2012 ha "eljő" a világvége

Szerző: Ferrari, 2009. June 11., téma
Fórum » Társalgó
írd le h mi a véleményed 2012-ről, és h szerinted h lesz vége a világnak:D
A topic azért jött létre h ne offoljunk az egyik hírnél:D
Hozzászólások: 1 016
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
krutka avatar
Na én mostmár egyre kíváncsibb vagyok mi lessz 😃 Már jöhetne az a 2012.
0
0
0
0
ken7 avatar
én abban hiszek hogy 2012 lesz egy napkitörés ami eléri a bolygónkat és így tovább....😕😢
mondjuk 2011 is lehet
NGCS láttam és mondták hogy a következő nagy napkitőrés 2012 vagy 2011 😶
0
0
0
0
krutka avatar
Amúgy én nagy esélyt látok arra hogy 2012 ben van a világ vége...

Valaki látta a 4. típusú találkozások c. filmet?

Ott is a Sumer emberek már kőtáblába véstek űrhajókat meg rakétákat, meg UFO-kat....

Kr.e. 4000 ben. vagy kb. 6.000 évvel ezelőtt!

És hát most is pont ez van. Űrhajó stb...

Akkor a Mayáknak miértne lehetne igaza?

Meg a másik hogy kb. 50 év múlva az egész földön nem lessz kőolaj stb... De remélem tévedek! 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
A nap tuti nem lesz a galaxis központjában, mivel a Tejútrendszer szélén van a naprendszerünk...a központban valszeg 1 fekete lyuk van ami körül kering minden...és hát a naprendszerünktől az egy pár millió fényévvel arrébb van 😆
0
0
0
0
ddkk22 avatar
én 2012 decemberére napkitörést hallottam mert az lesz idáig a legerősebb és mivel az ózon is eléggé ramaty állapotban van még baj is lehet belőle ha olyan nagy lesz ,meg még valami olyasmit h a nap pont 2012 dec 21-én lesz a galaszis középpotjában a nagy okosok szerint, mert vannak régről feljegyzések ami erre utal hogy ha ez bekövetkezik vége mindennek😀kitudja
0
0
0
0
laller88 avatar
azért csak kell valaminek történnie!
0
0
0
0
edward28 avatar
szerintem az emberiség 50 %vagy legalábbis részben pszichopata és amikor eljön a 2012 mindenki mindenkit megöl és megerőszakol sok sok öngyilkosság lesz az éces emberek mindenkit megerőszakolnak mindenki megbolondul!
(ez már sokszor előfordult a történelem során hogy valaki azt mondta hogy holnap jön el a világvége és erre mindenki megbolondul mert ilyen a természete az embernek!)
és stem nem fogunk kipusztulni max azok akiket megöltek!
0
0
0
0
laller88 avatar
Annyi katasztrófa filmet néztem mostanában hogy tényleg történhetne végre valami.
kíváncsi lennék hogy reagálnánk le mi emberek ezt az egészet.
oly unalmas az élet, lehet hogy ezért mondom én ezt.
de szerintem csak vaklárma az egész, lehet hogy csak a Maják addig írták, mert úgy gondolták, hogy addigra úgysem lesz már a földön emberi élet.
Mindenki azonban mást mond. Nem is tudnám elképzelni hogy érhetne véget a világ. Egy csettintésre?!
Gondolom nem így....
0
0
0
0
kisborda avatar
Köszönöm ezt a nagy megtiszteltetést!😃 Büszkén fogom viselni ezt a címet!😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
kisborda írta:
A trabant miatt világháborúk törtek ki!😆(igaz, hogy akkor még nem volt...😆😉
na téged jelöllek a hónap legértelmesebb kommentjének szerzője címre😂
0
0
0
0
kisborda avatar
A trabant miatt világháborúk törtek ki!😆(igaz, hogy akkor még nem volt...😆😉
0
0
0
0
FekaRap avatar
Trabant lesz az oka mindennek!
-Esik az eső!!
-Trabant volt!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Mondom én a trabant lesz a felelős mindenért...😆
Már a transformersszel is összefüggésbe tudtuk hozni őket 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Ők lesznek az álcák!😆
0
0
0
0
FekaRap avatar
Vigyázzatok!
2012-ben a Trabantok átaalakulnak valami Rettenetes lényé mint a transfromers-ben!
0
0
0
0
kisborda avatar
Akkor senki ne vegyen trabantot!!!😆
0
0
0
0
no avatar
Az igen és mindez csak 1 trabantból következtetted ki? 😆 😂
Szal a trabant miatt lesz világvége! 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nem látjátok benne a logikát? Tök egyszerű...a traban 2012-ben világra dobja az új autóját ami annyira keresett cikk lesz h teljesen összedönti a világgazdaságot, összeomlik a nemzetközi piac, mindenki a trabantot fogja vádolni....a többi autógyártó cég összefog ellenük és kitör egy újabb világháború 😆 2012 dec 21-re nem marad más esély, mind a 2 fél meg akarja nyerni a háborút így az új titkos nukleáris fegyver bevetésére kényszerülnek ami kiirtja az emberiséget...ennyi a sztori 😆
0
0
0
0
no avatar
Majd meglátjuk jah h milesz belőle!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
régi stílus, egy környezetbarát modern autóban, szerintem nem rossz ötlet, de 2012-ben meglátjuk😃
0
0
0
0
no avatar
Am sztem is! felesleges! Sztem nm lesz nagy kereslete!
0
0
0
0
kisborda avatar
Sztem hülyeség újat csinálni! A régi is elég!😆
0
0
0
0
no avatar
Igen 😆 a Sün érdekes nm aggodalmaskodik! 😂 😆
Am háát nm tom Tesla én amikor megláttam elősző azt gondoltam h egy ien Mini Cooper és am mikorra mondják h lesz?
0
0
0
0
kisborda avatar
Jó hogy nem csinálták tovább mert kiirtották őket! Meg csak az emberek hiszi azt, hogy ez a "világvégét" jelenti!
0
0
0
0
no avatar
De most h nm írták tovább a naptárt! És akkor most mivan cask nm csinálhatták 1 000 000 000-ig! Egyszer ők is abba hagyhatták és most h abba hagyták ez miatt világvége! Meg ha lesz is akk mit tudunk csinálni? De őszintén annyi h elbucsuzni ami cask jobban fáj! szal... Lehet h érdekes hangzik ez az egész... 😆
0
0
0
0
Sawyer226 avatar
Szerintem hülyeség 1 új trabantot csinálni mert nem fogják megvenni nagyon! Nekem égő lenne vele menni az úton!
Most ha belegondolsz akkor kb másfél milla lesz az árra sztem
Ennyiből már simán veszel 1 faja verdát sok extrával és jó motorral ami megy is és keveset fogyaszt!
Én a hidrogén hajtású kocsikra lennék kíváncsi, mert erősnek tűnnek csak kicsit drága az elő állítása. Én ezt hallottam.
Amúgy lehet ez is az új jövő hogy 2012re fogy el a benzin és helyette lesznek ezek az ujjak
0
0
0
0
kisborda avatar
Tehát akkor az lesz benne ami ma már alapnak számít?😆
0
0
0
0
Sawyer226 avatar
Lehet ilyen lesz:
https://www.adrese-utile.ro/infoletter/imagini/NewTrabantBN_800x395.jpg
Újabb külső és lesz benne elektromos ablakemelő és fűtés kb... 😃
Ja és a végsebessége most 160 lesz 😆DD
0
0
0
0
Ricko avatar
Áhh akkor naon jó lesz😜 mennyi lesz az ára? 2-3M FT?😲
0
0
0
0
kisborda avatar
A régi átfestve és a rozsdás alkatrések kicserélve!😆
0
0
0
0
Ricko avatar
Tesla barátunk szerint és Google szerint igen😜
de milyen lehet majd ha lesz uj Trabant??😲😲
0
0
0
0
kisborda avatar
Lesz új trabant??😲😆
0
0
0
0
Ricko avatar
Hát ha jön az Uj trabant én azzal fogok rajolni😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Tesla GoD írta:
Szilard96 írta:
2012-ben ez lessz a változás: Nem gyártsák többé a hagyományos izzókat 😂
a gyártsák felszólító módba van, ebben a környezetben inkább a gyártják szót használjuk😉
szerk.: most írtam be(ki tudja mitől vezérelve) a google-be, hogy gyártsák, erre egy cikket adott ki elsőnek arról, hogy 2012-ben jön az új Trabant!

Kis nyelvtan korrepetálás!😆 Én már nem akartam beleszólni!😆
De jogos!😀
0
0
0
0
Ricko avatar
sztem a 2012 nem lesz nagy változás 😞
én inkább most a 10.10.10.10:10 ms jobban várom😜
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Szilard96 írta:
2012-ben ez lessz a változás: Nem gyártsák többé a hagyományos izzókat 😂
a gyártsák felszólító módba van, ebben a környezetben inkább a gyártják szót használjuk😉
szerk.: most írtam be(ki tudja mitől vezérelve) a google-be, hogy gyártsák, erre egy cikket adott ki elsőnek arról, hogy 2012-ben jön az új Trabant!
0
0
0
0
Szilard96 avatar
2012-ben ez lessz a változás: Nem gyártják többé a hagyományos izzókat 😂
0
0
0
0
FekaRap avatar
Ez fájt! 😆😆 😂 😊
0
0
0
0
kisborda avatar
Hát volt változás! Most a fidesz van és nem az mszp!😆😂😆😆😆
0
0
0
0
FekaRap avatar
De milyen változás?-.-
Mért lenne változás 2010-ben? 😆
2000-ben se lett semmi...
Értelmetlen ez az egész 2012-es dolog...
0
0
0
0
Sawyer226 avatar
Ha azt mondanák hogy 1 meteor közelit az világ vége lenne!
De azt hogy csak mondják hogy világ vége.... (No comment)
Szerintem addigra lesz vége a válságnak 😃 Vagy valami ilyesmi!
Én laci225-nek adok igazat, mert sztem is csak változás lesz azt szoszi
0
0
0
0
kisborda avatar
dragking írta:
Jah 😆 még most kell kilyukasztani a száját a másiknak meg leborotválni a szemőldökét! Akk meguszhatjuk! 😆 Am meg Sztem ez miatt naon sokan lesznek öngyilkosak h nm akarnak szenvedni a világ végén ezért beszedi az altatót v leugrik vhonnan!

Aztán még lehet többet szenved!
0
0
0
0
no avatar
Jah 😆 még most kell kilyukasztani a száját a másiknak meg leborotválni a szemőldökét! Akk meguszhatjuk! 😆 Am meg Sztem ez miatt naon sokan lesznek öngyilkosak h nm akarnak szenvedni a világ végén ezért beszedi az altatót v leugrik vhonnan!
0
0
0
0
gibdj avatar
Szerintem 2012-ben Geronazzo szája fekete lyukká változik, és besszippantja a teret és az időt. Vagy Kiszel Tünci szemöldökében eltűnik a Föld. Sok tudós dolgozik azon, hogy elkerüljük ezeket.
0
0
0
0
laci225 avatar
Nem lesz világvége, csak változás, mert elvan baszva a jelenlegi. De senkise várja a megváltást, nekünk kéne tenni, csak ugye a korrupt kormány és, hogy Amerikában mérgezik az ételeket. Nehéz. De mondom nem világvége lesz, hanem változás, méghozzá jó.😀
0
0
0
0
no avatar
Jah Értem! Ez naon tudományos válasz volt! 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
igazából hasonló a 2, de földrajzi kapcsolat és kiejtési hasonlóság miatt inkább német vater és mutter ből jön
0
0
0
0
no avatar
Igen? 😆 LoL😂 én azt hittem mer Father meg Mother nah mind1! 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a fater és a muter pont német😂
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció