Milyen fura dolgot láttál ma az utcán?

Szerző: Rapido, 2009. August 09., téma
Fórum » Társalgó
Ide bármilyen fura dolog jöhet amit ma láttál az utcán!Akk kezdeném:Én semmit mert ma nem is mentem még sehova!XD
Hozzászólások: 340
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FeRR avatar
énis olvastam épp most a mexikói ügyről, és képeket is láttam a lényekről..narancssárga bőr..kisbaba alak csak vékonyak..és mint egy 3 éves baba
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Ferr most van ilyen videó vagy nincs? 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
persze az bizonyított, h vannak ufók a híradóba is volt régesrég, h ufók zuhantak le!
0
0
0
0
no avatar
hulyenek fogtok nezni de szerintem telleg vannak ilyen ufo,ilyen foldon kivuliek,de szerintem mindenki hallot az 51-es Korzetrol,Area 51,valamikor az '50 evekben New Mexicoban,a foldbe csapodot valami furcsa repulo targy es annak helyszinen talaltak valami furcsa lenyeket,amik szerintem cask valami foldon kivuli lenyek lehetek,igazsag szerint en sem tudom mit higyek de nah ez van😃
0
0
0
0
BiGame avatar
adambacsi írta:
wááá 😆 voltak olyan álíltások is hogy embereket vittek el ufók megoperálták őket és vissazhozták 😆 mekkora lehet már 😆

ezt a 8.dik típusú találkozásból szedted ne is tagadd😆!
0
0
0
0
FeRR avatar
de nem mi hanem Nikola Tesla találta fel..ha végighllgattátok volna, magával hagyta az "ingyen energia" részecskét, amit magával vitt a "sírba" ha egyáltalán meghalt..pl láttam 1 kis filmecskét ami egyiptomba volt h már az egyiptomiak mikor építették a piramisokat feltalálták a zseblámpát, csak nem elemmel hanem mással működtették..és azse biztos h mi építettük a piramisokat
0
0
0
0
no avatar
pakai93 írta:
ahogy mentem a gépért... minden faluba láttam zsarukat 😀 😞


Az jó, n régen az akartam lenni! 😀
0
0
0
0
no avatar
wááá 😆 voltak olyan álíltások is hogy embereket vittek el ufók megoperálták őket és vissazhozták 😆 mekkora lehet már 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
pakai93 írta:
ahogy mentem a gépért... minden faluba láttam zsarukat 😀 😞

az naon érdekess😀!
0
0
0
0
BiGame avatar
hát abba inkább élem bele magam, azt még élvezem is!
0
0
0
0
pakai93 avatar
ahogy mentem a gépért... minden faluba láttam zsarukat 😀 😞
0
0
0
0
no avatar
Hát igen, ez hülyeség, és túlzottan elfajult! Ha lesz tudományos bizonyíték, h a Föld közelében valóban jártak, csak akkor! 😉
0
0
0
0
FeRR avatar
jaja!😀 én imádom beleélni magam..😆😆😆 mint 1 jó gém
0
0
0
0
BiGame avatar
bakk, és akko mivan, ha mi találtuk fel őket, bár sztem nem, amíg nem találkozunk velük addig jó nekünk!
0
0
0
0
no avatar
EMBEREK az Szögezzük le hogy NAGY AZ UNIVERZUM és mi szint csak 1 kis galambfing vagyunk az űrbe ki tudja mire olyna fejlett lesz a technológia hogy elutazzunk az űrbe akárhova mint pl : star wars űr utazás akkor lehet hogy télleg találnánk meg hát ne legyünk földhöz ragadtak hogy nincs ufó ki tudja mi van az űrbe ??? És arra van bizonyíték hogy nincs UFÓ????? Na erre mit lépsz 😆 😃😃 Ki tudja lehet hogy egy nap pont egy ufo-val fogok ágybabújni 😆LOL meg volt ilyen kép ia békés megye hírlapba vagy a népszabadsága anno hogy ott az ufo a háttérba a képen miközbe a koma fűnyírózik és télleg nem volt repülőgép alakja ezt mivel magyarázzátok tisztán lehetett látni műholdat és egyéb olan dolgot nem lehet olyan közelről látni ...
0
0
0
0
no avatar
Szerintem sem! 😀 Az a tudós meg őrült tudós volt! 😆 És valóban ember találta ki az UFO-kat! 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
nah jó, má túlzottan elfajultok!
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Sztem nemvagyunk azonosak velük! 😀
0
0
0
0
FeRR avatar
vagy még az is lehet, h végig magunkat kerestük..mi vagyunk az ufók, és egyszer mi is feltalájuk azt a technológiát amit Nikola Tesla, és az ufók
0
0
0
0
FeRR avatar
pedig van..ha tudnád csasa94 amit én tudok......1 tudós volt az..aki kapcsolatban is volt velük..ne nézzetek hülyének 4 éves korom óta érdekeltek az ufók, és minden nap gondolok, és foglalkozok a kérdéssel..http://www.osszeeskuveselmeletek.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=4:emberek-alkottak-az-ufo-kat&catid=1:elmeletek&Itemid=10

itt ír a tudósrol aki vagy kapcsolatban vagy pedig maga ufó volt..
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Sztem meg semmi sem lehetetlen! 😆
0
0
0
0
no avatar
De nincs, és ami még lehetetlen, az az, h nekik is fejükön legyen két szem! Lehet, h nincs is fejük, és ami biztos, és lehetetlen szerintem, az az, h pont két szemük legyen, ráadásúl nekik is a fejükön!
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
DE olyan jó lenne ha lett volna 😆, szije ütjük a fejüket!! 😆DD
0
0
0
0
no avatar
Ja, és olyan bolygó, mint ez a Föld, nem hiszem, h lenne!
És nyugi yugi, nem volt földönkívüli invázió soha, ezek az inváziós videók manipuláltak, nem igaziak! 😀
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Ferr keresd már meg azt az invázót nagyon kiv. vagyok rá! 😆
0
0
0
0
no avatar
Am nekem is tele van a tököm evvel, és én nem is vitatkoztam, csak TÉNYEKET közöltem! 😀
0
0
0
0
no avatar
FeRR írta:
csasa én nem akarok vitatkozni, de gondolj már bele mekkora ez a galaxis..mi még csak a 2% se találtuk meg..mi élünk az 1 %-ban..és atöbbin szted nemélnek? lol..sztem még millió ilyen kis földecske van mint a miénk😀
http://roswell.blog.hu/2008/12/09/ii_vilaghaborus_u_f_o_k
ez nem az de ezt dopta ki elsőnek!😆


Ezaz, h mekkora! Írtam is, h van valahol más életforma, de az, h pont ide jöjjenek, ha tudnak, és olyan fejlettek, h tudjanak az Űrben közlekedni! Amúgy nem fedeztük fel az 1%-át sem! 😀 Olvasd el figyelmesen amit írtam, mert nem olvastad végig rendesen, és megtalálod, h írtam! 😀
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Ezt már láttam! 😀 mámint a NASA-sat
0
0
0
0
FeRR avatar
nahjó... ez azér WTF?????? http://www.youtube.com/watch?v=VZFcH0srTRU&feature=related ez undorító..miez?😆
0
0
0
0
FeRR avatar
nekem nincs szeretek ilyenekről beszélni😀 ittis 1 videó ez nem ww2-ős http://www.youtube.com/watch?v=IhbuFlpaIGY&feature=related
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Roswll ról (vagymi)ről már tdok 😆, meg sztem mindenki.. de küld azt a linket azt a videót amit mondtál! 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
figy ha má így belementünk a témába biztos nem vagyunk egyedül de nekem má a tköm tele ezzel a témával😆!
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Két hír az elmúlt két napból: http://inforadio.hu/hir/eletmod/hir-202789 Felrobbant egy UFO, amelynek maradványai fémes törmelékkel borítottak be egy aprócska vietnami szigetet. Biztos, hogy nem egy repülőgépet néztek idegen űrhajónak a helyiek, egyetlen légitársaság és a hadsereg sem jelentette, hogy a térségben eltűnt volna egy gépe. Újabb bizonyítékot hoztak nyilvánosságra brit UFO-szakértők is arra, hogy földönkívüli légi járművek járőröznek Birmingham fölött: a képen, amely április 24-én készült, három tányér alakú objektum látható. http://atv.hu/hircentrum/2008_maj_elo_ufolenyrol_keszult_videot_mutatnak_be_denverben.html http://www.rockymountainnews.com/news/2008/may/28/purported-ufo-video-be-shown-friday/ Pénteken az amerikai Denverben nemzetközi sajtótájékoztatón mutatják be azt a videófelvételt, amelyik állítólag a világon először rögzített élő, lélegző ufólényt. A hírről a denveri Rocky Mountain News számolt be. A lap úgy tudja, hogy éjszakai képeken – amelyeket infraérzékelős kamerával készítették -, egy 110 centiméter magas, jellegzetes külsejű idegen lény látható.

bazz csak 1ik link sem az aminek lenie kéne pedi ugy megnéztem folna azt az ufot 😞 😆
0
0
0
0
FeRR avatar
csasa én nem akarok vitatkozni, de gondolj már bele mekkora ez a galaxis..mi még csak a 2% se találtuk meg..mi élünk az 1 %-ban..és atöbbin szted nemélnek? lol..sztem még millió ilyen kis földecske van mint a miénk😀
http://roswell.blog.hu/2008/12/09/ii_vilaghaborus_u_f_o_k
ez nem az de ezt dopta ki elsőnek!😆
0
0
0
0
no avatar
Na, arra én is kíváncsi leszek! 😀

Túl erős a fantáziátok, bármi más lehetett az! 😆
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
akk is küldj linket Ferr! én is látni akarom 😆
0
0
0
0
no avatar
Ami a videón van, az egy hulló meteor! 😆 lol 😆 És nem UFO! 😆 És azért fényes, mert a levegő surlódásától felizzik, és fényt bocsát ki!
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Ferr... gyorsan kuldjé linket arról a videóról!! 😆
0
0
0
0
no avatar
Nem szálltak UFO-k a földre, nincs is bizonyíték, érthető? Lehet, h van MÁS életforma, de nem a NAPRENDSZERBEN!
0
0
0
0
no avatar
Nincs bajom yugi-val! De ezek ökörségek! 😆
0
0
0
0
FeRR avatar
sztem is vannak ufók, milliószor láttam elhaladni a göncölszekér mellet 1 kis narancssárga szivar alakú cuccost..😀 meg a II. világháborúba is ittvoltak 3 napos invázió volt a Briteknél, még videó is készült róla😀 csak nagyon szar a felvétel😀
0
0
0
0
BiGame avatar
jah, normális gyerekvagy a hangok is megmondták😆!
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Jó gyerek vok!!! 😆😆😆 különben meg, az UFO aznosítatlan repülő tárgy, szal az ufo volt 😆D érted .)
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
http://ufoeszlelesek.blog.hu/ ezt nézzétek meg! a Földönkívüli az ablakban videót! 😆
0
0
0
0
no avatar
adambacsi írta:
Naaa emberek azérr én yugi pártját fogom !!! Vannak ufok 1x 2x feltűnhetnek vannak ufo észlelések ezt bizonyítja 1 videó is egy 97 es katonia bázison kamerát szereltek fel és télleg 2 ufo volt 2 fehér pont és gyorsan szlltak felfele én ééletembe 1x láttam ufot ha az volt piros volt mire odanéztem eltűnt szal nem kell azt mondani yyugira hogy bolond szerintem ti is láttatok ufokat életetekbe legalább 1x


Aha, az emberek mindent kitalálnak! Egy progi, és már meg is változtatják azt a "dolgot"! 😆

NINCS TUDOMÁNYOS magyarázat, semmi jel nem utal arra! Az emberek bebeszélik maguknak, h az a "dolog" UFO volt!

Ja, és yugi jó gyerek, nem mondtam rá, h bolond, és nem is gondoltam! 😉

Ja, és hogy lehet az, h egy óriási csészealjban közlekednek, hogy lehet az, h "hasonlítanak" az emberre, hogy lehet az, h bírják a Föld gravitációját, hogy lehet az, h PONT ide "utazzanak (már ha tudnak) a Világ végtelen pontjai közül!

Nincs UFO, mert nincsenek bizonyítékok!

Nem azt mondom, h "mi" vagyunk egyedül a világegyetemben, mert elképzelhető, h máshol is van egy másik életforma!
0
0
0
0
no avatar
Naaa emberek azérr én yugi pártját fogom !!! Vannak ufok 1x 2x feltűnhetnek vannak ufo észlelések ezt bizonyítja 1 videó is egy 97 es katonia bázison kamerát szereltek fel és télleg 2 ufo volt 2 fehér pont és gyorsan szlltak felfele én ééletembe 1x láttam ufot ha az volt piros volt mire odanéztem eltűnt szal nem kell azt mondani yyugira hogy bolond szerintem ti is láttatok ufokat életetekbe legalább 1x
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció