Mi leszel ha felnősz?

Szerző: davidka931127, 2009. August 27., téma
Fórum » Társalgó
Írd le milyen karriert szeretnél magadnak.
Ha már van egy, azt is leírhatod.
Hozzászólások: 753
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
berki_zsolt avatar
Ez a kérdés hangzott el az első fogalmazás dolgozatban is, még általános iskolában, 3. osztályban.
Akkor 2 oldal A5-ös lapon fejtettem ki, hogy miért akarok a következő lenni: a világ kormányzója. 😜😆
Végül is most sem lenne rossz foglalkozás. 😎
0
0
0
0
no avatar
Lottó nyertes szeretnék lenni 😆 Akkor nem kéne dolgoznom 😃

Amúgy az építészet érdekel meg a nyelvek is.
0
0
0
0
no avatar
Én meg csak leszek vmi! 😆
0
0
0
0
no avatar
Én is ezt akartam irní Hector maio csak megelőztél 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
mi leszek ha nagy leszek? felnőtt 😆
0
0
0
0
Berki_Gabriella avatar
berki_zsolt írta:
Berki_Gabriella írta:
Még 4 év és utána fősuli vagy egyetem! De még homályos a kép. Vagy töritanár vagy pszichológus. Még nem tudom. De elégé érdekel a jogi pálya is de szerintem ahhoz én elégé hülye vagyok!


Lol, no comment 😂



No comment?
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Berki_Gabriella írta:
Még 4 év és utána fősuli vagy egyetem! De még homályos a kép. Vagy töritanár vagy pszichológus. Még nem tudom. De elégé érdekel a jogi pálya is de szerintem ahhoz én elégé hülye vagyok!


Lol, no comment 😂
0
0
0
0
Berki_Gabriella avatar
Még 4 év és utána fősuli vagy egyetem! De még homályos a kép. Vagy töritanár vagy pszichológus. Még nem tudom. De elégé érdekel a jogi pálya is de szerintem ahhoz én elégé hülye vagyok!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem is kell az így az igazi az arcod😆 elő hozza belőled a szépséget😆
0
0
0
0
zelcsi avatar
jól van na....😳 utálom a borotvát.... 😞 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
zelcsi írta:
én már nagy vagyok 😲 hehe 😆

Hát látszik is eléggé szőrös vagy😆
0
0
0
0
zelcsi avatar
én már nagy vagyok 😲 hehe 😆
0
0
0
0
Hitoshi avatar
sok sikert ! kell is most,mert ami Magyarországon van az valami katasztrófa 😕
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
A főnököm szinte a 0-ról kezdte, és most annyi pénze van, hogy rengeteg! 😶
Remélem én is hasonló cipőben fogok járni. 😂
0
0
0
0
Hitoshi avatar
hááát tudok nem egy olyan céget ahol tök hülye a főnök,a hülyét j-vel írja 😊 szóval,de szó mi szó inkább szerencsén és pénzen múlik a nagyja,a többi pedig a hozzáértés,mint ahogy te is írtad 😀
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Hitoshi írta:
berki_zsolt írta:
A tanulás alatt a diplomát érted? MErt például a géplakatos főnökömnek csak 4 cége van...


figyelj,itthon nem sokat ér már a diploma,legalábbis nem annyit mint külföldön,am meg ahhoz hogy egy céget indíts,kell persze bőven pénz,de sok tudás nem hiszem

Azért nem árt egy kis hozzáértés és rálátás a dolgokhoz, hisz nem árt, ha érti amit csinál a tulajdonos, és nem nézik hülyének.
0
0
0
0
Hitoshi avatar
berki_zsolt írta:
A tanulás alatt a diplomát érted? MErt például a géplakatos főnökömnek csak 4 cége van...


figyelj,itthon nem sokat ér már a diploma,legalábbis nem annyit mint külföldön,am meg ahhoz hogy egy céget indíts,kell persze bőven pénz,de sok tudás nem hiszem
0
0
0
0
Demoz avatar
Tanulás..pfff 😆 Én csak főiskolát szeretnék végezni,mert annyi elég egy szakácsnak😀 Vagyis nagyon remélem,de étteremnyitás az nagyon kockázatos manapság,tehát...😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én megelégednék 1-2 céggel és 0 diplomával is! 😂😂
(álmodik a nyomor! 😆😆😉
0
0
0
0
gara66 avatar
jaja Zsolt, 4 cége és 0 diploma, de mégis többre vitte mint akinek 4 diplomája van... van ilyen😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
A tanulás alatt a diplomát érted? MErt például a géplakatos főnökömnek csak 4 cége van...
0
0
0
0
Hitoshi avatar
gara66 írta:
elég nekem egy jó kis cég is havi bruttó 5-600k is kezdő fizunak😀


csak,tudod,ha egyszer felnéznek rád,onnantól nem tudod majd levakarni őket,és ha tényleg kellesz majd nekik,akkor már a havi 10 millát sem fogják sajnálni,csak tanulni kell,és nem elb@szni,az életed
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
JA én is nagyon szeretek melózni, bár azt nem tudom, hogy döntöttem jól! Így, hogy van a kezemben 2 raktár, vagy úgy, ha elmentem volna matek-kémia szakos tanárnak.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Fingomsincs hol végzett😆
0
0
0
0
gara66 avatar
neked írtam Jani, de mégis 3 évvel idősebb vagy mint én😀 és már a szakmában dolgozol úgytudom😀

Misi: de gondolom nem a BME-n végzett gépészmérnök az ismerősöd...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jan88 írta:
de te már nagy vagy😂

Ezt most kinek írtad?

Szerintem neked😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én pedig raktáros vagyok 😜
0
0
0
0
gara66 avatar
de te már nagy vagy😂
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
egyik ismerősöm gépészmérnök nagyon ken vág mindent aztán egy középiskolai tanár😕
0
0
0
0
gara66 avatar
elég nekem egy jó kis cég is havi bruttó 5-600k is kezdő fizunak😀
0
0
0
0
Hitoshi avatar
gara66 írta:
gépészmérnök


irány akkor a NASA,havi 8 milla 😀
0
0
0
0
gara66 avatar
411 pont elég azokra a szakokra amit írtál Cooley, nekem nyelvvizsgával van 393 pontom, az is bőven elég nekem😀 csak majd még hétfőn lesz az érettségik szóbeli része😞
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja de nem a programozásról beszélek az érettségiről az még könnyű. A programozás a rohadt nehéz azt tudom.
0
0
0
0
gara66 avatar
röhögve biztos h nem teszed le😂 egyik ismerősöm már bocsi de biztos h okosabb mint te , 90ot csinált! (rakéta mérnöknek megy Angliába...)
0
0
0
0
Cooley avatar
Én legszívesebben nyugdíjas lennék, amúgy villamosmérnök vagy mérnökinformatikus karra megyek, és a későbbiekben valamiféle hardveres dologgal szeretnék foglalkozni. Ennél konkrétabb elképzelésem nincs, de legalább az érettségim már megvan hozzá. 😃 Most nyáron megcsinálom a nyelvvizsgát, azzal együtt 411pontom lesz. Szerintem annyi ponttal oda megyek, ahova akarok. 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ja de azt röhögve leteszem. Mi már jövőre 10. osztálytól orrba szájba programozni tanulunk majd
0
0
0
0
gara66 avatar
az jó Misi, a programozást tanulni akk már most kezd el😆 gondolom emelt szintű informatika érettségit akarsz tenni szal ahhoz kell!!!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Programozó matematikus😆
0
0
0
0
bigdave174 avatar
Én nyomozó! 😀
Szerintem túl sok CSI-t, meg MONK-ot néztem 😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Hát mivel közgazdasági-ba megyek, ezért valami pénzügyi dologgal kapcsolatos munkám lesz 😃😃😃
banki ügyintéző, közgazdász stb.. de ez még kicsit messze van 😃 (fél év 😞)
Történészet is jó egyébként oroszka.. érdekes csak nem szeretem a történelmet 😆

VAGY rendőr 😀😀😀 (de ennek kicsi a valószínűsége 😃😉
0
0
0
0
oroszka avatar
én történész szeretnék lenni, de hót komolyan
0
0
0
0
Kempeti avatar
Mostmár szakács akarok lenni.:Ð
0
0
0
0
thug85 avatar
Feki1991 írta:
thug85 írta:
Feki1991 írta:
Maradok az ami most is vagyok CNC esztergályos/marós, még beújítom a CAM rendszereket (EdgeCAM-et taunulunk suliban) és akkor aztán nagyon faxa lessz minden! 😉

Ahhoz én is értek, 3 évig tanultam esztergálni. Bár már nem tudnék legyártani semmit rajta, mert elfelejtettem. De régen nagyon vágtam a témát, szerettem csinálni.


Elfelejtetted?! 😃..ám úgy tapasztalom hogy aki tud/ott esztergálni az mind szerett/szereti (Én kivétel a hosszabb dupla menet esztergálását nem csipázom! 😶), a marással már más a helyzet! 😃

Igen elfelejtettem mert már 7. éve annak, hogy levizsgáztam belőle, és azóta nem dolgoztam eszterga gépen! A hegesztés az még nagyon megy, mert utána abból éltem egy darabig, de a többit már elfelejtettem. Ha kicsit gyakorolnék biztosan menne, de ha most odatennének egy esztergagép elé, akkor kissé nehézkesen gyártanék le valamit.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
thug85 írta:
Feki1991 írta:
Maradok az ami most is vagyok CNC esztergályos/marós, még beújítom a CAM rendszereket (EdgeCAM-et taunulunk suliban) és akkor aztán nagyon faxa lessz minden! 😉

Ahhoz én is értek, 3 évig tanultam esztergálni. Bár már nem tudnék legyártani semmit rajta, mert elfelejtettem. De régen nagyon vágtam a témát, szerettem csinálni.


Elfelejtetted?! 😃..ám úgy tapasztalom hogy aki tud/ott esztergálni az mind szerett/szereti (Én kivétel a hosszabb dupla menet esztergálását nem csipázom! 😶), a marással már más a helyzet! 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Feki1991 írta:
Maradok az ami most is vagyok CNC esztergályos/marós, még beújítom a CAM rendszereket (EdgeCAM-et taunulunk suliban) és akkor aztán nagyon faxa lessz minden! 😉

Ahhoz én is értek, 3 évig tanultam esztergálni. Bár már nem tudnék legyártani semmit rajta, mert elfelejtettem. De régen nagyon vágtam a témát, szerettem csinálni.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció