Milyen telefonod van?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ezredes avatar
Egy ASUS ROG Phone 2-est használok már két éve.Egy jó darabig biztos nem váltok még!
0
0
0
0
Joe85 avatar
Xiaomi Poco F3 8GB RAM/256GB tárhely, egy igazi fenevad. 😁
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Samsung s21 Ultra 12GB ram 256 GB tárhely
1
0
0
0
💬 2
no avatar
@KrisztianRikardo: Nálam be vált! :)
0
0
0
0
Ayistion avatar
Apple iPhone 12 mini 128GB - megjelenés óta használom
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Samsung Galaxy A52s 5G.

Pár napja használom és egy Samsung Galaxy J3 2017-et váltott.
0
0
0
0
💬 2
BellaCiao avatar
@reszler112233: egy remek választás
de had kérdezem meg
milyen élményt nyújt az 5G hálozat mert én még eddig nem használtam 5G-s telefont
érdekelne a véleményed :)
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@BellaCiao: Falun lakok így itt nincs a környéken 5G hálózat. Így ebben nem tudok segíteni. Maximum 4G+ amit tud fogni környezetemben a telefon.
0
0
0
0
Bayonetta avatar
iPhone 7 Black 32GB ... törött kijelzővel természetesen
Nem bántam meg annó hogy megvettem, azóta is boldog vagyok vele de egy csere lassan kinét neki, már az akksija is csak 81% de 1-2 napot elmegy töltés nèlkül így is
0
0
0
0
Patrikkk avatar
Apple iPhone 12 64GB black
0
0
0
0
xCube avatar
iPhone 12 Pro + iPhone XS

Emellett van még pár régi készülékem, amiket elvétve használok:

iPhone 5S / 6S / 7 Plus
Galaxy Note 3

Illetve több őskövület is, mint például:

Nokia E63, 6230i, 3310, 1611
0
0
0
0
no avatar
Lg velvet 4gs jó telefon sajnos az akkumulátor idő jó 6 óranagyon kevés kár hogy megszűnink az lg én sajnálom.
0
0
0
0
MrPAYER avatar
Júliusban váltottam Redmi Note 10 5G-re egy Galaxy A50-ről, ennyi idő elég volt neki, hogy rájöjjek ez egy borzalom. Az MSG értesítések brutális késéssel jönnek meg ha egyáltalán, ha megakarom nézni az üzeneteim akkor manuálisan kell belépni az appba, mert akkor lehetek biztos benne, hogy nem maradok le semmiről. A kamerája nem nagy valami, nem azt mondom, hogy rossz, de a régi A50-től nem érzem sokkal jobbnak. Hetente újra kell indítani mert elkezd akadni az egész, ilyen sose volt a samuval. A 90 Hz képernyő az viszont nagyon tetszik, de szerintem ezt már minden teló tudja 100k környékén. Egy szó mint száz nagyon várom, hogy leteljen a 2 év hűség és megyek vissza azonnal samsungra.
0
0
0
0
💬 1
visor261 avatar
@MrPAYER: Én visszavinném szervízbe mert sztm nem így kéne működnie, lehet kifogtál egy szériahibásat mint ismerősöm fogott ki egy samu A7 mobilt és nem tudott vele hívni, újraindulgatott és már szervízbe szinte minden alkatrészt kicseréltek benneSpoiler!
bár az aksiból egy sz*rabbat raktak bele
és így se volt jó, és ő is megfogadta hogy soha többet samsung.
0
0
0
0
tibi211 avatar
Valakinek van mi 11 5g mert lenne egy kérdésem
0
0
0
0
bukta2 avatar
És igen, még mindig az s7 Edge! XD
Kíváncsi leszek meddig fogja bírni! Nem volt olcsó anno de megérte minden centjét, ha ilyen jól bírja!
0
0
0
0
💬 6
no avatar
@bukta2: A polcon még nekem is meg van de az akkumlátora már nagyon gyenge. :D
0
1
0
0
bukta2 avatar
@BenjaminHun: Lassan elér hozzám is a telefon csere, de nen azért mert nem elég a teló hanem mert itt sem bír már sokat az akku! :D de az biztos hogy anno nagyon jó vétel volt számomra ez az S7! Nem bántam meg. De azért még nyúzom amíg bírja de már nem sokáig, már 1 napot sem bír ki.
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: Azóta Már a második Samumat nyúzom :D
Most S21U Nagyon tetszik de ezt én se cserélem egy jó pár évig.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@BenjaminHun: )Nem szeretnék majd ennyit kiadni 1 telefonért mint anno az s7 edge (700€...) de fogalmam sincs most mi számít jónak... a xiaomi black sharck 4 el szemezgettem sokáig (kb 4-500€ max...)de nem tudom hardverileg vannak annál sokkal jobb telefonok is, kamerája már kb mindnek jó (meg az amúgy sem nagyon érdekelt engem soha egy telefonnál) én inkább az a hardveres vagyok hogy legyen minnél erősebb és bírja jó sokáig) köv telónál az akku is fő szempont lessz!
0
0
0
0
Bayonetta avatar
@bukta2: Kezet foghatunk akkor, nekem iPhone 7 van megjelenés óta ami szintén 2016 :D
1
0
0
0
tibi211 avatar
Sziasztok. Az lenne a probléma hogy a kocsiba Bluetooth-on keresztül megy a zene és jóval halkabb. Pedig teljesen fel van véve a hang a telón. (Más telefonról jól szól a kocsiba a zene.). (Xiaomi mi 11 5g) mi lehet a probléma? Pl 35-öson van a hang a kocsiba és olyan mint ha csak 17-esen lenne. Hogy lehet ezt beállítani a telón ? A kocsi fejegységével nincs gond..
0
0
0
0
LordSzalko avatar
Azóta is iPhone 11 Pro, szemeztem a 12 Pro-val mert a korábbi 5s formatervezésére hajaz ami a kedvencem volt anno, de szerintem már csak a következő szériára váltok.
0
0
0
0
no avatar
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB. Egy hete eddig imádom.
0
0
0
0
💬 2
LordSzalko avatar
@BenjaminHun: Ezt próbáld meg nem leejteni 😄
0
1
0
0
no avatar
@LordSzalko: Köszi. Azon leszek :D
0
0
0
0
Booker avatar
Huawei Y7 Prime (2018)
Régi idejét múlta de telefonálni még jó
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Huawei P10 Lite.
Lomtalanításon találtam, gyakorlatilag az alaplapon kívül minden új. 16 rugóból megvolt.
0
0
0
0
zelcsi avatar
Nekem egy Xiaomi MI 9-em van egy ideje és még nem érzem szükségét hogy váltsak! :)

https://gepigeny.hu/user/zelcsi/eszkozok/342580
0
0
2
0
💬 1
no avatar
@zelcsi: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
zelcsi avatar
Köszi! Azért is írtam hogy egy darabig nem lesz csere! :) Azért az A8-is teljesen jó telefon ma is! ;)
0
0
0
0
no avatar
A réges régi XIAOMI Redmi Note 2 Pro-mat váltottam egy Samsung Galaxy S20 FE-re (128GB ROM, 6GB RAM és természetesen a Snapdragon-ös verzió. Exynos-t nem ajánlom senkinek...).
Baromira tetszik rajt a 120hz-es kijelző és a 3x optikai zoomos kamera, még makrókat is lehet fotózni vele. Eddig nagyon bejövős. :D

A XIAOMI egy reset és akku csere után pedig megmaradt GPS-nek (nem szívesen égetnék bele valamit az OLED kijelzőbe így kezdésnek... 😀), annak bőven jó lesz még. Azt hiszem jár a dícséret a xiaominak. nem is tudom mikor vettem, de már biztos használom vagy 5 éve... Csak az egyik mikrokapcsolója szarakodik, ezen kívül pöpec rajt.
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
A legenda ma sem okozott csalódást 😆....
0
0
0
0
Viktorinho avatar
Xiaomi mi 10t . Asszem pár évig kiszolgál majd. Melóban 24 órából 20at nyomom kb videót nézegetek. Néha játszom rajta. 1x van töltve olyankor de szerencsére 1 óra alatt megkapja a delejt az 5000 akksi hála a gyorstöltésnek.
0
0
0
0
💬 3
xCube avatar
@Viktorinho: Te 24 órás műszakban dolgozol? Ráadásul ebből húszban van időd videókat nézegetni? Biztonsági őr vagy egy elhagyatott telephelyen?
0
0
0
0
Viktorinho avatar
@xCube: Majdnem,Tesco nagy raktár,ki és bemenő forgalomért felelek,manapság kevés kamion jön,napi 50-80. Aztán ha van róla adat fél perc és már megy is be a papírjaival. Szóval egész nap kb 2 órát melózom,2-t pedig lehet "pihenni" ami hatalmas alvásba torkollik. 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Viktorinho: Engem ott vágna ketté az unalom... valszeg már a létező összes filmet,sorozatot meg videót is láttam volna már. 2x... 😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
A napokban szereztem be egy OnePlus 8T-t, eddig imádom, nagyon szép a kijelző, gyors a rendszer is, nagyon elégedett vagyok vele.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Igen, még mindig az S7 Edge et nyúzom. És nincs is vele semmi bajom 😆 amíg működik, ez is marad. Már 5 éves és hibátlan.jó,mondjuk játszani komolyabb játékokkal már nem kell rajta 😃
0
0
0
0
💬 7
LordSzalko avatar
@bukta2: A mobilos gaming-től én tökre eltávolodtam az évek alatt, néha napján egy-két címet fel rakok de hamar törlésre kerülnek. A komolyabb címeket sosem éltem mobilon igazából, az egyszerűbb játékokkal mindig jobban el szórakoztam 😃
Ha éppen kertben vagyok vagy nyaralok és kedvem támad kockulni egy kicsit akkor iPad-en szoktam fellőni a Geforce Now-t aztán keresek valami stratégiát 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@LordSzalko: Én is ipad en játszom a komolyabb címeket, nálam volt idő amikor rávoltam kényszerülve a mobilos játékokra, de én mai napig szeretem azokat! Cod mobile,pubg, és azóta már olyan címek is kint vannak ipad re mint a company of H. Vagy northgard, GTA-k... kegyetlen! És egyre több komolyabb cím lesz ipadeken is! (Diablo immortal stb...) És ahogy írtad ott a now is, illetve az Apple Arcade is (bár itt még nincsenek nagyon említésre méltó játékok számomra)
0
0
0
0
LordSzalko avatar
@bukta2: Diablo-t várom én is, de úgy isten igazából mióta megoldható a Geforce Now mobil eszközökön nekem kb. ki is váltotta az App Store játék kínálatát. Arcade egész jó címeket tartalmaz, közülük az Oceanhorn 2-t kifejezetten éltem akár csak az első részét.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@LordSzalko: Arcade ból csak a cat quest 2 játszottam, de az hibátlan volt ps4 dualshock al 😃
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: Nekem a Polcon van az S7E picit törött meg gyorsan merül de még megy néha napján be kapcsolom. 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
@BenjaminHun: Nekem is volt már egy pár telefonom de még 1-et sem sikerült szerencsére összetörnöm 😃
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: Nekem is csak kettőt. S7E alkalmazásváltó gomb alatt pokhálósodott be illetve egy fel szaladt de ugyan úgy lehet használni a kijelző meg úszta.
S10+ kb. a kijelző felénél kapott ütést a kavicsos útra egy darabig ment a kijelző aztán az alsófele elsötéltült a felső fele jó volt. De kicseréltettem a kijelzőt igaz 90000 Ft volt a csere de ügye így cseréltek keretet is meg aksit is. Igaz hogy annyiért vehettem volna másik telót de meg vagyok elégedve vele nagyon és nem akartam kidobni.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Google Pixel 5, nem sok embernek van ilyen. Nem túl nagy, így nem idegesít annyira legalább. A PC sokkal jobb, mint a telefon, gépen szeretek netezni telefonon nem. De legalább GPS-re jó a telefon, meg hívásokra. Pár évig elég lesz most.
0
0
0
0
botmunpls avatar
Xiaomi Mi Mix 3 az elsődleges (nem az 5g-s), a tartalék pedig egy Huawei P9 lite
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
A70.. középkategóriában a legjobb szerintem. S8+ után árban váltás, viszont az sem tudott többet.
0
0
0
0
Bicike avatar
iPhone 11 128 GB.
0
0
0
0
💬 10
Bicike avatar
@PatkosXX: Na, mi az? 😃
0
0
0
0
PatkosXX avatar
@Bicike: Semmi, csak nemrég még i3 540-re se vót pénzed, most meg egyből iPhone 11-ed van. 😆
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@PatkosXX: Fúrt a kiskertbe egy olajkutat, na és aztán? 😊
0
0
0
0
Bicike avatar
@PatkosXX: Az vagy 7 éve volt.
0
0
0
0
takumi avatar
@PatkosXX: Hányan flexelnek a hitelre vett verdával meg telóval, aztán hazamennek a panelba' a 12óra után, mert valamiből nyögni kell a törlesztőket.. 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
@takumi: Gondolom, ezt nekem is szántad. Soha nem vennék fel hitelt se telefonra és autóra sem. 😉

Olyan pozícióban dolgozom, hogy ilyet kaptam céges telefonnak. Vissza kellett volna utasítani?
0
0
0
0
takumi avatar
@Bicike: Nem neked szántam,csak úgy nagy általánosságban.
Soha nem vennék fel hitelt se telefonra és autóra sem. 😉

Ebben egyetértünk 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
@takumi: Akkor elnézést! 😀

Elég látni azt is, hogy egyesek hogy mennek tönkre, mert nem tudják fizetni a hitelt. 😞
0
0
0
0
takumi avatar
@Bicike: Ezaz.. hányan belerokkantak már, hogy a hitelre is hitelt vettek fel..
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Samsung Galaxy S10 - megjelenés óta.
Elötte: S8, S6, Xperia SP, HTC Trophy 7, Xperia X10, iPhone 3GS, Motorola Defy, Xperia X8.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
19ati93 avatar
Az első az melyik Xperia volt?

Nekem volt egyszer egy Xperia L, de aztán örültem hogy letudtam cserélni. 😆 Valahogy nem vált be.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Huawei Mate 10 Pro, nemrég kapta meg az Emui 10.-t . Mai napig erősen tartja a frontot az erejével. Egyedül a jobb kamera hiányzik, ami p30 pro-ban van 😃.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Nokia 3310i. Csak 19 éves.
Samsungban az akksi halt meg, Blaupunktban meg az LCD
0
0
0
0
💬 2
LordSzalko avatar
@SuperPuma: A jó öreg 3310 😆 Mai napig megvan és működik, Space Impact-el rengeteget játszottam anno rajta 😂
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@LordSzalko: Az mondjuk még szerintem NES játékként is megállta volna a helyét
0
0
0
0
bukta2 avatar
Amióta megjelent anno Samsung Galaxy S7 Edge mai napig hibátlanul működik. Sem karc sem törés/repedés nincsen rajta... olyan mint amikor megvettem pedig aztán még víz alatt is használom porrban és zsebben is munka közben, annyi a titok hogy fólia/tok... és kiszolgál még szerintem egy pár évig...ha le is cserélem a közeljövőben az nem azért lesz mert behal,hanem mert már a hardvere kicsit gyengécske pl a játékokhoz, de játszani meg ipad en játszok így még sztem ki bír egy 2 évet simán 😉
0
0
0
0
💬 1
LordSzalko avatar
@bukta2: Régebben még mikor 5s-t használtam nekem is volt rajta fólia meg tok utóbbiból talán 30 körüli darabszám volt és mindennap másmilyet használtam, attól függött milyen szettben mentem suliba 😆, de az utána lévőkről már inkább hanyagoltam, jobb érzés volt nélkülük használni 😶
0
0
0
0
Scorn Face avatar
Krüger & Matz LIVE 7s és Concorde Raptor Z20
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Huawei Mate 10 Pro, sajnos az emui 10 késik a vírus miatt, de a 9.1-el is tökéletes, és mai napig tartja magát. Nagyon jó egykori flagship 😀 . Egyedül a kamerája kezd elavult lenni a mai viszonylat szerint, de hardveresen mindennel lazán megbírkózik akadálymentesen 😀 . Nagyon tartós kis telefon. Xiaomi Mi 10 Pro-val szemezek, csak a mobil árak sajnos nagyon elszálltak.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Galaxy A50, Android 10-es frissítés is befutott rá nem olyan rég. Teszi a dolgát, elég okés valami, már megvan régóta.
Játékra nem használom csak netezni, böngészni, videók, stb tartalmak fogyasztására na meg telefonálni..arra bőven jó. Kamera is a sok update után már elég jó képeket tud lőni. Ujjlenyomat scannert is kipofozták.
Valamelyik nap találkozott a betonnal keményen képernyővel lefele.. de túltélte 1-2 kisebb karccal. Poén az hogy nem is a kijelző lett karcos. 😶😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
Skacok, nem úgy volt hogy a Xiaomi Black Shark 3/pro május 8.-án jelenik meg europában? Már nem azért a 2 forintért de sehol nem találni.. még ebayen se 😃 fullra eltűnt a teló...tud valaki valamit?
0
0
0
0
💬 1
FoLey avatar
@bukta2: Majd egyszer megjelenik. A K30-at is igérték és azóta meg sem jelent.
0
0
0
0

Elfelejtett jelszóRegisztráció