Milyen játékot vásároltál utoljára?

Szerző: Nogitsune, 2014. April 16., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerintem nem kell sokat magyarázkodni, hogy mit is kell ide írni. Leírod azt a játékot amit utoljára vásároltál (pc, steam, origin, konzol, mindegy).
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
SotetAlak avatar
Két játékot is vettem a Black Friday alatt:
- Dying Light 2
- Witcher 3 (Eddig megvolt pc-n is, de a next gen patchet várva megvásároltam ps5-re is)

Előtte lévő akciónál:
- Dead Island Remastered
- Star Wars Jedi Fallen Order
- Dead Rising 4

Jövő pénteken meg jön a The Callisto Protocol 😀
0
0
0
0
💬 4
kmetovics avatar
@SotetAlak: Ha jól tudom, akkor a Witcher 3 next gen frissítése ingyenes lesz ugye?
0
0
0
0
SotetAlak avatar
@kmetovics: Igen ingyenes lesz, és pc-re, és next gen konzolokra is egyaránt megjelenik.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@SotetAlak: Okés. Köszi a tippet. Akkor ez még egy ok, h vegyek jövőre egy ps5-öt 😁 De majd csak a fűtésszezon után 😓😓
0
0
0
0
SotetAlak avatar
@kmetovics: Jó kis gép ez a ps5, igaz van már most olyan játék, ahol kompromisszumot kell kötni a fejlesztői hanyagság miatt, de a VRR technológia sokszor csodákra képes.
0
0
0
0
Dermedor avatar
Martha is Dead Steam-en :D Nem semmi egy játék :)
0
0
0
0
xCube avatar
Két játék miatt vártam a következő nagy leárazást, erre nem leárazták őket pont most hétvégére 😀 ?

Stray

Mafia: Definitive Edition

A Mafia -val fogom kezdeni.

Mivel a Mafia szériából hiányzott még a harmadik rész, így a trilógiát vettem meg.
0
0
0
0
X9K338DA avatar
https://i.ibb.co/SvDwb1Y/IMG-20221003-060740.jpg

Ez a játék szinte levadászhatatlan PC-re, ha nem akarod az újkori ára dupláját kiadni és még megfejelni importköltségekkel. De végre a gyűjteménybe került, ezzel azt hisem megvan dobozosan az összes id folytatás a 1997-től (Quake 2) 2009-ig (ez).

Spoiler!

Quake 2
Quake 3 Arena
Return to Castle Wolfenstein
Doom 3
Doom 3 Resurrection of Evil
Quake 4
Enemy Territory: Quake Wars
Wolfenstein
0
0
0
0
Ayistion avatar
FIFA23
NFS Heat
AC
AC II
AC Brotherhood
Lassan elkezdem összeszedni az összes AC-t, aztán egyben végigjátszom őket :D
0
0
0
0
💬 1
kmetovics avatar
@Ayistion: Én ma kezdtem pont el az utolsó kimaradt részt, vagyis az Odyssey-t. Már várom.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Fear széria
Stalker széria
Enclave
0
0
0
0
BellaCiao avatar
Mortal Kombat 11
PC Building Simulator
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Resident evil 5
Bulletstorm
Rage (végre hiba nélkül fut)
Dead space 2
1
0
0
0
oroszlajos avatar
Far Cry 6 mindenestűl😁
0
0
0
0
💬 2
BellaCiao avatar
@oroszlajos: én is gondolkod hogy eneban megveszem a gamet
jó gamet hozzá jó választás :D
0
0
0
0
oroszlajos avatar
@BellaCiao: Megvolt, történet szálat végíg vittem. Ajánlom 😎
0
0
0
0
MrPAYER avatar
AC Valhalla

2 nap alatt már beleszaladt 16 óra 😅
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Ha már akciós volt kettő játék a steam-en ami már kívánságlistámon volt, hát megvettem, mert nekem ennyit megér.

Need for Speed Payback Deluxe Edition-> 9 euró
Trackmania 2 Stadium-> 5 euró
0
0
0
0
Ayistion avatar
Mafia: Definitive Edition
Mafia II: Definitive Edition
Mafia III: Definitive Edition
Tomb Raider 2013 GOTY Edition
0
0
0
0
FRC45DX avatar
Battlefield 2042 😥 mèg tavaly
0
0
0
0
💬 1
BellaCiao avatar
Minecraft dugeons
RDR Online
0
0
0
0
💬 2
MrPAYER avatar
@BellaCiao: RDO-hoz jó szórakozást! 😀 Én olyan 100 órát tettem bele, sajnos utána nagyon nincs mit csinálni benne a folyamatos pénzfarming nem kötött le, hogy még vagányabb fegyver festéseim és ruháim legyenek. De a sztorija, mellékküldikkel el lehet lenni.
0
0
0
0
BellaCiao avatar
@MrPAYER:
RDO-hoz jó szórakozást!

köszi :D
0
0
0
0
X9K338DA avatar
Fable: The Lost Chapters (4CD-s kiadás)
WarCraft 3: Reing of Chaos (CD-s kiadás)
Command & Conquer: Red Alert (2CD-s kiadás)
MDK2 (magazinmelléklet)

Az egész összesen 2000Ft.
0
0
0
0
SotetAlak avatar
Mivel tavaly lecsúsztam a két legjobb cím vételéről, ezért most idén bepótoltam őket:
Kena: Bridge of Spirits
It Takes Two

Már csak a Marvel's Guardians of the Galaxy érdekel tavalyról, de azt megvárom, hogy 8k körül legyen leakciózva!
0
0
0
0
💬 4
bassus16 avatar
@SotetAlak: Marvel's Guardians of the Galaxy - 23,40€ ha érdekel.
1
0
0
0
SotetAlak avatar
@bassus16: Nem is jött értesítés a kommentedről, csak ide tévedtem. Hol annyi? PS5-ön gamelek, mert ezen a gyenge pc-n már szinte semmi sem futna el. 😁 Egyébként köszönöm az infót.
0
0
0
0
bassus16 avatar
@SotetAlak: Pc-re néztem sajnos. :)
Ps5-re sajnos drágább.
1
0
0
0
SotetAlak avatar
@bassus16: Sebaj addig el leszek ezekkel a játékokkal, sőt még a Cyberpunk 2077 next gen változat is soron van, és még a Metro Exodust is ki szeretném játszani a nyár folyamán.
0
0
0
0
ZsoltiiHUN615 avatar
The Walking Dead: The Final Season
The Walking Dead: A New Frontiner
0
0
0
0
bassus16 avatar
Bionic Commando
Lost Planet 2 Extreme Condition
F1 2021
0
0
0
0
botmunpls avatar
Heroes V. Nemtudom miért, csak láttam hogy 2,5€ volt, aztán miért ne.
0
0
0
0
💬 1
bassus16 avatar
@botmunpls: Ez bőven elég indok. Hány játékot vettem így és veszek mai napig. :"D
De mindig jó mert pár euróból tök jól eltudok szórakozni olyan címekkel amiktől tökre nem is vártam volna.
2
0
0
0
DarkSpy avatar
No Man'S Sky
Sea of Thieves
0
0
0
0
Aaron Keener avatar
Xboxon húztam be a Skyrim Anniversary Edition + Fallout 4 G.O.T.Y Bundle-t. Már csak a Skyrim-ért megérte, noha benne van Game Pass-be, ez nekem egy olyan cím ami kell a gyűjteménybe. 🙂 Főleg 1600 magyar forintocskáért. 😊
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Csak kiegészítőket vettem az Euro Truck Simulator 2-höz.

Iberia DLC
Vovlo FH Tuning Pack
Volvo Construction Equipment
HS-Schoch Tuning Pack
Wheel Tuning Pack
0
0
0
0
no avatar
Jedi Fallen Order. Ki is vittem és abszolút nem bántam meg. Nagyon király játék, mindn percét élveztem, pedig Jedi Grand Master nehézségen volt egy-két húzósabb pillanat. 😅😅
1
0
0
0
xCube avatar
Valami isteni szikra segítségével beugrott, hogy nincs meg digitálisan az Impérium Galaktika II. Be is zsákoltam, elindítottam és két könnycsepp gördült le a szemem sarkából. Az első akkor, amikor magyarra állítva sem volt magyar az átvezető, a második pedig akkor, amikor megszólalt a régről ismert női hang: "Üdvözlöm Uralkodó!". A háttérzene sem segített sokat azon, hogy ne nedvesedjen tovább a szemem. Ezt a játékot körülbelül 2003 óta nem játszottam és mondhatni gejzír módjára törtek fel az emlékek, nem csak a játékról, hanem az akkori időkből. Nem akarom túlspilázni a dolgot, de szerintem ez a játék még a mai viszonylatokban is etalon, a harmadik rész a nyomába sem ér, a Hegemónia pedig kicsit más irányt képvisel, ahogy a legtöbb hasonló űrstratégia is. A magyar szinkron minősége pedig szvsz még mai szinten is kiváló, nem valami amatőr próbálkozás.

Kicsit kiszakadva a nosztalgiából dicséretes, hogy a játékot az eredeti fejlesztők patchelték úgy, hogy Windows 10 -en "out of the box" fut bármi állítgatás nélkül a desktop natív felbontásán, beméretezve a HUD -ot az eredeti méretarányra felbontástól függetlenül még UWQHD -ben is. Minden működik, hallatszik, és az átvezetőket kivéve minden magyar. Az első gondolatom az volt, hogy kicserélem a videófájlokat, de mielőtt ebbe belementem ránéztem a neten és a játék saját Steam community oldalán magyarul olvashattam el, hogy a kodek és a sebességbeállítás miatt ez nem működik, még akkor sem, ha konvertálni próbálnád. Ez egy kis arcul csapás, de én inkább kihívásnak fogom fel, megpróbálom valahogy összehozni a kettőt 😁 .
0
0
0
0
xCube avatar
Költöttem egy kis pénzt Steam -en:

Halo: The Master Chief Collection - GamePass -en játszottam végig és meg kell mondjam őszintén alulbecsültem a Franchise -t minden hibája ellenére. Éppen ezért egy maradandóbb verziót is vásároltam belőle.

Metro Exodus PC Enhanced Edition - Dettó GamePass -en keresztül játszottam és kb. arra vártam, hogy lemenjen az ára ilyen szintre. Már csak egy RT képes VGA kéne... .

War for the Overworld - Szerintem nem kell elmagyaráznom miért.

Dead Island Definitive Edition - Annak idején én nagyon szerettem a Dead Island -et. Akkoriban elvarázsolt a játék szánsájn + kék tenger vizuális orgiája és a játékmenet is bejött a maga repetitív mivolta ellenére is. Nemrég néztem az új verzióról egy összehasonlító videót, ami alapján már csak a grafikai upgrade miatt is beugrott a bevásárlókosárba.

Mad Space - To Hell and Beyond - Ez évek óta ott kuksol a wishlistemen, adok neki egy esélyt.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Bioshock széria
Shadow of mordor/war
0
0
0
0
bukta2 avatar
Mass Effect: Andromeda. (Soha nem játszottam még mass effect el eddig de 5€-ért nem hagyhattam ki!) Majd ha hazamegyek január közepén akkor ránézek! Kicsit félek a párbeszédektől, nem tudom van e magyarítás hozzá,ha nincs akkor marad a német.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Kellemes ünnepeket mindenkinek
1
0
0
0
bassus16 avatar
Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

Far Cry 5 Season Pass
Far Cry new Dawn
ETS 2 Összes DLC
Dying Light Hellraid DLC
CS Source (karácsonyi játék lesz haverokkal)
Doom 2016
Mafia Definitive Edition
Heroes of Hellas 3
Zuma
1
0
0
0
xCube avatar
Diablo II Resurrected - PC b.net 25% Black friday akció. Azt hozta, amit vártam, jó darabig el leszek vele az már biztos.

StarCraft Remastered - PC b.net 25% Black friday akció. Még nem próbáltam ki, majd valószínűleg a karácsonyi időszakban lesek rá.

The Last of Us Remastered - PS4 dobozos Aldi 8 Euró. PS3 -ra meg van, de ennyiért már nem hagytam ott.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint és remek játék,bár egyedül lehet unalmasabb mint Co oP-ba.
1
0
0
0
bassus16 avatar
Ez egy nagyszerű kalandjáték, a műfaj kedvelőinek kifejezetten ajánlom.

-Monkey Island Collection
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Doom eternal (2016-os megjelenés óta még van)
Doom 3 bfg
Wolfenstein 2
Enclave
Ez mind (10k-ból jött most ki)
1
0
0
0
reszler112233 avatar
American Truck Simulator Gold Edition.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Ghost of Tshushima Director's Cut (PS5 Upgrade)
Ratchet & Clank: Rift Apart
0
0
0
0
💬 2
bukta2 avatar
@Quadgame94: 2 remek játék! azokkal el leszel egy jó ideig! :D
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@bukta2: A tsushima majdnem platina már :D a 21-en meg a Kena lesz beszerezve. Sajnos az ősz számomra semmit sem tartogat már...
1
0
0
0
no avatar
Battlefield V de egyelőre nem nagyon működik.....A single kampányt mindig újra kell kezdeni, egyszerűen nem csinál mentést, a multi része se megy már tegnap óta, azt írja hogy ,,You have lost connections to EA servers.... :/ Valakinek valami segítség, ötlet ? Mással is csinálja már ? Origin/steam újrarakva, a játék szintén, virusírtó kinyomva de a probléma továbbra is fennáll.....
0
0
0
0

Elfelejtett jelszóRegisztráció