2012 ha "eljő" a világvége

Szerző: Ferrari, 2009. June 11., téma
Fórum » Társalgó
írd le h mi a véleményed 2012-ről, és h szerinted h lesz vége a világnak:D
A topic azért jött létre h ne offoljunk az egyik hírnél:D
Hozzászólások: 1 016
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
YourMomIsNotMale avatar
nemkrisz11 írta:
MET4L írta:
Kíváncsi vagyok h mit fognak szólni a maják, ha semmi nem sem fog történni 😆


A maják nem jósoltak világvégét. Azt csak kitalálta pár nagyokos.


mégpedig 1 nagyokos találta ki és nem is 2. ő azt mondta h világvége lesz. a 2. azt mondta felorbban a föld, 3, napkitörés 4. szupervulkán stb....
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
MET4L írta:
Kíváncsi vagyok h mit fognak szólni a maják, ha semmi nem sem fog történni 😆


A maják nem jósoltak világvégét. Azt csak kitalálta pár nagyokos.
0
0
0
0
ImAxRap avatar
Nem én a világegyetemre gondoltam.
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Szerintem arról meg már a becsapódás előtt évekkel tudnánk, úgyhogy világvége kizárva 😆 😆
0
0
0
0
ImAxRap avatar
Világvége soha nem lesz, maximum az emberiségnek lesz vége, a világ megy tovább..
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Szerintem olyan hogy világ vége nem lesz...változás lesz az biztos viszont a változás nem történhet meg áldozatok nélkül.Éppen ezért valószínű hogy a 3. világháború jelenti majd azt a bizonyos "világ végét".
0
0
0
0
@insane666 avatar
2012 a 3. világháború kezdete inkább

http://hundns.org/a-3-vilaghaboru-lehetseges-forgatokonyve/

http://www.origo.hu/nagyvilag/20111106-haborura-keszul-izrael-es-iran.html
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Patrik91: a ferkák már elfoglalták a helyet a garázsban :S de a kutyaházban még van hely 😃
0
0
0
0
no avatar
na de most ha nemlenne ember se állat se semmi akkor nemlenne semmi jaj kár is ezen gondolkozni 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
jókérdés hát a semmi az semmi 😀
0
0
0
0
no avatar
hát ha jön a világ vége akkor igy jártunk...de mondjuk ha nemlesz ember nemlesz semmi...mi az a semmi?ez olyan hülyeség hogy nemlesz semmi...istenem folyton ezen gondolkozok mi az a semmi... 😃
0
0
0
0
sCUBA avatar
nem röhögni együtt érezni .. nekem is volt ilyen élményem... szerencsére kitudtam menni azzal az indokkal hogy friss levegő
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
ha bent lettem volna a szobába nem engedem neki, de hát lent voltam a konyhába és csak a kornyikálást hallottam -.-
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Na akkor egyből lehet hangfalat cserélni, felsöpörni a kitört ablaküvegeket, és venni újat. 😕
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
na a z-5500-nak máma volt a világvége 😕 barátnőm átjött és SP-t kezdett el nyomni -.-
0
0
0
0
whiplaser avatar
de ezzel az a baj hogy senki nem tudja hogy mi lesz 😜 ennyi erőből irhatánk azt hogy 2036 amikor becsapodik egy meteor de nem biztos csak oylan közel kerül 😜 ez valahogy iylen szerintem
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Hát furcsa hűtési módszer de hatásos!
A gépemmel kipróbálom!
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
lehet úgy érezte hogy a fal hőmérsékletét átveszi majd a sör 😃
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Hááát izé...hát őő hül!
Am , fogalmam sincs!😆
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
Patrik91 írta:
Borzasztó! 😆 írd be dzsátubéba h mucsi zoltán sörhűtés 😆 nagyon nagy!


ez beteg -.-😆 de nagyon nagy 😃 csak azt nem értem hogy attól mért fog jobban hűlni a sör ha hozzávágja a falhoz 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Patrik91 írta:
Borzasztó! 😆 írd be dzsátubéba h mucsi zoltán sörhűtés 😆 nagyon nagy!



Az asztán jól behűti a sört! 😆 😆 😆 az egyik kedvencem MÁ HŰL!!!
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Borzasztó! 😆 írd be dzsátubéba h mucsi zoltán sörhűtés 😆 nagyon nagy!
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
Patrik91 írta:
Meleg sör ááááá! Az sokkal rosszabb mint egy nyugalmas kis világvége!


annál rosszabb nincsen. ez olyan mint sör hab nélkül. meg hát ki akar olyan sört inni ami olyan meleg mint a h*gy😆
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Meleg sör ááááá! Az sokkal rosszabb mint egy nyugalmas kis világvége!
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
bár ha belegondoltok van világvége. Gondoljunk a mi vagy is férfiakra. ha elfogyik a sör, a chips, kikap a kedvenc focicsapatunk, zárva van a presszó, meleg sört hoz az asszony a hideg helyett , és még sorolhatnám. na ezek a férfiak számára világvége 😃

Nők számára meg ez a világvége(persze aki normális életmódot követ az ne vegye magára) : ha letörik a műköröm, zárva van a kávézó, ha kosz lesz a szobában, ha le van h*gyozva az ülőke, ha a férfi folyton ugráltatja sörért, ha az aranyos ruhákba dugott kiskutyájuk sáros lesz, és még sok minden más... a lányoknak ezek jelentik a világ végét 😃
0
0
0
0
fatal1ty avatar
http://www.flickr.com/photos/kiscsongi/5849661313/in/photostream

nézétek meg jó kis képek (: folyamatosan frissül
terjesszétek, osszátok meg köszi előre is (:
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Gerdzso:ha megkérlek akkor szorítasz nekem helyet a garázsodban?😀nincs sok kedvem megdögöln* 😎
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😃 jaja! ezt én is kipróbálom, de azért párszor elpróbálom tükör elött 😃 különféle variációkkal 😆 amúgy a VILÁG vége az nem a föld pusztulását jelenti, hanem a VILÁG-ét tehát, napok, bolygók, csillagok stb... max a földnek lesz vége, dehát én már vettem egy házat a MARSON szal így jártatok 😃
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
CoRe írta:
krutka írta:
Höhö 😃 Odamész egy vadidegen sexy csajhoz aztán mondod neki hogy úgyis világvége lesz 2012-ben jössz egy körre? 😂😊


Fogadni mernék hogy 2012 november-december körül sok ilyen lesz! 😂


az biztos 😃 akkor lesz érdemes utcán járkálni mert akkor a csajok kimozdulnak a szobájukból aztán keresnek maguknak ágymelegítő partnert 😃
0
0
0
0
no avatar
krutka írta:
Höhö 😃 Odamész egy vadidegen sexy csajhoz aztán mondod neki hogy úgyis világvége lesz 2012-ben jössz egy körre? 😂😊


Fogadni mernék hogy 2012 november-december körül sok ilyen lesz! 😂
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
krutka írta:
Höhö 😃 Odamész egy vadidegen sexy csajhoz aztán mondod neki hogy úgyis világvége lesz 2012-ben jössz egy körre? 😂😊


Ezt kipróbálom 2012 decemberében, hátha bejön 😂 majd megírom a világvége után😂
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Nem hinném, hogy lesz, de ha igen akkor úgy fogom várni mint a 2012-ben a hippi 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
soha nem lesz világ vége az már biztos
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
krutka írta:
Höhö 😃 Odamész egy vadidegen sexy csajhoz aztán mondod neki hogy úgyis világvége lesz 2012-ben jössz egy körre? 😂😊


inkább összeszedel annyi csajt h naponta legyen egy köröd 😃
0
0
0
0
krutka avatar
Höhö 😃 Odamész egy vadidegen sexy csajhoz aztán mondod neki hogy úgyis világvége lesz 2012-ben jössz egy körre? 😂😊
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
barátnőm is hisz benne, és van hogy elő szokta hozni és mondja hogy csináljunk meg minél több dolgot 2012-ig, mert hogy ő fél hogy vége lesz mindennek. És én hiába mondom neki hogy parasztvakítás az egész, ő ezen rágja magát folyton😕 de hát a nők ilyenek, mindent elhisznek ha sokan kezdik el beszélni. Mondjuk ez nem az ő hibájuk, ha nem azoknak az agyoniskolázottaknak akik kitalálnak ilyen hülyeségeket.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Remélem jönnek az ufók ha már meg kell dögleni 1-et magammal viszek 😆 de elötte nagyon berugok
0
0
0
0
no avatar
Ez szerintem világvége izé hüjeség, bár sok haverom hisz benn 😊
Am én néztem valami filmet azt ott mondták hogy a majáknak fejledtebb vólt akkor a naptárjuk mint most nekünk 😆
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
úgy sem fog semmi sem történni, minden ugyan úgy fog menni mint most. Talán annyiba lesz más hogy a sok ember akik hisznek ebben jobban fognak ideg betegeskedni, de akik normálisan gondolkodnak és tudják hogy nem lesz semmi ugyan úgy fogják élni a mindennapjaikat mint most! Én nyugodt szívvel nézek a jövő elé, mert meglepetés nem érhet senkit sem.
0
0
0
0
Furmann96 avatar
szerintem hülyeség az egész az ezredfordulóra is világvégét mondtak meg a maják nem azt mondták, hogy világvége lesz csak azt, hogy nagy változás fog bekövetkezni.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
ha tényleg jönne a világvége ugysem szólnának mert akk pánik lenne
0
0
0
0
no avatar
szucsa írta:
a Doctor Who sorozatban az van hogy 5milliárd év múlva fog elpusztulni a Föld és az emberek átköltöznek más csillagokra 😆


Csillagokra? 😲 😂
Na azt megnézném...
Inkább lakható bolygókra. 😉
0
0
0
0
Razor1911 avatar
hülyeség mindig kitalálnak valamit amivel lehet szorakoztatni a jó népet 😃
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
krutka írta:
Világvége after party! Ott leszel? 😃


simán😎😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem egy parasztvakítás ez a 2012... 😃
0
0
0
0
krutka avatar
Világvége after party! Ott leszel? 😃
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
a világnak sosincs vége, max a bolygónak lesz vége. Én nem hiszek ebben az egész Majás cuccban. Már 2003-ban is mondogatták hogy itt a vég és még is most 2011.06.19.-én itt írogatok gépigényre. Az igaz hogy több katasztrófa történik mostanában (árvíz, földrengés,tornádó, stb...) de ez köszönhető a globális felmelegedésnek. ezeknek semmi köze nincs annak hogy a föld el fog pusztulni 2012-ben. Úgy hogy én nyugodtan fogok aludni akkor is!
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Ennyi hitetlenkedő akkor meg csak néztek mikor mindenkinek tele lesz a szája faltörmelékkel (a nagy robbanás miatt) 😆 😂
0
0
0
0
krutka avatar
amúgy nem, mert utána olvastam még régebben és azért van ott vége a naptárnak mert a maja időszámításban
2012 dec. 21. kb így néz ki: 13.00.00.0
és gondolom hogy 13 szerencsétlen szám, meg lezárult valamien korszak így szerintük vége mindennek 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Jozsibatar írta:
Ha elaön a világvége akkor nem lesz semmi,mert nemlesz világvége!

Ez így igaz.😜 Most egy naptár miatt lenne világvége...Biztos elfogyott a papír,vagy nemvolt hely a kőtáblán,azért volt csak 2012-ig írva!😂
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció