Milyen fura dolgot láttál ma az utcán?

Szerző: Rapido, 2009. August 09., téma
Fórum » Társalgó
Ide bármilyen fura dolog jöhet amit ma láttál az utcán!Akk kezdeném:Én semmit mert ma nem is mentem még sehova!XD
Hozzászólások: 340
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
yugiohyugiohzebuyug avatar
vagy fenn voltál, csak nem emlékszel rá : D
nemtudom.. én ugye nem mindig tudok felkelni órára x d ezért anya is szokott szólni(: és van úgy, hogy mitom én elalszok.. és mondta hogy ő szólt meghogy fel is keltem, de erre én k*rvára nem emlékszem : D
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Superlompos írta:
Ez most nem az utcán történt, hanem itthon.

Szépen gépezek nyugodtan, mikor meglátom, hogy a középső ujjam piros. Furcsán néztem, hogy ez mitől lehet. Mikor felfordítom a tenyeremet, akkor látom, hogy vérnyomok vannak rajta. Aztán érzem, hogy folyik az orrom, s mint kiderült onnan került vér a tenyeremre az éjszaka során. Sőt még lepedőmön is látszik a vér. egy kicsit fura volt ez...


Nekem is elő szokott fordulni hogy nem veszem észre, és alvás során el kezd vérezni az orrom. Keltem már úgy fel, hogy tiszta vér volt a kezem. De az az érdekes, hogy aludtam, de azért töröltem a kezemmel az orromat...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez most nem az utcán történt, hanem itthon.

Szépen gépezek nyugodtan, mikor meglátom, hogy a középső ujjam piros. Furcsán néztem, hogy ez mitől lehet. Mikor felfordítom a tenyeremet, akkor látom, hogy vérnyomok vannak rajta. Aztán érzem, hogy folyik az orrom, s mint kiderült onnan került vér a tenyeremre az éjszaka során. Sőt még lepedőmön is látszik a vér. egy kicsit fura volt ez...
0
0
0
0
no avatar
máma találtam egy egész doboz Davidoff cigit egyböl felvettem és zsebre tettem 😃
0
0
0
0
bEEfRee avatar
fuhh gyerekek én láttam máma a legszokatlanabb dolgot az utcán :S :S kicsit ilyesztő is volt 😃 megláttam magam a kirakat üvegben megborotválkozatlanul 😆 van úgy néha hogy elfelejtek megborotválkozni kimenet előtt 😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Real Steel írta:
Hasonló nekem is volt,csak a saját kutyámmal. 😕
Megyek suliba és nyitom a kaput,a kutyám valahogy kifutott mellettem és pont akkor jött egy teherautó,átakart futni előtte,de már közel volt és egy kicsikét becsúszott alá,de szerencsére még időben ki tudott futni onnan.


Akkor nagy szerencséje volt. Barátnőm kutyája az csak akkor megy ki az utcára, ha barátnőm is kint van, de akkor is csak őhozzá megy és nem császkál el.
0
0
0
0
robiiikaa avatar
Én ma egy szokatlan-t láttam az utcán. NEM VOLT C*GÁNY 😃D
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
niteforce írta:
kalashnikoff írta:
Én és barátnőm ma végignéztük ahogy egy szerencsétlen kutyát elcsap az autó :/ Hát mondanom sem kell, hogy barátnőm kiakadt ez miatt. (női lélek) Mondjuk engem is azért megrázott a dolog.

hasonló egyszer velem is volt.
Mentem és elfutott mellettem egy kutya, láttam kifut az útra. Szerencsére nem ütötték el csak súrolta az autó. Kicsit megijedt a kutya aztán tovább futott. nem volt túl kellemes az sem 😕


Sajnos történnek ilyenek. Barátnőm az nagyon ki volt akadva, szinte már sírt. (imádja az állatokat, és ezért érthető is)
Én nem vagyok egy nagy érzelgős típus, de azért megrázott engem is a dolog.😕
0
0
0
0
niteforce avatar
kalashnikoff írta:
Én és barátnőm ma végignéztük ahogy egy szerencsétlen kutyát elcsap az autó :/ Hát mondanom sem kell, hogy barátnőm kiakadt ez miatt. (női lélek) Mondjuk engem is azért megrázott a dolog.

hasonló egyszer velem is volt.
Mentem és elfutott mellettem egy kutya, láttam kifut az útra. Szerencsére nem ütötték el csak súrolta az autó. Kicsit megijedt a kutya aztán tovább futott. nem volt túl kellemes az sem 😕
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért élőben egészen más, mint egy filmben. Pl. ha egy filmben szétkaszabolna 8 millió darabra legfeljebb amiatt panaszkodsz, hogy lehetett volna egy kicsit véresebb, de élőben meg lehet, hogy rókáznál, vagy elájulnál.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Én és barátnőm ma végignéztük ahogy egy szerencsétlen kutyát elcsap az autó :/ Hát mondanom sem kell, hogy barátnőm kiakadt ez miatt. (női lélek) Mondjuk engem is azért megrázott a dolog.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Én azt láttam,h ülök a vonaton,és ugye a nyugatiban egy más mellett állnak a kocsik.
Az Esztergomig közlekedő járatra szálltam fel,és ott úgy van,h az 1-es vágánynál állt ami később ment,mellett meg ami 2 perc múlva(ez utóbbin ültem én.)
Nah,és látom emberünk fut a vonathoz,kicsit lassít,örül a fejének,h elérte,de a rossz járműre szállt fel,tehát a későbbire.
Ezt észrevette,kirohant mint az őrült,nyomkodta az ajtónyitó gombot,h csak úgy füstölt,és szerencsjére még feltudott ugrani.

Ebben az a vicc,h ez velem is megtörtént 😆
0
0
0
0
Strife avatar
Láttam megérkezni egy nőt busszal, miután a busz tovább ment, a nő leguggolt és elkezdett huggyozni. A poén még hogy haverom rá kiabált hogy: Szarik!!!! 😆
0
0
0
0
cseszka avatar
Domfoz írta:
Amit láttam...felettébb furcsa dolog errefelé. (NO OFFENSE) Roma(kultúráltabb szót nem találtam...) gyerekeket matekozni! 😲


Hhmm...ez tényleg fura...söt,maga a rejtély.😆
Nálunk is vannak de iet még nemláttam.
0
0
0
0
cbble avatar
azt hogy haveromnak milyen jamaikás sapkája vna
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Elcsapott macskán direkt hát ez nagy😆DD😂
0
0
0
0
unstopablepatrik avatar
én láttam ahogy egy öregnéni biciklivel áthajt egy már ideje elcsapott macskán DIREKT!!Nagyon durva volt.
0
0
0
0
Domfoz avatar
Amit láttam...felettébb furcsa dolog errefelé. (NO OFFENSE) Roma(kultúráltabb szót nem találtam...) gyerekeket matekozni! 😲
0
0
0
0
sCUBA avatar
találtam egy papírt a konyhába hogy "Rakj rendet a szobádba!"
=((((((
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Én bátyám kutyasétáltatás közben látott egy szoknyába felöltözött cigány nőt aki széttérdepelt és csurgott le a vizelet a lábán 😆
0
0
0
0
foxbet avatar
Apámal voltunk kint hogy keresztapámat hazahozzuk ausztriából és megérkeztünk hozzá és megkérdeztük egy szlovák csávotól hogy hol lehet német autópálya matricát venni mert ugye nem a német határhopz közel voltunk és keresztapám meg oda megy és onnan jött és elfelejtett venni. Erre megszólal hogy az OMW kútnál lehet vásárolni bárhol de az OMW kút nevét úgy mondta ki ahogy most leírom:"omövö"😆😂 szakadtunk a röhögéstől ö meg nem tudta miért.
0
0
0
0
0423mark avatar
Én múlt kor az örs vezér téren láttam az ikea bejáratánál hogy egy csávó nekiment az üvegajtónak és kiabált hangosan B*zdmeg 😆 akkor röhögtünk

Bátyám mesélte hogy Lehel tér közepén a villamosról nézték hogy a csöves oldalba sz*rta a fát reggel fél 8 kor 😃
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
én egy arab fickót láttam a blahán. megpróbált jegyet venni az automatánál de nem nagyon sikerült. erre elkezdett üvöltözni és szétverni az automatát
0
0
0
0
matyosowski avatar
Nekem tegnap előtt asszem megyek haza a suliból be kellet menni papírokat intézni. Haveromékkal sétáltunk a főtéren hazafele és megláttam egy 10 E Ft st a földön mikor leguggoltam h felvegyem egy kb 12 éves gyerek felvette előttem 1 cmrel és rám nézett mondom neki hogy azt én láttam meg hamarabb barátom és belevigyorgott a képembe és elment a 10 esemmel együtt... én meg lefagytam mint a windóz és ott szobroztam vagy negyed órát hogy feldolgozzam a traumát...
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Az nagyon nagy lehetett 😆
Én is próbáltam már csontvázat lopni de nem jött össze mert rajtakaptak 😆 😆
0
0
0
0
krutka avatar
😆 Tegnap, miutánelküldtem a hsz-t elmentünk haverral játszótérre mert untuk magunkat, aztán pont mentünk el a suli mellet mikor találkoztunk ismerősökkel. Oda mentünk hozzájuk köszöntünk meg minden, erre az egyik mondja hogy:
- A járdánál vigyázzatok az egyik haverunk ott fekszik a sötétben részegen.

Megnézzük kicsoda erre ott fekszik egy emberi csontváz 😲
megiettünk mint állat, többiek szakadnak a röhögéstől 😆
kérdezzük:
- Honnan loptátok?
aztmondják:
-A suli alatti raktárból. Még régen 7.es koromban feltörtem aztán még most is nyitva volt. bementünk,van lámpa meg minden, aztán kihoztuk a Samut (😆😉

Aztán egyik megfogta széttárta a Samu lábait elkezdte hülyeségből b*szni és leesett a feje 😆 darabokra tört (műanyagbol volt ) aztán letépték a kezét meg a lábát és békákat csapkodtak, majd otthagyták a csontvázt aztán elmentek 😆 reggel már nem volt ott 😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
krutka írta:
berki_zsolt írta:
Eléggé furcsán hangzik, amit írok, de amint az ipari kamerás felvételt visszanéztem, ma átéltem egy TORNÁDÓT!!! 😲😲😲

Történt ma délután, hogy a hátsó raktárnál, a parkolók előtt targoncázom lefelé a kamiont. Szép, verőfényes napsütés volt. Elkezdett egy lágy szellő fújni.
ÉN tolatok hátra a targoncával, és épp arra leszek figyelmes, hogy a pár méterre lévő autóba belezúg egy 30 kg-os, tetőfedő lemez, és nagyot csattan. De nagyon magasból jött.
GOndolom magamban, hogy fáradt vagyok, de ilyen hülye nem lehetek. Mivel páran még voltak kint, egy ember elnézett az épület mellett, és kiabál: Meneküljetek!!!

Én lepattantam a targoncáról, elkezdtem futni, amikor már semmit nem láttam, csak kavargó porfelhőt, és mindenhol tetőlemez repül, és az égben, a magasban tele van az égbolt lemezzel. 😲😲😲
Kinézek a konténer mögül, és látom, hogy a 4t-ás targoncát elkezdi fújni a szél előre, és csak gyorsul-gyorsul. 😲😲😶
Beugrottam a targoncába, és benyomtam egy satuféket. Kapaszkodtam, de körülöttem minden repült. 😶😶

Félelmetes volt. 😲


😲 Az de dúrva! Bp-n meg olyan volt, hogy (a nővérem mesélte) kint voltak valami parkban (tegnap 😆😉 és a villam rohadt közel hozzájuk (pár méter) csapot be. mindenki futott amerre látott 😲


Fa alá nemszabad állni 😃 mert a gyökerei nedvesen vonzák a villámokat 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Bioritmus írta:
Én nem ma láttam hanem pár napja de megosztom veletek:
Megyek az utcán egyszer csak az egyik kirakatban megpillantok egy kis táblát amire az volt írva hogy:"Óvakodj a részeg autóSTOHL!"...szakadtam a röhögéstől 😆 😆 😆


félj a drogoSTHOL
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Hát nemárt óvakodni!Előle nem menekülsz!
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Én nem ma láttam hanem pár napja de megosztom veletek:
Megyek az utcán egyszer csak az egyik kirakatban megpillantok egy kis táblát amire az volt írva hogy:"Óvakodj a részeg autóSTOHL!"...szakadtam a röhögéstől 😆 😆 😆
0
0
0
0
krutka avatar
berki_zsolt írta:
Eléggé furcsán hangzik, amit írok, de amint az ipari kamerás felvételt visszanéztem, ma átéltem egy TORNÁDÓT!!! 😲😲😲

Történt ma délután, hogy a hátsó raktárnál, a parkolók előtt targoncázom lefelé a kamiont. Szép, verőfényes napsütés volt. Elkezdett egy lágy szellő fújni.
ÉN tolatok hátra a targoncával, és épp arra leszek figyelmes, hogy a pár méterre lévő autóba belezúg egy 30 kg-os, tetőfedő lemez, és nagyot csattan. De nagyon magasból jött.
GOndolom magamban, hogy fáradt vagyok, de ilyen hülye nem lehetek. Mivel páran még voltak kint, egy ember elnézett az épület mellett, és kiabál: Meneküljetek!!!

Én lepattantam a targoncáról, elkezdtem futni, amikor már semmit nem láttam, csak kavargó porfelhőt, és mindenhol tetőlemez repül, és az égben, a magasban tele van az égbolt lemezzel. 😲😲😲
Kinézek a konténer mögül, és látom, hogy a 4t-ás targoncát elkezdi fújni a szél előre, és csak gyorsul-gyorsul. 😲😲😶
Beugrottam a targoncába, és benyomtam egy satuféket. Kapaszkodtam, de körülöttem minden repült. 😶😶

Félelmetes volt. 😲


😲 Az de dúrva! Bp-n meg olyan volt, hogy (a nővérem mesélte) kint voltak valami parkban (tegnap 😆😉 és a villam rohadt közel hozzájuk (pár méter) csapot be. mindenki futott amerre látott 😲
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
berki_zsolt írta:
Eléggé furcsán hangzik, amit írok, de amint az ipari kamerás felvételt visszanéztem, ma átéltem egy TORNÁDÓT!!! 😲😲😲

Történt ma délután, hogy a hátsó raktárnál, a parkolók előtt targoncázom lefelé a kamiont. Szép, verőfényes napsütés volt. Elkezdett egy lágy szellő fújni.
ÉN tolatok hátra a targoncával, és épp arra leszek figyelmes, hogy a pár méterre lévő autóba belezúg egy 30 kg-os, tetőfedő lemez, és nagyot csattan. De nagyon magasból jött.
GOndolom magamban, hogy fáradt vagyok, de ilyen hülye nem lehetek. Mivel páran még voltak kint, egy ember elnézett az épület mellett, és kiabál: Meneküljetek!!!

Én lepattantam a targoncáról, elkezdtem futni, amikor már semmit nem láttam, csak kavargó porfelhőt, és mindenhol tetőlemez repül, és az égben, a magasban tele van az égbolt lemezzel. 😲😲😲
Kinézek a konténer mögül, és látom, hogy a 4t-ás targoncát elkezdi fújni a szél előre, és csak gyorsul-gyorsul. 😲😲😶
Beugrottam a targoncába, és benyomtam egy satuféket. Kapaszkodtam, de körülöttem minden repült. 😶😶

Félelmetes volt. 😲


heves megye környénék volt egyszer ilyen, mentünk faterral aszongya h látjátok azt a lyukat az erdő közepén?-aham -na az tegnap óta van ot... rendesen tiszta volt
0
0
0
0
hassi avatar
én ma még az udvaron se voltam, nemhogy az utcán láttam volna valamit 😆
0
0
0
0
Patrik91 avatar
1.ik csákó 2 utcára lakik tőlünk és holt részegen behajtott a traktorával az árkunkba!😆 De ez nem ma volt!kb.1éve 😆
0
0
0
0
azbizony avatar
berki_zsolt írta:
Eléggé furcsán hangzik, amit írok, de amint az ipari kamerás felvételt visszanéztem, ma átéltem egy TORNÁDÓT!!! 😲😲😲

Történt ma délután, hogy a hátsó raktárnál, a parkolók előtt targoncázom lefelé a kamiont. Szép, verőfényes napsütés volt. Elkezdett egy lágy szellő fújni.
ÉN tolatok hátra a targoncával, és épp arra leszek figyelmes, hogy a pár méterre lévő autóba belezúg egy 30 kg-os, tetőfedő lemez, és nagyot csattan. De nagyon magasból jött.
GOndolom magamban, hogy fáradt vagyok, de ilyen hülye nem lehetek. Mivel páran még voltak kint, egy ember elnézett az épület mellett, és kiabál: Meneküljetek!!!

Én lepattantam a targoncáról, elkezdtem futni, amikor már semmit nem láttam, csak kavargó porfelhőt, és mindenhol tetőlemez repül, és az égben, a magasban tele van az égbolt lemezzel. 😲😲😲
Kinézek a konténer mögül, és látom, hogy a 4t-ás targoncát elkezdi fújni a szél előre, és csak gyorsul-gyorsul. 😲😲😶
Beugrottam a targoncába, és benyomtam egy satuféket. Kapaszkodtam, de körülöttem minden repült. 😶😶

Félelmetes volt. 😲


Azigen 😲😲😲😲😲 Szerencséd hogy nem talált el semmi...
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
egy reszeg ciganyt ott fekudt az ut kozepen majdnem elutotte egy kocsi 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Eléggé furcsán hangzik, amit írok, de amint az ipari kamerás felvételt visszanéztem, ma átéltem egy TORNÁDÓT!!! 😲😲😲

Történt ma délután, hogy a hátsó raktárnál, a parkolók előtt targoncázom lefelé a kamiont. Szép, verőfényes napsütés volt. Elkezdett egy lágy szellő fújni.
ÉN tolatok hátra a targoncával, és épp arra leszek figyelmes, hogy a pár méterre lévő autóba belezúg egy 30 kg-os, tetőfedő lemez, és nagyot csattan. De nagyon magasból jött.
GOndolom magamban, hogy fáradt vagyok, de ilyen hülye nem lehetek. Mivel páran még voltak kint, egy ember elnézett az épület mellett, és kiabál: Meneküljetek!!!

Én lepattantam a targoncáról, elkezdtem futni, amikor már semmit nem láttam, csak kavargó porfelhőt, és mindenhol tetőlemez repül, és az égben, a magasban tele van az égbolt lemezzel. 😲😲😲
Kinézek a konténer mögül, és látom, hogy a 4t-ás targoncát elkezdi fújni a szél előre, és csak gyorsul-gyorsul. 😲😲😶
Beugrottam a targoncába, és benyomtam egy satuféket. Kapaszkodtam, de körülöttem minden repült. 😶😶

Félelmetes volt. 😲
0
0
0
0
RPCJFAN avatar
Egyszer egy részeg embert.Beborult az árokba és beszélni sem tudott csak annyit bírt kimotyogni,hogy agy pénzt pálinkára.
Egyébként ma reggel láttam Batmant és egy nénit aki biciklivel ment és megbüntették gyorshajtásért.😃
0
0
0
0
vyne avatar
hát akkor nehidd😃 vágóhíd-ráckevei héven volt
0
0
0
0
no avatar
vyne írta:
egy szipus kvát és egy házaspárt a héven akik azon veszekedtek h a férj mért sz**patta le magát egy sokkal idősebb undorító nővel, erre odahívta a feleség a szipust és mutatta a férjének h látod b*meg, még ezis szebb és fiatalabb ,ne zavarjon h itt szipuzza a technocol rapidot, kifizetem neked, kell te köcsög?

na ez a para,és ilyenekkel utazom együtt...


Ne haragudj, de ezt nem hiszem el... kamu az egész.
0
0
0
0
vyne avatar
egy szipus kvát és egy házaspárt a héven akik azon veszekedtek h a férj mért sz**patta le magát egy sokkal idősebb undorító nővel, erre odahívta a feleség a szipust és mutatta a férjének h látod b*meg, még ezis szebb és fiatalabb ,ne zavarjon h itt szipuzza a technocol rapidot, kifizetem neked, kell te köcsög?

na ez a para,és ilyenekkel utazom együtt...
0
0
0
0
Adam996 avatar
Húúú 1autót, fát, bokrot de ami a legdurvább volt az 1 villanyoszlop 😆😆

de most komolyan szólva ma nagyon vicces dolgot láttam a cigányok 1 lada kasztnit vittek lovaskocsival 😆
0
0
0
0
matyi1591 avatar
Öcsémet pedig nincs is 😀
0
0
0
0
HiddenBlade avatar
Én 1 részeg embert láttam a haverokal akit fel is buktattunk, meg le is kameráztuk+ba még ki volt neki a segge meg a faxa is mertugye nem volt rajta nadrág 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
En a suli ablakabol lattam egy gyanus tatat, aki ugy nezett egy trabantot, mintha el akarna lopni
0
0
0
0
no avatar
Részeg cigány csávót gitározva bandukolt😆 Illetve még egy fekete Maserati gépjárművet 😃
0
0
0
0
abyss33 avatar
Én 2 kúró macskát láttam 😀 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
Tegnap utcan:

2 haverommal megyunk, egy csoves megkerdezi: SPORTEMBEREK VAGYTOK?

nem valaszolunk

erre el kezdi mondani hogy: nem? akkor megyek
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
kivertem tegnap éjjel a strandon
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció