Milyen játékot vásároltál utoljára?

Szerző: Nogitsune, 2014. April 16., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerintem nem kell sokat magyarázkodni, hogy mit is kell ide írni. Leírod azt a játékot amit utoljára vásároltál (pc, steam, origin, konzol, mindegy).
Hozzászólások: 980
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tuhajohn avatar
Halo MCC votl az utolsó még március 5-én.
0
0
0
0
roba1996 avatar
Call of duty modern warfare 2019 (xbox one)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Borderlands 3 steam
doom eternal
metro exodus
the outer worlds
0
0
0
0
no avatar
Ori and the Will of the Wisps
0
0
0
0
no avatar
Metro Exodus-t szombaton Steam-en, de az Expansion Pass már megvan 😆
Stoneshard
GTFO
0
0
0
0
gyuri191 avatar
dead space trilógiát és ki is pörgetem még nem vitem ki öket csak az elsö részt
0
0
0
0
💬 3
kmetovics avatar
@gyuri191: Akkor jó borzongást, akarom mondani szórakozást kívánok 😉
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: köszi 😃 decsak az ac origins és far cry 5 után kezdem el mert azt a 2-öt kikel vinem már felénél tartok kb
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: A fene nembirok várni nekikezdek most a dead space trilogiának .D
0
0
0
0
no avatar
Most Capcom akció van a Steamen és a Resi 4 Hd -t megvettem , eddig csak a torrentes 4-est nyomtam régebben, most végig fogom ia Steamen is.
0
0
0
0
Memento Mori avatar
Azt hiszem a Quantum Break volt az utcsó.
0
0
0
0
TomSlier avatar
Utoljára Mortal Kombat 11 Premium Edition-t. Előtte viszont lecsaptam a Division 2-re én is. 😃
0
0
0
0
susguy avatar
Az elmúlt 1-2 hónapban:
Stardew Valley (Switchre, PC-n már van 369 órám vele)
Lightmatter
Ori and the Will of the Wisps
Animal Crossing: New Horizons
GemCraft - Frostborn Wrath
GRIS
Risk of Rain 2

Holnap pedig Dead Cells: The Bad Seed, amint megjelenik.
0
0
0
0
Wordi avatar
Division 2 Ultimate Edition (nagy leárazás volt Ubisoft piacon 😃😉
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Wordi: Na, gz, akkor jön egy új ügynök Washingtonba 😀
0
0
0
0
Wordi avatar
@Palanova: Hát ugymond visszatérő ügynök, igen. Sokat játszottam a Division első részével, szóval megérte visszatérni 😀 Elkellene a segítség, a buildekhez nem nagyon értek és nemrég kezdtem el kiszedni az exotic fegyvereket, igaz nem tartok még sehol, de igyekszek 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!Valaki tudja , hogy megéri -e a The Hunter :Call of the Wild -ban megvenni a 2019-es edition-t , vagy ugyanaz mint az eredeti csak más dlc-kkel,
0
0
0
0
no avatar
Most éppen a JUST CAUSE 3 XXL-t szedem a Steamről akcióban 4,2 euro nagyon jó ár érte ennyit megér nagyon szeretem.
0
0
0
0
Techthomas avatar
Read Dead Redemption 2
Mortal Kombat 11
Division 2
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Mivel nem találtam máshol konkrét fórumot a témában azért ide írom. Idegen nyelven üzenetet küldözget ez a felhasználó.
https://gepigeny.hu/user/mrssusan

Miszerint, valami fontosat akar mondani de ahhoz azt kéri, hogy a saját email címünkről írjunk neki mert itt az oldalon nem jó neki a társalgás. Lehet , hogy én vagyok a szkeptikus de inkább kerüljétek ti is , tisztelt fórumtársak.
0
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@Arthur Morgan: Rendben. Köszi a tájékoztatást.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Arthur Morgan: Engem is megtalált már, meneküljetek 😀 😀
0
0
0
0
bassus16 avatar
Assassin's Creed Origins kemény 5 euróért.
0
0
0
0
Wihay avatar
Megvásároltam éppenséggel a Just Cause 3 XXL Edition-t.
0
0
0
0
WeKing avatar
Halo: The Master Chief Collection 😊
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Counter Strike 1.6 ... kb 3 perce
0
0
0
0
PatkosXX avatar
The Evil Within
Resident Evil 0 Remastered
Resident Evil 1 Remastered
Resident Evil 2 Remake Deluxe Edition

Mindet PC-re, Steam vásáron. Ennyiért megérte mind.
0
0
0
0
Neuralink_2022 avatar
PUBG
R6: Siege
SW: Fallen Order
Red Dead Redemption 2
Division 2
0
0
0
0
kmetovics avatar
Star Wars Jedi Fallen Order( remélem ma reggel már megjön 9 napi késés után)
0
0
0
0
💬 3
Arthur Morgan avatar
@kmetovics: Ennyire megbízható az a hely ? 😆 Vagy csak az ünnepek miatt van káosz mindenhol 😆
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Arthur Morgan: Utóbbi. Amúgy a konzolvilágnál volt most ez a helyzet. De szóltak legalább, h késni fognak a csomagok.
0
0
0
0
WeKing avatar
@kmetovics: Áprilisban remélem nem fognak késni.. 😆
0
0
0
0
no avatar
Hali, ide is írom annak aki szereti, szerette, hogy:A Steamen most a Resident Evil 5 az összes DLC-vel kb. 3500 forint a Gold edition változat!!!Erősen BUY !!!Negyed áron!
0
0
0
0
19ati93 avatar
Divison 2
Read Dead Redemption 2
0
0
0
0
bassus16 avatar
Forza Motorsport 7
Need for Speed 2015
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Witcher 3 goty dobozosan 4ezerért 😀 ennyit megért, kíváncsi leszek mit istenítenek ennyire 😀
0
0
0
0
💬 5
Viktorinho avatar
@Warlordcommander: Már a képi világa brutális. Én azt hittem a skyrim a szép. De hozzá képest a skyrim fekete fehér,legalábbis nekem. Harcrendszere is elég jó,story is elég hosszú. Blood and vine kiegészítő térképe,világa az ami a legjobban tetszett nekem benne. Úgy voltam,szivesen élnék ilyen vidéken én is 😃
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Viktorinho: Kinézetre nekem eddig jobban bejön a skyrim, nem tudom miért, lehet a nordosabb hangulat miatt, harcrendszere az mondjuk bejön nagyon, külön plusz pont mert nem erőlteti rád a kijelölgetős bénaságot. Mapból még keveset láttam, majd kiderül milyen 😀
0
0
0
0
no avatar
@Viktorinho: Szerintem is kegyetlen a B&V térképe, alapjátékon belül pedig Skellige tetszett nagyon. 😃 Bár igazából összességében is zseniális 😃
0
0
0
0
Viktorinho avatar
@LordSzalko: Én el se akartam menni onnan,mondom csinosítgatom a házat,rendberakom a ligetet,aztán elleszek,de a kalandvágy is hajtott,így lépnem kellett. Skelliege meg így hirtelen nem ugrik be,nemrég kezdtem újra,egyenlőre a báró feleségét keresem. Lassan de biztosan haladok 😃
0
0
0
0
no avatar
@Viktorinho: Úgy gondolom, hogy aki a Skyrim világát jobban kedvelte azt Skellige szigetein fogja megtalálni, az a komorabb térképrész 😃
0
0
0
0
gyuri191 avatar
ha megvenném az ac odyssey-t de csak az alapjátékot akkor az menyire hosszú dlc-k nélkül menyivel kevesebb tartalom lenne úgy?
0
0
0
0
💬 8
kmetovics avatar
@gyuri191: Ahhoz képest, h lineáris gamekkel szeretnél most játszani, állandóan open world-öket emlegetsz. Nem kötekedésképpen írom, csak feltűnt.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: igen de az odyssei böl a stroyt vinném csak ki csak a fö küldiket
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Nekem az első végigjátszás 90 óra volt és messze nem maxoltam semmit ki és még csak lvl50 volt a szintlimit tavaly ilyentájt, de a how long szerint is van benne 40+ óra alsó hangon.
[LINK]

Main Story
40 Hours
Main + Extras
77 Hours
Completionist
120 Hours
All Styles
83½ Hours
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: szóval ha csak a fö storyval foglalkozom akkor is 40 óra ?
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Az oldal szerint. Én is azzal foglalkoztam, nagyjából 3 fő szál van benne, és több tucat mellék küldetés, zsoldosvadászat, felderítés, hajócsaták...

De persze van benne üres járat is, sztori közben is, nekem kb három alkalommal esett a motivációm a végigjátszás során az üresjáratok miatt. Ott kicsit elmentem hajócsatázni, felderíteni, zsoldosokat vadászni, egy két hosszabb mellékküldit megcsinálni, majd folytattam az aktuális fő szálat.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: értem hát én inkább csak a story t vinném ki belöle
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Ki lehet azt is, de helyenként csak a sztori nem lesz elég XP a továbblépéshez és a nehezebb ellenfelek bizony le fognak nyomni, ha nem vagy elég magas szinten és a geared nincs szinthez igazítva.

Zsoldosokat csak részben XP miatt érdemes vadászni, a felszerelés amit dobhatnak szintén hasznos, ahogy a felszerelésekkel járó Engravek is...de bővebben az AC Ody témában olvasgass ha érdekel...
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: értem köszi 😃
0
0
0
0
no avatar
Halo: The Master Chief Collection
PixARK
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Mint megtudtam hogy jön a halo master chief collection steamre igy azlesz a soron következö

Khhhm: Akinek még nincs meg a witcher 3 most vegye meg steamen nagyon olcsó és egy remek játék 😃 😃 de ezt suttogva mondtam 😃
0
0
0
0
💬 4
Warlordcommander avatar
@gyuri191: Én konzolvilágban tudtam volna 400 forintért witcher 3 gotyt venni de valahogy lemaradtam, bár annyira nem is érdekel. Meg kellenek a pontok overwatch 2 re is 😀
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Warlordcommander: na igen egy baj van velem hogy én nem vagyok oda a multis játékokért 😃 nem az én világom
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Mikor láttam a hozzászólásodat rájöttem, hogy valahogy elfelejtettem előrendelni szóval gyorsan meg is tettem, pár órával így megjelenés előtt 😂
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@LordSzalko: hát jól is tetted etalon játék az fix 😃
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 10
gyuri191 avatar
a resi az ütös kis játék
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Pláne annyiért már rablás 😂
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@LordSzalko: ja csodálom is hogy ilyen olcsón osztogatják én meg még megjelenéskor vettem még meg tripla ennyiért 😃
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Én is megjelenés napján vettem, de egyáltalán nem sajnáltam érte annyit miután a végére értem 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
@gyuri191: doom is (2016) pl 3.5 €, megkéne venni 😃
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@19ati93: a doom az már nekem a könyvtáramban még fél éve vetem egy leárazáson 😃
0
0
0
0
Techthomas avatar
@gyuri191: Vannak még fent szervereken emberkék?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Techthomas: na ez jó kérdés én nem multizok a doomban és azt nem szeretem csak a single-t
0
0
0
0
Techthomas avatar
@gyuri191: Értem, köszi. Csak gondolkoztam rajta meg e vegyem. Csak ha nincsenek sokan akkor nem igazán érdemes..
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Techthomas: ja hát sajnos multirol nemtudok mit mondani viszont a single-ért már megéri megvenni baromi jó lett
0
0
0
0
PatkosXX avatar
Grand Theft Auto V
Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration
0
0
0
0
maestro86 avatar
Horizon zero dawn complete editions ps4
Red dead redemption 2 ps4
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Call of Duty: Modern Warfare -t vettem meg 148 ezerért. 😆
0
0
0
0
💬 1
gyuri191 avatar
@Gyrger72: gyüjtöi mi? 😃 😃 😃 😃
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Mirrors edge, mxgp3, mxgp pro
0
0
0
0
no avatar
Risk of Rain 2
Hunt: Showdown
0
0
0
0
gyuri191 avatar
dying light the following
0
0
0
0
kmetovics avatar
MediEvil Remastered
0
0
0
0
💬 1
gyuri191 avatar
@kmetovics: úú mennyit kockultam rajta ps1-en
0
0
0
0
roba1996 avatar
Crash Team Racing Nitro-Fueled xbox-ra.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
far cry 5-erre a marsra majd kiváncsi leszek meg a vietnámos dlc-re 😃 dehamár az összes dlc megvan hozzá igy a zombisra is 😃
far cry new dawn
watch dogs 2
0
0
0
0
gigazte avatar
@xymano: Jó döntés volt! 😉
0
0
0
0
xymano avatar
@gigazte: Legjobb "zombis" játék.
0
0
0
0
gigazte avatar
@xymano: Nekem is tetszett, mert jó kis sztorit raktak mellé.
0
0
0
0
xymano avatar
@gigazte: Nagyon jó a sztori, csak sajna nem sok időm van vele játszani. De legalább így sokáig tart, ha minden igaz akkor lesz 2.-ik része is.
0
0
0
0
gigazte avatar
@xymano: Én is nagyjából másfél, két hónap alatt játszottam ki, szóval nincs is azzal gond ha valaki lassabban játszik ki egy játékot. Hallottam róla, várom is! 😃
0
0
0
0
xymano avatar
@gigazte: Nekem a witcher 3 kB 2 évembe telt mire a végére értem. 😀
0
0
0
0
bassus16 avatar
Watch Dogs 2
Lost Planet 3
Forza Horizon 3
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
BATTLETECH, StarWars BattleFront 2 by EA, Xcom enemy within, Gears of war 4 pc/xbox egyben edition, hard reset, for the king, Gothic4 arcania, ark survival evolved, Kotor1-2
0
0
0
0
Ayistion avatar
Battlefield V Delux Edition
Far Cry® 5 Gold Edition & Far Cry ® New Dawn Deluxe Edition Bundle
0
0
0
0
kmetovics avatar
Devil May Cry 5
Dark Souls Remastered
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció