Milyen telefonod van?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólások: 2 606
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
azbizony avatar
Alcatel OT-995 😃 de leváltanám valami lumiára 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az nagyon jó teló nekem is volt. 😃
0
0
0
0
szabi96 avatar
Nekem most jelenleg egy Samsung Galaxy S3 van
0
0
0
0
BFarkas avatar
looserking vedd meg azta telefont hidd el jó telefon jelenleg is ez a telefonom nekem és tökéletesen működik
0
0
0
0
Elektra08 avatar
Nokia lumnia 520, jó kis kütyü😀
0
0
0
0
Tekki avatar
Samsung galaxy ace s5830i és rá telepíteném az ICS-t megérné vagy haggyam meg az alapot ami van rajta?
0
0
0
0
NagyGergo avatar
Nokia C5.00 .2 5MP...😆
0
0
0
0
kaizinger avatar
nekem a iphone 3 gs emel nincs gondom egész gyors jó a termék támogatása most már egész olcsón hozzá lehet jutni akinek nincs pénze drágább okostelefonra az szerintem 25 ezret fektesen bele egy iphone 3 gs be😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nézz szét a prohardveren a topicjába szerintem egy olyan amit nagyon sokan használak és stabil verzió azzal nem lehet gond.
0
0
0
0
no avatar
Nekem teljesen mindegy,hogy mi csak egy kicsit gyorsítson a telefonon,mert van mikor 2x kell újraindítani a telefont ahhoz,hogy jó legyen.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem ismerem a telót de egy 2.3 mas Cyanogen mod ahhoz a telóhoz szerintem tökéletes.
0
0
0
0
19ati93 avatar
én is megbántam az ICS-t,kamerát teljesen elb*szta szerintem,jobb volt a Ginger...néha rájön az 1perc és laggolgat, de hogy ezért nem fogok kínlódni az fix...
0
0
0
0
no avatar
Nem gyári van rajta. Arról ne is beszéljünk,mert még ennél is rosszabb volt.
Karácsonykor amúgy is új telót veszek szóval ennek már mindegy.
0
0
0
0
niteforce avatar
hidd el jobb addig amíg a gyári van rajta. nekem is volt olyan telefonom, és elkezdtem rá rakosgatni új rendszereket, de megbántam.
0
0
0
0
no avatar
Samsung Galaxy Ace-t szeretnék kicsit felturbózni,mert hulla lassú az egész. Ebben kellene segítség,leírás.
0
0
0
0
Conoren avatar
Ot-995, többé-kevésbé meg vagyok vele elégedve, most nem is kéne új, ha lenne 200 ezrem, tuti, hogy nem s4-et vennék, hanem csinálnék egy bika gépet.
0
0
0
0
deadly_cross avatar
az nekem is a ZR-t tervezem most ujitasnak 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
nekem Ray még mindig,de lassan váltok szerintem,idén szülinapkor vagy karácsony 😆 Xperia az marad,az fix 😆
0
0
0
0
deadly_cross avatar
mindenkinek S4 meg Z meg U stb egyedul nekem van xperia X10em?😃 igy lemaradtam?😀😉
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok,véleményt szeretnék kérni a Samsung Galaxy S3-ról mivel olyan telefont tervezek venni.
0
0
0
0
Ghost1991 avatar
Hü eddig több mint 15 telóm volt 😃 de most Sony xperia u-m van 😀
0
0
0
0
Game Boy avatar
szamszung galakszi ájsz kettő
0
0
0
0
ebay avatar
Alcatel-OT-955, imádom !😀 Minden játék fut rajta, Temple Run,Need for Speed, GTA VICE CITY. 😀 Megérte kiadni a pénzt rá ! 😀 Nem fagy, nem akad rajta semmi sem, a menü a játékok minden jól fut. 😀
0
0
0
0
alvast avatar
Galaxy S4 2 hónapos és eddig jól muzsikál.
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Ez az első androidos telóm, eddig nem nagyon értettem hozzá de a következő választásom remélem jobb lesz 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Próbálj ki rajta valami főzött romot. De annyi pénzért nem lehet sokkal jobbat várni az adreno 200 elég gyér főleg 800x400 ra.
0
0
0
0
markucikus0 avatar
ZTE Blade 3, de megbántam hogy megvettem, lassú nagyon, sokszor le fagy és játszani se a legjobb 😞
0
0
0
0
no avatar
Sony Xperia L nem rossz ajánlom mindenkinek szépen futnak rajta a játékok is!
0
0
0
0
Detox12 avatar
Nokia 6300 😀 4 éve kaptam és még mindig nagyon jól szuperál 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Csak érdemes lesz fölrakni rá egy sima androidot. Én nagyon utáltam a gyári szarszung rendszert. Egyszerűen felzabálta a ramot a rengeteg idióta samsung cucc. Az ilyen svoice meg a többi hülyeség fél óráig jó szórakozás utána soha nem használod. Nálam folyamatosan ilyen 100mb szabad ramom volt és emiatt a telefon össze vissza lassult szaggatott.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Én most egy S3-ason gondolkozom, az új széria miatt egész kellemes lett az ára, ahhoz képest meg még mindig igen jó a felszereltsége.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
A baromi gyors részen picit felnevettem. Még vagy 1,5 éve nekem is volt LG O2X em és nagyon utáltam a lassúsága miatt nagyon akadós volt. Miután eladtam kijött rá a 4.0 android videók alapján az már egész szépen ment rajta de én a 2.3 nál meg voltam őrülve annyi bajom volt vele. De egyébként jó videósorozat megnéztem pár részt.
0
0
0
0
no avatar
Samsung Galaxyk közül keresgélj a családból mindenkinek az van és kiváló minőség.
0
0
0
0
Game Boy avatar
Gyerekek mondjatok nekem valami jó kis telót 50 ezerért.Most cserélném le a jó kis Nokia 3310-esemet.Spoiler!
[LINK]
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Xperia x10 mini pro...de utálom ezt az érintőképernyőt.
0
0
0
0
no avatar
Szerintem egy Samsung galaxy Young-ot fogok venni
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem most lett egy jiayu g3s
https://www.jiayumobileshop.com/media/catalog/product/cache/1/image/800x800/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/k/sku35799_5.jpg
0
0
0
0
niteforce avatar
boxxerhun: A galaxy 3 nem összekeverendő a Galaxy S3-mal 😀

A Galaxy 3 egy 2010-ben is alsó-középkategóriás telefon volt, tényleg nem a leggyorsabb. De mondjuk az összes androidos telefonról elmondható.
0
0
0
0
boxxerhun avatar
Andy: Komolyan ide jössz panaszkodni h Samsung Galaxy 3 nem valami gyors ? Nekem Xperia Tipom van úgy szaggat mint 1 rakás **** mégse panaszkodom... látszik h nem tudod értékelni amid van.
0
0
0
0
fonix9901 avatar
nekem még mindig a jó öreg w300i-m van tökéletes az igényeimnek 😃
0
0
0
0
lumosnina avatar
Nekem Xperia T van. Nagyon meg vagyok vele elegedve, nem fagy le, gyors es az enyem! ;-)
0
0
0
0
Andy avatar
Samsung Galaxy 3-mam van. Elég jó kis telefon, de nem valami gyors.
0
0
0
0
lukika23 avatar
Samsung galaxy mini 2 a baj az hogy a jatekokat hogy lehet sdre telepiteni?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció