Milyen fura dolgot láttál ma az utcán?

Szerző: Rapido, 2009. August 09., téma
Fórum » Társalgó
Ide bármilyen fura dolog jöhet amit ma láttál az utcán!Akk kezdeném:Én semmit mert ma nem is mentem még sehova!XD
Hozzászólások: 340
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Ja, ok! 😀 Nem tudom mi lehet! Hát ez tényleg érdekes dolog! 😆
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Nem, csak aztmondta hogy kb 40 és 3sorba. .😀
0
0
0
0
no avatar
És a nő megszámolta az összeset, és pont negyven? 😆 lol Biztos támadást terveznek az UFO-k! 😆
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
ok, jóvan inkább haggyuk! 😆
0
0
0
0
no avatar
Hát biztos messze volt! 😃 Kérdezz meg egy tudóst, vagy keress rá a Google-ban, hátha találsz valamit!
0
0
0
0
no avatar
Nem tudom mi lehetett, ilyennek nincs tudományos magyarázata szerintem! Hát az helikopter is lehetett, és a rotorján a sárga jelzőfény!
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Akk énis bejójóztam mikor a felhő altt láttam azt a narancssárga izét, mikor 1 árva csilag nemvolt az égen, mert full felhős volt az ég? 2x olyan fényes volt aza vmi mint 1 csillag... és narancssárga mondom! 😆, és nemleehtet hullócsillag mert mondom, hogy sokéáig leehtet látni amig belenem ment 1 felhőbe addig láttük!
0
0
0
0
no avatar
Nagy a képzelőerőd, az fix! 😆 A felhő alatt nem lehet! 😆 A műhold az tiszta égen látszik! Amit meg a nő látott 40 izét, az biztos bejojózott! Nem kell minden hülye pletykát elhinni! 😆
0
0
0
0
no avatar
yugiohyugiohzebuyugioh írta:
az nem műhold, gondolom azok nem cikáznak az égen.. meg volt olyan este amelyiken véggig amiket láttunk 1 irányba tartottak, 7etet láttunk aznap, és megfigyewlhető volt kb 7percen át amig elnemhalvűnyodott vagy a háztetőktől nemleehtet látni, sztem hulócsilagot nem lehet enyi ideig látni.. meg volt 1 nő aki nemtom má hol 😆, 40 narancssárga fényt látott, mint mi 1et csak ő 40et és 3sorba...


Te az műhold volt, és képzeld, ha azok mennek! De ha nem is mennének, akkor is a föld forog, és olyannak tűnik, mintha az mozogna! Szóval az csak műhold lehetett, és ez TÉNY!!! Nehéz a felfogásod!

Az a nő, meg agybeteg lehetett! 😆
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
az nem műhold, gondolom azok nem cikáznak az égen.. meg volt olyan este amelyiken véggig amiket láttunk 1 irányba tartottak, 7etet láttunk aznap, és megfigyewlhető volt kb 7percen át amig elnemhalvűnyodott vagy a háztetőktől nemleehtet látni, sztem hulócsilagot nem lehet enyi ideig látni.. meg volt 1 nő aki nemtom má hol 😆, 40 narancssárga fényt látott, mint mi 1et csak ő 40et és 3sorba...
0
0
0
0
no avatar
Lehet! 😆 20.-a környékén a legaktívabb az "égbolt", ilyenkor vannak hullócsillagok többnyire! 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
ahh akkor ez neki új!😆
0
0
0
0
no avatar
yugiohyugiohzebuyugioh írta:
Én tegnap villámokat láttam! 😆 Meg ufo-kat szoktunk, de tényleg, ha az az 😆, mert olyan miont 1 csilag csak fényesebb és gyorsabban mozog mint 1 repülőgép, műhold meg nemlehet mert az nem ilkyen.. hulócsillag se mert azt tudom milyen! 😀, meg egyszer tegnap elött asszem 😆 őő felhős volt az ég teljesen, azt ak felbukkant 1 ..... fényes olyanm izé, de ez most narancssárgán "villágított". És ez is uolyan gyorsan ment... azt eltünk a felhőkbe 😆 de tényleg..


Az pedig műhold! 😆 És azért fényes, mert a Nap rávilágít a napelemére! 😆
Amit meg utoljára írtál, az esetleg hullócsillag lehetett! Mivel augusztus van, és ilyenkor sűrűn vannak hullócsillagok!
0
0
0
0
BiGame avatar
aha, nálunk meg 360, meg pizza zuhant az égből tegnap!😆
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Én tegnap villámokat láttam! 😆 Meg ufo-kat szoktunk, de tényleg, ha az az 😆, mert olyan miont 1 csilag csak fényesebb és gyorsabban mozog mint 1 repülőgép, műhold meg nemlehet mert az nem ilkyen.. hulócsillag se mert azt tudom milyen! 😀, meg egyszer tegnap elött asszem 😆 őő felhős volt az ég teljesen, azt ak felbukkant 1 ..... fényes olyanm izé, de ez most narancssárgán "villágított". És ez is uolyan gyorsan ment... azt eltünk a felhőkbe 😆 de tényleg..
0
0
0
0
BiGame avatar
biztos a gép szellemét😆!
0
0
0
0
no avatar
GordonFreeman írta:
Én tegnap este 1 SZELLEMET !!!!


Aha, na persze, normális vagy, a hangok is mondták neked, nem? 😆
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
Én tegnap este 1 SZELLEMET !!!!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
kisborda írta:
Kmisi99 írta:
Én a nyáron összesen voltam 6 szor az utcán


mikor táborba?


Az halál tábor volt többet én napra nem megyek Szó szerint szít égett a hátam
0
0
0
0
no avatar
Én most reggel csak annyit, h lerobbant az útkereszteződésben egy tragacs! 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
Én a nyáron összesen voltam 6 szor az utcán


mikor táborba?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én a nyáron összesen voltam 6 szor az utcán
0
0
0
0
FeRR avatar
én láttam 1 kétszemélyes biciklit!😆😆😆 nagyon durvaaa😃 de egyedül hajtotta a nő majd meg szakatt!😆
0
0
0
0
no avatar
Hát ez a téma pl elég furcsa dolog!
0
0
0
0
no avatar
én a biosz tanáromat biciklizés közbe... :S wááá!! fujjj meg láttam 2 volt oszt társamat csajt.. ugyna olyan bénán néznek ki mint eddig 😆 meg egy csajt akivel nem akartam járni meg a pasiját meg volt csajom bnőit 😆 ja meg várjááál! Láttam 3 kerekű 2 személyes autót és olyan hangja volt mint a simsonnak 😆DDDDDD és alig ment 30-40 el lool max 50 mik nincsenek az utcán
0
0
0
0
Nedadam avatar
én csak jo csajokat láttam az utcán 😆
0
0
0
0
no avatar
BiGame írta:
ma egy döglött macskát!

Eőől jut eszembe az enyém is elég rosszul van szegény😞
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
énmeg fent a dombon találtam tegnap 50darab facsavart.
0
0
0
0
BiGame avatar
ma egy döglött macskát!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
láttam kettő részeg embert az utcán.
0
0
0
0
Badtor avatar
Felesleges topik szerintem😀
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
láttam egy fekete macskát😃
0
0
0
0
Demoz avatar
én voltam ma az utcán,de nem láttam semmit😃
0
0
0
0
jozsi22 avatar
komoly kérdés😀😀😀 én se voltam ma még lent de ahogy látok valamit szólok:Ð
0
0
0
0
Rapido avatar
Ide bármilyen fura dolog jöhet amit ma láttál az utcán!Akk kezdeném:Én semmit mert ma nem is mentem még sehova!😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció