Milyen telefonod van?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólások: 2 606
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Egy Samsung galaxy minim-van
0
0
0
0
tihanz6 avatar
Gigabyte Gsmart Arty A3 <3
0
0
0
0
rtitusz avatar
OnePlus One. Legjobb telefon, ami pénzért kapható! 299 euró, 64 GB tárhely, 4 magos 2.5 Ghz-es processzor (Snapdragon 801), Adreno 330 GPU (578Mhz), 3 GB LP-DDR3 1866MHz-es RAM, 4G LTE, 3100mAh LiPo akku, 5.5"-os 1920x1080-as JDI kijelző (401ppi), OTG támogatás NTFS fájlrendszerre is, 13 megapixeles hátlapi fényképező, 4K és 120fps videórögzítés, NFC, GPS, GLONASS, stb.

CyanogenMOD 11s fut rajta gyárilag, millió beállítás. 2-3 napot elmegy egy töltéssel, a kijelző simán mehet egybe 6-9 órát, a telefon bírja.
0
0
0
0
gatya123 avatar
2 hete vettem LG G3-at, nagyon elégedett vagyok vele, a quad hd kijelzö tű éles, játékok szépen futnak rajta, gyors, stabil, az aksi 2 napig bírja szinte folyamatos használat mellett. csak ajánlani tudom 😀
0
0
0
0
psandor avatar
Z1, megbántam, hogy megvettem 😃
0
0
0
0
matany001 avatar
Régen mindig is az öreg Samsung Monte volt a nagy kedvencem. 😀
0
0
0
0
no avatar
Nekem a régi telomba lehetett hallani hogy a CPU megy. Folyamatos zümmögő hangot adott a telefon terhelés alatt 😃
0
0
0
0
H3AD5HOT avatar
Hungarianication87:https://www.galaxyclub.nl/wp-content/uploads/2013/11/samsung-galaxy-note-1-opgezwollen-batterij.jpg
Nekem nem volt egészen ennyire megduzzadva mint a kepen.Ha oldalból ranézel az akksira észre kéne hogy vegyed
0
0
0
0
Hungarianication87 avatar
Köszi a válaszokat mindenkinek!

H3AD5HOT: Milyen szinten képzeljem el ezt az akksi duzzadást? nagyon látványos? az enyémen nem látszik ilyen problem, legalábbis ránézésre
Használ vki battery doctort? Aksi állapotára azt írja: Jó Van ennél feljebb is? mittudomén, mondjuk kiváló...?
0
0
0
0
H3AD5HOT avatar
Hungarianication87:Nekem is volt ilyen gondom S4-el és akksi hiba volt.Megduzzadt az aksi és nagyon hamar lemerült.
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
Hungarianication87: nagy képernyő, 4G, 4magos proci.. ezért eszik ennyit..

az enyém, ha wifizek vagy 3G netet használok (ami ritka, nekem jó a 2G is), akkor szinte fél percenként zuhan egy százalékot (konkrétan 15-20 perc alatt 100ról 0ra, új aksival).. a 4G mégjobban eszik.
ISmerősöm S3LTEje ugyanígy.
0
0
0
0
Hungarianication87 avatar
Vettem egy LG G3 S-t Karácsony előtt 1-2 héttel, téli leállás előtti utolsó napon a melóban nem volt sok tennivaló úgy hogy egész nap nyomkodtam a masinát, a fényerőt levéve 30%ra, Broken sword játék, sok netezés, kamera próbálgatása és sok egyéb aksizabáló móka. 25%al mentem haza. Pár napja kezdődött, hogy az aksi csak 84%ra töltődött fel, és netezéssel percek alatt több %ot zuhant. Rokon készüléke, LG F70, ugyanilyen probléma. Battery doctor nem észlel különösebb problémát, nemtom mit csináljak. Feltudom tölteni 100%ra, ezzel nincs gond, de nem értem miért eszik ennyit az aksi?
Valakinek esetleg hasonló problémája?
0
0
0
0
no avatar
Xperia L kis CPU tuningot, másik ROM stb de így legalább jó már 😀
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Valakinek van Nokia lumia 735/730 telója ? Ha igen pls írjon már róla pár mondatot.
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
Samsung Wave 2 (GT-S8530), Android 4.4.4 😀
0
0
0
0
xCube avatar
iPhone 5s (zömében melós telefon)
Galaxy Note 3 (inkább otthoni, de a munkában is elég hasznos)
0
0
0
0
no avatar
Samsung Galaxy S3 (KitKat 4.4.4)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Sony Xperia™ Z1 Compact 😉
0
0
0
0
shubi1597 avatar
Nokia Lumia 735 Denim-el 😃 nagyon jó telefon 😃
0
0
0
0
frostwagen avatar
Sony Xperia M2-je van valakinek esetleg? Ha igen, írna róla egy kis beszámolót, hogy elégedett-e vele, stb?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sony Xperia L,ha jó rendszer van rajta,nincs gond vele 😉
0
0
0
0
Hexman avatar
SAmsung galaxy s5 mini...Van hogy óra hosszákat van a atöltőn és nincs 100%-on 😃..ja meg vettem egy samsung memoriakártyát, direkt figyeltem hogy kompatibilis legyen de nem ismeri fel 😃..olyan jó telefon de csak szívok vele...És a kamera..hát annyira nem izgat de azért sokkal többre számítottam...10/6
0
0
0
0
szabi91 avatar
Motorola RAZR XT910 😃
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Nekem is Lumia 520 de egy nagy rakás szemét. Fogalmam sincs hogy miért adtam érte 36 ezer forintocskát.
0
0
0
0
feri917 avatar
Samsung Galaxy Core Plus. Email-re, netezésre, telefonálásra és kisebb játékokra nekem bőven megfelel.
0
0
0
0
no avatar
2 hónapja nyúzok egy Motorola Moto G 4G-t. Most 4.4.4 van rajta, de a napokban, vagy hetekben jón rá az 5.0 úgyhogy most azt várom. Eddig minden rendben vele, nagyon szeretem. Előtte egy Galaxy Gio-m volt, azelőtt Sony Ericsson Spiro, azelőtt meg W200i. 😃
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
Samsung GT-S8530 (Wave 2) dualboot (Bada 2.0, Android 4.4.4)
Készül rá az 5.0 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Nokia C2-01
Amire kell, arra jó, vagyis kalapácsnak 😆
Amúgy zenehallgatás, játék, netezés, fotózás.
0
0
0
0
Masterthief avatar
adata4g.
Xperiám sosem volt, viszont az elveszett Samsung y Duos telefonom nagyon szép éles képeket készített. Nálam ha kevesebb fény volt amikor fotóztam, akkor idő arányában, beállítottam hogy Naplemente, hajnali vagy egyéb effektet használtam.
Végső soron, minden képet felraktam gépre, és Paint.Net-el vagy GIMP 2-vel szerkesztettem. (élesítés stb.)
Telefonnal nem mindig lehet éles képet készíteni, ezért ajánlom ezeket a képszerkesztő programokat.
0
0
0
0
blade125 avatar
Xperia L már lassan egy éve. Szoftverrel akadtak kisebb gondok de összességében jó kis teló.
0
0
0
0
niteforce avatar
telefonnal esélytelen... Egy porszemnyi képérzékelőtől és optikától mit vártok?
0
0
0
0
adata4g avatar
Sziasztok! segítséget szeretnék kérni a telefonommal kapcsolatban! SONY Xperia J- van szép képeket csinál normális fénynél de amint egy picit kevesebb fény van egyből homályos képeket készít ezt hogyan tudom orvosoltatni mert nagyon idegesít hogy nem éles képet készít! Hogyan tudom orvosolni hogy sötétben és normális fénynél kisebb fénynél is szép képeket csináljon ? 😲
0
0
0
0
skorpion120 avatar
Samsunokiaperia Megaowone 26ezer.3/2 verz. nem amúgy Sony Xperia J-m van 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció