2012 ha "eljő" a világvége

Szerző: Ferrari, 2009. June 11., téma
Fórum » Társalgó
írd le h mi a véleményed 2012-ről, és h szerinted h lesz vége a világnak:D
A topic azért jött létre h ne offoljunk az egyik hírnél:D
Hozzászólások: 1 016
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DeanRain avatar
Minden relatív,csak a vodka abszolút. 😀 A maják egyszerűen rájöttek,hogy saját magunkat pusztítjuk majd el..amit jósoltak azt nem szó szerint kell érteni...szerintem..azt senki sem tudhatja előre..egyszerűen,csak így definiálják az emberiséget...azaz emberiség = Világvége
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Ha ez így van, akkor pusztulniuk kell! 😆
Viszont mielőtt megdöglenek, előtte kiszedem belőlük, hogy mit isznak. Lehet, hogy sokkal ütősebb, mint azok a piák amiket a földön lehet kapni. Arra nem igazán vagyok kíváncsi, hogy hogy Bass-nak. 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Mongoosewow: Telesen egyetértek veled abban, hogy az emberi gondolkodásmód miatt tartunk ott, ahol tartunk. Ebből is látszik, hogy az emberi faj, csak magával foglalkozik. Itt arra gondolok, hogy kitalálták ezt is, hogy Világvége, nem a világnak lesz vége, hanem esetleg a Földnek, persze ez nekünk a világvége, mert megszűnik az a hely ahol a "mi fajtánk" 😆 él.

Nem lenne egy nagy dolog, hogy megsemmisülne a föld, valószínűleg minden nap, vagy minden percben megsemmisül egy hasonló méretű bolygó, csillag stb...
Sajnos fogalma sincs az embernek, hogy mekkora is lehet a világűr. Azt a kijelentést meg egyszerűen utálom, hogy mi vagyunk az egyetlen civilizált életforma.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Mongoosewow írta:
Nem kell itt semmi, mert melegedik a föld , elolvad a Jég ....
20-méterrel megnő a tenger víz magassága....
Közben melegedik még jobban, magyarországot eleve sivataggá fogják minősíteni ! Sehol ország lesz a neve !
A körülöttünk lévő országok ide fognak jönni a víz készletért ...
amikor kiderül hogy elpárolgott a melegbe .... megsemmisítenek
30évet mondtak a sivatagosság ig....
80év helyre hozni a Gazdasági helyzetet a régi, megélhetési pont felé ...
Most mit is szeretnének ? ha 30év múlva már sivatag lehet?
legalábbis olyan meleg...

Jobban nehezen lehetne leírni. Itt szerintem a maják, 2012 meg minden más csak mellékes. Nem kell se pusztító meteor, se semmi hogy vége legyen itt az életnek. Az ember b*sz el magának mindent. Környezetvédő járművek? Minek ha a benzinből jön a lé... Ami megéri az környezetszennyező, ami nem az szennyez. Mit választ az ember? Nem nehéz kitalálni. A majásra visszatérve igaza van Randy-nek, nem hinném hogy csak úgy viccből faragtak egy táblát. Érdekes amúgy hogy az ókorban mennyi mindenre rájött az ember mindenféle modern szar nélkül. A görögök-egyiptomiak-maják rettentő okosak voltak....valamiért.

Az is elképzelhető,hogy lesz egy 3. Világháború a víz készlet miatt😕
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Nem kell itt semmi, mert melegedik a föld , elolvad a Jég ....
20-méterrel megnő a tenger víz magassága....
Közben melegedik még jobban, magyarországot eleve sivataggá fogják minősíteni ! Sehol ország lesz a neve !
A körülöttünk lévő országok ide fognak jönni a víz készletért ...
amikor kiderül hogy elpárolgott a melegbe .... megsemmisítenek
30évet mondtak a sivatagosság ig....
80év helyre hozni a Gazdasági helyzetet a régi, megélhetési pont felé ...
Most mit is szeretnének ? ha 30év múlva már sivatag lehet?
legalábbis olyan meleg...

Jobban nehezen lehetne leírni. Itt szerintem a maják, 2012 meg minden más csak mellékes. Nem kell se pusztító meteor, se semmi hogy vége legyen itt az életnek. Az ember b*sz el magának mindent. Környezetvédő járművek? Minek ha a benzinből jön a lé... Ami megéri az környezetszennyező, ami nem az szennyez. Mit választ az ember? Nem nehéz kitalálni. A majásra visszatérve igaza van Randy-nek, nem hinném hogy csak úgy viccből faragtak egy táblát. Érdekes amúgy hogy az ókorban mennyi mindenre rájött az ember mindenféle modern szar nélkül. A görögök-egyiptomiak-maják rettentő okosak voltak....valamiért.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Randy Orton írta:
Én megmerem kockáztatni, hogy van abban valami, amit a Maják megjósoltak, sokan félre értik a dolgot, abszolút nem voltak hülyék a Maják, 2 kötéllel mérték meg, hogy hogy fog állni abból a szemszögből a teljes napfogyatkozás. A mai napig nem tudják pontosabban megmondani, mindössze 0,4mm-ert tévedtek, pedig nem tegnap történt a dolog. A maja naptárat se úgy képzeljétek el, hogy egy kőtömb, amin van 1-2 irka firka.

Igen erről én is olvastam,elég érdekes,hogy abba az időben milyen pontosan meg tudták állapítani.Hihetetlen😲
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Én megmerem kockáztatni, hogy van abban valami, amit a Maják megjósoltak, sokan félre értik a dolgot, abszolút nem voltak hülyék a Maják, 2 kötéllel mérték meg, hogy hogy fog állni abból a szemszögből a teljes napfogyatkozás. A mai napig nem tudják pontosabban megmondani, mindössze 0,4mm-ert tévedtek, pedig nem tegnap történt a dolog. A maja naptárat se úgy képzeljétek el, hogy egy kőtömb, amin van 1-2 irka firka.
0
0
0
0
neuroflex avatar
nem lesz világ vége messze van még december😂
0
0
0
0
DCMAN avatar
ha igy halad Magyarország akor lessz itt világvége.főleg amit a kormány müvel...😶
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Magyar országon úgy se lessz világvége ezek ink amerikába szoktak lenni!!l(ehet hogy túl sok filmetnézek!??!!)
0
0
0
0
DCMAN avatar
na majd kiderül mibaja volt a majáknak
0
0
0
0
soneX ZED avatar
a nagy emberek mennek a "bárkara" es a kis emberek szepen megrohadhatnak.... tiszta film -.- lessz 5000 tulelo es a naptar elorrol kezdodik 01/01/01
0
0
0
0
DCMAN avatar
ja mind a filmekben hogy a föld alatt többszáz méterrel van egy bunker ami atombiztos meg megvéd a külsö időjárási viszonyoktol...
0
0
0
0
Strife avatar
Le kell költöznünk barlangokba és ott életet kialakítani, ha már annyira forró az éghajlat 😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Nem kell itt semmi, mert melegedik a föld , elolvad a Jég ....
20-méterrel megnő a tenger víz magassága....
Közben melegedik még jobban, magyarországot eleve sivataggá fogják minősíteni ! Sehol ország lesz a neve !
A körülöttünk lévő országok ide fognak jönni a víz készletért ...
amikor kiderül hogy elpárolgott a melegbe .... megsemmisítenek 😀
30évet mondtak a sivatagosság ig....
80év helyre hozni a Gazdasági helyzetet a régi, megélhetési pont felé ...
Most mit is szeretnének ? ha 30év múlva már sivatag lehet?
legalábbis olyan meleg...
0
0
0
0
cadillacv8 avatar
Világvége ?? Hmmm nézzük ..

Unióból több tagállam kilép,az eurót tekercsben árulják Crepto márkanév alatt..
Németországban engedélyezik pár mecset felépítését,megvan a szikra a leszámoláshoz a külföldi bevándorló munkavállalókkal szemben,anglia,franciaoszág is csatlakozik az idegen népek kiűzéséhez,unió megszűnik mint szervezet..
A sziria ,egyiptom,jordánia ismét megtámadja izraelt.
Irán lelő Kinai gyártmányú műholdelháritó rakétával egy amerikai katonai műholdat,az usa nem akar iránnal konfrontálódni a kinai háttér miatt,patthelyzet alakul ki,usa elvesziti nagyhatalmi pozicióját...folytatodik a harc a hadsereget működtető olajért
Finoman ennyi:-)) 😆 ...nem 2012 ..de hamarosan

Ja a világvége gép kék halállal lefagy ..mint kiderül a Microsoft fejlesztette a szoftvert a háttérben...a következő ujrainditásnál elszállnak a kinai kondik a tápban és hazavágják a hardvert is ...
2012.12.22..az Apple beinditja saját gépét és sikerrel járnak..de ezt már nem tudják meg...ők sajnos jól dolgoztak..
0
0
0
0
Strife avatar
hát van abban valami hogy a világvége akkor lesz, ha elfogynak az életet adó dolgok. majd ha nem lesz mit inni, enni, megszűnik az ózon réteg, megváltozik teljesen az éghajlat. egy biztos, hogy jégkorszak nem lesz, mert melegszik az éghajlat. olvad a sarki jég + ez a tél hogy decemberben is előfordult a + 10°C eléggé utal vmire. az meg pláne faxa lenne, ha a koreaiak megőrülnének és "atomkodnának", de még sok minden okozhatná a világvégét. nem feltétlen a nap felrobbanása, az aszteroidák potyogása stb.....
0
0
0
0
KirAlucard avatar
2012-t írunk és Magyarország ma aláírta az ACTA-t.

http://www.sg.hu/cikkek/87308/magyarorszag_alairja_az_acta_megallapodast

Szerintetek mi várható ezek után? Már évek óta készül a tervezet és évek óta folynak az előkészületek.
Mire lehet számítani, köztük a gamereknek?
0
0
0
0
soneX ZED avatar
2040-ra fog a Sarkköri óceán jégpáncélja teljesen felolvadni
ez a legreálisabb
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Ha tanárnak nem is, kocsmában szóltam már be vkinek, monitort nem török, mert minek, lanparty sokszor volt, autót már zúztam széjjel (erre speciel büszke mondjuk nem vagyok), szóval marad a ***csizás.
0
0
0
0
niteforce avatar
én az utolsó nap minden olyat megcsinálnék amit eddig nem mertem 😃

beszólnék a kémiatanárnak, kidobnék egy CRT-t az emeletről, és kirabolnám a számtech üzletet, raknék össze pár gépet, és életem utolsó napján lanpartyznék egy jót a haverokkal. Utána lopnék egy autót és keresztülhajtanék rajta mindenen, este pedig egy buliba elmennék és én is berúgnék 😃
csak az lenne a szívás ha utána nem lenne világvége 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
adam1253 írta:
Én nagyon berugnék, semmit sem vennék észre 😃


Valószínűleg én is.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Randy Orton írta:
Jön a következő világháború!
A kedvenc filmemből:

Ááááá hatalmas film nekem is az egyik kedvencem. 😃
0
0
0
0
adam1253 avatar
Én nagyon berugnék, semmit sem vennék észre 😃
0
0
0
0
Darkness avatar
Megkérdeztem a fizika tanáromat erről az egész hülyeségről. Azt mondta, hogy akkor lesz a világvége, amikor a földfelszín, és a magma közötti rész elolvad. Valahol a föld és a magma között van 2km es föld.
Ha ez felrobban akkor szabadulnak ki a külömböző gázok.
És a magmából vagy miből felszabaduló gázok fogják az embereket kinyírni.
Nos, tehát ha ezek a gázok felszabadulnak, akkor nem tudunk sehova se menekülni, kivéve a föld alá. Valahogy így mondta, nem hazudok.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Szerintem meg megérdemelnék az embreke.. az egész föld, elporladna... mert Undoritóak az emberek....
( ,Kinaiak, Japánok, Arabok ,zsidók , Fehérek ,
Négerek... ésw még sok olyan ember akit nem a másik ember érdekel.... hanem a sok pénz pénz.... én döntenék a sorsulkról... már holnapra felrobbana a föld magja.....

Kérdezitek magatokb miért?

Tönkre teszik a természetet.... amikor az embert tartja minden , ember a legerősebbnek ... hogy mindenkinél erősebb ...

1. Mivan ha jön a szőkőáár?
2. Mivan ha országnyí tűz lenne?
3. És 200kb/órás szél lenne melette....
4. Főldrengést hogy Védik ki?
5. Elolvad a Jég... mit csinálnak? semmit...
6. Jön a Szívatagodás... mit csinálnak? azok elég oxigént termelnek majd?

Arabok és zsidók
Képesek a roha..kok a benzint használni...
mert Araboknál, és Americába rengeteg van és van belöle pénz...
Már rég lenne más technologia... de nekik a pénz kell....
Megérdemli mindenki....

Fehérek ki írtották az Indiánokat, mert nekik kell másnak a földje....

Cigányok minden országok betelepitettek... és nekik 95% megbízhatattlan élösködő

Kinaiak saját magukat és másik országokat is szépen lassan, elárasztanak... sok szart gyártanak.. amikel szennyezik a környezetet és még szar is...
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Jön a következő világháború!
A kedvenc filmemből:
0
0
0
0
DCMAN avatar
vagy ezen akar meggazdagodni
0
0
0
0
niteforce avatar
szerintem aki ezt kitalálta az túl sokat Crysis 2-zött 😃
0
0
0
0
coldwar avatar
Elolvastam az utóbbi linket,és írnák ide énis 1-2 dolgot😃..1.a maják honnan a fenéből tudták hogy kb 2000év múlva véget ér a világ?Azért mert a naptáruk ott ért véget?Lehet csak meghaltak és nem tudták folytatni..másik..kutatók se tudják megjósolni a földi élet végét,mondtak már olyat is,hogy a gellért hegy belecsúszik a dunába 2009be..bár ki tudja lehet megvárja a megfelelő alkalmat😃..az meg hogy amerika már felkészült..legalább akkor kamu sztori minthogy 3 nagyméretű,szabályos,azonosítatlan tárgy tart a Föld felé ami VÉLETLEN pont 2012 decemberére ér ide..és véletlen megjósolták hogy ezek el fognak minket pusztítani,mert általában az ember csak arra tud gondolni,hogy ha valami idegen az biztos ellenség..ez okozza majd a világ végét,ha így folytatják a folytonos ellenségeskedés,pusztítás stb..bár nem hinném hogy valamilyen földönkívüli nép pont az emberiséget látogatná meg..messze elkerülnek minket 😃D..de rövidre fogom a szót,nem akarok regényt írni.Mindeneset ha bekövetkezik a világvége és jönnek a meteorok meg minden halandzsa akkor kiállok az utcára és odaordítom faterommal a menekülő tömegnek..MI MEGMONDTUK!!!!! 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
majd egyszer lesz de amikor mi nem élünk😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
greenmelon írta:
[LINK]
Azért érdekes, hogy hányszor bukott már meg a világvége projekt. 😀


Földrajz tanárom is mondta hogy ő már 6 "világvégét" élt túl😃

Randy: Oks , akkor bocs😀

714: De az emberek a saját viszonyukat nézik , ha ők nincsenek világ sincs😀
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Randy Orton írta:
A világnak soha nem lesz vége, esetleg a földi életnek.


Így van.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
A világnak soha nem lesz vége, esetleg a földi életnek.
0
0
0
0
Revengex avatar
Elmondjam mi a világ vége?

1. Hülyeség
2. 3. VH a koreaiakkal
3. mindnekinek van világ végéje, mindenki meghal egyszer és akkor VÉGE
És ahogy mondták előttem, mi nem éljük meg 😀
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
az hát. Most meglehet vitatni azt hogy (mi lenne ha....) és ki hogy töltené az utolsó napját. De úgy önmagában a téma nem jelent semmit.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem ez a téma értelmetlen. 😜
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Ha 2012 világvége project besülne, mások már a 2040-es katasztrófára fognak összpontosítani.
Én nyilvánvalóan kimondom a véleményem erről: ez az egész világvége dolog egy nagy marhaság.
Annyiszor mondták már hogy vége lesz a világnak, hogy már azoknak az életét teszi tönkre akik hisznek benne. Inkább foglalkoznának az ilyen emberek azokkal a gondokkal amik a jelenbe történnek, és nem a jövőben.
0
0
0
0
greenmelon avatar
[LINK]
Azért érdekes, hogy hányszor bukott már meg a világvége projekt. 😀
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Ha nem veszed a poént, minek szólsz hozzá? 😀 (Nem sértésnek szánom)
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
RLXUSD írta:
GokuTM írta:
Sztem is marhaság...pedig valmilyen szinten látok benne valamit.
De nem tudom hogy mennyire tudom ezt érthetően leírni, de szerintem ha lenne a "Nagyok" tudnának róla és nem tervezgetnének 2020-ra pl. Nem tom jól leírni, de sztem pl.: Az Intel meg ilyenek tudnák, és akk nem fejlesztgetnének a jövőre😃😃 Vagy vmi ilyesmi. Vagy az meg talán nagyon látványos lenne, és pánik stb. Akármi is lesz várom. Hátha jönnek Földönkívüli csajok, akiknél a bűnronda úgy fog kinézni mint a Földön a legbombább 😜😜😃😃


AZ INTEL miért tudná ? -.-" istenem...


Hozzatok egy fejszét , had vágjam magamba Goku hülyesége miatt😆
Földönkívüli csajok LOL


Randy Orton írta:
Mongoosewow írta:
Randy Orton írta:
krutka írta:
nemtom de én k*rvára lefosom mi lesz 😃 ha nem lesz semmi jót röhögök, ha mégis lesz valami, ugyse tudunk mit csinálni nem mind1? 😃 maximum lekempelek pincébe egy vaslapáttal aztán hátha tulélem, ha rámdölne a ház 😆



Az utolsó óráidat egy sz@ros pincébe töltenéd? 😆
Én úgy berúgok, hogy eszre se fogom venni, hogy vége van a világnak!



És ha elfogy a sör meg a pia?😆


Ha elfogy a pia az = azzal, hogy tényleg itt a világvége. 😕


Hát sajnálatos ha neked minden a pia , nem sértésnek szánom.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Mongoosewow írta:
Randy Orton írta:
krutka írta:
nemtom de én k*rvára lefosom mi lesz 😃 ha nem lesz semmi jót röhögök, ha mégis lesz valami, ugyse tudunk mit csinálni nem mind1? 😃 maximum lekempelek pincébe egy vaslapáttal aztán hátha tulélem, ha rámdölne a ház 😆



Az utolsó óráidat egy sz@ros pincébe töltenéd? 😆
Én úgy berúgok, hogy eszre se fogom venni, hogy vége van a világnak!



És ha elfogy a sör meg a pia?😆


Ha elfogy a pia az = azzal, hogy tényleg itt a világvége. 😕
0
0
0
0
RLXUSD avatar
GokuTM írta:
Sztem is marhaság...pedig valmilyen szinten látok benne valamit.
De nem tudom hogy mennyire tudom ezt érthetően leírni, de szerintem ha lenne a "Nagyok" tudnának róla és nem tervezgetnének 2020-ra pl. Nem tom jól leírni, de sztem pl.: Az Intel meg ilyenek tudnák, és akk nem fejlesztgetnének a jövőre😃😃 Vagy vmi ilyesmi. Vagy az meg talán nagyon látványos lenne, és pánik stb. Akármi is lesz várom. Hátha jönnek Földönkívüli csajok, akiknél a bűnronda úgy fog kinézni mint a Földön a legbombább 😜😜😃😃


AZ INTEL miért tudná ? -.-" istenem...
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Mongoosewow írta:
Randy Orton írta:
krutka írta:
nemtom de én k*rvára lefosom mi lesz 😃 ha nem lesz semmi jót röhögök, ha mégis lesz valami, ugyse tudunk mit csinálni nem mind1? 😃 maximum lekempelek pincébe egy vaslapáttal aztán hátha tulélem, ha rámdölne a ház 😆



Az utolsó óráidat egy sz@ros pincébe töltenéd? 😆
Én úgy berúgok, hogy eszre se fogom venni, hogy vége van a világnak!



És ha elfogy a sör meg a pia?😆


Akkor főzök magamnak pálinkát😜
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Randy Orton írta:
krutka írta:
nemtom de én k*rvára lefosom mi lesz 😃 ha nem lesz semmi jót röhögök, ha mégis lesz valami, ugyse tudunk mit csinálni nem mind1? 😃 maximum lekempelek pincébe egy vaslapáttal aztán hátha tulélem, ha rámdölne a ház 😆



Az utolsó óráidat egy sz@ros pincébe töltenéd? 😆
Én úgy berúgok, hogy eszre se fogom venni, hogy vége van a világnak!



És ha elfogy a sör meg a pia?😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
krutka írta:
nemtom de én k*rvára lefosom mi lesz 😃 ha nem lesz semmi jót röhögök, ha mégis lesz valami, ugyse tudunk mit csinálni nem mind1? 😃 maximum lekempelek pincébe egy vaslapáttal aztán hátha tulélem, ha rámdölne a ház 😆



Az utolsó óráidat egy sz@ros pincébe töltenéd? 😆
Én úgy berúgok, hogy eszre se fogom venni, hogy vége van a világnak!
0
0
0
0
adta avatar
Szerintem akkora egy hülyeség hogy az már nem emberi na majd meg lássuk más csak egy év van hátra. (Majd jót kacagunk ha hülyeség volt. És jót hallgatunk ha igazuk. 😆 )
0
0
0
0
krutka avatar
nemtom de én k*rvára lefosom mi lesz 😃 ha nem lesz semmi jót röhögök, ha mégis lesz valami, ugyse tudunk mit csinálni nem mind1? 😃 maximum lekempelek pincébe egy vaslapáttal aztán hátha tulélem, ha rámdölne a ház 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció