Számítógép-ház

Szerző: payaa, 2009. May 10., téma
Fórum » Asztali PC
Hi all!

Remélem nem rossz helyre raktam és nincs ilyen topik :D

Az a jelenlegi problémám, hogy nemtom, hogy milyen számítógép házam van, mivel sehová nincs írva semmi. Ez engem azért érdekelne, hogy a specifikációt megnézzem, mert ugyanis most készülök felújítani a gépet, teljesen új alaplap,stb.

Most jelenleg egy Socket 478-as Asus P4v8x-mx alaplap van benne, de ennél 1 kicsit nagyobbacska, Gigabyte GA-MA790XT-UD4P alaplap fog belekerülni (legalábbis remélem, hogy belefér)!

Szal hogy tudom meg, hogy belefér-e?

Üdv!
Hozzászólások: 678
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Lizard avatar
hali!
erről a házról van valakinek esetleg tapasztalata, vagy mit gondoltok róla, hűtése megfelelő e meg ilyenek?
1-2- hónap aztán új gépem lesz szóval ahoz szeretném majd a házat.

http://ipon.hu/webshop/product/aerocool_extremeengine_3t_fekete/18801
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
ez lehet a jó GMC AVC K-1 Muse
0
0
0
0
barathimre86 avatar
Nekem egy Chieftec Ba-01-b-b-b házam van és teljesen meg vagyok vele elégedve. Bruttó 21.063 Forintért vettem még tavaly. Azóta felment az ára, úgyhogy szerencsém volt.
0
0
0
0
biggdogg avatar
az enyem lux ... DE lux 😆😆
0
0
0
0
Rottweiler avatar
biggdogg: én még azt a "cső-házat" is elfogadnám hogyha jó gép lenne benne😆
0
0
0
0
Herman avatar
Hát ja(pl.:nézd meg az én házam se egy luxus ház).
0
0
0
0
biggdogg avatar
na jo ... nem azt mondtam h legyen 6 darab cso osszehegesztve egy aluminium lappal az oldalan(az alaplapnak rafogni) hanem valami kis szolid is megteszi 😃
0
0
0
0
Herman avatar
Hár de azért a szép ház se árt😆😜
0
0
0
0
biggdogg avatar
ehhez csak annyit h : nem az a lenyeg, hogy hogy nez ki ... hanem ami benne van 😆
0
0
0
0
Herman avatar
Hát jaja belemegy ott.
0
0
0
0
payaa avatar
Core2:
köcce! hálistennek nem kell vennem akkor, mert már így is sokba lesz 😃
0
0
0
0
Core2 avatar
nemfog kelleni...belefog menni egy szabvány ATX is...mert az 24,5x24,5
0
0
0
0
Herman avatar
Nekem most Spire Black Magic de olyat akarok ami DaneEe-nak van😜😜
0
0
0
0
payaa avatar
a jelenlegi:
Form Factor: microATX Form Factor; 9.6�x 8�(24.5cm x 19.6cm)

De viszont a ház meg nagy, meg hosszabb is, mint a megszokott "téglalap" alakú házak!

A golyóimon fogok ugrálni, ha még házat is kell vennem 😞
0
0
0
0
Core2 avatar
hát pl megnézed a jelenlegi alapod méreteit...ATX vagy microATX...és ez után eltudod dönteni, hogy a házba belemegy-e vagy sem
0
0
0
0
payaa avatar
Hi all!

Remélem nem rossz helyre raktam és nincs ilyen topik 😃

Az a jelenlegi problémám, hogy nemtom, hogy milyen számítógép házam van, mivel sehová nincs írva semmi. Ez engem azért érdekelne, hogy a specifikációt megnézzem, mert ugyanis most készülök felújítani a gépet, teljesen új alaplap,stb.

Most jelenleg egy Socket 478-as Asus P4v8x-mx alaplap van benne, de ennél 1 kicsit nagyobbacska, Gigabyte GA-MA790XT-UD4P alaplap fog belekerülni (legalábbis remélem, hogy belefér)!

Szal hogy tudom meg, hogy belefér-e?

Üdv!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció