megmondani hogy egy autó villamossági szerelő mennyit keres, és hogy az jó szakma-e?😀

A mi autóvillamossági emberünk éppen hátul szerel a műhelyben! Van egy fix munkahelye egy citroen szalonban, és maszekban itt tolja! Nagyon jól keres vele!
és mennyit dolgozik?😃


A szalonban napi 8 órát, maszekban meg amennyit elvállal!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
darukezelés még faja...
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Hálózattelepítő és a műszaki a legjobb
A gazdasági informatikus semmit nem ér
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
heló!
Azt szeretném kérdezni hogy én lehet hogy a csepel műszaki szakközépiskolába fogok járni csak a még a szakot nem döntöttem el.
Sorolom hogy milyen szakok vannak:
-CAD-CAM informatikus
-Informatikai alkalmazásfejlesztő
-Informatikai rendszergazda - Informatikai hálózattelepítő és -üzemeltető
-Informatikai rendszergazda - Webmester
-Informatikus - Gazdasági informatikus
-Informatikus - műszaki informatikus
na ezek azok.
Szerintetek ezek közül melyik a legjobb?
legjobb alattatt azt értem hogy nehézség és hogy jól keres-e.
0
0
0
0
Tofy avatar
Értem és nagyon nehéz? Mert akkor azt tanulnám.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
thug85 írta:
Tofy írta:
Hali! Nem tudnátok megmondani hogy egy autó villamossági szerelő mennyit keres, és hogy az jó szakma-e?😀

A mi autóvillamossági emberünk éppen hátul szerel a műhelyben! Van egy fix munkahelye egy citroen szalonban, és maszekban itt tolja! Nagyon jól keres vele!
és mennyit dolgozik?😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Tofy írta:
Hali! Nem tudnátok megmondani hogy egy autó villamossági szerelő mennyit keres, és hogy az jó szakma-e?😀

A mi autóvillamossági emberünk éppen hátul szerel a műhelyben! Van egy fix munkahelye egy citroen szalonban, és maszekban itt tolja! Nagyon jól keres vele!
0
0
0
0
Tofy avatar
Hali! Nem tudnátok megmondani hogy egy autó villamossági szerelő mennyit keres, és hogy az jó szakma-e?😀
0
0
0
0
utahl2 avatar
s milyen TV csatirnát?😂 a kockulásról már sok van😂
0
0
0
0
no avatar
Ha nagy leszek,magas leszek
😜😂

Vagy mivel jól tanulok kéne vmi értelmes:Nyitok 1 Tv csatornát😆😆
0
0
0
0
ReSeth avatar
Énis sajnálom szegénykét :/ ül a gép előtt, azt kockul és jön a zsé... hát ilyen munkát... :/ ( 😆😆😆😆😆😆😆😆 )
0
0
0
0
no avatar
Nah 😆 gépet is kap játékot is hozzá és annyi dolga van h játszon! De sajnálom!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
akko add meg a címét és elég jó életem lesz nekem is😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Jáccik. Elég jó élete van "szegénykémnek"
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
és mit csinál egy halomnyi GTX 480-nal?😂
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Vettek neki egy komplett gépet. I7-es konfigja van, egy halom GTX 480-nal....
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
ki melyik részé fogja ki a tesztelésnek😃
0
0
0
0
no avatar
De én azt halottam h ha vmi nm elég jó neki akk megveszik? NM tom nekem is csak mondták! 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Játék tesztelőknek nagyon jó életük van. Nekem van egy ismerősöm, persze a létező legjobb gépe van.
Azon kell tesztelnie a játékokat otthon, szóval a gép is saját használatú. A fizetése is csillagászati, és nagyon meg van elégedve a foglalkozásával. 😉
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
tesztelni rossz dolog, mert mindig szivatnak a félkész cuccokkal, legyé informatikus, úgyis csak minden 4. ember megy annak, de am sok sikert hozzá😃
0
0
0
0
no avatar
jó mindenbe köss bele! 😆 akk leszek informatikus egésznap ülök a gép elött! 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
az meg a másik, órákig ugrálhatsz a kinect előtt😂😂
0
0
0
0
no avatar
V konzol tesztelő! 😆 a Sony-nál v a Microsoftnál! (X-Box)
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Kmisi99 írta:
TripplaXXX írta:
Azt a szakmát hogy hívják vagy egyáltalán van e olyan amikor minden ilyen elektronikus dologal foglalkozik mint pl.Számítógép,Xbox,TV,Házimozi meg stb.. ilyen modern dolgok

teszkó médiamák munkás!😃
az foglalkozik velük, de egyikhez sem ért😃
am játéktesztelés 1 vacak meló, folyamatosan játszanod kell ugyan azzal a játékkal, órákik tolhatod ugyan azt a részt, és 1 életre elmegy a kedved a játéktól mire megjelenik, inkább legyel játék kritikus, bár akkor meg meglincselnek ha lehúzol 1 jó játékot😂😂
0
0
0
0
no avatar
igaz! 😆 mien igazad van 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
TripplaXXX írta:
Azt a szakmát hogy hívják vagy egyáltalán van e olyan amikor minden ilyen elektronikus dologal foglalkozik mint pl.Számítógép,Xbox,TV,Házimozi meg stb.. ilyen modern dolgok

teszkó médiamák munkás!😃
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
hát me hogy nekeljen viszaolvasniuk
0
0
0
0
no avatar
Nem tom de játék tesztelő az lennék! 😃

Ezt mér írtad le még1x?
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Azt a szakmát hogy hívják vagy egyáltalán van e olyan amikor minden ilyen elektronikus dologal foglalkozik mint pl.Számítógép,Xbox,TV,Házimozi meg stb.. ilyen modern dolgok
0
0
0
0
no avatar
Én v atom fizikus v agysebész leszek!😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
akkor matekot meg magyart tanulj, az írásbeli pontszám eléggé sokat számít, és jelentkezz oda ahova kedved van, ha szóbelin jó benyomást teszel akkor felvesznek...
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
kössz
én mnem tok ennél többet
ez van

Tesla GoD írta:
attól függ h hanyadikos vagy


Nyolcadikos
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
attól függ h hanyadikos vagy
0
0
0
0
Ferrari avatar
Azt h kezdj el tanulni és akkor lehet az sokkal jobb is 😆
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
te mit ajánlasz nekem ilyen jegyekkel?
matek:3
irodalom:3
nyelvtan:3
töri:3
német:4
biosz:3
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
80-90-et gondolom kapnál érte, de keress álláshirdetéseket, h mennyiért vesznek fel mostanság átlagos helyre ezekben a szakmákban...
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Tesla GoD írta:
az attól függ h mennyire csinálod jól, és mennyire vagy mákos, h jó állást találj, kb mind ugyan olyan gyatrán keres

mennyi az a gyatra?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
gyakori kérdések, LoL, ott minden normális emberre jut 30 hihetetlenbaromállat, de vagy kapsz normális választ, vagy röhögsz 1 jót, veszteni nem veszthetsz semmit😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ilyen kérdéssekkel ne ide gyere ahol van 10db 18 év feletti hanem olyan oldalra ahol azért ennél kicsit 100X többen vannak! Pl gyakorikerdesek.hu
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
kb úgy lesz h gyakorlaton halálra dolgoztatnak, de ha elvégezted az iskolát nem fognak érted kapkodni, de megélni mindből meglehet. am miért itt kérdezel ilyesmiket, ahol a tagok agyrésze álltalános/középiskolába jár?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
az attól függ h mennyire csinálod jól, és mennyire vagy mákos, h jó állást találj, am kb mind ugyan olyan gyatrán keres
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Szerintetek ezek a szakmák közül melyik a legjobb?
(Legjobb alatt azt értem hogy:Jó szakma és jól keres)
Autóasszerelő
Karosszérialakatos
Villanyszerelő
Számítógépszerelő
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Szerintetek ezek a szakmák közül melyik a legjobb?
(Legjobb alatt azt értem hogy:Jó szakma és jól keres)
Autóasszerelő
Karosszérialakatos
Villanyszerelő
Számítógépszerelő
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció