Milyen játékot vásároltál utoljára?

Szerző: Nogitsune, 2014. April 16., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerintem nem kell sokat magyarázkodni, hogy mit is kell ide írni. Leírod azt a játékot amit utoljára vásároltál (pc, steam, origin, konzol, mindegy).
Hozzászólások: 980
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
InfernoDante avatar
Afro Samurai (Xbox360)
UFC 3 (PS4)
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Far Cry 5, de csak Boomer miatt!
https://i.cdn29.hu/apix_collect_c/1705/far-cry-5/far_cry_5_screenshot_20180325133038_1_original_760x425_cover.jpg
0
0
0
0
CsocseX avatar
Húsvéti bevásárlás:

Xbox ONE X:
- Assassin's Creed: Origins (Gold Edition)
- Batman: Arkham Knight
- Tomb Raider: Definitive Edition
- Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
- Quantum Break
- Dishonored
- Dishonored 2
- Dishonored: Death of the Outsider
- Doom

PS4 Pro:
- God of War 3 (Remastered) (PS4)
- Uncharted: The Lost Legacy
- Prey

PS3:
- God of War: Origins Collection (PS3)
- God of War: Ascension (PS3)

PC:
- Batman: Arkham Origins (Steam)
0
0
0
0
💬 2
InfernoDante avatar
@CsocseX: Szép kis bevásárlás volt. 😆
Mondjuk gondolom annyira nem horroráron vetted őket.
0
0
0
0
CsocseX avatar
@InfernoDante: Sajnos de... (azért több cím le volt árazva az ünnepekre) Viszont egy kis nem várt pénz mag segítette a dolgokat. 😀
0
0
0
0
xCube avatar
Garázs vásáron:

XBox Classic:

Turok Evolution
James Bond 007 Agent Under Fire
World Racing (Mercedes Benz)
Quantum Redshift
Dead or Alive 3

XBox 360:

The Orange Box
Alan Wake
Crackdown 2
Final Fantasy XIII

PSP:

Ratchet and Clank: Size Matters
0
0
0
0
kmetovics avatar
Igaz nem teljes játék, de a Horizon Zero Dawn-nak a kiegészítőjét(Frozen Wilds).
0
0
0
0
💬 2
bukta2 avatar
@kmetovics: Nem bánod meg! 😀 nagyon jól sikerült kiegészítő! De nehéz is!
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Jónak jó, ja és nehéz is. Jóval nehezebb, mint az alapjáték. Főleg ezek a daemon által felerősített robotok. Kb 2szer erősebbek, mint alapállapotban. Ebben a kiegben kb semmit nem ér az ancient armor, mert valahogy lenullázódik az armor energiája, ha közel kerülök hozzájuk. Néztem is az 1. toronynál, h miért villog folyamat pirosan az armor, aztán rájöttem, h totál lenullázza. Gondolom azért csinálták meg ezt így a készítők, h legyen benne kihívás 😃 A 3 új robot még az elején nehéz volt, mert nem tudtam, h milyen mozdulataik vannak, de viszonylag gyorsan rá lehetett jönni a gyengéikre(igaz még fireclaw-val nem találkoztam, de a fagyos csúzlim készen áll rá 😃 )
Amúgy van egy kérdésem. Hogy lehet az arcomra festést csinálni? Mert amikor kijött az a patch, akkor már nem játszottam vele, csak letöltöttem a patch-et.
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@KalmarErik: FreddyD forog az ágyában 😂 😃
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
The Council, most oldották fel Steamen, úgyhogy most töltöm. 😀 Elég ígéretesnek tűnik.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Deus ex human rev directors cut, tomb raider goty (2013), rise of the tomb raider 20. anniversary
0
0
0
0
xCube avatar
xCube Trifts vol. akármennyi... többnyire piac és szocbolt.

XBox Classic:
Breakdown
TimeSplitters 2
Silent Hill 2 Inner Fears

XBox 360:
Dead to Rights Retribution
Ultra Street Fighter IV
Duke Nukem Forever

PS3:
God of War Collection Vol. 2

PSP:
Silent Hill Origins

PC (DVD):
X-Wing vs. Tie Fighter
V-Rally 2 Expert Edition
RallySport Challenge
DTM Race Driver (TOCA Race Driver) Directors Cut
C&C Red Alert 2
Emergency
Legendary

Plusz sikerült vennem egy PSX -es lightgun -t, így a TimeCrisis végre rendesen játszató a vén vason 😃 .
0
0
0
0
KamizZa avatar
Battlefield 1 😀
És igen, megérte.
0
0
0
0
xCube avatar
Megvettem a Classics Returns HB -t, illetve az egyik legújabb Nintendo konzolt, ami nem a Switch és amúgy is régi 😃 .

https://img.picshare.at/1520279579_IMG_3644__1_.JPGhttps://img.picshare.at/1520279580_IMG_3645__1_.JPG

Nagyol jópofa cucc, az emulálás első rangú, a kontroller szuper, csak a kábel rövid még mindig (annyira mondjuk nem, mint a NES mini esetében). Szerencsére a HDMI és USB táp kábelek engednek eleget, úgyhogy még a "TV elé lepakolt konzol" fless is adott 😃 . Btw azért is vettem meg, mert a MM -ban olcsóbban árulták bontatlanul újonnan, mint mellette a GameStop -ban használtan (meg úgy nagy általánosságban az interneten). Gondoltam is rá, hogy veszek vagy hármat pluszban és majd eladom ha hiány lesz belőle, de inkább nem tettem, a Nintendo ebből úgy tudom jóval többet gyártott.
0
0
0
0
xCube avatar
Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration - Eredetileg a Fallout 4 -et akartam, de a GotY még mindig nagyon drága (ez relatív, de inkább megveszem 25 - 30 -ért dobozosan, mint 40 -ért digitálisan). Ezzel már régóta szemezek, most rá is szántam magam.

Autumn Night 3D Shooter
- Egész jó vélemények voltak róla és én szeretem az ilyen nagyon retro szellemű játékokat.

Mindkettő a Steam leárazáson.
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
Far Cry 3 + Deluxe Bundle DLC
0
0
0
0
CsocseX avatar
Shadow of the Colossus (PS4 Pro)
0
0
0
0
Thorin Oakenshield avatar
Dont Starve/Dont Starve Together, Garry`s Mod, Mount and Blade/Warband/With Fire and Sword (plusz a Warbandhoz a kettő dlc-t)
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Nem játék csak kiegészítő. Euro Truck Simulator 2 Italia
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
BioShock Infinite, Killing Floor 2
0
0
0
0
sisko avatar
Forza Horizon 3,AC Origins.
0
0
0
0
no avatar
FlatOut 2, Orange Box, Shift 2: Unleashed
0
0
0
0
Thessgk avatar
Dying Light the following EE.

Igaz 2x játszottam ki tört verzióba de szinte megunhatatlan 😉 sztori' szinte 0 de maga a játék coop ba nagyon jó !!!

Rise of the tomb raider
Itt fordítva a story fogott meg Larával az élen 😉
0
0
0
0
kmetovics avatar
AC:Unity, Uncharted:The Lost Legacy
0
0
0
0
gigazte avatar
The Witcher 3: Wild Hunt, Horizon Zero Dawn, és Uncharted Nathan Drake Collection. Idén már több játékot nem veszek, ezekkel el leszek egy darabig!😆
0
0
0
0
armagedon32 avatar
Tomb raider 2013+ öszes dlc 10 euro volt . ( ezzel már az öszes tomb raider rész meg van 😀 )
0
0
0
0
xCube avatar
Az első DiRT XBox 360 -ra. Előtte még jó pár X360 játék, most erre a platformra is elkezdtem gyűjteni.

Kb egy hónapja vettem egy második XBox Classicot is. Limitált átlátszó kiadás (a kontrollerek is), némi moddolás után 320GB -os HDD -vel, XBMC, CoinOPS 8 és egyéb hasznos nyalánkságokkal. Majd ha minden konozl a helyére került rakok fel képeket is.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited + Morrowind
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Cal of Duty WW II, Raceroom Hungaroring + DTM Audi + WTCC 2017.
0
0
0
0
bukta2 avatar
PUBG, de hamarosan jön az új cod wwll 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kenyerlangoss: az underground 1-2 évek múlva annyit fog érni hogy el sem mered képzelni 😃
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
@bukta2: Az jó lesz akkor. 1000ft volt darabja, annyit megért.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@kenyerlangoss: Ebből nekem csak a Most Wanted és az Underground 2 kéne. Két örök kedvencem marad az biztos, sőt mostanság szabad időmben az U2-vel játszogatok.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Donkey Kong 64
(N64-re 😃😉
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Kellett valami jó mmo, megvettem Black Desertet... hát nem jött be és refundoltam... Úgyhogy megvettem helyette a az Elder Scrolls Online-t.
0
0
0
0
Hunork avatar
Prey. (az új természetesen) 😀
0
0
0
0
Thessgk avatar
@Warlordcommander: Jaaj ezt én is be akarom szerezni de a mostani piaci ár túlzás ... :\
0
0
0
0
no avatar
Playerunknown's Battlegrounds
0
0
0
0
frikszogud avatar
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Playerunknown's Battlegrounds
0
0
0
0
YoRHa 2B avatar
Diablo III Battlechest EU
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció