Mi leszel ha felnősz?

Szerző: davidka931127, 2009. August 27., téma
Fórum » Társalgó
Írd le milyen karriert szeretnél magadnak.
Ha már van egy, azt is leírhatod.
Hozzászólások: 753
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Légiós semmiképpen sem, mert a légiósok kapják a világon a legkeményebb kiképzést. De a magyar hadseregbe se mennék, mert szar felszerelést használnak. A terroristákon kívül ki az a hülye, aki AK-47-et használ? A legratyibb fegyver. Erős ugyan, de pontatlan.
A magyar hadseregben nem is fizetnek jól. Azért használnak AK-47-est, mert még a rendszerváltás előttről itt maradt egy csomó. M4 kéne meg M9 vagy 1911 Colt, mert azok a jó fegyverek korszerűek és pontosak is.
De nem is írom tovább, minenki tudja mire akarok kijukadni.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
énmeg légiós mert sok nyugdíjt kap és hamar nyugdíjas lesz.
0
0
0
0
krisz153 avatar
én ha nagy leszek akkor milliárdos akarok lenni 😆
0
0
0
0
no avatar
Scribble írta:
Furcsa hogy mindenki kommandós meg mesterlövész akar lenni.Mintha legalább az lenne a legnépszerűbb munka hogy felvesznek egy olyat aki már játszott a call of duty 4-el.Nemtudom mit írnának za önéletrajzukba.Mellesleg egyáltalán nem olyan mint a játékokban!Én már paintballoztam nem is egyszer és az is kurávra fáj hogy ha közelről megsoroznak.Messze vagyunk mi még az idegen légiótol meg a US navy tól😃


Jólvan , ez csak egy álmom hogy kommandós szeretnék lenni , de azért megkérdem , te fogtál már kezedbe 12 évesen igazi fegyvert ? és ám fegyvermániákus vagyok , de itthon nem igaziak vannak csak olyan Airsoftosak , de nemszokom úgy használni őket..és szokok velük lődözni úgy célba , és 10-ből 9 belemegy😀
0
0
0
0
Athesz avatar
StaticX írta:
Jövöre épületgépész technikus végzetségem lesz.


Igen? Az nagyon jó mert én is annak készülök! Nekem még 5 év! 😀
0
0
0
0
zelcsi avatar
én már felnőttem!😆 mi legyek még?😆
0
0
0
0
Hand0 avatar
én vagy felnőtt vagy főállású alkoholfogyaszto leszek! de nem szabad lebecsülni a gyerekgyártó kisiparost, szűzoltót és a börtöntölteléket sem, de PRO autoversenyző akarok lenni a legjobban ^^
0
0
0
0
no avatar
Demoz írta:
a kertész szakma is nagyon jó😜


igen jó , de abba nincs annyi akció mint a kommandósokban😃 😆 én lehet h az leszek 😆 majd megyek M16-ossal 😆😆
0
0
0
0
tomtiraz avatar
én traktoros lettem,persze már nem a régi világ szerint már fedélzeti számítógáp,gps segít ha értesz hozzá.persze nem egy álom meló más cselédjének lenni,de sajnos ez jutott,már csak a gyerekeimnek szeretnék jobbat.
0
0
0
0
StaticX avatar
Jövöre épületgépész technikus végzetségem lesz.
0
0
0
0
hunter93 avatar
én informatikus vagy katona (azon belül mesterlövész) szeretnék lenni. egyébként jóhogy itthon nem jutunk semmire. mert mindenki külföldre menne pénzért, itthon meg egyre jobban fogy a munkaerő (igaz most már munkahelyek is alig vannak).
0
0
0
0
Demoz avatar
a kertész szakma is nagyon jó😜
0
0
0
0
Holey avatar
Én nem tom mileszek, de tuti gépekkel fogok munkálkoni 😃 Most a programos dolgok kezdtek el érdekelni, bár a hárdveres dolgok jobban izgatnak... Vagy valami számitásteknikai bolt 😆
0
0
0
0
rocka avatar
davidka931127 írta:
mindenképpen külföldön kell dolgozni

Jaja amint kijárom a sulikat meek is ki 😃 me itt MO-n nem jutsz semmire 😕
0
0
0
0
davidka931127 avatar
mindenképpen külföldön kell dolgozni
0
0
0
0
thug85 avatar
Kmisi99 írta:
thug85 írta:
Én mindig is nehézgépkezelő szerettem volna lenni. Imádtam a nagy gépeket. Erre most itt ülök egy faházban, és egész este nézek ki a fejemből.

Ez aztán a jó munka ha bírod a fáradtságot és még pénzt is kapsz érte akkor nagyon jó
Biztonsági őr vagy? Vagy mi? Testvérem férje is az. Az sem csinál többe csak van neki hogy 34 órát kell dolgoznia alvás nélkül

Igen az vagyok. Nekem 15 óra egy műszak, és egy hónapban 15 napot melózok. De abból a 15 órából 3-4 órát szoktunk aludni is. Csak az ünnepnapokat nem szeretjük, mert akkor nekünk melózni kell. Augusztus 20.-ai hétvége is pont rám esett, és bent voltam 3 napig egyfolytában. Mondjuk ki lehet bírni. Van zuhanyzó, kábel tv, internet. De azért mégis jobb lett volna otthon lenni a feleségemmel.😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
thug85 írta:
Én mindig is nehézgépkezelő szerettem volna lenni. Imádtam a nagy gépeket. Erre most itt ülök egy faházban, és egész este nézek ki a fejemből.

Ez aztán a jó munka ha bírod a fáradtságot és még pénzt is kapsz érte akkor nagyon jó
Biztonsági őr vagy? Vagy mi? Testvérem férje is az. Az sem csinál többe csak van neki hogy 34 órát kell dolgoznia alvás nélkül
0
0
0
0
ceni98 avatar
ja az se rossz ötlet😃 mindenkin lesz egy felhasználó tábla😃 és úgy tudjuk megállapítan ki kicsoda
0
0
0
0
ceni98 avatar
katona vagy nem is rossz ötlet a bolt nyitás a bolt neve az lennne gépigény tagok ide😃
0
0
0
0
no avatar
Én katonatiszt szerettem volna lenni, azon belül is gépesített lövész (nagy kaliber, lehet durrogtatni)...erre meg gépészmérnök lettem...
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát én már elég nagy vagyok. 196 centi. Most már csak térfogatra növök.
0
0
0
0
Ferrari avatar
ha nagy leszek akk kb 1.80 leszek😃 most vagyok 1,79😜 még nőni kell ahhoz h nagy legyek.
0
0
0
0
thug85 avatar
Én mindig is nehézgépkezelő szerettem volna lenni. Imádtam a nagy gépeket. Erre most itt ülök egy faházban, és egész este nézek ki a fejemből.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Amcsi magagasrangú higéniafenttartó:azaz uccaseprő😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Szakács vagy cukrász😉
0
0
0
0
no avatar
én zsaru (mint apukám😃😉 vagy kommandós😜😃
0
0
0
0
Nedadam avatar
én meg szeretnék lenni a jurassi park 8 -ben a T-rex 😆😆 de amugy pincérnek tanulok de lehet az is építek 1 bunkert bespájzolok gépből meg kajábol azt tulélm az atom háborut de az is lehet elmegyek Nasa gép tesztelőnek 😆
0
0
0
0
Splint avatar
Jó olvasni amiket írtok😃 mérnök-mérnök,gépész-technikus programozó stb.....Én is sok minden szerettem volna lenni pl.: informatikus vagy torna tanár,programozó,rendőr, vámügyintéző hmmm.. de nem jött be egyik se,sajnos 😃. Most leginkább IFBB Pro Bodybuilder szeretnék lenni egy 300 milliós országban 😀😀.
A LÉNYEG,HOGYHA MÉRNÖK,GÉPÉSZ STB ... AKARSZ LENNI, AKKOR TEGYÉL MEG MINDET ENNEK ÉRDEKÉBEN !!!

MINDENKINEK EGY KALAPPAL !!!
0
0
0
0
Tofy avatar
Én hajléktalan!!!😆Nem ám hát valami informatikai valami😆Végülis mind1 csak gépekkel foglalkozzak😀
0
0
0
0
BiGame avatar
GeForce 9500 GT írta:
én informatikai mérnök szeretnék lenni vagy programozó

jah én is!
0
0
0
0
no avatar
felnőtt leszek míly meglepő!😆😃
0
0
0
0
pakai93 avatar
hát én informatikusnak tanulok... de még kitudja milesz...
0
0
0
0
Creelien avatar
én informatikai mérnök szeretnék lenni vagy programozó
0
0
0
0
no avatar
én gyógyszerész szeretnék lenni és eddig azon az "úton" haladok
0
0
0
0
Joke666 avatar
davidka931127 írta:
ezt szinte öröm olvasni. láccik h nincs sok cighány az oldallon.


aj csájé most akartam pedeg írni h majd eléldegélek a segélyből😆 na szerintem Én erdész leszek annak is tanulok már van számomra munkahely 😜
0
0
0
0
rocka avatar
bazsazs1990 írta:
Én Vadakat terelő juhász akarok lenni.....😊

Azt a vadakat h terled? 😆 me azokat lőni szokták juhokat meg ezeket szokták terelni 😆
0
0
0
0
tooth9 avatar
Én is amúgy valami informatikus, vagy mérnök. 😃
0
0
0
0
no avatar
Én Vadakat terelő juhász akarok lenni.....😊
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mivel kedvencem a pénz ezért valami jól kereső munkám leesz az informatika világban De nam adom fel míg sokat nem fogok keresni
0
0
0
0
FeRR avatar
én nagy leszek ha nagyleszek!😆, am Gépszerelő szeretnék lenni, aki eladja és összerakja, és javítja a gépeket!😆 meg alaktrészeket eladni szval egy kis boltot nyitni ahol mindent csinálok!😀
0
0
0
0
tgmisu avatar
öööö felnőtt?😃 hát ha összejön minden pincér kint a nagyvilágban😆
0
0
0
0
rocka avatar
Én tetováló, már megcsináltam az első tetkomat 😆 remélem összejön 😃
0
0
0
0
nitram02 avatar
Testőr v biztonsági őr
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Üzletembernek tanulok(tényleg), szóval ki küldföldre, oszt keverni a zsét 😆
0
0
0
0
Athesz avatar
Jó ötlet a téma! Épületgépész leszek! 😀
0
0
0
0
no avatar
en wc papir akarok lenni😆😆nah jo de most komolyan,tudja a fa*zom hogy mi akarok lenni,valami akarmi,csak legyen koze a gepekhez😃😆😆
0
0
0
0
beci9405 avatar
Én is gondolkodtam a focin de ezekkel a lottón nyert lábakkal még dekázni de tudok:Ð😆😜
0
0
0
0
davidka931127 avatar
én rendőr vagy nyomozó. ha nem sikerül akk gépészmérnök.
0
0
0
0
roberto888 avatar
Futballszár! De ha nem jön be akk jólesz a számítástechnikai műszerész is!😆
0
0
0
0
tooth9 avatar
Friss gyümölcs a Yogobellában! 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció