2012 ha "eljő" a világvége

Szerző: Ferrari, 2009. June 11., téma
Fórum » Társalgó
írd le h mi a véleményed 2012-ről, és h szerinted h lesz vége a világnak:D
A topic azért jött létre h ne offoljunk az egyik hírnél:D
Hozzászólások: 1 016
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
fonix9901 avatar
g3n3r@l írta:
hülyeség, én csak azért nem hiszek benne, mert hallottam a töri tanáromtól egy olyan fickórol (pontosan nem jut eszembe a neve) vmi jós volt asszem... na szóval ő megjósolta Bin Ladent, megjósolt egy csomó olyan dolgot, amik eddig megtörténtek, és azt is mondta, h 2050-re az ázsiaiak ellepik európát! Nos ha azért belegondolunk, már lassacskán kezdődik, mert magyarországon már sok ázsiai él...



azt a fickot ugy hivták hogy nostredamus 😃
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Hadd jöjjön, majd elmegy
0
0
0
0
cseszka avatar
Oda se neki.Mindenki ugyse hal meg,maradnak gémörök is életben,akik utánna poti pénzért tudnak ultra gépet venni (el venni).Pánik=Fosztogatás.😆
0
0
0
0
FrezR avatar
világvége........
kíváncsi leszek én erre. Mondjuk annyiszor mondták már ezt, én azóta is nyugodt szívvel motorozok 😃
0
0
0
0
g3n3r@l avatar
hülyeség, én csak azért nem hiszek benne, mert hallottam a töri tanáromtól egy olyan fickórol (pontosan nem jut eszembe a neve) vmi jós volt asszem... na szóval ő megjósolta Bin Ladent, megjósolt egy csomó olyan dolgot, amik eddig megtörténtek, és azt is mondta, h 2050-re az ázsiaiak ellepik európát! Nos ha azért belegondolunk, már lassacskán kezdődik, mert magyarországon már sok ázsiai él...
0
0
0
0
19ati93 avatar
világvége csak akkor lesz ha chuck norris azt mondja 😀
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
én már láttam az alagút végén a fényt de ittam még egy felest utána sötét lett 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bear Grylls írta:
édes víz, tudod amit meglehet inni 😉
Tengervizet is meglehet inni csak ki kell vonni belőle a sòt.
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
édes víz, tudod amit meglehet inni 😉
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hisz a föld 72%a viz már hogy ne lenne épp ez az hogy lassan viz lesz a egész Föld 😆
0
0
0
0
The Betrayer avatar
Ez hulyeseg hogy 50 meg 100 ev mulva nem lesz tobb viz...Ezelott 100 evvel is aztmondtak es tessek...van viz boven...esetlek 500 vagy 1000 ev mulva nem lesz viz...na az mar lehetseges.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Lol 😆
http://i.imgur.com/azjNI.jpg
0
0
0
0
DCMAN avatar
Szombaton buli után lessz világvége😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
nem lesz az sehogyse 😆
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Lesz világvége, de nem most, az biztos😃 Legalábbis világvége nem lesz....
0
0
0
0
tibi211 avatar
az okosok azt feltételezik hogy 5000-be is lesz emberiség hehe gondoljatok bele abba az évbe élni tyúú megnézném😃
0
0
0
0
fonix9901 avatar
júúúúúúúúúúúúúúj ez nagyon beteg 😆 😃
0
0
0
0
Sirpsychosexy avatar
Itt egy kép ami magába foglalja azt hogy nem lesz világvége dehát kitudja 😆 http://i.imgur.com/azjNI.jpg
0
0
0
0
fonix9901 avatar
Spartan117 metró 2033 😎😉😆
0
0
0
0
no avatar
van benne valami ha ufok minenki öszze szarja magát kimondta hogy "leigázzák a földet" Elöbb hkerülnek diliházba a sok hülye ember miatt és jó esélyel ha ejjöna világvége akkor azt lehet hogy az ember fogja okozni magának elvégre amennyi hülyeséget csinálunk minden egyre jobban fogy pl:az olaj,stb globális felmelegdés ozon pajzs ezen gondolkodni sem érdemes és akik utájják chuck norrrist továbbb ne olvassák Spoiler!
amig chuck él addig mi is 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Ha már elkezdted, akkor folytasd... 😀
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
#846: Erre tudnék pár dolgot mondani , de nem akarok megint vitát😃
0
0
0
0
fonix9901 avatar
Randy Ortonez így van jól mondod 😉
0
0
0
0
Randy Orton avatar
fonix9901: Azokon a kommenteken mutatkozik meg az értelem. Látjátok, pont az ilyen az ilyen felfogású emberek miatt nem tudunk szart se az UFOk-ról. (Már ha egyáltalán léteznek, de miért ne létezhetnének.) Egyből be vannak szarva, hogy mi az?! Ha léteznek, az tuti, hogy ilyen retardált emberek közé nem jönnek. Még a végén ők is megbolondulnának...
0
0
0
0
fonix9901 avatar
egy két osztálytársamnak kiüthetné az enyém világvége így világvége úgy 😆
am meg ezeket a válaszokat gyakori kérdéseken találtam sírtam a möhögéstöl
http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__1480549-a-nasa-szerint-3-urhajo-jon-es-a-pluto-kozeleben-jarnak-ok-hozzak-a-vilagveget
😂
és találtam egy olyan képet amin beált támadó álásba a gigantikus f*****
http://i52.tinypic.com/289fs06.jpg
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Lehet, hogy majd életbe lép az a szép mondás, hogy "A f*sz üsse ki a fogaidat"! 😆
0
0
0
0
fonix9901 avatar
lehet hogy ez volt az oka hogy féltek az osztálytársaim mivel én fodrásznak tanulok rajtam kivül még egy srác jár az osztályba ezért retegnek ezek jönek a galakikus mű pélók oszt kivanak agyilag 😆😆😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Az tényleg egy gigantikus műf*sz! 😆
Na, készülhetünk! Kezdődik a világvége. Leigáznak minket az ufók egy hatalmas f*sszal...
0
0
0
0
fonix9901 avatar
helló
halotátok mi az új para jőnek az ufok a pluto mögöt járnak a náza szerint képek is vanak http://paranormal.hu/images/newspost_images/2011/januar/big_spaceships.jpg
it egy link de ez szerintem egy f-re hasonlit 😃
egész nap ez volt a téma az osztályban már a hajam téptem
elérik hogy megutáljam a halot és minden ufos játékot ha igy folytatják egy gigantikus f*** az ürben és mind it veeeeeeeeeeeeeeeeszünk 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
a világ vége nem igaz, lehet hogy a Földnek vége, de a világnak nem, mekkora már az űr, gondoljatok bele, am ez az egész arról szól, hogy régen írtak egy naptárt, ami most jár le, ez olyan lenne, mintha a mi naptárunk (Gergely-naptár) szilveszterén világvége lenne
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hát ez alap 😆 Lehet nem lesz világ vége csak mondják 😆 Eddig sem volt
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Én el tudom viselni, ha valakinek eltér a véleménye az enyémtől, csak támassza alá valamivel az elméletét!
De minimum tudja megindokolni, ez neked nem sikerült, ezért fűztem, hozzá, amit hozzáfűztem.
Még annyit, hogy ha egyszer lesz világvége, akár dec 21-én az világvége lesz. Mivel az emberi élet megszűnik, ezért az emberek ezt világvégeként fogják fel. Persze ez csak nekünk világvége, a világnak ehhez semmi köze...
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Randy Orton írta:
kalashnikoff írta:
Nem lesz itt semmi "világvége". Már alapból az elnevezés (b*romság). Aki hisz benne, annak most a lelki világába lépek, de hogy jobban essen nekik, annyit mondok még: (Ez van!)

Na szóval, kezdeném az elnevezéssel, hogy "világvége"
öhhm.. Értem én, hopgy nagyot akarnak modnani tudósok, de hogy ekkorát?! a világ, a világnak "sosem" lesz vége, max a földnek. (Az meg azért "kicsit" kisebb, mint a "világ"😉 de mind1. Én b*romságnak tartom, ez a lényeg.
A másik dolog, az úgymond "világvéGÉK". Azért világvégék, mert igen ezelött is már jó"párszor" lökték a világvége szövegeiket a tudósok, emberek. Sorolhatnám 1985-el,(itt még lehetett időpont, de nem jut eszembe..)2000;2003;2006;2012 és még ezek után is jósolnak. Én értem, hogy riogatni akarják az embereket, de legalább b*romságokat ne mondjanak. 2000-ben, a Jubileumi átálás miatt hitték azt a "nagyokos tudósok" hogy világvége lesz. De ez egyáltalán nem a világra utalt, ha nem ránk emberekre! 2003: Na ez még érdekesebb. Ugyebár 2003.szept.11.-én Amerikában belerepült 2 terroristák által vezetett(írányított) repülő a World Trade Center-be. (Ikertornyok). Itt is, erre mondták, hogy utána vége lesz a világnak. De komolyan, ez is emberi dolog okozta. (Amit mélyen elvetek, és kívánom az összes terroristának, hogy a halál csiklandozza a lábukat a kaszályával!).
2006-ban nem tudom mi miatt mondták. Na de 2012... na ez a hegynek a csúcsa.
Ugyebár, a nagytudású tudósok egy újabb "b*romságot" löktek ránk (kb 2009 vagy elöbb). Név szerint azt, hogy 2012.12.21.-én az egész világ (inkább föld) el fog pusztulni. Úgymond Apokalipsis lesz. Árvizek, a jéghegyek drasztikus olvadása cunamikat és hatalmas áradásokat indítanak, folyamatos vulkánkitörés, földrengések, stb... .
Na ok, de egy épp ember nem dől be az ilyen b*romságoknak. És miért is nem?! itt a magyarázat.
Attól, hogy a Maják 2012.12.21.-én hagyták abba a "napok" írását, az nem azt jelenti, hogy világvége lesz. Ez olyan, mint amikor a Harry Potter befejeződött, de attól nem ált meg a világ.
És a vicc az (így a végére), hogy írták 2012. hogy itt mindennek vége lesz, de azért már jósolnak a jövőre is. Így vegye valaki komolyan a szájhős tudósokat...

(De ha már világvége, az már elég nagy világvége, hogy ilyen SP/Fluor/MM/ meg mit tudjam én milyen langyik vannak a földön. Ők okozzák majd a "föld végét". (A globális felmelegedést is nekik köszönhetjük!)

Részemről ennyi!



Ennyi hülyeséget még végigolvasni sem egyszerű!
Azt nem vetted észre, hogy magad ellen beszélsz?
Volt már párszor "világvége", de azt soha nem a tudósok jósolták.
Egyébként meg megint egy értelmetlen vitának nézek elébe, mert, ahogy látom teljesen más állásponton vagyunk.
De ennél jobban nem utálok semmit, mikor valaki szart se tud, de azért ő biztosra tudja, hogy nem lesz semmi. Lehet, hogy holnap meghalsz, elképzelhető! De nem tudhatod előre ezeket a dolgokat. Szóval inkább maradj annál, hogy szerinted ez + az lesz. De ez, hogy "Nem lesz itt semmi" Ez egy igazi elvakult kijelentés...


oké.

(vitába nem bonyolódok ilyen miatt, mindenkinek más az álláspontja, el kell viselni.)
0
0
0
0
Randy Orton avatar
kalashnikoff írta:
Nem lesz itt semmi "világvége". Már alapból az elnevezés (b*romság). Aki hisz benne, annak most a lelki világába lépek, de hogy jobban essen nekik, annyit mondok még: (Ez van!)

Na szóval, kezdeném az elnevezéssel, hogy "világvége"
öhhm.. Értem én, hopgy nagyot akarnak modnani tudósok, de hogy ekkorát?! a világ, a világnak "sosem" lesz vége, max a földnek. (Az meg azért "kicsit" kisebb, mint a "világ"😉 de mind1. Én b*romságnak tartom, ez a lényeg.
A másik dolog, az úgymond "világvéGÉK". Azért világvégék, mert igen ezelött is már jó"párszor" lökték a világvége szövegeiket a tudósok, emberek. Sorolhatnám 1985-el,(itt még lehetett időpont, de nem jut eszembe..)2000;2003;2006;2012 és még ezek után is jósolnak. Én értem, hogy riogatni akarják az embereket, de legalább b*romságokat ne mondjanak. 2000-ben, a Jubileumi átálás miatt hitték azt a "nagyokos tudósok" hogy világvége lesz. De ez egyáltalán nem a világra utalt, ha nem ránk emberekre! 2003: Na ez még érdekesebb. Ugyebár 2003.szept.11.-én Amerikában belerepült 2 terroristák által vezetett(írányított) repülő a World Trade Center-be. (Ikertornyok). Itt is, erre mondták, hogy utána vége lesz a világnak. De komolyan, ez is emberi dolog okozta. (Amit mélyen elvetek, és kívánom az összes terroristának, hogy a halál csiklandozza a lábukat a kaszályával!).
2006-ban nem tudom mi miatt mondták. Na de 2012... na ez a hegynek a csúcsa.
Ugyebár, a nagytudású tudósok egy újabb "b*romságot" löktek ránk (kb 2009 vagy elöbb). Név szerint azt, hogy 2012.12.21.-én az egész világ (inkább föld) el fog pusztulni. Úgymond Apokalipsis lesz. Árvizek, a jéghegyek drasztikus olvadása cunamikat és hatalmas áradásokat indítanak, folyamatos vulkánkitörés, földrengések, stb... .
Na ok, de egy épp ember nem dől be az ilyen b*romságoknak. És miért is nem?! itt a magyarázat.
Attól, hogy a Maják 2012.12.21.-én hagyták abba a "napok" írását, az nem azt jelenti, hogy világvége lesz. Ez olyan, mint amikor a Harry Potter befejeződött, de attól nem ált meg a világ.
És a vicc az (így a végére), hogy írták 2012. hogy itt mindennek vége lesz, de azért már jósolnak a jövőre is. Így vegye valaki komolyan a szájhős tudósokat...

(De ha már világvége, az már elég nagy világvége, hogy ilyen SP/Fluor/MM/ meg mit tudjam én milyen langyik vannak a földön. Ők okozzák majd a "föld végét". (A globális felmelegedést is nekik köszönhetjük!)

Részemről ennyi!



Ennyi hülyeséget még végigolvasni sem egyszerű!
Azt nem vetted észre, hogy magad ellen beszélsz?
Volt már párszor "világvége", de azt soha nem a tudósok jósolták.
Egyébként meg megint egy értelmetlen vitának nézek elébe, mert, ahogy látom teljesen más állásponton vagyunk.
De ennél jobban nem utálok semmit, mikor valaki szart se tud, de azért ő biztosra tudja, hogy nem lesz semmi. Lehet, hogy holnap meghalsz, elképzelhető! De nem tudhatod előre ezeket a dolgokat. Szóval inkább maradj annál, hogy szerinted ez + az lesz. De ez, hogy "Nem lesz itt semmi" Ez egy igazi elvakult kijelentés...
0
0
0
0
Joker avatar
"Tavaly jöttem vissza Angliából és már könyökömön jön ki ez az egész" - utal 2012-re egy idős maja indián, aki szerint az elméletek a nyugati civilizáció szüleményei.

Apolinario Chile Pixtunnak már elege van a maja naptárból kiolvasott 2012. december 21-i világvégével kapcsolatos kérdésekkel. Vége lesz a világnak, vagy sem? - teszi fel a kérdést a Discovery is. Természetesen nem - állítja az idős maja indián. "Tavaly jöttem vissza Angliából és már könyökömön jön ki ez az egész."

Pedig a világvége hisztéria még csak most fog kicsúcsosodni, amire a hamarosan a mozikba kerülő "2012" című film is rátesz néhány lapáttal. Lesz benne bőséggel földrengés, meteorzápor, szökőár, és persze a Fehér Ház is menetrendszerűen elpusztul. Az amerikaiak jelentős része tart a fenti dátumtól, fiatalok és idősebbek egyaránt. A guatemalai Chile Pixtun szerint a végítéletnapi elméletek a nyugati civilizáció szüleményei, nem a majáké.

A maják számára 2012. december 21-én egy jelentős időszak fog lezárulni, amihez néhány túlbuzgó egyén több csillagászati együttállást is talált, melyek egyszerre jelennek meg 2012-ben. Az egyik ilyen jelenség 25 800 évente ismétlődik. Mindezekkel együtt a legtöbb régész, csillagász és maja indián szerint a világvége helyett mindössze egy filozófiai, populáris csillagászati, és a média által összehordott zagyvalék zúdul majd az emberiségre. A History Channel Nostradamus és a maják "jövendöléseit" elegyítve teszi fel a kérdést: "2012 a kozmikus óra nulla napra, nulla reményre való leketyegésének az éve?"

Mindez nagyon hasonlít az utóbbi évtizedek világvége forgatókönyveire: az 1987-es harmonikus konvergenciára, a Jupiter-effektusra vagy az X-bolygóra. Pedig 2012-nek akadnak régészeti alapjai is, ezek egyike az úgynevezett "Monument 6". A hatalmas kőtáblára egy ismeretlen eredetű romban bukkantak rá egy dél-mexikói útépítés munkálatai során. A terület nagy részét már leburkolták, a táblát pedig széthordták. A lelet érdekessége, hogy ami megmaradt belőle, az a 2012-es dátummal foglalkozik. A felíratok valamilyen 2012-ben bekövetkező eseményről regélnek, aminek köze van Bolon Yokte, a rejtélyes maja istenhez, akit egyaránt társítanak a háborúhoz és a teremtéshez.

Azonban ahogy az a klasszikus kalandfilmekben lenni szokott, a szöveg vége az idő vasfogának köszönhetően olvashatatlanná vált, így a szakemberek leginkább csak találgatni tudnak. Guillermo Bernal, a mexikói Nemzeti Egyetem régésze például úgy véli, hogy az erodált betűkép azt mondja, hogy isten leereszkedik az égből. Bernal több más dátumot is beazonosított a maja ásatásokon, számos jóval 2012 utánra mutat, az egyik körülbelül 4772-t említ.

A mai majáknak azonban kisebb gondjuk is nagyobb a 2012-es jövendöléseknél. "Ha elmennék egy maja közösségbe és megkérdezném az ott élőktől, hogy mi fog 2012-ben történni, halvány fogalmuk sem lenne róla" - mondta Jose Huchim régész. "Ha azt mondanám, hogy vége lesz a világnak, nem hinnék el. Mostanság ennél jóval valósabb problémák aggasztják a lakosságot; vegyük csak az esőt."

A virágkorukat i.sz. 250 és 900 között élő maják igen jártasak voltak a csillagászatban. Hosszú Számítás elnevezésű naptárukban - ami i.e. 3114-től indul - nagyjából 394 éves időszakokat, úgynevezett baktunokat jelölnek. A 13 a maják szent száma, a 13. baktun pedig megközelítőleg 2012. december 21-én ér véget. "Ez a teremtés egy különleges évfordulója" - magyarázta David Stuart, a Texas Egyetem maja epigráfiai szakértője. "A maják soha nem mondták, hogy a világ véget ér, soha nem regéltek semmi rosszról, csupán feljegyezték ezt az évfordulót."

Bernal szerint a 2012-es apokalipszis egy nyugati, keresztény koncepció, amit ráaggattak a majákra, talán mert a nyugati mítoszok már "kimerültek". Egyesek szerint a maják tudtak egy titkot, miszerint a Föld tengelye inog, minden évben egy picit megváltozik ezáltal a csillagok együttállása. 25 800 évente a Nap egy téli napforduló alkalmával egy vonalba kerül a galaxis közepével. Ez 2012. december 21-én következik be, amikor a Nap ugyanazon a ponton kel fel, ahol a galaxis fényes középpontja helyezkedik el. Sokakat ez a ritka együttállás már önmagában is megrémít.

"Csupán annyit szeretnék kérdezni ezektől az emberektől, hogy na és akkor mi van?" - reagált a felvetésre Phil Plait, a "Bad Astronomy" blog szerzője. Szerinte egyrészt az együttállás nem pontosan 2012-re esik, másrészt a távoli csillagok semmilyen erőt nem fejtenek ki a Földre. "Ez csak egy erőltetett próbálkozás, ami valamilyen csillagászati eseményt igyekszik társítani a 2012-es dátumhoz" - tette hozzá Plait.

A régészeti leletek szerint a maják tudatában voltak ennek az együttállásnak és nagy fontosságot tulajdonítottak neki. A ciklusok végeként, egy változásként, egyfajta megújulásként tekintettek rá, szögezi le John Major Jenkins, aki két évtizeden át tanulmányozta a maja leleteket. Ann Martin a Cornell Egyetem tudósa, aki egy csillagászati tévhitekkel foglalkozó weboldalt üzemeltet, csupán annyit fűz hozzá az egészhez, hogy mivel a korábbi hasonló világvége hisztériákat is egészen jól átvészeltük, miért lenne ez másként 2012-ben?
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
hülyeség hát. Csak leírtam a saját "véleményem" és az igazságot!
0
0
0
0
niteforce avatar
minek ezzel foglalkozni?
hülyeség az egész...
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Nem lesz itt semmi "világvége". Már alapból az elnevezés (b*romság). Aki hisz benne, annak most a lelki világába lépek, de hogy jobban essen nekik, annyit mondok még: (Ez van!)

Na szóval, kezdeném az elnevezéssel, hogy "világvége"
öhhm.. Értem én, hopgy nagyot akarnak modnani tudósok, de hogy ekkorát?! a világ, a világnak "sosem" lesz vége, max a földnek. (Az meg azért "kicsit" kisebb, mint a "világ"😉 de mind1. Én b*romságnak tartom, ez a lényeg.
A másik dolog, az úgymond "világvéGÉK". Azért világvégék, mert igen ezelött is már jó"párszor" lökték a világvége szövegeiket a tudósok, emberek. Sorolhatnám 1985-el,(itt még lehetett időpont, de nem jut eszembe..)2000;2003;2006;2012 és még ezek után is jósolnak. Én értem, hogy riogatni akarják az embereket, de legalább b*romságokat ne mondjanak. 2000-ben, a Jubileumi átálás miatt hitték azt a "nagyokos tudósok" hogy világvége lesz. De ez egyáltalán nem a világra utalt, ha nem ránk emberekre! 2003: Na ez még érdekesebb. Ugyebár 2003.szept.11.-én Amerikában belerepült 2 terroristák által vezetett(írányított) repülő a World Trade Center-be. (Ikertornyok). Itt is, erre mondták, hogy utána vége lesz a világnak. De komolyan, ez is emberi dolog okozta. (Amit mélyen elvetek, és kívánom az összes terroristának, hogy a halál csiklandozza a lábukat a kaszályával!).
2006-ban nem tudom mi miatt mondták. Na de 2012... na ez a hegynek a csúcsa.
Ugyebár, a nagytudású tudósok egy újabb "b*romságot" löktek ránk (kb 2009 vagy elöbb). Név szerint azt, hogy 2012.12.21.-én az egész világ (inkább föld) el fog pusztulni. Úgymond Apokalipsis lesz. Árvizek, a jéghegyek drasztikus olvadása cunamikat és hatalmas áradásokat indítanak, folyamatos vulkánkitörés, földrengések, stb... .
Na ok, de egy épp ember nem dől be az ilyen b*romságoknak. És miért is nem?! itt a magyarázat.
Attól, hogy a Maják 2012.12.21.-én hagyták abba a "napok" írását, az nem azt jelenti, hogy világvége lesz. Ez olyan, mint amikor a Harry Potter befejeződött, de attól nem ált meg a világ.
És a vicc az (így a végére), hogy írták 2012. hogy itt mindennek vége lesz, de azért már jósolnak a jövőre is. Így vegye valaki komolyan a szájhős tudósokat...

(De ha már világvége, az már elég nagy világvége, hogy ilyen SP/Fluor/MM/ meg mit tudjam én milyen langyik vannak a földön. Ők okozzák majd a "föld végét". (A globális felmelegedést is nekik köszönhetjük!)

Részemről ennyi!
0
0
0
0
fonix9901 avatar
ez szerintem baromság világ vége akkor van ha nem indul el az avp 2010 😜 am múltkor volt erről szó ofön az egyik lány az osztályunkban elkezdet sírni na gondolhatjátok hogy sirtunk a haverommal a röhögéstöl 😂 (ez szenyaság volt ?)
pedig nem vagyunk már olyan fiatalok 20 évesen nekiálni ilyenért sírni durva nem? sokan meg ez miatt fognak öngyilkosak leni pont 2000-erben 😢 volt már egy párszor világvége nem? 😂 sok tudos meg áltudományos blabláért kapjá a millikoat ez meg idegesitő 😠 a hiszékeny emberekre építenek nekem ez a véleményem
am meg ne féljen senki chuck noris it van megvéd minket 😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
niteforce írta:
kalashnikoff írta:
niteforce
Le kéne kapcsolni az egészet a fenébe


Ennyi! 😃
Mondjuk utána már az ért lenne világvége, mert nincs facebook ahol megoszthatnák hogy jön a világvége 😆

ez az 😃 Össze dől a világ hogyha nem írom ki hogy éppen hol és mit csinálok 😃
Meg ha nem lehet "lájkolni" azt a sok marhaságot amit a sok okos olvashatatlanul kiír 😃


Amilyen nagy rajongók vannak a facebook-nak, azt is lájkolnák ha kiírná,: Na emberek, most megyek oda ahova a király is egyedül jár(de sietek mert mindjár bef*sok) 😆
Mondjuk, nem lepődök most már semmin meg, ami a facebook-on történik 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
kalashnikoff írta:
niteforce
Le kéne kapcsolni az egészet a fenébe


Ennyi! 😃
Mondjuk utána már az ért lenne világvége, mert nincs facebook ahol megoszthatnák hogy jön a világvége 😆

ez az 😃 Össze dől a világ hogyha nem írom ki hogy éppen hol és mit csinálok 😃
Meg ha nem lehet "lájkolni" azt a sok marhaságot amit a sok okos olvashatatlanul kiír 😃
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
niteforce
Le kéne kapcsolni az egészet a fenébe


Ennyi! 😃
Mondjuk utána már az ért lenne világvége, mert nincs facebook ahol megoszthatnák hogy jön a világvége 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
MET4L írta:
nemkrisz11 írta:
MET4L írta:
Itt a véleményem a világvégéről:
Spoiler!


Kill it! Kill it with fire! Before it lays eggs!


😆😆


Az emberek hozzá állása miatt lesz Időszámítás váltás 😀
De főleg magyaroknak lesz világvége....

A Mostani embrek csak a divatra és márkára mennek, a sok Fluor meg Sp meg Justin ... lóóó fax ra... Semmit nem jelent... Egy paraszt a mezőn is csajozik és lehet boldogabb mint egy Városi tapló paraszt 😃

Megnéztem 1ik nap szima átlag ruhába kimentem ,utána meg szépen felötőzve.... az emberek a pénzre és külsőre mennek...

Nem csoda hogy már 20éve csajoknak 10pasijuk már alap volt és utálják a világot, mer őket becsapják 😃 pedig ez a vakság 😃

csajoknak az kell hogy , vagy Focizzál él sportoló legyél , Keressél sokat, dolgozd magad halálra... közbe 60évesen már fáj mindened a sport miatt 😃 és amikor meghalsz ö elkölti a pénzed 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
Le kéne kapcsolni az egészet a fenébe 😃
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
szerintem a világvége a facebook-ra lesz érvényes 😃 Mert már látom magam elött hogy mindenki a világvégés postokat nyomatják ki 😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
lapartman997 írta:
Ti majd fent lesztek dec 21én? 😃 majd várjuk együtt a világvégét 😆


Én fent leszek 😆 de előtte még a barátnőmmel eltöltök egy szép estét, mielőtt meghalnánk... (😆😉
0
0
0
0
niteforce avatar
lapartman997 írta:
Ti majd fent lesztek dec 21én? 😃 majd várjuk együtt a világvégét 😆

biztos vagyok benne hogy 22-én is gépigényezni fogok 😃
bár dec-ben már facebookra nem nagyon fogok felmenni, tele lesz minden a világvége postokkal. Utálom ezeket az örületeket
(kacsapofa, Chuck Norris, Fila táska, Hummer... 😃😉
0
0
0
0
Toma97 avatar
Ezt fogjátok énekelni dec 21-én
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Azt ne várja,mert ahhoz az én gépem rohadt kevés 😞
Bár a mostaniakhoz is...
De kíváncsi lennék azokra am.
Volt egy műsor a discovery science-n h egy gömbben mozgott a játékos,ilyen virtuális szemüveggel,és olyan mintha ő menne a pályán
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció