Milyen játékot vásároltál utoljára?

Szerző: Nogitsune, 2014. April 16., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerintem nem kell sokat magyarázkodni, hogy mit is kell ide írni. Leírod azt a játékot amit utoljára vásároltál (pc, steam, origin, konzol, mindegy).
Hozzászólások: 980
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gyuri191 avatar
Brother in arms trilogiát vettem meg vajon megérte jó játék? mertha ilyen 1-2 lövést bekapok és egyböl halál közepes fokozaton akor az nem az én játékom ?
0
0
0
0
💬 2
Andor1997 avatar
@gyuri191: Szerintem a világ egyik legjobb játéka ,főleg úgy ,hogy a 2. és a 3. részhez van magyar szinkron is.Akik játszottak velük azóta várják ,hogy legyen új ,csak sajnos nem valószínű ,hogy lesz.Teljesen más hangok és dolgok vannak benne ,mint akkor tájt lévő játékokban lásd:Gránát hang például.Majd jöhet a vélemény róla ,ha elkezdesz játszani egyenként.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Andor1997: Ma fogom elkezdeni köszi akkor örülök hogy ilyen jó játékot tudtam beszerezni
0
0
0
0
xCube avatar
Dobtam ki egy kis pénzt haszontalanul a Steam Summer Sale -en:

Bioshock Infinite Season Pass ROW
Delta Force: Platinum Pack
Immortal Redneck
Planescape: Torment: Enhanced Edition
Icewind Dale: Enhanced Edition
Sam and Max Hit the Road
Regions Of Ruin
This Strange Realm Of Mine
High Hell
Imperium Galactica
Day of Defeat: Source
Day of Defeat
Deathmatch Classic
Ricochet
Counter-Strike: Source
Left 4 Dead (DE)
The Lab (Bundle-only)
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Shadow of the tomb raider croft edition
0
0
0
0
kmetovics avatar
Day's Gone
Devil May Cry 4
Sekiro
Middle-Earth Shadow of War
0
0
0
0
💬 2
bukta2 avatar
@kmetovics: Na és hogy tetszik a Days Gone?
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Hát szódával elmegy. Lehetne jobb is, bár még csak az elején tartok. Loot van benne bőven, csak a hely kevés az inventorymban (még). A zombi horda az elég durva, ha összeverődnek. Tegnap is rámjött egy, azt nem győztem craftolni, meg hozzájuk vágni a molotovokat, meg bombákat 😆 Meg azt még nem próbáltam ki, mint amit az 1. videókban csináltak, h ráuszítok egy egész hordát egy ellenséges táborra, de ami késik, az nem múlik 😉
0
0
0
0
bukta2 avatar
Crash Team Racing N.F. és nem bántam meg! 😀
0
0
0
0
ppista avatar
The Elder Scrolls IV: Oblivion [GAME OF THE YEAR EDITION]
Glory of the Roman Empire
American Conquest: Fight Back
0
0
0
0
19ati93 avatar
F1 2019
Ghost Recon Wildlands
0
0
0
0
no avatar
Witcher 3 Goty(Pc)
Injustice 2 legendary edition(Pc)
Spider-man(Ps4)
0
0
0
0
maestro86 avatar
Assassin's Creed Odyssey
Witcher 3 Game of Years editions
Marvel Spider Man
Mind a hármat Ps4-re vettem meg most az assassin's creed-del játszom ha az megvan jöhet a pokember a Witcher csak néha fogom játszani PC megvan azon már jó párszor kijátszottam de most már csak ps4-en játszom.
0
0
0
0
Thorin Oakenshield avatar
-Skyrim - Legendary Edition
-XCOM: Enemy Unknow
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Star Wars Battlefront (2004), ma jött ki steam-re, nem hagyhattam ki. 😀
0
0
0
0
botmunpls avatar
Asasins kred juniti ingyé
0
0
0
0
Balu_kapitany avatar
Minecraft😃
De most gyűjtök anno 1800-ra
0
0
0
0
Kodi06 avatar
Assassins Creed III Remastered
0
0
0
0
Bicike avatar
Empire Total War és Shogun 2 Total War.
0
0
0
0
FoLey avatar
Gears of War 4 5 euroért.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Metro Exodus (Aurora Edition)
Green Hell
0
0
0
0
Viktorinho avatar
Atlas-t még aznap ahogy kijött. Bele is raktunk gyorsan haverokkal 240 órát,és meg is untuk 😃
0
0
0
0
Fatotem avatar
Far Cry 5
Far Cry New Dawn

Ígéretesnek tűnik az 5, bár a new dawn-tól egy kicsit félek 😃
0
0
0
0
💬 4
gyuri191 avatar
@Fatotem: az far cry 1 az igazi meg a 3 😃
0
0
0
0
Fatotem avatar
@gyuri191: Így van, az 1-ből jól esne egy remaster vagy inkább egy remake mai mechanikával 😃.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Fatotem: Nem hiányzik abba is a kraftolás. A 3. részben és a Primalban tök jó volt, aztán annyi.
0
0
0
0
Fatotem avatar
@SuperPuma: Azt én sem szeretném hogy megváltoztassák a játékmenetet, csak hogy egy új enginet rakjanak alá, ezzel akár olyan is lehetne mint egy doom 2016, csak kicsit enyhébb 😃.
0
0
0
0
kmetovics avatar
AC : Origins
Shadow Of The Tomb Raider
0
0
0
0
💬 4
gyuri191 avatar
@kmetovics: Milyen az új tomb én most viszem a rise-t és utána gondoltam megveni husvéti pénzböl a shadowot csak nemtudom milyen lett? 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Hát hallod nekem az előző részek sokkal jobban adták. Annyiban jó, h annyi nyersanyag van a játékban, h szinte mindent ki lehet kraftolni egy végigjátszás során. Na ebben jobb, mint az elődök. Maga a játékmenet viszont már nem olyan jó. Pl. van, h hiába nyomok meg egy gombot ugrásnál(amikor ráugrok egy hegyoldalra), nem csinál semmit, meg volt egy olyan rész az elején, h folyamat ugrálni kellett, mert szétesett a hely, akkor is volt, h egyből megfogta a párkányt, és volt, h csak 5-szörre és emiatt egy csomószor meghaltam ott. Néha nyomsz egy "kósza" gombot az ilyen mászkálós részeken és neked annyi. Vannak benne képességek is. Vannak olyanok, amiket csak akkor tudsz kiváltani, ha megvan a hozzá legközelebb lévő(ezt értsed úgy, h pl a mellette vagy felette lévőt kell először kiváltani). Némely skillek meg csak akkor szerezhetőek meg, h megcsinálsz egy bizonyos Tomb-ot. Ekkor aktiválódik, viszont nem kell kiváltani, hanem egyből megkapod azt. A tombokban még lehet szerezni ruhákat is, amiket neked kell legyártani alapanyagokból. Vagy megveszed ezeket a ruhákat a boltban méregdrágán. Viszont ezeket szintén le kell gyártanod. Nekem eddig csak felsőtest ruhát, meg nadrágot enged a játék, de szerintem mást nem is nagyon lehet majd. Ja és ezeknek a ruháknak vannak különféle egyéb tulajdonságaik. Pl. több XP-t kapsz stealth kill-ért, kevésbé látnak meg az ellenfelek stb... Ja és a boltban lehet venni többféle íjat, pisztolyt, puskát, shotgunt. Meg lehet venni/eladni nyersanyagokat. Én azokból szerzek sok pénzt. Mivel már tudom, h mely nyersanyagokat milyen számban lehet találni, ezért ezeknek minimum felét elszoktam adni. A ritkább anyagokból max 5-öt szoktam eladni. Ja és az ellenségektől is lehet pénzt/nyersanyagot lootolni.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Aha értem hát lehet kiprobálom megvetem akciosan szóval nagyon nem veszitetem semit csakmég a rise-t tolom mert még van hátra belöle 3-4 óra
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Én is akciósan vettem, igaz nem sokkal volt olcsóbb.
0
0
0
0
roba1996 avatar
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS PC
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Moon_Breaker: bár pcre is jönne dehát arra várhatnék még mint a RDR2 pc portjára
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@gyuri191: Vagy Bloodborne, Horizon:ZD, God of War, ...

Én inkább vettem egy PS4 Pro -t, nem vagyok az a türelmes fajta. 😃
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Moon_Breaker: Jah hát én most vettem a wolfenstein 3-ast (old blood,new order,new colossus-t)meg még el leszek a witcher 2,3-al csak még azokat is bekel szereznem valahonnan olcson.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Kitaláljátok? 😆
[img]https://res.cloudinary.com/teepublic/image/private/s--N-H71-rX--/t_Preview/b_rgb:ffb81c,c_limit,f_jpg,h_630,q_90,w_630/v1552168524/production/designs/4335184_4.jpg[/img]
0
0
0
0
💬 2
susguy avatar
@Gyrger72: Magyar Kormány 11? 😆
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@susguy: Jah Orbán szimulátor hozzá a migráns dlc- csak poton 5 euroért 😃
0
0
0
0
gerikember avatar
Assassin's Creed​ Origins Nem bántam meg! 😀
0
0
0
0
💬 1
WeKing avatar
@gerikember: Én is most vettem meg havi bundle-ben, már fent is van de még nem kezdtem neki 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
MGS V Phantom Pain
0
0
0
0
💬 11
gyuri191 avatar
@19ati93: Szia jó játék az? nem mertem még megveni mert mondják sokan hogy egy idö után unalmas ez igaz?
0
0
0
0
19ati93 avatar
@gyuri191: Első 1-2óra kb annyiból áll hogy nézel több perces cutsceneket aztán mozogsz 10métert szóval ott gondoltam magamba nem valami maggyőző és uncsi ha csak ennyi de skippelni nem akartam őket.

Aztán valahol a 2.óra körül kezdődnek az openworld küldetések, de nem tudom igazán.. megölöm őket (enemy) de semmi érdekes nincs benne vagy nem is tudom hogy mondjam, vagy stealthbe lopakodva hátulról megölöm vagy 1 shot headshot aztán annyi. De van hogy egyik AI közel a másikhoz és aztán nem is foglalkozik vele hogy a barátját lelőtték. Az is fura hogy néha pár lővés után úgymond letörik a silencer a fegyódról és tök hangos leszel ha lövöldözöl. Meg nem vesznek észre ha előttük bóklászolsz egy lóval csak ha már kb a szájukba vagy. Eddig nem hatott meg a játék annyira, de még majd játszok vele aztán hátha jobban leköt. Stealthbe azért stealth a játék de néha túl egyszerű. Viszont ha észrevesznek az enemyk akkor nagyon könnyen emberfölénybe tudnak kerülni, főleg ha előre látod hogy sokan vannak.

5$ volt a definitive edition gameplaneten szóval minden dlc meg ground zeroes játék is járt hozzá, mondom egy próbát azért megér. 😃
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@19ati93: Aha értem most vetted anyiért mert akkor lehet igy wolf melet ezel is beprobálkoznék?

Meg még egy ***a autos játékot keresek single player only-t amiben lehet ugy rendesen tuningolni a kocsidat mint az nfs 2005-ben és win 7-el kompatibilis legyen
0
0
0
0
19ati93 avatar
@gyuri191: Pár napja. Az akció már sajna az oldalon lejárt. Most 8€ cdkeys.com -on ami viszonylag megbízható oldal vettem tölük már sok mindent bár nem ilyen hivatalos reseller, viszont nem volt még gondom vele.

Egyéb opciókat még itt találsz: (standard,definitve edition etc.) [LINK]
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@19ati93: ÁÁ hálás köszönet megis kukantom gyorsba
0
0
0
0
19ati93 avatar
@gyuri191: nfs 2012-es? originen régen még ingyen is osztották 😃
lehet olcsón találni azt is
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@19ati93: ja csak az a baj hogy ot ilyen spoilereket meg külsö cucokat nem lehet tuningolni csak belsö tuning van de visuális is kéne
0
0
0
0
19ati93 avatar
@gyuri191: Jah hát uhm passz rég játszottam már vele. Forza játékok nem tudom milyenek ilyen téren, ott lehet vizuálisan is birizgálni az autókat?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@19ati93: forzával nem toltam még mert sajna win 10 el megycsak énmeg a win 7 el megvagyok elégedve
0
0
0
0
19ati93 avatar
@gyuri191: na most inkább játszok egyet far cry 5-el, azzal viszont semmi gond érdekes fun játék 😃
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Wolfenstein the old blood
Wolfenstein the new order
Wolfenstein 2 the new colossus összes dlc-vel

Igaz kitoltam már öket 2-szer de mivel az új játékok nemkötnek le (szerintem hót unalmasak vagy ugyanaz csak más skinben)
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Middle Earth: Shadow of War
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Moon_Breaker: Olyan jó korai gameplayt láttam, majd ha elkezdesz vele játszogatni kíváncsian várom a véleményed ennek a gépigényénél vagy valahol. (ha bejelölni nem is lehet dobj egy pm-et légyszi)!
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Andris18: Pénteken délutántól keddig izzasztani fogom vele a masinát az biztos. 😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Moon_Breaker: Jó szórakozást! 😀
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Andris18: Kösz meglesz. 😀
0
0
0
0
Kodi06 avatar
Sziasztok
A napokban vasaroltam uj gepet es a videokartyahoz online letoltheto ingyenes ajandek jatek valaszthato (Anthem, Metro Exodus vagy Battlefield V). Ti melyiket valasztanatok inkabb? Anthem-et nem ismerem par vidot neztem rola, tetszik-erdekes. Regebbi metrokat kivittem bejon a sztori es csak jot hallok rola. Battlefield sorozattal mar nagyon reg jatszottam, szerettem is. Par resz kimaradt, de ez az 5 igen csak tetszetos. Legszivesebben mind a 3 at valasztanam de nem lehet 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
Jókérdés! Talán a spyro trilógiát ps4 re de már nem rémlik de asszem az volt
0
0
0
0
Memento Mori avatar
Forza Horizon 4
ARK
NFS Shift 2 <--- Az egyetlen nfs ami hiányzott a gyűjteményből. Játszani nem biztos fogok vele, de a helyére kellett kerüljön. 😀
0
0
0
0
bassus16 avatar
Batman Arkham Asylum GOTY
Batman Arkham City GOTY
Batman Arkham Origins
Batman Arkham Knight

Sleeping Dogs Definitive Edition

Lassan körül kell nézzek mert már csak a Sleeping Dogs van vissza. :/
0
0
0
0
💬 8
PatkosXX avatar
@bassus16: Kipróbáltad már a Sleeping Dogst? Hogy tetszik? 😃
0
0
0
0
bassus16 avatar
@PatkosXX: Persze.
Régen próbáltam már viszont sohasem vittem végig.
A játék nagyon jó és még szép is. 😃
0
0
0
0
PatkosXX avatar
@bassus16: Szerintem is állat, már 3x is kivittem, a simát, plusz egyszer a Definitive-et.
Nekem már akkor megtetszett nagyon a videók alapján mikor még True Crime: Hong Kong néven ment.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@bassus16: Na sikerült találni valamit? 😃
0
0
0
0
bassus16 avatar
@gyuri191: Shadow of War
Gears of War 4
Flat Out Anthology Pack
Bioshock Infinite
Need for Speed Underground 1-2 😃 (Most az NFS széria megy végig nálam.)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@bassus16: szép kis gyüjtemény 😃

Én ezeket szereztem ma be és ezeket is fogom tolni igy húsvéti kajálás közben 😃

Wolfenstein The old blood
Wolfenstein the new order
Resident Evil 7+a 2 story dlc
Tomb Raider 2013 goty
Ryse of the tomb raider 20 th year edition
The evil within+dlc-k
The evil within 2

És még magyaritás is van szerencsére hozájuk
0
0
0
0
bassus16 avatar
@gyuri191: A Wolfenstein az csillagos ötös. Imádtam mind a New Ordert mind az Old Bloodot. Igazi retro shooterek jó sztorival.
Az Evil Within-t én is tervezem nagyon bejövős.
El leszel az ünnepek alatt az tuti. 😃
Szerk: Most megvetetted velem az Evil Withint-t :'(
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@bassus16: nem bánod meg hidd el 😃
0
0
0
0
KalmarErik avatar
Alan Wake
Oblivion
Gears of War
MGS 3
0
0
0
0
retykristof avatar
Sziasztok! Human Fall Flat, és keresnék rá embereket ha lenne itt rá jelentkező 😀
0
0
0
0
xCube avatar
Korábban jött a Mikulás:

Uncharted - The Nathan Drake Collection

Uncharted 4 - A Thief's End

Atari Retro Handheld

Nintendo NES Classic + egy második kontroller + USB konnektor adapter

Nintendo Switch Grey + hordtáska + fólia

DOOM Switch

The Legend of Zelda - The Breath of the Wild Switch

Stardew Valley - Ma jön majd az e-Shop -ból

Gondoltam rá, hogy ma elugrok és megveszem a Super Mario Odyssey -t és a Mario Kart 8 -at.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Jurassic world evolution, mxgp 1, deus ex mankind divided
0
0
0
0
bukta2 avatar
Call of Duty Black Ops llll
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Forza Horizon 4 .... kb 12 perce
Spoiler!
Előtte meg a Battlefield 1942-t még 2010ben
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció