Mi leszel ha felnősz?

Szerző: davidka931127, 2009. August 27., téma
Fórum » Társalgó
Írd le milyen karriert szeretnél magadnak.
Ha már van egy, azt is leírhatod.
Hozzászólások: 753
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
berki_zsolt avatar
HA most kellene irányvonalat választanom, nem tudom, minek mennék....
0
0
0
0
thug85 avatar
TripplaXXX írta:
nem tudjátok azt hogy egy karosszérialakatos az jól keres-e?

Ha jól végzi a dolgát, és van megfelelő ismeretsége, akkor hatalmas lét keres egy karosszériás! Hozzánk is jár egy a kereskedésbe, nekünk olcsón melózik, de nagyon sokat kaszál! Ha most tanulnék szakmát, azt kezdeném el!
0
0
0
0
szevo avatar
Én ugy tudom hogy faxán keres😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
fuu ezt most nemtom asse tom h miaz egyaltalan 😆😂lol
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
nem tudjátok azt hogy egy karosszérialakatos az jól keres-e?
0
0
0
0
Davenator avatar
Hát, én már szobrász vagyok, meg van számítástechnikai szoftverüzemeltető és ecdl bizim is, de ami felé igazán húz a szívem, az az, hogy gitárvirtuóz legyek.😉
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nem értek a szakmákhoz😂 am ha ilyesmit akarsz tanulni, de még nemtod biztos h hol, menj vmi hasonló helyre 2 tannyelvű v nyrlvi előkészítős osztályban, ott még szakmát úgyse tanulsz, de van egy + éved, ami alatt rengeteget javul az ember nyelvtudása, utána válthatsz😉
0
0
0
0
Tofy avatar
Hát végülis nem gimi hanem egy informatikus iskola tehát egy nagyon alap szakmát kapok de nem komolyat és utána mennék erre a szakmára.De nem tudnátok olyan szakmát ami még az elektronikával foglalkozik a villanyszerelőn kívül?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
ha elektronikai műszerész akarsz lenni, akkor inkább keress 1 jó szakközépet, gimibe csak eljátszod a 4 évet és semmilyen szakképesítést nem kaptál.....
0
0
0
0
Tofy avatar
Hát én is elektronikai műszerész akarnék lenni de valószínűleg először gimnáziumba fogok járni és utána fogok szakmát tanulni.De még talán a sofőrködés is érdekelne.Nem tudjátok mennyit keres egy sofőr?😃
0
0
0
0
whiplaser avatar
egyik ismerősőm az egyik tanártól megkérdezte mi lesz ha nagy lesz 😆 (annyit kell róla tudni hogy évszázadok óta ****** a neve és azt hogyhozzám képest mellkasig ér 😃😉én meg vonatkerékpumpálo akarok lenni 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
felnőtt, am nemtom _D gimibe járok no szakma 😃
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
a karosszérialakatos az jó?
0
0
0
0
azbizony avatar
Mi leszek? Hát munkanélküli mi más lennék 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Kmisi99 írta:
TripplaXXX írta:
És az autószerelő?
Bocs hogy ilyen sokat kérdezek de ez nekem nagyon fontos

Nem olyan rossz! Ismerősöm autó villamossági szerelő és egész jól keres! De nem lehet így megmondani hogy ez pont ennyit ez meg pont annyit keres! Lehet hogy hegesztőként bejutsz valami komoly céghez és jó sokat keresel de lehet hogy ügyvédként öngyilkos leszel mert olyan keveset keresel hogy kaját alig bírsz venni! De még most lenne itt az ideje tanulnod! Ha összeszednéd magad komolyabb eredményeket érhetnél el!Lehetnél pl 3d modellező! Elég kemény de kifizetődő szakma!


Ponz azt fogok tanulni, mikor megláttam h milyen óráim lesznek majd azthittem h leesek a székemről 😆 Remélem fogom majd bírni 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
TripplaXXX írta:
És az autószerelő?
Bocs hogy ilyen sokat kérdezek de ez nekem nagyon fontos

Nem olyan rossz! Ismerősöm autó villamossági szerelő és egész jól keres! De nem lehet így megmondani hogy ez pont ennyit ez meg pont annyit keres! Lehet hogy hegesztőként bejutsz valami komoly céghez és jó sokat keresel de lehet hogy ügyvédként öngyilkos leszel mert olyan keveset keresel hogy kaját alig bírsz venni! De még most lenne itt az ideje tanulnod! Ha összeszednéd magad komolyabb eredményeket érhetnél el!Lehetnél pl 3d modellező! Elég kemény de kifizetődő szakma!
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Az sem túl rossz.
Ám mindennek a titka az, hogy jó szakember légy. Ezt mondják az okosok. A tanáraim és volt munkatársaim szerint nagyon jó szakember voltam (vegyész-technikus a szakmám, 93%-os lett a technikusim, és a létező minden vegyipari géphez értettem). Protekció nélkül pedig pályakezdőként nem tudtam értelmes munkahelyen elhelyezkedni. A régi munkahelyem nem volt rossz, ám az idénymunka volt, áprilistól decemberig. Hát úgy nem lehet megélni, bár a fizu nem volt rossz. Kénytelen voltam szakmát váltani, és lám a protekció mit számít: Van egy ***a munkahelyem most, raktáros vagyok.
Ugye milyen szomorú történet volt: a felajánlásokat a következő számlaszámra kérem: K&H 000.......😂😂😆
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Én informatikus szeretnék lenni, és nem nagyképűségből mondom,de elég jól értek a gépekhez. Szoftveresen nem vagyok jó, de hardveresen darálok😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Mi leszek ha nagy leszek? Hát ez jó kérdés.. 😆 Jelen pillanatban nagyon a közgazdaságtan/pénzügyi dolgok felé kacsintgatok. 😃 De még ki tudja mi lesz ebből.. 😜 Szerintetek milyen? Vagy jól választottam? Vagyis úgy összeségében megéri a sok küzködést ez a fajta szakmai ágazat? 😃 Nekem eddig bejön.. 😜 de ennél már csak (sajnos) nehezebb lesz.. 😶 😃
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
És az autószerelő?
Bocs hogy ilyen sokat kérdezek de ez nekem nagyon fontos
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Mivel egy szakmához nem a humán tárgyak fontosak, nem tudok mit javasolni.
Szerintem menj lakatosnak!
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
de én magyarországra vagyok kíváncsi😆
az autószerelő az milyen?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
TripplaXXX írta:
Vagy légyszi ajánljatok már nekem valami szakmát.
Ilyen tanuló vagyok:Matek 3
Magyar nyelv és irodalom:mindkettő 3
biológia 3
történelem:3
német :4
nagyjábol mindenből hármas vagyok.
Heggesztő.Kint megkeresel vele 500 000ft-ot is.
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Vagy légyszi ajánljatok már nekem valami szakmát.
Ilyen tanuló vagyok:Matek 3
Magyar nyelv és irodalom:mindkettő 3
biológia 3
történelem:3
német :4
nagyjábol mindenből hármas vagyok.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Ez ,ég mindig munkahely és protekció függő...
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Ez a két szakma akkor jó, ha van protekciód, vagy ha magánműhelyet nyitsz. 😉
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
TripplaXXX írta:
Azt szeretném kérdezni hogy egy elktronikai műszerész az jó munka?
Az nem.Nagyon kevesett keres, ha talál egyáltelán munkát.
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Azt szeretném kérdezni hogy egy elktronikai műszerész az jó munka?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
TripplaXXX írta:
Én számítógép szerelő szeretnék lenni.
Nem tudjátok hogy mennyit keres?

Nem egy álommeló! Ha nem csinálod azt hogy minden embert úgy átbszol mint szart a palánkon nem fogsz megélni! De így se valami sikerese k a kis pc boltok annyit keresnek amiből épphogy megélnek! Ha sikerülne egy nagyon jó kedvező korrekt webárúházat nyitnod az már más dolog az már nem olyan rossz kereslet!
0
0
0
0
xXxVegasxXx avatar
akkor én is számítógép szerelő akarok lenni 😃😃
0
0
0
0
danhey avatar
TripplaXXX írta:
Én számítógép szerelő szeretnék lenni.
Nem tudjátok hogy mennyit keres?


hát az attól függ... az informatika szinte összes területén komoly túljelentkezések vannak...
szóval ha rendes pénzt szeretnél keresni, akkor nagyon jól kell tanulni szerintem...
0
0
0
0
Screamer avatar
hát Tripla Tripla Ix nemtom de ha anak tanulsz onan továb tudsz még menni , vagy lehet szgépes boltod is hozzá hamár érteni fogsz hozzá 😃 ugy meg elég jól kijönnél 😂
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Én számítógép szerelő szeretnék lenni.
Nem tudjátok hogy mennyit keres?
0
0
0
0
weapon master avatar
Én játékfejlesztő akarok lenni valamelyik HATALMAS ilyen cégnél.
PL.:Ubisoft, Infinity Ward, Activision stb.
0
0
0
0
Dzsoni avatar
Ez a kérdés hangzott el az első fogalmazás dolgozatban is, még általános iskolában, 3. osztályban.
Akkor 2 oldal A5-ös lapon fejtettem ki, hogy miért akarok a következő lenni: a világ kormányzója. TongueLaughing hard
Végül is most sem lenne rossz foglalkozás. Cool


én régen Polgármester akartam lenni. aztán szakács 😃 most nyomozó-nál tartok. de fontolgatom a médiás szakmát is 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
utahl2 írta:
Én úgy tervezem ,hogy NB I-es kézilabdás leszek a Veszprémben😆

Tesla GoD: nem rossz ötlet...😂
ahhoz kell kéz is, de gondolom tudod, szal ha esetleg ninscs, akkor találj ki valami mást...
0
0
0
0
utahl2 avatar
Én úgy tervezem ,hogy NB I-es kézilabdás leszek a Veszprémben😆

Tesla GoD: nem rossz ötlet...😂
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
én vonatkerék pumpáló 😆
de komolyan, valszeg tolmács mert mert ebben az évben meglesz a közép fokom május 14. ha leteszem akkor az ha meg nem akkor nem toom..de az a kifejlesztő dolog engem is érdekelne!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én a középfokú nyelvvizsgát még a középiskolában lerakom az emelt fokút meg az egyetem után aztán irány Amerika😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
háát, én megmászom a katonai ranglétrát, majd 1 kormánypuccsal átveszem a hatalmat, és visszaállítom a régi nagy magyarországot, szvsz ennyi😂😂😂
0
0
0
0
noname95 avatar
Én először egy legalább középfokú nyelvvizsgát akarok letenni angolból, mivel jobban szeretem az angol nyelvet mint a magyart. Pár évig itt Magyarországon míg belejövök a dologba számítástechnikai eladó/szerelő/stb. Majd ha már vágom a témát kiköltözök Svédországba, hogy ne kelljen nyomorba élnem a szaros (elnézést) magyar fizetés miatt.
0
0
0
0
Ricko avatar
Én Magzatkioperátor (kemény munka)😲
0
0
0
0
FekaRap avatar
Profi Tuninger,Rap bandába kerüljek(hol van az még...)
0
0
0
0
David the killer avatar
pl az ea-nál vagy valamilyen más nagy játékgyártonal dolgoznák és olyan személyiséggel mint amilyen Barney-nak van az igy jártam anyátokkal c. sorozatban
0
0
0
0
Oliver95 avatar
gyerekgyártó kisiparos😜😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
én katona vagy (nagy álom) egy játék fejlesztő cégnél game kitaláló mert van 5letem nem 1
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció