Milyen fura dolgot láttál ma az utcán?

Szerző: Rapido, 2009. August 09., téma
Fórum » Társalgó
Ide bármilyen fura dolog jöhet amit ma láttál az utcán!Akk kezdeném:Én semmit mert ma nem is mentem még sehova!XD
Hozzászólások: 340
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
philips20 avatar
havazik mostvettem észre 😃
0
0
0
0
kisborda avatar
Hogy nem vetted észre?😆😆
0
0
0
0
no avatar
Kutyaszart a hóban 😆, majdnem meggyurtam szerencse hogy hozzá nem értem
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
Én osztálytársam táskáját láttam egy fenyőfán de mivel túl feltűnő volt ezért elástuk a hóba 😆

Azt láttam az ablakból,😃 kié volt?😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én osztálytársam táskáját láttam egy fenyőfán de mivel túl feltűnő volt ezért elástuk a hóba 😆
0
0
0
0
berci96 avatar
én azt láttam hogy esett a hó és meg is maradt😆😃
0
0
0
0
Megtorlow avatar
freeride182:én is láttam kutyás csövest már és naon jól elvolt mellette😃
0
0
0
0
susguy avatar
Én is láttam egy csövest kéregetni, csak mondjuk egy vadi új Adidas cipő buggyant ki a kabátja alól. Jaj szegény...
0
0
0
0
rocka avatar
Én egy csövest akinek kutyája volt. 😆 De egy csövesnek h a viharba van kutyája? szegényt h eteti?
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
csasa94 írta:
GordonFreeman írta:
Én tegnap este 1 SZELLEMET !!!!


Aha, na persze, normális vagy, a hangok is mondták neked, nem? 😆
Komcsi (nem kommunista 😆😉
0
0
0
0
no avatar
Jah én nem követném csak megnézném hazaérnékkk és wááááá 😃 De mondjuk van 1-2 jó csaj amiért bánom hogy fiatal vagyok 😃
0
0
0
0
no avatar
semmi rossz nincs abban ha valaki pervez 😃
(bizonyos mértékig)
jah követed egy sötét utcasarkon meg elkapod és kezdődik a bulíííí 😆 lol.....😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Rick írta:
én utánuk is megyek😃 amiko kinézek vmi jó csajt az utcán, akko má követem is😆

akko te vmi perverz alak vagy?😆
0
0
0
0
no avatar
Rick írta:
én utánuk is megyek😃 amiko kinézek vmi jó csajt az utcán, akko má követem is😆


Hehe, van ilyen is, de én csak megdermedek! 😆 És le nem veszem a szemem! Csak akkor, amikor a pasijával van! 😆
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
én utánuk is megyek😃 amiko kinézek vmi jó csajt az utcán, akko má követem is😆
0
0
0
0
no avatar
Rick írta:
én csak jó csajokat láttam😃 szőkéket, barnákat...hát elég sok választék volt😆😆


Nyami, jó csajokat nagyon bírom stírölni! 😆 😜
0
0
0
0
Nedadam avatar
én azokat mindenap látok😆
0
0
0
0
BiGame avatar
én azokat pénteken láttam!
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
én csak jó csajokat láttam😃 szőkéket, barnákat...hát elég sok választék volt😆😆
0
0
0
0
no avatar
Nedadam írta:
én ma láttam 1 embert aki 1 ojan poloban futott : I Love budapest city 😆


Ááá, ez haláli! 😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
én ma láttam 1 embert aki 1 ojan poloban futott : I Love budapest city 😆
0
0
0
0
no avatar
a dinó nem ufo emr az bizonyított !! de ufok léteznek ááá emlékszem régen megcsináltam saját magam 1 játék tökből +1 gatya 2 borító feltekerve az volt alába 1 felső kitömve plsüssáltaokkal meg egy öv amivel megkötöttem komoly volt össze vissza rugdostam ütöttem 😆
0
0
0
0
no avatar
BiGame írta:
jóvan csak azé írtam me megbeszéltetek mindent meg má kezd idegelni ez az ügy😆!


Hát ez engem is kiakasztott! 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
jóvan csak azé írtam me megbeszéltetek mindent meg má kezd idegelni ez az ügy😆!
0
0
0
0
no avatar
De még nem vagy az, tehát várj vele! 😉
0
0
0
0
BiGame avatar
próbálkozok😆 am FeRR-nek jó, am Victim!
0
0
0
0
no avatar
BiGame írta:
[LINK]
nah valszeg egy új kamus, és ezzel zárom az ufó ügyet!


Ez úgy hangzott, mintha admin lennél, ők zárják az ügyet! 😆
0
0
0
0
no avatar
BiGame írta:
[LINK]
nah valszeg egy új kamus, és ezzel zárom az ufó ügyet!


Nem jó link! 😞
0
0
0
0
BiGame avatar
leírta, h mi mennyi, meg van képe csak nem tudja felrakni!
0
0
0
0
BiGame avatar
[LINK]
nah valszeg egy új kamus, és ezzel zárom az ufó ügyet!
0
0
0
0
no avatar
FeRR írta:
az ufók jóval előttünk léteznek..lehet hogy ő miattuk vagyunk itt, hogy ők teremtettek bennünk..lehet h csak 1 kisérlet volt az 1ső két ember, de nemtutták visszacsinálni ezért elszaporították őket, és még mostis csak kisérleteznek velünk h mennyire okosak vagyunk, mikor jövünk rá véglegesen hogy léteznek a "feltalálóink"és ekkor fog bekövetkezni a "világ vége" ami csak a föld végét jelenti, és az ufók ujjabb kisérleteket hajtanak végre, fejlettebb lényekkel mint mi vagyunk..nekik ez szórakoztató, de lehet h csak kitalálció..


Na ez nekem magas! Ez olyan, mint az Isten, nem tudjuk, h van, csak hisszük! Ugyanez az UFO is! 😀
0
0
0
0
FeRR avatar
az ufók jóval előttünk léteztek és léteznek..lehet hogy ő miattuk vagyunk itt, hogy ők teremtettek bennünket..lehet h csak 1 kisérlet volt az 1ső két ember, de nemtutták visszacsinálni ezért elszaporították őket, és még mostis csak kisérleteznek velünk h mennyire okosak vagyunk, mikor jövünk rá véglegesen hogy léteznek a "feltalálóink"és ekkor fog bekövetkezni a "világ vége" ami csak a föld végét jelenti, és az ufók ujjabb kisérleteket hajtanak végre, fejlettebb lényekkel mint mi vagyunk..nekik ez szórakoztató, de lehet h csak kitalálció..
0
0
0
0
no avatar
FeRR írta:
tuti hogy vannak, és direkt kis rosszfelvételű filmeket addnak le a hírekbe mert a NASA nem akarja továbbítani a földnek hogy léteznek ufók mert akkor mindenki pánikba esnek h mikor jönnek..direkt ne mutatnak ilyen videókat hogy valaki aztmondja áá ez hülyeség csak megszerkeztették, a nagyhitűek meg jé léteznek ufók...és léteznek..de direkt csak rosszfelvételeket adnak le a hírekbe és raknak fel netre h ki mit hisz😀 közbe meg rég van rá válasz..


Na, ez már elhihető, h a NASA nem akar tudomást adni! 😀
0
0
0
0
FeRR avatar
tuti hogy vannak, és direkt kis rosszfelvételű filmeket addnak le a hírekbe mert a NASA nem akarja továbbítani a földnek hogy léteznek ufók mert akkor mindenki pánikba esnek h mikor jönnek..direkt ne mutatnak ilyen videókat hogy valaki aztmondja áá ez hülyeség csak megszerkeztették, a nagyhitűek meg jé léteznek ufók...és léteznek..de direkt csak rosszfelvételeket adnak le a hírekbe és raknak fel netre h ki mit hisz😀 közbe meg rég van rá válasz..
0
0
0
0
no avatar
FeRR írta:
onnan hogy nem ember😀


Bármilyen ősrégi élőlény is lehetett! Akkor a dinók is UFO-k, mert nincsenek, csak valami nagy csontvázuk!
0
0
0
0
BiGame avatar
csasa94 írta:
Na mindegy, én megadom magam, de nem hiszek akkor sem az UFO-kban, h a földre szálltak, vagy estek! Lehet, h vannak, de ide nem jöttek!

figy mondom, h vannak még miko ovis voltam akko volt 1-szer a tv-ben, h ufo-k szálltak le mexicoba amit FeRR-mondott, másnap még az oviba is arról beszéltek!😆
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Ferr akkor léci keresd meg nekem 😀
0
0
0
0
FeRR avatar
és ami nem ember és állat vagy hasonló az csakis idegen másszóval ufó..😀
0
0
0
0
no avatar
Na mindegy, én megadom magam, de nem hiszek akkor sem az UFO-kban, h a földre szálltak, vagy estek! Lehet, h vannak, de ide nem jöttek!

Akkor a dinoszauruszok is UFO-k! Az UFO-k csak más bolygóról származó idegenek! 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
figy pesze, h van, csak le kell ásni a sok bromság alá, amit évekig filmbe foglaltak mert ott van az igazság, gondoljátok az egész ufo-cuccot csak kitalálták!
0
0
0
0
FeRR avatar
onnan hogy nem ember😀
0
0
0
0
no avatar
UFO-k bizonyítottak, h régen lezuhantak? Nem, nem bizonyított állítás az! Honnan és miből tudják, h az az!
0
0
0
0
FeRR avatar
persze h van..ha videó nem is de cikkek és képek vannak..én láttam 1 videót fehérszínű volt a háttér, és mindent leírtak a II. világháborús témáról amibe beleegyezett a NASA és minden ilyen kutató szövetség😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció