2012 ha "eljő" a világvége

Szerző: Ferrari, 2009. June 11., téma
Fórum » Társalgó
írd le h mi a véleményed 2012-ről, és h szerinted h lesz vége a világnak:D
A topic azért jött létre h ne offoljunk az egyik hírnél:D
Hozzászólások: 1 016
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
19ati93 avatar
Kiribatiban mindjárt 22 van 😆
0
0
0
0
Miyako-san avatar
Még mindig élünk, haha...
Ezek a maják... gondolták dec. 21ig megrajzolják a naptárat.
Aki rajzolta biztos lusta volt folytatni, vagy végelgyengülésben meghalt amíg csinálta.

Azért vicces lesz, legalább ma is beleröhöghetek jópár parás ember arcába. 😀 Éljen a szarkazmus 😊

szerk.: [LINK]
Istenkém... 😎
0
0
0
0
no avatar
MaximumGame írta:
TaylorXIII írta:
MaximumGame írta:
Új hírek jöttek elég durvák...

[LINK]


bevettem de ettől tényleg meg kéne ijedni?


Ha van hangod a gépen igen 😂 😂


Nem túl kellemes, főleg úgy hogy fülhallgató van a fejemen 😜 😆
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
MaximumGame írta:
TaylorXIII írta:
MaximumGame írta:
Új hírek jöttek elég durvák...

[LINK]


bevettem de ettől tényleg meg kéne ijedni?


Ha van hangod a gépen igen 😂 😂


Van hang de így sem jött be...
0
0
0
0
MaximumGame avatar
TaylorXIII írta:
MaximumGame írta:
Új hírek jöttek elég durvák...

[LINK]


bevettem de ettől tényleg meg kéne ijedni?


Ha van hangod a gépen igen 😂 😂
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
MaximumGame írta:
Új hírek jöttek elég durvák...

[LINK]


bevettem de ettől tényleg meg kéne ijedni?
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Új hírek jöttek elég durvák...

[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Erik94 írta:
Így van,nem lesz semmi,mivel pár mádosperces "világvége" nem létezik!.
Ha lesz is akkor szép folyamatossan épül le a Föld...Mert a jó és a rossz nincs egyensúlyban...De ezt a tibetiek egálba hozhatják az erejükkel...


Hát ezek a tibetiek... 😀
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Erik94 írta:
Így van,nem lesz semmi,mivel pár mádosperces "világvége" nem létezik!.
Ha lesz is akkor szép folyamatossan épül le a Föld...Mert a jó és a rossz nincs egyensúlyban...De ezt a tibetiek egálba hozhatják az erejükkel...


"szép folyamatossan épül le"

Mint a te agyad...

Pár másodperces világvége nem lehetséges, de a tibetiek szellemi energiája odab*sz... 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Így van,nem lesz semmi,mivel pár mádosperces "világvége" nem létezik!.
Ha lesz is akkor szép folyamatossan épül le a Föld...Mert a jó és a rossz nincs egyensúlyban...De ezt a tibetiek egálba hozhatják az erejükkel...
0
0
0
0
no avatar
Nem lesz itt világvége a NASA már földkörüli pályára állította Chuck Norrist 😆!
0
0
0
0
Randy Orton avatar
fonix9901 írta:
off(igy van norbertsolider képzeld Randy Orton engem meg mütötek és nem mehetek szórakozó helyekre és én is bf-ezek ak én is megyek a fa****-ba) am majd holnap kiderült hogy szar a maja naptár 😆😆 a pataki attila meg várja csak az aranykórt 😆 arany kór csak a zaciba lesz 😆


Úgy érthető! Más kifogást nem fogadok el, holnap mindenki igya magát halálra! Had ragadjam meg az alkalmat, hogy kellemes és sikerekben gazdag világvégét kívánjak mindenkinek! 😀
Dögöljetek meg!!! 😀
0
0
0
0
fonix9901 avatar
off(igy van norbertsolider képzeld Randy Orton engem meg mütötek és nem mehetek szórakozó helyekre és én is bf-ezek ak én is megyek a fa****-ba) am majd holnap kiderült hogy szar a maja naptár 😆😆 a pataki attila meg várja csak az aranykórt 😆 arany kór csak a zaciba lesz 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
norbertsolider írta:
Ezzel nincs is semmi baj , csak ,hogy azt mondta , hogy ebből állnak a napjaim , ami nem így van! Meg normális ember nem mond ilyet a másiknak , hogy dögöljön meg...


Melyik idióta mondta, hogy normális vagyok?
Azt írtad, hogy azt fogod csinálni 22.-én, amit szoktál, magyarul ezt csinálod nap, mint nap. Nekem ez unalmas lenne. Ennyi, nem kell megzavarodni...
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Ezzel nincs is semmi baj , csak ,hogy azt mondta , hogy ebből állnak a napjaim , ami nem így van! Meg normális ember nem mond ilyet a másiknak , hogy dögöljön meg...
0
0
0
0
AnonimMC avatar
norbertsolider írta:
Nem értem , hogy mi a baj azzal , amit írtam. Nem ebből állnak a napjaim. Csak haverokkal péntekenként szoktunk bf3azni....


Nekem semmi azon kívül ,hogy nem jön be a game 😃
De kinek mi tetszik szíve joga 😜
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Nem értem , hogy mi a baj azzal , amit írtam. Nem ebből állnak a napjaim. Csak haverokkal péntekenként szoktunk bf3azni....
0
0
0
0
neuroflex avatar
AnonimMC írta:
Kakasu : igen a teknika haladni fog 1000 évet és robotok fognak elő bukkani a dunából..... 😆


jó nem lehet tudni😃
0
0
0
0
extremezone avatar
22-én Világvége Afterparty a Londoni O2 Arénában 😃
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Kakasu : igen a teknika haladni fog 1000 évet és robotok fognak elő bukkani a dunából..... 😆
0
0
0
0
neuroflex avatar
Randy Orton írta:
norbertsolider írta:
Emberek 22-én én ugyanúgy itt leszek gépigényen mindenkivel együtt és haverokkal fogok battlefieldezni ennyi! 😃


Te aztán tudsz élni...
Inkább megdöglenék a helyedbe, ha ebből állnának a napjaim!

kakasu: Nem szoktál forogni?


de miért 😃?
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Battlefield ? pffff.... bitch please !
WOW A KIRÁLY !
Spoiler!
A nagy szart 😆 mind2 hugyfoskő 😜
0
0
0
0
Randy Orton avatar
norbertsolider írta:
Emberek 22-én én ugyanúgy itt leszek gépigényen mindenkivel együtt és haverokkal fogok battlefieldezni ennyi! 😃


Te aztán tudsz élni...
Inkább megdöglenék a helyedbe, ha ebből állnának a napjaim!

kakasu: Nem szoktál forogni?
0
0
0
0
neuroflex avatar
lehet lesz valami lehet ezek jönnek elő holnap vízből igy fogunk élni holnaptól

0
0
0
0
norbertsolider avatar
Emberek 22-én én ugyanúgy itt leszek gépigényen mindenkivel együtt és haverokkal fogok battlefieldezni ennyi! 😃
0
0
0
0
no avatar
Bicike: Mi akkor is veszünk élelmet, amikor nem butítanak minket. Miről is beszélünk ?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én 21. én megyek Világvége partyra. Jó lesz 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Chuck írta:
gyenesmartin írta:
Ügyes volt aki kitalálta ezt a világvégét, mer elég sokan elhiszik.
Nem lesz itt semmi meteor, földrengés vagy vulkánkitörés. Az ókori iratok nem is ezt mondják, hanem szinte mind azt, hogy krisztus után 2000 körül megszületik egy olyan gyerek aki majd elvezeti az emberiséget egy jobb jövőbe. De nem mondanak világvégét.
A Maja naptárról is sokan mondják ekkor jár le. Igen ekkor jár le egy periódus, ezután meg következik egy kb 2000éves időszak.
Egy a lényeg. Nem lesz világvége. (A mi időnkben biztos nem.)


egyetértek!


Én is mindig azt mondtam, hogy csak egy periódus jár le, olyan, mintha nálunk december 31-e lenne.

Az egész meg a média kitalációja amúgy, amiből rengeteg pénzt tudnak szerezni: csináltak filmet, sokan megnézik, ez pénz. Vegyél élelmet otthon, ez is pénz, sokan most Mexikóba kirándulnak, ez is pénz... ez az egész sztori csak a PÉNZRŐL! szól, nagy átverés...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hátralévő idő😂????=[LINK]
https://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/68653_306528336114634_892076245_n.jpg
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
[LINK] maják sem örülnek ezeknek a hülye téziseknek
0
0
0
0
Chuck avatar
gyenesmartin írta:
Ügyes volt aki kitalálta ezt a világvégét, mer elég sokan elhiszik.
Nem lesz itt semmi meteor, földrengés vagy vulkánkitörés. Az ókori iratok nem is ezt mondják, hanem szinte mind azt, hogy krisztus után 2000 körül megszületik egy olyan gyerek aki majd elvezeti az emberiséget egy jobb jövőbe. De nem mondanak világvégét.
A Maja naptárról is sokan mondják ekkor jár le. Igen ekkor jár le egy periódus, ezután meg következik egy kb 2000éves időszak.
Egy a lényeg. Nem lesz világvége. (A mi időnkben biztos nem.)


egyetértek!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ügyes volt aki kitalálta ezt a világvégét, mer elég sokan elhiszik.
Nem lesz itt semmi meteor, földrengés vagy vulkánkitörés. Az ókori iratok nem is ezt mondják, hanem szinte mind azt, hogy krisztus után 2000 körül megszületik egy olyan gyerek aki majd elvezeti az emberiséget egy jobb jövőbe. De nem mondanak világvégét.
A Maja naptárról is sokan mondják ekkor jár le. Igen ekkor jár le egy periódus, ezután meg következik egy kb 2000éves időszak.
Egy a lényeg. Nem lesz világvége. (A mi időnkben biztos nem.)
0
0
0
0
sizzpreme avatar
Valaki jól kitalálta ezt az egészet : dd Le a kalappal. Én is hülyére akarom venni az egész emberiséget. : ddd
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Ááááaaaaá megfogunk halni!!!! De most akkor mi a francért tanulok a héten?
0
0
0
0
fonix9901 avatar
most pénteken lesz húúúúúúúúúúúúú 😆😆
gyerünk ak potyára vettem meg a tron 😆
nem tom ki vinni 😆
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Ja 2000 be 2006.6.6 (sátán mittomén kutya faxa ) 2011.11.11... 😃
0
0
0
0
fonix9901 avatar
jönnek a reaperek de semmi gond mert a tanács már mozgósitota seperdet 😆
0
0
0
0
no avatar
Bear Grylls írta:
lapartman997 írta:
Ami dátum pont kijön, 2012 december 21. Egyre jobban tartok attól, hogy valami szörnyű dolog fog bekövetkezni akkor.


Lehet hogy elfog kezdődni a VV6 😲



csak nem a vv6? nanee! 😂
0
0
0
0
SCoreblack avatar
Akkor szóljatok mert más dolgom van.
0
0
0
0
fonix9901 avatar
kicsit elszámoltam magam az 2006 akart lenni 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Andy: Ja csak ahhoz a Jupiternek is lenne egy-két "szava".
0
0
0
0
no avatar
2012 ben valaki eléri a nuke-t 24 kill streaknál (mert hardline-t használ) aztán benyomja és 10 másodperc múlva mindennek vége, majd jön az új map...
0
0
0
0
no avatar
2012 ha eljö a világvége ?!!!!!!!!!!! hát reméljük csak Justine Bieber nek 😆 de ugyanmár ez akkora hülye feltételezés ha tényleg világ vége lenne lennének elő "rengései" és lenne egy csomó katasztrófa elöbb utóbb leszz vagy nem leszz nem tudjuk és hogy nem ebbe az évbe leszz az meg pláne biztos 3 világvégét is jósoltak eddig igen ezaz biztos most fog jönni de ha nem hozzuk a gépfegyvert 😆

0
0
0
0
Andy avatar
Bicike írta:
A Nibiru egy tévhit, ha közeledne, már a csillagászok látták volna. És Lompi ott a pont.
Már csak azért is, mert a maják naptára több ciklusból âll, van 20 napos, de van 64 millió éves is. Ez olyan, mint amikor nálunk dec. 31-én vége az évnek, mégsincs vége a világnak. Ez csak néhány tudós ötlete, hogy õk pénzt csinálnak belõle, mint a H1N1-bõl. Az is kamu volt, az halt meg benne, akinek már gyenge volt a szervezete, s azt is merem feltételezni, hogy ezt néhány tudós engedte szabadlábra, hogy az ellenszerbõl pénzt csibáljanak. Én azért sem oltattam be magam.



Gondolkodj!!!
Pl:. Tegyük fel! Észre is veszik a Nibirut, kiszámolják a röppályát, semmi bajunk nem lesz (legalábbis azt mondják). Egyik nap észreveszik, hogy a Nibiru-hoz közeledik egy nagy meteorit (de a Nibirunál Kb.tízszer kisebb) és az nemsokára beleütközik, letériti a a pályájáról és pont beleütközik a földbe. Vége, gyerekek alvás. NEM LESZ ITT VILÁGVÉGE!!!
0
0
0
0
Andy avatar
rafferd írta:
Időszámításunk ezredik évének első napjára jövendőltek egy óriási világvégét, de valahogy az elmaradt... 😀



SIMOON!!!! 😀
0
0
0
0
Andy avatar
Szerintem egy orbitálisan nagy bolygó (vagy valami) eltakarja a napot, ezáltal elpusztulnak az élőlények és a növényzet, mi pedig meghalunk, vagy szinte teljesen lehetetlen módon átalakulunk és túléljük. (De ez szinte 3 nap alatt lehetetlen).

Vagy Slenderman eljön értünk és elvisz... 😲 (Ez félelmetesebb)
0
0
0
0
nolan13 avatar
lapartman997 írta:
Tudom, nem a maják hülyeségére céloztam, hanem pont a dátum kiszámításából. Ebből nincs semmilyen pénze sem szerintem. Ezt a videót aki felrakta, szerintem semmilyen pénzhez nem jut. Az a rész amúgy egy reklámból van bevágva, de miért rejtették volna el ott? Egy szem az Illuminátusok jelképe. Ez már túl sok véletlen egybeesés lenne.


A szem nem az Illuminátusok jelkép, hanem az Új Világrendé amit képviselnek.

De ezek csak összeesküvés elméletek. Valaki meglátja benne a logikát és felhasználja a saját céljaira, irányíthat, hatalmat és pénzt szerez vele, mert okosabb, mint egy hétköznapi polgár. Egyébként szerintem ugyanezt csinálta a keresztény egyház régen, kihasználták a buta embert, amiből akkor több volt és most hol tart. Minden köréje épül, főleg az állam.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció