Milyen telefonod van?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólások: 2 606
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Masterthief avatar
Épp tegnap este hagytam el a mobilom. Samsung Galaxy y Duos GT6102. 😠
Sacc/kb tudom is merre lehet, de sajnos lemerült vagy kikapcsoltam, így nem tudom megcsörgetni másik telefonról. A findmymobile samsung oldalán próbálom behatárolni a készülék helyét, de így kikapcsolva hiába keresem. Max ha megtalálja valaki.
0
0
0
0
lumosnina avatar
Xiaomi mi3 Black 16gb + Xiaomi MiBand! 😀 The best... 😜
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Samsung galaxy w 😃 de váltani kéne valami komolyabbra 😃 Samsung galaxy s3-ra legalább 😃 vagy egy Sony Xperia S
0
0
0
0
pixel69 avatar
Sony Xperia E
(szeret repülni 😃 ) amúgy nem rossz kis telefon mondjuk amire nekem kell arra bőven elég. (: Bár ez, hogy nem tudom néha felvenni aki hív mert csak a fekete képernyőt látom és csörög a világba na ez eléggé fel tud idegesíteni.. Vagy mikor össze akad és lefagy már csak abban, hogy be akarok lépni a menübe.. vagy a "telefon" menü mikor hívni akarok valakit le fagy a nagy gondolkozásban (: a feloldás sem egyszerű néha 😃
Összességében szerintem fain kis telefon mert csak telefonálok rajta max van rajta 1-2játék 😀
0
0
0
0
no avatar
djwarp: Fözött rom, kernel stb. Jelenleg 1.4Ghz-en üzemel nekem. 1,5GHz-ig lehet húzni úgy tudom.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
HyperxPlus : Nekem is ilyenem van 😆
Spoiler!
Hogy tuningoltad? 😀 😊
0
0
0
0
no avatar
Xperia L és szerintem rohadt jó, csak tudni kell tuningolni ;-)
0
0
0
0
PoPet avatar
Jó öreg Samsung Galaxy S2 😃
0
0
0
0
no avatar
Lg optimus l7 ii eleg jo telefon attol fuggetlenul hogy dual snapdragon van benne de attol par tegras jatek is fut rajta.
0
0
0
0
DAlex avatar
Sony Xperia L, de nem ajánlom, én nem vagyok vele megelégedve amint lehet lecserélem..
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Don't tap the while tile.
0
0
0
0
no avatar
Valaki nem tudja melyik az a játék amikor az egész cucc így megy lefele és nyomkodni kell fekete részeket?
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
Samsung Galaxy S3 LTE, szomorúan vettem tudomásul hogy nm kapunk rá 4.4-et 😞
0
0
0
0
prince4 avatar
samsung galaxy s3 mini(az okos kistesó)
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 nagyra nőt telefon 😆
0
0
0
0
mlan0 avatar
Galaxy s6310N majdnem 2 év garival+tartozékaival+2db Sony headsez AMinek darabja 5000FT cserélném bármire..PM
0
0
0
0
Agent 47 avatar
Egy fos Sony Ericsson Xperia x10 mini pro (U20i)
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Samsung E1100 😆
Jó ez! Van ébresztőóra meg jegyzet rajta. Telefonálni lehet, más meg minek?

Ja meg egy D714i táblacsoki.
Spoiler!
Kell a nagyra nőtt MP5 😜
0
0
0
0
lase922 avatar
Huawei ascend y300
15k-ért szereztem és majdnem van még 2 év gari rá 😀
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Sajnos nem találtam fórumot hozzá, valami nagy mobilos ember hátha tudja...
854x480 25fps videó felvétel-re képes készülék listát keresek... amin az összes ilyen készülék szerepel.... ami maximum ilyen felbontásba rögzít rögzíteni !
0
0
0
0
szabo176 avatar
Egy LG P970 büszke tulaja voltam 1 évig, most pedig egy HTC ONE M8 következik! :3
0
0
0
0
TheBalint1996 avatar
Samsung galaxy S advance 😃 jó csak néha beakad..
0
0
0
0
acsricsi avatar
Szerintetek melyik a jobb telefon? Samsung Galaxy S3 Mini vagy Samsung Galaxy Ace 3? Melyiken futnak el az alábbi játékok? : Subway surfers, Asphalt 8, Nova 3, Moder Combat 4: Zero Hour, Dungeon Hunter 4, GTA, Max Payne Mobile.
Mennyit bírnak ki folyamatos használat közben?
Melyik csinál jobb képeket?
Ugye az S3 mininek jobb az AMOLED kijelzője mint az Ace 3-nak?
0
0
0
0
karsai12 avatar
most vettem Samsung Galaxy S5 + kaptam mellé egy okosórát 😉
0
0
0
0
Bronson avatar
Nokia 5220 XpressMusic. nem jöttek be az érintőképernyős telók 😆
0
0
0
0
OtasRm avatar
sacpatrik : Akkor lehet hogy úgy érti a teló, hogy "módosított eszköz", azaz már a legújabb rendszer van rajta, vagyis a rendszert már frissítették, azaz módosult...😀
Szerintem 😀
0
0
0
0
ExtazYexe avatar
Hogy milyen telefonom van??? Egy sz*ros alcatel. 😆 😆 😆
0
0
0
0
no avatar
Szolgáltatónál vettem.
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Azt se tudom mi az a rootolás.
Amikor vettem akkor rendesen dobozban volt meg minden.. nem hiszem, hogy az lenne...


Szolgáltatónál vetted teljesen újan vagy esetleg "kéz alól"? Mert ez tényleg olyan mintha belepiszkáltak volna.
0
0
0
0
no avatar
Azt se tudom mi az a rootolás.
Amikor vettem akkor rendesen dobozban volt meg minden.. nem hiszem, hogy az lenne...
0
0
0
0
Joker avatar
sacpatrikSzerintem root-olt a telefonod.
0
0
0
0
19ati93 avatar
sacpatrik akkor lehet mégse full gyári.. webshopban vetted? esetleg rootolva van,stb?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció