Milyen játékot vásároltál utoljára?

Szerző: Nogitsune, 2014. April 16., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerintem nem kell sokat magyarázkodni, hogy mit is kell ide írni. Leírod azt a játékot amit utoljára vásároltál (pc, steam, origin, konzol, mindegy).
Hozzászólások: 988
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DawnF94 avatar
Soma; egy kis scifi survivor horror és most apró pénz a Gog-on. A Phantom Liberty Cerberus Robot elleni bujócskás küldetése eléggé meghozta a kedvem a műfajhoz.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Taimanin Asagi, Taimanin Yukikaze visual noveleket ;) Megy a gyűjteménybe a többi mellé, de gőzöm sincs mikor jutok el addig, hogy lejátszam őket.
0
0
0
0
xCube avatar
Final Fantasy VII Remake Intergrade

Final Fantasy VIII

Final Fantasy IX

Plusz vettem egy Steam Deck -et is 😀 .
0
0
0
0
💬 2
TirexiHD avatar
@xCube: De rég láttalak xCube. :D
0
0
0
0
xCube avatar
@TirexiHD: Van pár éve az már biztos :D .
0
0
0
0
szhusi avatar
Fallout 4 GOTY - sorozat valahogy meghozta a kedvem hozzá.
0
0
0
0
X9K338DA avatar
https://i.ibb.co/G5dShHh/IMG-20240426-170211.jpg

Skyrim: Leginkább a térkép miatt vettem meg, a karton külső doboz nincs a legjobb állapotban, de 900 forintot megért.

The Witcher 3: Mivel DRM Free CD-Projekt játék, egyike azon kevés modern játékoknak, amik nem igényelnek online kapcsolatot/aktivációt a használathoz... cserébe nem támogatja az újabb DLC-ket, de úgyis megvan digitálisan is. Plusz a dobozban megvan minden. A két matrica, térkép, kézikönyv, soundtrack.

Carmageddon TDR 2000: Szintén megvan digitálisan, de akartam egy másolatot, ami megy retró gépen is. Anno nekem ez volt a Carmageddon 2, mert az igazi Carma2 egészen a 2000-es évek végéig kimaradt.
0
0
0
0
Cougarmy avatar
Legutóbbiak. Szeretem a játékkártyás variációt.
https://i.ibb.co/Wcm9JHx/1710187958320.jpg
0
0
0
0
kmetovics avatar
@X9K338DA: Szép kis gyüjtemény. Jó szórakozást 😁
0
0
0
0
X9K338DA avatar
@kmetovics: Köszönöm! A Road to Rome-ot sajnos pont lenyúlták előlem, úgyhogy kénytelen leszek később hozzáadni a gyűjteményhez 😕
0
0
0
0
kismadar avatar
https://kephost.net/p/MTEzODg3NA.jpg

Final Fantasy VII Rebirth. Alig várom, hogy neki essek késő délután/kora este.
1
0
0
0
💬 3
Benjiru avatar
@kismadar: Irigyellek, nekem várnom kell a PC-s verzió megjelenéséig :) majd ha eltöltesz vele pár órát, írsz egy rövid véleményt? Az előző részt imádtam
0
0
0
0
kismadar avatar
@Benjiru: 5 órát már beleraktam, hogy őszinte legyek nálam év játéka gyanús eddig. Amiket pluszba beleraktak a játékba, az kellett is bele. Ilyen például a társaiddal szembeni összhang/morál, gondolom én ebből jön majd a románc opció is, és harcokhoz is fontos, hogy légy jóban a társaiddal. A grafika már most áll leejtős, igaz csak Quality módban 30 fps-el tudom játszani, mert a performance mód olyan blurös mint állat. Sokkal átfogóbb a skillfa/weapon upgrade szerintem hallgattak sokat a játékosok visszajelzéseire. A terület meg a szabadság jól áll a játéknak, van jó pár felfedezni való, megcsinálni való, szóval egy 100 órát simán el tudom képzelni, hogy belerakok. Van egy gwent féle kártya játék is benne, ilyen dámázós kártya kombó, itt is el tudsz nyerni lapokat al ellenfelektől.
1
0
1
0
kismadar avatar
@Benjiru: https://kephost.net/p/MTE1MjA3OA.jpghttps://kephost.net/p/MTE1MjA4MQ.jpghttps://kephost.net/p/MTE1MjA4MA.jpghttps://kephost.net/p/MTE1MjA3OQ.jpghttps://kephost.net/p/MTE1MjA4Mg.jpg

Amint előrendelhetővé válik pc-re rendeld is elő. Valami eszméletlen hangulata van a játéknak, ezzel nem lösz majd mellé. 😉
0
0
0
0
kmetovics avatar
Assassin's Creed Mirage
1
0
0
0
💬 6
kismadar avatar
@kmetovics: Na jó játékot kívánok hozzá.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Köszi. Még nem tudom, h mikor jön meg. Holnap kéne, de mivel utolsó db-ok egyike és Konzolvilág exluzív, ezért lehet csak hétfőn jutok hozzá. na nem baj. Úgyis kértem 3 nap pihenőt jövő hétre 😁
1
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Rád fér az a pihi már. 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Hát már igen, mert eddig nyomtuk a melót 1000rel, mert sok a beteg. Most megy ez a hányás, hasmenés szezon. Én is beteg vagyok, de csak simán megfáztam. De már orvosolom magam jó kis ne citránnal 😁(de 💩 utóíze van)
0
0
0
0
MrPAYER avatar
@kmetovics: Ha PC-n tolod akkor már elérhető hozzá a magyarítás, 100%-ban készen van.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@MrPAYER: PS5-re vettem meg, de köszi az infót.
0
0
0
0
X9K338DA avatar
Indiana Jones and the Emperor's Tomb (ez is hiányzik valamiért az itteni adatbázisból...)
Motorstorm - Már megvolt, de Platinum Edition-ben. Ez most a korai verzió.
Motorstorm Apocalypse
Uncharted: Drake's Fortune - Ez is megvolt már, de szintén a budget verzió.
Lost Odyssey - Egy eléggé elfelejtett Xbox 360 exkluzív.

Plusz vettem egy kézikönyvet az Arthas borítós WarCraft III példányomhoz.
0
0
0
0
💬 2
Dwight Schrute avatar
@X9K338DA: Indiana Jones and the Emperor's Tomb
Motorstorm Apocalypse

Nagyon imádtam mindkét játékot. Mai napig megállják a helyüket.
0
0
0
0
X9K338DA avatar
@Dwight Schrute: Fura egyébként ilyen szempontból minkét játék. Az Indyt teljesen elfelejtette a történelem, pedig amúgy GoG-on és Steamen is van digitális kiadása, a dobozos viszont eszméletlen ritka.

A Motorstorm pedig nagyon rossz időzítéssel jelent meg, a földrengés+szökőár után, ami a fukushimai atomerőművet is veszteséglistára tette, így "kegyeleti okokból" halasztották és nem is marketingelték túl, úgyhogy nagyon rosszul fogyott.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Ha már 95%-os akció van rá Steam-en és így 3,49 euróért behúzható, hát bezsebeltem az NFS Heat Deluxe verziót.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Enshrouded ma jött ki, eddig tetszik, nyilt világ, survive,szép grafika, nem is kell több :D el leszek vele egy darabig.
0
0
0
0
no avatar
Hát srácok én most nagyon adom az Outlast Trialst, ritka jó játék, a Demonologist pedig ma kezdtem el, tegnap vettem és eddig nagyon baró. Annyi, hogy nem látom fent az oldalon. Ezt lehet itt valahol jelezni, mert már tavaly feburári megelenés???
0
0
0
0
sisko avatar
Nagyjából a gamingre szánt éves keretemet lenulláztam(ideértve egy kis gépfejlesztést is ) :
Avatar Frontiers of Pandora
Star Wars Jedi : Survivor
Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition
EA WRC 23
Assassin's Creed Mirage
0
0
0
0
💬 15
no avatar
@sisko: A éves keretet már január 8.-án lenulláztad? :D És mi lesz veled, ha kijön valami kihagyhatatlan megjelenés? Bár igazad van, valamit valamiért gtx1050ti ról rtx4060ti-ra azért nem kis lépés volt ugrani ;) Hogy szuperál egyébként a paripa?
0
0
0
0
sisko avatar
@Bituman: Hát akkor majd írok a Jézuskának és várom majd a karácsonyt 😁.És tudom,hogy nagy divat lett szidni a 4060Ti-t,nekem tökéletesen megfelel,1080p-s a monitorom,arra bőven elég.
0
0
0
0
Pokman avatar
@sisko: Persze hogy nagy divat lett szidni, mert 40%-al olcsóbban vehettél volna egy AMD-t ami ugyanezt tudja vagy ugyanennyiért egyet amit 1440p-ben 100 FPS-t célozza. Amúgy meg semmivel sem jobb a 8GB-os változatnál, csak drágább, sőt van hogy azalatt teljesít. Nem a teljesítményével van a baj, hanem hogy ezért a teljesítményért fele ennyit kéne érjen pénzben. Végülis a te pénzed, költsd ahogy akarod.....
0
0
0
0
sisko avatar
@Pokman: Azt megértem,hogy túlárazott,mint írtam ,csak 1080p-t használok de előnye az RT és kb azonos teljesítmény mellett kisebb fogyasztás.Nem mellékesen pl. Avatarban teszteltem,és kimaxolva is kb megvan a 60fps és bizony megeszik 12-13 Gb Vramot,szóval egyáltalán nem bántam meg hogy ezt vettem.
https://kephost.net/p/MTA4MjU1NQ.jpghttps://kephost.net/p/MTA4MjU1Ng.jpg
0
0
0
0
Pokman avatar
@sisko: Frontiers of Pandora úgy van megírva, hogy annyi VRAM-ot használjon amennyi csak elérhető az adott bit bus mellett többek között (meg ugye amit a proci is megbír). Szóval pl az én 6800XT-men, mivel annak 256 bite van, kihasználja a teljes 16GB-ot, de képes lenne ennél is többet. Nem mellesleg egy 6700XT-n ami jóval olcsóbb mint a 4060ti, jobban fut. Na ezért mondja mindenki hogy szar.

https://kephost.net/p/MTA4MjU1OA.png
0
0
0
0
sisko avatar
@Pokman: Hát ami 6700xt-t illeti sok videót néztem,RT nélkül játék- és beállításfüggő volt,RT-vel meg egyértelműen jobb a 4060ti,miközben kb 20-25%-al kevesebbet fogyasztott.Neked 6800XT-d van,az persze hogy erősebb,de annak mostani árától( kb 240,000) jó 20%-al olcsóbban vettem.
Mint mondtam,azt elismerem,hogy kissé túlárazott,de önmagában nem olyan rossz a kártya,mint amilyennek egyesek beállítják,és mellette szól a kisebb fogyasztás,DLSS3,RT.....és részemről itt zárom le ezt a témát,ennek már semmi köze a "milyen játékot vásároltál...."
0
0
0
0
Pokman avatar
@sisko: 6700XT alig van 4060ti alatt, nem tudom milyen videókat néztél, amúgy meg itt van 7700XT ami már tényleg jobb és még mindig jóval kevesebb. Kapsz 6800XT-t 220000-ért is és már szinte semmi különbség nincs árban kettő között. És a 6800XT még RT-ben is elveri a tiéded kb 10000-ért drágábban csak. 7800XT meg gyakorlatilag ugyanennyi és rátesz még 5%-ot teljesítményben, szóval nem "kicsit" túlárazott.
0
0
0
0
no avatar
@sisko: Félreértettél cimbi, nem szidtam a 4060ti-od, az egy nagyon is jó kártya. Dlss 3 al az én 3090-emet simán kenterbe vágja, azt újonnan 200k. 1050ti ról 4060ti ra lépés az már igen csak izmos. Röhögjünk inkább rajtam én 3070ről léptem 3090re amikor még 1 miska volt úgy, hogy 1080p monitorom van(a 3090 ereje s 3070hez képest csak 4k ban jön elő) és miután megvettem a 3090et rá pár napra kijött a 4080 ami sokkal erősebb és még olcsóbb is 🤣🤣🤣
0
0
0
0
Pokman avatar
@Bituman:
Dlss 3 al az én 3090-emet simán kenterbe vágja
te nagyon el vagy tévedve haver

4060ti a 3090-et, amikor alig hozza a 3070 szintjét ?!?!? 🤣🤣🤣🤣 Lehet még a 3070-ed se "vágja kenterbe" 🤣🤣🤣🤣

Arról nem beszélve hogy dlss 3.5 már működik nálad is, de még ha nem is működne dlss 2 és 3 között felskálázási különbség nincs, csak az extra frame generation. Szóval hol is van itt a különbség? Sehol. Ja amúgy meg 3090 alapszinten jobb mint 4060 DLSS3 + Frame Generation. Ez a kijelentés simán mehet az év vicce jelölésre 🤣
0
0
0
0
no avatar
@Pokman: Na szóval, Dlss 3.5 az most új nekem, ráadásul nálam is működik? Ennek utánanézek mert jól hangzik. A másik dolog viszont, amiért nem értelek a rengeteg videó youtubeon, ahol dlss3 al több fps-t tud a 4060ti.
0
0
0
0
Pokman avatar
@Bituman: Az mese, nem tudom milyen youtube csatornákat nézel de akkor mind Nvidia fanboyok által vezetett csatorna. LTT, Hardware Unboxed, Jayztwocents, Gamers Nexus, Daniel Owen, Ancient Gameplays, Vex. Ezeket a csatornákat érdemes nézni ha videókártyákról, meg úgy amúgy számítógép technológiákról akarsz érdeklődni.

De mielőtt elmész bármelyiket is megnézni, most elmondom neked hogy 4060ti még DLSS3-al sem képes arra 1440p-ben és 4k-ban arra amire egy 3090. Ez fact, nincs mit többet beszélni róla
0
0
0
0
PoPet avatar
@Bituman: Autókból is olyat kéne gyártani ami 120-nál kiírja, hogy 180-al megy, meg mellé nyom kis extra hangot a hangszórókon.
Na, a DLSS is pont ilyen. Meg az összes többi skálázó illetve kamuframegen.
1
0
1
0
Pokman avatar
@PoPet: Viszont DLSS ide vagy oda, fizikai képtelenség hogy a 4060 verje a 3090-et 🤣
0
0
0
0
PoPet avatar
@Pokman: Hát nyilván, meg akkor már almát az almával, aztán kapcsolják be a 3090-en is a DLSS-t, mert ez olyan, hogy a trabant is legyorsulja a teslát, ha egy F16 húzza.
0
0
0
0
sisko avatar
@Bituman: Bocsi ha félreérthető voltam,nem rád értettem a szidást hanem úgy általában.Továbbra is vállalom a döntésem,cseppet sem bántam meg,eleve max 200k volt a keretem,végül 186k-ért sikerült megvennem,és ami nálam számított - többek közt -az az alacsonyabb fogyasztás + a benne lévő technológiák.Szerintem 1080p-ben igenis vállalható megoldás ez is.Sisko out.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Winter Memories most jelent meg steamre, be is húztam egyből. A summer memories is jó játék volt. ;)
0
0
0
0
Pokman avatar
Monster Hunter World: Iceborne Master Edition Digital Deluxe, még 5+ év után is lehengerlő grafika és utánozhatatlan játékmenet, arról nem beszélve hogy megjelenése óta minden hónapban benne van a top 30 legjátszottabb játékban steamen szóval cseppett sincs kihalva ha esetleg valaki multiban tolná.
0
0
0
0
Bronson avatar
Mortal Kombat 1 Premium Edition - videok alapjan nem fogott meg tulsagosan, de felaron bevallaltam, remelem nem lesz csalodas 😏
0
0
0
0
bukta2 avatar
The Division 2+New York DLC, (ezt is játszom most)

És gondolkodok a dead space remake-en kb 16€-ért betudnám szerezni de sajnos Epic-en (amit annyira nem csípek..) steames vagyok és szeretem ha 1 helyen vannak a játékaim...de viszont ott 40€...de lehet hogy inkább a far cry 6 lesz a befutó 15€ abból lejön a 33%-os kupon és akkor így olyan 10€ körül már hozzájutnék, csak az a baj hogy nem hiszem hogy nagyon lekötne... bár a far cry 5 egész jó volt de azt sem játszottam végig...igazából csak játszanék már valamivel (jómagam sem tudom mire fáj a fogam) ami leköt már úgy mint legutóbb a forspoken,ratchet and clank, vagy a from space,division 2...inkább valami külsőnézetes túlélő játékra fájna a fogam (mint pl az Once Human, aminek most is nyomom a Beta-ját) de az amcsi szerók nem az igaziak, megvárom az EU-s BETA-t ami hamarosan kezdődik...de az is csak BETA lesz... most24.-én ha jól emlékszem jön az Enshrouded ami ígéretesnek hat, de a BETA-ja nekem olyan szinten akadt meg ki is fagyott tőle az egész gép hogy nem vagyok valami bizakodó...viszont ez az Once Human tetszik, csak kellenek a EU-s szerók majd.
1
0
0
0
Denk95 avatar
Sekiro
Final Fantasy XV
Halo Collection
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.

A State of Decay 2-őt vásárolta meg de...

Találkoztam a youtubeon egy emberrel de nincsenek barátai, senki se ezért sokszor idegeskedik és a kérdés az lenne, hogy lenne-e kedve valakinek esetleg játszani vele rövidtávon, hosszútávon? Elég unalmas, nem valami élvezetes meg nehéz is egyedül és nincs senki akivel tudna játszani. Elég szomorú és megsajnáltam. Főként ezekkel játszana: Dying Light 1 és 2, GTA 4 és 5 (nem RPre), Red Dead Online, State of Decay 2. Az idősebb korú kategóriába tartozik (kb 40) így ha téged ez nem zavar az külön öröm.

Ha esetleg valaki lenne akkor felveheti barátnak a steamen és dumálhattok, megbeszélhetitek, hogy mi legyen. A steamen: Név: Constantin799, link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198201792625

Van youtube csatornája is, szintén ezen a néven keressetek rá ha érdekel.

Köszönöm.
0
0
0
0
Viktorinho avatar
Medieval Dynasty. Meg stream nézéssel nyertem egy American truck simulator kansas dlc-t. :D
0
0
0
0
💬 2
reszler112233 avatar
@Viktorinho: Lehet még nyerni ilyen steremmel azt a DLC-t? Ha igen kérnék egy linket.
0
0
0
0
Viktorinho avatar
@reszler112233: Hát sajna már ki sorsolta a streamer az összes kulcsát ami volt. Nem az scs csapata sorsolt,hanem egy "ismerős" akikkel szoktam konvojozni. Kapott pár kulcsot azokat sorsolta.
0
0
0
0
Pokman avatar
Avatar Frontiers of Pandora
The Witcher 3
Wild Hearts
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
The surge
The surge 2
Lords of the fallen (a régi)
NFS unbound
Pár hete a dead space remake
0
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@MC MaRcI: Lords-hoz egy doboz szanaxot tegyél félre 😉
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@kmetovics: Már fent van a gépemen a tört változat
Azt már végig vittem ng+ba járok
Az új rész az jóval nehezebbnek tűnik de azzal még várok egy kicsit
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Assetto Corsa Ultimate Edition
Ha már kevesebb picivel mint 8 euró
0
0
0
0
kmetovics avatar
Forspoken
Atlas Fallen
1
1
0
0
💬 19
bukta2 avatar
@kmetovics: Hogy tetszik a Forspoken? Csak nekem jött be ennyire? Az eleje kicsit unalmasan indul de amint egyre jobban előre halad az ember a story-ban és egyre több képesség válik elérhetővé brutál jó játék lesz!
0
1
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Hát sokkal jobban, mint az atlas. Arról nem is írok semmit, mert arra sem érdemes. Még nagyon az elején vagyok. Most győztem le Sila csicskáját. Azt a szárnyas akárkit. Picit megizzasztott, persze nem annyira, mint a sárkány XD Most nyiltak meg nekem a side questek. És jó messze megjelentek dolgok a mapon. Nekem eddig az nem jön be, h úgy csinal a game, mintha fogykósak lennénk. Gondolok itt arra, h pl etesd meg bárányt, megnyomom a gombot. Töltőkép, megetetted a bárányt XD minden db-nál. Meg kiírja, h elkezdtem, meg befejeztem a küldit. Mintha Liptiknek készült volna 🤣🤣
Találkoztam pár erős bossal szerteszét. Pár próba után otthagytam őket, meg alig sebzek rajtuk valamit. Szerintem hozzájuk majd később térek vissza.
A zombihordák is durvák. Voltak ott vagy 20+on Azt hittem, h nem akarnak elfogyni. Amúgy hardon tolom. Remélem lassan új képességeket kapok,.mert ezek nem a legjobbak. Amúgy azok a lila kristalyok a földön és a narancssárgák a sziklákon később használhatóak lesznek valamire? Ha igen, ne írd le, h mire, csak azt, h igen vagy nem.
0
1
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: minden használható lesz valamire, csak idő kell neki, sokáig nem tudtam pl ahogy a aranytallérok mire lesznek jók, míg egyszer csak kb a játék közepénél elérhető vált 1 dolog és ott tudtam őket hasznosítani, szóval türelem...persze nem mondom hogy hibátlan a játék, engem is idegesített 1-2 dolog (pl az általad említett bárány etetés, meg hasonló butaságok, de ha től lendül az ember ezeken akkor jó kis játék lesz belőle) én nem tudom ha jól emlékszem Normal-on kezdtem neki a játéknak, de így végigjátszva már nincs ellenfél a map-on, mindent úgy gyűrök le ahogy akarok, lehet a Hard jobb választás lett volna nekem is, bár a story közben rengetegszer meg haltam így is Spoiler!
Te is meg fogsz xD
lesznek brutál erős Dungeon-ok és azokban Brutál erős Boss-ok...sokat számít hogy milyen szinten mész majd be oda, mert full kezdőként nincs értelme bolygatni, ha valamit nagyon nem tudsz elsőre kinyírni azt hagyd későbbre mert úgyis esélytelen legyőzni addig amíg még gyenge vagy,meg később amikor már nagyobb lesz a map és oda mész amerre akarsz olyan szép helyekre visz a game hogy kegyetlen! Érdemes minden zugot megvizsgálni mert a hegyek közt meghúzodnak sokszor szűk repedések amik ilyen eldugott helyekre vezetnek ahol egy nagy és erős Boss vár rád amit ha kinyírsz akkor kapsz jó képességet vagy épp valami értékeset,érdemes a mapon mindent megcsinálni ami szembe jön mert az is erősít.

Az Atlasról meg annyit hogy a Trailere jó volt de valahogy a játék engem sem fogott meg, mondjuk annyira nem is erőltettem, szerintem az sem lehet rossz game csak ott is rákell szánni az időt hogy beinduljon, és több képessége legyen az embernek mint itt a Forspoken-be.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Értem. Köszi a tippeket. Meg annyit, h talaltam valami cuccot a konyvtaros nyanyanal, ami kiirta, h mely kepessegekkel hany enemyt kell legyizni. Ott ki is irta, de most valamiert nem akarja az open worldben. Vagy ezt ott kell beallitani helyben, h melyet akarom megcsinalni?
Atlasra raterve az a legnagyobb bajom vele, h marhara trackel mindenki. Neha meg a sima mobok is megizzasztanak. A bossokrol nem is beszelve. Azok allandoan idezgetik magukhoz. Szinte minden boss lo, teleportal, atdasheli a fel mapot, meg nagyon sokat sebez. A lassu kalapacsos utesekre alig van idom. Vicc egy game. Nagyon idegorlo, foleg hardon. Nem sok kell, h letoroljem. Ezert is kezdtem bele Forspokenbe. Ebben jobban tudok ervenyesulni. Amugy elegge hasonlit a 2 game. Abban szuperkesztyu van, ebben karperec. Ott is egy kiralyno a ge*i, meg ebben is. Open world mind2.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: Arra a dagatt könyvtáros nőre gondolsz?
Amúgy TAB- ott balról a 3. Opció és ott vannak a varázslatok, arra ráviszed az egeret és ott mutatnia kellene hogy mi kell ahhoz hogy egy adott képességet hogy fejleszd, képességeket meg az áldás forrásánál tudod megtanulni, de azokat csak akkor láthatod ha már felderítetted a környékét. Fent van még nekem is a játék, de mostanában már nem játszok vele mert már szénné játszottam tavaly 😅 ha jól emlékszem akkor így volt, hogy a varázslatoknál írnia kellene hogy mit kell csinálni ahhoz hogy fejleszteni tudd őket nekem már minden képesség megvan és azoknál is szinte az összes fullos szintű, 1-2 varázslat van (amiket amúgy sem használtam) azokat nem fejlesztettem teljesen fel. Én az Olas-Sila mágiára fókuszáltam inkább (az összes megvan, de ennek a 2-nek tetszik leginkább a vizuális effect-jei)
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: A konyvek altali upgradelesekre gondoltam. De mar megvan, h mi a hiba. Tenyleg le kellett csak OK-zni. Most mar jo. Meg az is jo, h harc kozben kiirja. Mar megcsinaltam par tamadasit. Most fedezgetek 1000rel. Az 1et ado manak gonolom nem spawnolnak vissza. Amugy lattam irtad, h lesz egy nagy csavar a vegen. Gondolom, h mi lesz/lehet. Fu ez a korom tema ez komoly. Eddig van ossz vissz 3 db. Kar, h nem lehet mind a 10re mast rakni. Azert az jo, h nem mindenki ellen ugyanazok a spellek jok. Mindenki ellen mas taktika jo. Puzzleok meg nem veszesek, bar neha ujra kell kezdenem. A videok, amikor kitettel ide, azok sajatok? Megneztem a legujabbat, mondom mi a fene. Villamvihar, azt mindenki dead. Anyam lesznek itt durva dolgok. Tobbet nem is neztem belole spoiler miatt.
Ui 1: latom valaki nagyon utalja ezt a gamet vagy nagyon viccesnek tartja, h errol beszelunk.
Ui 2:bocs az ekezetekert. Telorol vagyok pc hianyban(beszart az ssd-m, jol indul ez az ev is mondhatom)
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: Igen, álltalába ha védek egy olyan játékot amit mások elitélnek mindig kapom a nevetős smile-kat, dehát őszintén? Kit érdekel? 🤣
Amúgy lesznek olyan spellek is, amiknél mielőtt elnyomod a spellt megnyomod pl az ugrás gombot akkor teljesen mást csinál, mármint egy új spellt, de ezeket írni fogja majd hogy hogy kell csinálnod. ;) igen saját videó mind amiket kitettem, van még több is a csatornámon csak privát, és nem látja mindenki. 😅
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Ja vannak ilyen gyerekes emberek. Engem sem annyira erdekel.
Gondolom, ha feliratkozom a csatidra, akkor latni fogom. Vagy azt be kell allitani? Mert akkor majd megnezem, ha kijatszottam.
Nekem is van csatornam teli souls-os, meg egyeb mas game-beli bossal. Van mar egy par.
Amugy a harcok kozbeni ertekeleseknek van valami jelentosege? Mert azokra mondjuk marhara nem figyelek. A dmc-kben is azzal rontottam el a harcokat, h rastresszeltem ezekre es nem lett valami magas pontszamom. De ebben nem erdekel. Tegnap szedegettem fel manakat a foldrol, ami annyiban rossz, h total eliranyit game attol helytol, ahol pl van egy kis falu es azt veszem eszre, h a map masil vegen vagyok mar XD Tegnap rajottem, h egyszerre 3 spellt lehet beallitani konyvespolcnal. Mar majdnem megvan mind. Marcsak a lv2-es es 3-mas ultit kell megcsinalnom, meg a lv2-es es 3-mas "gepfegyverest", amiket nem ertek, h mi akar lenni.
Amugy a karperex engem annyiban idegel, h britt akcentusu, nyajas, inas hangja van. Nagyon gaz. A csaj se semmi. O maga a CRINGE. Remelem lassan kapok uj spelleket, mert ezek mar majdnem gyengenek erzodnek, pedig minden tamado maxra van huzva. Az akna nagyon hatasos tomegek ellen, a viragok meg a madarak ellen. Konkretan 2loves/madar. Remelem abbol lesz ulti noveny vagy valami hasonlo.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: Azért annyira sok videóm nincs amit nem lát a nagy közönség, de van egy pár (mint ahogyan ez is) ezt tegnapelőtt csináltam mert felhoztad a játékot mondom akkor megmutatom az ultikat és azok LVL3-as combóját (ha érdekel) sok mindent nem lövök le ne aggódj csak a 4 ULTI-t mutatom be meg 1-2 másik spellt (ezek a zombik g**ik amúgy nagyon mert van hogy gyorsan rászaladnak az emberre és amikor ultizok akkor már nem tudom megszakítani olyan hirtelen ahogy a zombi bejön a képbe és akkor kapom a sallert 😅
U.i. ez az egyik legdurvább OLAS köpeny a játékban amúgy amit látsz rajtam, de még mindig sok minden nincs meg nekem se.

0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Most ditekt semmit nem nezek meg, csak amit nagyon muszaj. Amugy megcsinaltam az osszes kepessegemhez a kis challengeket. Mindegyik ragyog mar, ami megvan. Kicsit op lett a karim, de azert a sarga erosebb mutansokkal meg boven meggyulik a bajom, foleg a medvekkel, meg az ogrekkal. A zombik amugy tenyleg nagy genyok. Kepesek megszakitani a szuper ulti kozben. A madarak se semmik. Volt egy hegy, ahol ramjott vagy 15. Az erosebb madar se semmi. Nekem ez a 3szog parryzes nem adja. Nem ertem. Be kell kapnom a tamadast, h tudjak parryzni vagy hogy mukszik ez. A tanta bossnal se mindig adta be. Eladni amugy lehet valakinel az itemeket? Mert van, amibol mar tele vagyok, pedig most 190 a kapacitasom.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: ,,medvék meg ogrék" azok kismiskák a mapon lévő Big Boss-okhoz képest 😅 de erre hagyom hogy rájöjj magadtól nem lövöm le a poénokat, lesznek a mapom ahogy írtam fentebb is rejtekhelyeken olyan Boss-ok eldugott helyeken hogy azokat élvezet leölni...ha 10x nem halltam meg mire leöltem akkor 1x se... 🤣 lesz ilyen nem 1X nem is 2X, és most nem a mapon jelölt kis sárga ,,kis boss"-okra gondolok ami megyénként van 3-4db hanem a tényleg nagy boss-okra amiket meg kell találni a map eldugott helyein majd idővel, ritkán szerettem ennyire játékot mint ezt! Imádtam minden percét! Nekem nagyon bejött...talán a közlekedés miatt, ez a parkour-ösdi nagyon adja nekem,nagyon jól megvan csinálva benne.
Itemeknél már fogalmam sincs mit csináltam, vagy egyszerűen kidobtam őket vagy talán be lehetett váltani valami kövekre erre a részére már nem is emlékszem, rákellene néznem hozzá hogy eszembe jusson, csak ha elindítom az legalább 1-2 óra játékidőt jelent mert utána alig tudom letenni... 🤣 a parkour meg ezek a látványos spellek amik megfogtak engem ebbe a játékba, Story-ra sem rosz bár annyira nem eget rengető de a végefelé a csavar az jó volt benne, lehet hogy valaki gyanította de engem meglepett.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Tudom, h kismiskak, csak nekem meg erosek. A sarga enemyk foleg. Ki vannak maxolva az alap spelljeim. Most nyitottam meg az ugralos spellt. Eleg hasznos. Bar elobb megszereztem volna. Csak hat 10m enkent vannak ladak, manak, enemyk. Amugy tegnap total veletlen jottem ra, h ha leadok 3-4 sima lovest es utana nyomvatartom mondjuk a pajzsot, akkor egybol maxra tolti azt. Erre veletlen jottem ra. Mondom mi a feneert tolti fel neha maxosra. Most mar tudom. Ez a gepfegyver spell helyett remelem kapok egy erosebbet, mert nem valami fsza. Konkretan arcon lovon a zombit, az meg a pofamba rohog konkretan.
1
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: Később nagyon erős leszel, és rengeteg spelled lesz, amiket kombinálhatsz majd kedvedre, türelem,és nyonassad a story-t! Utána majd lesz időd felfedezni! ;)
0
0
0
0
kismadar avatar
@bukta2: Nekem például a nevetős smile-kat a Crysisos profilképű gyerek rakja az összes Baldur's Gate 3 hozzászólásomhoz, ilyen az isten állatkertje. 😁 Különben régen rossz ha más kritizálja, hogy mivel játszol, ott van baj a toronyban!
1
0
0
0
Pokman avatar
@kmetovics: Azok az emberek azok akik soha nem is próbáltak adni a játéknak egy esélyt, hozzám is mind rakták a vicces fejeket amikor anno a játékról bármi pozitívat mondtam. Amúgy én is élveztem és amíg be nem fejeztem engem is nagyon lekötött.
0
1
0
0
kmetovics avatar
@Pokman: En is elvezem most. Mar nagyon varom a durvabb spelleket. Most fogom folytatni a storyt, mert eddig alig haladtam benne. Csak barangoltam erre arra, azt pucolgattam a mapot.
0
0
0
0
Pokman avatar
@kmetovics: Az nem a legnyerőbb az elején 😅, jó megvárni amíg megvan a harmadik típusú spell is
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Pokman: Keso, mar kimaxoltam az alap spelleket challengekkel egyutt. Most haladok a storyval. Valami melysegbe kerultem erosebb enemykkel. Engem meg ezek a sarga fajtak is meg tudnak akasztani. Most inkabb a storyra fogok ramenni, csak ugy szoktam csinalni mimden ilyen tipusu open world gameben, h felfedezgetem az uj dolgokat, h minel tobb mindent megtudjak. Meg jo, h a jatek azert elmond mindent.
1
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: Így van! Jól csinálod! A Story után bőven ráérsz majd felfedezgetni amikor már jóval erősebb is leszel!
0
0
0
0
Pokman avatar
az elmúlt 2 hónapban:

Immortals of Aveum
Lies of P
Ghostwire Tokyo
AC Mirage
The Crew Motorfest
Cities Skylines 2
0
0
0
0
no avatar
Cyberpunk 2077: Phantom Liberty (PS Store - előrendelés)
0
0
0
0
Payphoner avatar
@X9K338DA: EGY IGAZI LEGENDA!
0
0
0
0
xCube avatar
Shadow Warrior 3 - PC Steam
0
0
0
0
alratar avatar
Ha az előrendelés is számít:
Marvel's Spider-Man 2

Az első rész után kötelező volt. 😀
0
0
0
0
gyuri191 avatar
mass effect trilogy (mert fan vagyok😀😁)
0
0
0
0
MariusHuN avatar
Ghost Recon Breakpoint Deluxe Edition
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Halo mcc-t végre megvettem steamre is. Most le volt árazva 9,99ért :D
0
0
0
0
Ayistion avatar
https://www.kepfeltoltes.eu/images/2023/09/18/989s.png
Néhány Assassin's Creed-et. Mondhatni hogy most már csak végig kell gyalulnom a teljes szériát. XD
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Resident evil 3 remake, azur lane crosswave
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Ha már 70%-os akcióban van Steam-en hát megvettem:

Need for Speed Unbound
0
0
0
0
FRC45DX avatar
sniper ghost warrior contracts 2 800ARS
chernobylite 1000ARS
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Forza Motorsport Premium Edition elővétel.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Valve pack- volt benne sok játék 133€ helyett volt 6€.

Többek közt Postal 1-2 akkor az összes létező half life stb stb stb 😅
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Mechwarrior 5 mercenaries +dlc-k
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Hunted demons forge
1.49 euro
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció