Milyen telefonod van?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólások: 2 606
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
19ati93 avatar
bevan bevan,de ugyanúgy wifizni akar..😆 megoldva 😆 netbeállítások voltak kicsit megkavarva😆
0
0
0
0
gabee97 avatar
Jah 😃 előfizetéssel vetted vagy kártyásan?Én most újítottam az előfizetésem (havi 2790 ft) és 45-ért megvettem az SP-t szóval jól jártam kicsit 😃
Adathasználatba lépj be és nézd meg hogy bevan-e kapcsolva a mobil adatforgalom.
0
0
0
0
19ati93 avatar
credit = pénz 😆 am azt nem tudom de google fiókot nem akar hozzáadni csak wifivel..holott van net rajta amúgy is.. más lehetőséget meg nem látok mert mindig a wifit nyomatja 😆 ötlet?😆
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sony Xperia E..egyetlen jó tulajdonsága szerintem az, hogy szép..és ennyi :/ 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
"Xperia U" nem volt eddig vele bajom de az utolsó 3-4 hónapba eléggé belassult a telefon és szörnyen idegelő!
0
0
0
0
gabee97 avatar
Háhh én pedig az L-emet váltom le pont 😃 Milyen credit amúgy?
0
0
0
0
19ati93 avatar
Xperia L 😆 SP-t akartam én is,de annyi creditet nem bírtam összedobni rá 😆
0
0
0
0
gabee97 avatar
19ati93: A jobb oldali melyik Xperia? 😃
Nekem hétfőn érkezik a Sony Xperia SP-m 😀
0
0
0
0
Lacessz16 avatar
Sony xperia J!!!!! 😃 😃 😃
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
Samsung Galaxy Young (S6310)
0
0
0
0
DarkSpy avatar
LG Optimus L9 (nagyon szeretem :3 😃D )
0
0
0
0
GodSie avatar
Iphone 4s gold 😀😉) elötte Sony Xperia Z és Z1 volt HTC one is😀
0
0
0
0
sisko avatar
Most már Nokia Lumia 625.(kb egy hónapja).
0
0
0
0
hell12324 avatar
Tegnap óta Sony Xperia Z.
0
0
0
0
Frost82 avatar
Sony Xperia S kb. 2 éve.
0
0
0
0
shubi1597 avatar
Huawei Ascend Y200 rootolva😃
0
0
0
0
Dutch avatar
Galaxy S2 még mindig az egyik legjobb 😃
0
0
0
0
Ermac avatar
Nokia 3310, still best.
0
0
0
0
hemihehe avatar
Samsung GT-E 1050,Lidl-ben lett vásárolva 2500-3000-ft-ért.+feltöltő bón.
[LINK]
0
0
0
0
Game Boy avatar
Sziasztok!!!Két kérdésem lenne!Íme az első:Egy mobiltelefon esetében (samsung galaxy S3 mini) ha a készülék naponta több alkalommal van ki illetve be kapcsolva pl. naponta 5-6 alkalommal az okozhat-e a telefonnak valamilyen hardver ill szoftverhibát vagy semmilyen kárt nem tesz a készülékben?Gondolok itt valamilyen alaplapi vagy egyéb elektronika hibára illetve az operációs rendszer összezavarodására a sok ki/be kapcsolgatás miatt. Második kérdésem : Ugyan ennél a telefonnál azt vettem észre,hogy amikor újra van indítva vagy bekapcsolás esetén amikor kapcsol be a telefon akkor megjelenik a samsung felirat és körülötte a lila ovális formájú kör animáció+rövid kis zene.Amikor a lila kis animáció eltűnik akkor ezt követően a SAMSUNG felirat elkezd villogni halvány lilán és fehéren és ezt követően bejön a PIN kódos ablak ahol be kell írni a PIN kódot.Én arra lettem figyelmes,hogy amikor a PIN kódos ablak bejövetele előtt a SAMSUNG felirat enyhén lilán és fehéren villog akkor amikor fogom a telefont a kezembe akkor egy másodpercre egy ilyen nagyon nagyon halk kattanó hangot ad ki a telefon amikor a samsung felirat villog a pin kódos ablak behozatala előtt.Az lenne a kérdésem,hogy ez mitől lehet?Illetve ez nem-e valami hibajelenségre utal?Nagyon szépen köszönöm a segítségeket válaszokat.... Smiley
0
0
0
0
no avatar
Fehér Samsung Galaxy Express vagy már öt napja 😃
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok. Nem volt jobb kategória ennél. Megkérdezhetném, hogy aki Debrecen vagy közelében lakik és nokia lumia 520-a van új az cserélné e huawei y200-ra? tudom ez nem elég sajnos 😢 ezért mennyit kéne ráfizetni?
0
0
0
0
laca87 avatar
nokia N8 nagyon jó kis cucc, 12Mp-es kamera ugye ugye 😃
0
0
0
0
Balage89 avatar
Xperia E és elég jó ahhoz képest hogy 0FT-ér vettem a telenor-nál 😃
0
0
0
0
reflmix avatar
Sony Xperia Mini 😃 Kegyetlenül megvagyok vele elégedve 😀
0
0
0
0
no avatar
Samsung galaxy S Advance, nagyon jó telefon! 😀
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Samsung Galaxy S4 😀 Holnap érkezik amcsiból az Iphone 5S 😎
0
0
0
0
Razer015 avatar
barnav: GoLauncher talán

Nekem Sony Xperia Tipo-m van 😀
0
0
0
0
mlan0 avatar
Samsung Galaxy Young (S6310) 😀
0
0
0
0
barnav avatar
bocs hogy ide irok de nem találtam jobbat 😀 az a kérdésem lenne hogy nem tudtok-e programokat vagy bármilyen alkalmazást telefonra amivel szép, látványos animációkat lehet készíteni vagy beállítani,
esetleg egyedi témát készíteni? androidos telóra kéne ha tud valaki valami jót 😀 a válaszokat előre is köszönöm 😀 addig is keresgélek 😃
0
0
0
0
no avatar
Hát sajna már egy jó ideje ez 😃
Xperia x10 mini pro 😃
De lassan veszek egy Lg nexus 4-et vagy egy iphone 5-öst előfizetéssel 😃
0
0
0
0
SnowManInTheHell avatar
xperia pro 😀 lassan 1 éve hogy megvan, de még mindig megállja a helyét 😃
0
0
0
0
zolika5 avatar
Galaxy Mini a szervizben 😆
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Kötelező mindenkinek androidra. Remek èbresztő alkalmazàs. Éjjeli óra is van benne.
Ha leszedtétek programon belül az ajánlókódba írjátok be ezt: TUX9TM0FC0Q3 (beállításokban alul)
Én kurvára beleszerettem.
[url]https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.bitspin.timely&referrer=TUX9TM0FC0Q3[/url]
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Alcatel 975N. faxa kis telefon.. ShadowGun -ozni szoktam rajta 😃
0
0
0
0
griff55 avatar
Samsung galaxy S3 (fekete) és nensokára jön rá az android 4.3!!😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció