2012 ha "eljő" a világvége

Szerző: Ferrari, 2009. June 11., téma
Fórum » Társalgó
írd le h mi a véleményed 2012-ről, és h szerinted h lesz vége a világnak:D
A topic azért jött létre h ne offoljunk az egyik hírnél:D
Hozzászólások: 1 016
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
szulha avatar
Dehogynem, csak mondják meg mikor lesz, és előtte többszörös erőszakhoz fogok folyamodni! Meg hát amúgy is, utálom mikor más néven szólítanak sz*x közben... álltalában ez szokott lenni: Segítség!. 😃 😃 😃 😃
0
0
0
0
no avatar
Sajnos max addigra elmegyünk a földről az ürbe vagy másik bolygóra.
0
0
0
0
Omis avatar
ha el is jön valamikor úgysem tudunk mit tenni ellene!
0
0
0
0
kriszhd avatar
Kicsit megkésve írok ide tehát ....😆
0
0
0
0
whiplaser avatar
Szerintem hivatalosan is zárni lehet e témát 😆
0
0
0
0
Miyako-san avatar
19ati93 írta:
JackBauer írta:
És mégis milyen korszak kezdete ?

Vége a 2012-es világvégének és most készülnek a következőre az elmeháborodottak


Hajaj, lesz még sok ilyen beteg kijelentés, legközelebb az ókori egyiptomiak jóslatát hozzák majd fől... Igaz, nem létezik tudomásom szerint világvége jóslat a fáraók idejéből. De ami eddig nem volt, azt az "inteligens" új nemzedék majd kitalálja és beadagolja "jövendőlésnek", ahogy a maják jövendölését is teljesen átértelmezték...

De amit elöttem szóló írt, ha tényleg lesz világvége, az ellen úgyse tehetünk sokat...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
JackBauer írta:
És mégis milyen korszak kezdete ?

Hát 21. egy új korszak kezdete hisz sohasem volt még a történelemben 2012 12 21. sőt 2012 12. 22 is egy teljesen új korszak ami még soha nem volt és minden egyes nap ami előttünk áll egy új kor 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
JackBauer írta:
És mégis milyen korszak kezdete ?

Vége a 2012-es világvégének és most készülnek a következőre az elmeháborodottak
0
0
0
0
no avatar
És mégis milyen korszak kezdete ?
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Nesze nektek világvége!Az egész pénzügyi lehúzásról szólt, hogy az emberek költsenek pénzt de én tudtam!Végülis annyira nem érdekelt volna, ha vége lesz vagy nem mert úgy sem tehettünk volna ellene semmit ,de egy dolog biztos, hogy ez egy új korszak kezdete😀
0
0
0
0
MaximumGame avatar
JackBauer írta:
Maximumgame: Te nagyon okosnak hiszed/érzed magad, kicsit el vagy szállva magadtól. Néztél már tükörbe ? 😊

Erik94: Túl sok Naruto-t nézel, épülget szépen lassan lefelé a kicsiny agyad.


Igen annak gondolom magam! És az is vagyok! mer pozitív energiákban mozgok ! Én nekem most kezdődik az új világ veled ellentétben ! aki szart se tudsz róla 😀 mi kezdődött ! és mi végződött !
0
0
0
0
Miyako-san avatar
MaximumGame írta:
Miyako-san írta:
Még mindig élünk, haha...
Ezek a maják... gondolták dec. 21ig megrajzolják a naptárat.
Aki rajzolta biztos lusta volt folytatni, vagy végelgyengülésben meghalt amíg csinálta.

Azért vicces lesz, legalább ma is beleröhöghetek jópár parás ember arcába. 😀 Éljen a szarkazmus 😊

szerk.: [LINK]
Istenkém... 😎


Tudod mi a vicc? a naptár kerek volt... szóval... nem véletlen nem csinálták tovább... ezt max a Tirexi Videójából halottad.... OMG 😂 😂

😃 de azokat is bírom 😃 aki facaebookon és mindenhova befogja írni..
nem történt semmi.... 😃 hát persze a hülyék nem látnak majd semmit belőle 😃 mert korlátozott a világvége !


Nem hallottam sehonnan, csak mindenhonnan! (szarkazmus) 😃

Nah, komolyra véve: Már azelött így gondoltam, hogy ez az egész világvége para elkezdődött volna. Ez csak az év elején lett sokkal "népszerűbb", legalábbis én akkor kezdtem többet hallani az ismerős köreimtől meg a netről... De ezt már elötte ismertem. 😀 Akkor se tulajdonítottam neki nagy feneket, ahogy most se. 😀
A sok hülye egyből elkezdett ebből reklámot csinálni, a businessről nem is beszélve. Ebből is csak pénzt csináltak.
De a lényeg... Én már a kezdetektől így gondoltam, nem idéztem senkit, megnyugodhatsz. 😀

Nem felháborodásból írtam, csak a félreértések elkerülése miatt. 😉

szerk.:
A világnak tényleg vége van amúgy. 😀 De ez csak nézőpont kérdése. 😀 Már aki érti... 😀
0
0
0
0
fonix9901 avatar
mivel hirtelen nem történhet meg a világvége

de ha rosszul rendelel a matrix 😆😆
0
0
0
0
Adzarb avatar
Egyébként, ha világvége lenne akkor az ilyen nagy meteorológusok már látnának vmit és rég közölték volna, mivel hirtelen nem történhet meg a világvége 😆
kiváncsi vagyok ,hogy hányszor fogják még ezt eljátszani... sok hülye meg el is hiszi. Valamire még kiváncsi lennék... HOGY AZ ISTENBE LEHET A VILÁGVÉGÉRE FELKÉSZÜLNI? 😆 ha eljön ugyis visz mindenkit ,kivéve Chuck Norrist
0
0
0
0
Adam996 avatar
2099.December.31-én lesz világ vége mert ott ér véget a windows naptár :DD
0
0
0
0
neuroflex avatar
MoRT2165 írta:
Na mi van má, mikor halunk meg?


soha 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
Majd amikor kifogy a napból a nafta és az emberiség nem talál másik naprendszert 😜 (Vagy valamikor később amikor jön valami nagy és Föld-el egy pályára kerül és BOOM)
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Boldog világvégét minden kedves benne hívőnek!
0
0
0
0
extremezone avatar
A születésnapomon fogok meghalni... Ez nemér 😢
0
0
0
0
Erik94 avatar
JackBauer:nem érdekel a naruto...Ez az igazság,nem én mondtam...
de mindegy te ugysem érted meg soha...
a világvége pedig elmaradt
0
0
0
0
fonix9901 avatar
csak s jó csaj osztály társam ne legyen öngyilkos mert ö is parázik mint állat 😆😆

http://www.idokep.hu/2012
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
S akik éppen balesetet szenvednek vagy éppen öregemberek elhunynak stb szóval épp ebben a pillanatban is meghal valaki mikor ezt írom de persze születnek gyermekek is.
0
0
0
0
no avatar
alex1997 írta:
)': 1 óra 3 perc és meghalunk áááá


Nem hal meg senki.
0
0
0
0
fonix9901 avatar
alex1997 jöhet a világvége be durantotam a karomat a 20-as al 😆😆
0
0
0
0
no avatar
Maximumgame: Te nagyon okosnak hiszed/érzed magad, kicsit el vagy szállva magadtól. Néztél már tükörbe ? 😊

Erik94: Túl sok Naruto-t nézel, épülget szépen lassan lefelé a kicsiny agyad.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
)': 1 óra 3 perc és meghalunk áááá
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Erik94 írta:
Randy Orton írta:
Erik94 írta:
Így van,nem lesz semmi,mivel pár mádosperces "világvége" nem létezik!.
Ha lesz is akkor szép folyamatossan épül le a Föld...Mert a jó és a rossz nincs egyensúlyban...De ezt a tibetiek egálba hozhatják az erejükkel...


"szép folyamatossan épül le"

Mint a te agyad...

Pár másodperces világvége nem lehetséges, de a tibetiek szellemi energiája odab*sz... 😀

Te hozzád kiszólt ***...Inkább csituljá jovan...
Ez igy van...még ha a te eccsepke agyad sem fogja fel...
Retardált...Férevagy teis


Pedig igaza van 😀
sok ember megérdemelné 😀 persze ezt nem ő dönti el 😀
És sok ember beteg lesz, mert nem fogja feldolgozni ami lesz itt 😀 a világba
0
0
0
0
19ati93 avatar
Chuck Norris írta:
Akik az ilyen kijelentéseket teszik, hogy "Túléltük!" azok ne mond, hogy normálisak! Ezek az emberek vannak/voltak a legjobban beszarva a világvégétől. Pedig csak a dolgok után kéne nézni, nem volt szó világvégéről, csak egy új kezdetről, időszámításról a Maják részéről, csak valamelyik fogyatékos "tudós" félreértette és hülyítette be a népet, saját magával együtt... A Maja naptárat, se naptárként kell elképzelni...


Ja tuti bevoltam sz**va 😀 Mindig Chuck bácsinak van igaza...
0
0
0
0
Chuck Norris avatar
Erik94 írta:
Randy Orton írta:
Erik94 írta:
Így van,nem lesz semmi,mivel pár mádosperces "világvége" nem létezik!.
Ha lesz is akkor szép folyamatossan épül le a Föld...Mert a jó és a rossz nincs egyensúlyban...De ezt a tibetiek egálba hozhatják az erejükkel...


"szép folyamatossan épül le"

Mint a te agyad...

Pár másodperces világvége nem lehetséges, de a tibetiek szellemi energiája odab*sz... 😀

Te hozzád kiszólt ***...Inkább csituljá jovan...
Ez igy van...még ha a te eccsepke agyad sem fogja fel...
Retardált...Férevagy teis


Sajnos nem értem. 😕 Magyarul szerettél volna írni?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Randy Orton írta:
Erik94 írta:
Így van,nem lesz semmi,mivel pár mádosperces "világvége" nem létezik!.
Ha lesz is akkor szép folyamatossan épül le a Föld...Mert a jó és a rossz nincs egyensúlyban...De ezt a tibetiek egálba hozhatják az erejükkel...


"szép folyamatossan épül le"

Mint a te agyad...

Pár másodperces világvége nem lehetséges, de a tibetiek szellemi energiája odab*sz... 😀

Te hozzád kiszólt ***...Inkább csituljá jovan...
Ez igy van...még ha a te eccsepke agyad sem fogja fel...
Retardált...Férevagy teis
0
0
0
0
fonix9901 avatar
i'm a survivor 😆 na most már megyek ennek örömére edzek egyet 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Chuck Norris írta:
MaximumGame: Hagyd rájuk, az ilyenek tényleg megérdemelnék, hogy megdögöljenek! Sok emberre ráférne már egy világvége...


Az biztos... szerintem én örülnék a legjobban... mert ami itt megya világba ... az a világvége... ennél rosszabb nem lehet ...

https://m.cdn.blog.hu/ki/kivultagasabb/image/maja%20napt%C3%A1r%20c%C3%ADm.jpg

Most komolyan egy ilyet hol lehet nem befejezni ? 😂 kerek aztán lehetne 10méteres is...

Aki nem értené vagy fogyi :

https://teszerakt.uw.hu/Teszerakt%20Sci-fi%20Klub/Kepek/Palenque/Maja-Iras-Naptar-12.jpg
0
0
0
0
Chuck Norris avatar
Akik az ilyen kijelentéseket teszik, hogy "Túléltük!" azok ne mond, hogy normálisak! Ezek az emberek vannak/voltak a legjobban beszarva a világvégétől. Pedig csak a dolgok után kéne nézni, nem volt szó világvégéről, csak egy új kezdetről, időszámításról a Maják részéről, csak valamelyik fogyatékos "tudós" félreértette és hülyítette be a népet, saját magával együtt... A Maja naptárat, se naptárként kell elképzelni...
0
0
0
0
19ati93 avatar
MaximumGame írta:
19ati93 írta:
2 perc és Kiribatiban december 22 😆 szóval ennyit erről ők túlélték mi is túl éljük 😂


Gratulálok!

én is írhatnék ilyen baromságot ezt nézd :

NINCS IS VILÁGVÉGE TULÉLTÜK BAZZEG!!! JAJJ DE JÓÓÓÓ
KAMU VOLT AZ EGÉSZ!!!

nah szerinted értelmesnek tűnne ez ? 😲 OMG fogyatékosok szövege ez...
senki nem mondta hogy világvége lesz... max a TV be bé nézték a buta emberek amit el is hittek !


én nem hiszek benne,de ez szarkazmus akar lenni,nagy baromság az egész,de ezt az egész világ tudja mélyen magában 😜
0
0
0
0
Chuck Norris avatar
MaximumGame: Hagyd rájuk, az ilyenek tényleg megérdemelnék, hogy megdögöljenek! Sok emberre ráférne már egy világvége...
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Számomra az volt a világvége hogy bevertem a kis lábujjamat a küszöbbe 😆
0
0
0
0
fonix9901 avatar
am azt mondák hogy a hegyből jön majd az ufó ezek tuls sókat tolták a crysis-t ott is úgy van a vége felé hogy esik szét a hegy és ott van az űrhajó 😆😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
19ati93 írta:
2 perc és Kiribatiban december 22 😆 szóval ennyit erről ők túlélték mi is túl éljük 😂


Gratulálok!

én is írhatnék ilyen baromságot ezt nézd :

NINCS IS VILÁGVÉGE TULÉLTÜK BAZZEG!!! JAJJ DE JÓÓÓÓ
KAMU VOLT AZ EGÉSZ!!!

nah szerinted értelmesnek tűnne ez ? 😲 OMG fogyatékosok szövege ez...
senki nem mondta hogy világvége lesz... max a TV be bé nézték a buta emberek amit el is hittek !
0
0
0
0
19ati93 avatar
2 perc és kiribatiban december 22 😆 szóval ennyit erről ők túlélték mi is túl éljük 😂

még élnek haha 😂 😂 😂
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Miyako-san írta:
Még mindig élünk, haha...
Ezek a maják... gondolták dec. 21ig megrajzolják a naptárat.
Aki rajzolta biztos lusta volt folytatni, vagy végelgyengülésben meghalt amíg csinálta.

Azért vicces lesz, legalább ma is beleröhöghetek jópár parás ember arcába. 😀 Éljen a szarkazmus 😊

szerk.: [LINK]
Istenkém... 😎


Tudod mi a vicc? a naptár kerek volt... szóval... nem véletlen nem csinálták tovább... ezt max a Tirexi Videójából halottad.... OMG 😂 😂

😃 de azokat is bírom 😃 aki facaebookon és mindenhova befogja írni..
nem történt semmi.... 😃 hát persze a hülyék nem látnak majd semmit belőle 😃 mert korlátozott a világvége !
0
0
0
0
Chuck Norris avatar
Rohadjak meg, ma valakit beledobok a Napba!!!
Reggel már felébresztettem az aludttejet, aztán elmentem Budára a 2. kutyavásárra, végigvittem a máriót, balra ... 2x.
Kánonba énekeltem ... egyedül. Tisztába vagytok ti vele, hogy hány fekvőtámaszt tudok lenyomni??? Az összeset!!!
0
0
0
0
mlan0 avatar
Chuck Norris ennyi.. 😃
0
0
0
0
Chuck Norris avatar
Ennyi idiótát!!!
Számolni se tudtok... Nem a Világvégét éltétek túl, mivel tegnap 20.-a volt. MA VAN 21.-e!!!!!!!!!!!!!!!!
23:59:59-ig senki sincs biztonságban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Kivéve én.)
0
0
0
0
PoPet avatar
Elvileg 12:10 kor lesz.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Hurrá már kereken a tizedik világvégét megéltem( ha nem többet, lehet a számolásban kihagytam valamit ), igazi túlélő vagyok!😎
0
0
0
0
fonix9901 avatar
na jó reggelt kiderült hogy szar a naptár kinéztem az ablakon és egy fia meteort nem láttam 😃 se egy tornádót ez olyan le hagoló
😆😆 de azért mindenkinek szép napot 😃
0
0
0
0
humagyar avatar
Maják sem azért hagyták abba a naptárat, vagy mit, mert ráuntak, hanem úgy csinálták meg, hogy pár ezer évente újrakezdődik a naptáruk. Már párszor vége lett a naptáruknak. Akkora nagy hülyeség az egész...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció