Milyen játékot vásároltál utoljára?

Szerző: Nogitsune, 2014. April 16., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerintem nem kell sokat magyarázkodni, hogy mit is kell ide írni. Leírod azt a játékot amit utoljára vásároltál (pc, steam, origin, konzol, mindegy).
Hozzászólások: 980
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Angelors avatar
Far Cry 3. Életem legjobb vétele.
0
0
0
0
Coach avatar
Fifa 14. Első és utolsó Fifa vétel.
0
0
0
0
Serious Hero avatar
ziasztok! Gondolom ti is gondolkoztatok már azon hogy milyen rossz ha egy játékot azért nem tudtok megvenni mert drága. Viszont van egy oldal (World Is War - Gaming) amin könnyen szerezhető pontokért (az-az ingyen) tudsz olyan játékokat és játék szervereket szerezni mint pl. Minecraft, Battlefield 4, Watch dogs, CS:GO szerver, Minecraft szerver stb.
Dolgod csupán az hogy felmész az oldalra ezen a linken http://***/index.php?meghid=25825, majd jobb oldalt rákattintasz a ,,Bejelentkezés Facebook fiókkal" gombra és csak írd be a Facebook keresőbe hogy World Is War - Gaming miután bejelentkeztél a fenti linkemmel és likeold az oldalt.
Oké de hogy szerezzek pontokat egyszerű: Bejelentkezés után, a rendszerük generál neked egy egyedi azonosítójú meghívó linket, amelyeket ha elküldesz másoknak, és amint a linkeden keresztül bejelentkeznek Facebook segítségével oldalunkra, és a w.I.w-GAMiNG Facebook oldalát likeolják, a pontot automatikusan megkapod.
Csak annyit kérek tőletek hogy az oldal megmutatásáért cserébe a fenti linkkel jelentkezzetek be mert tinektek semmibe sem kerül de én pontot kapok.
Köszönöm és jó pont gyűjtést Smiley
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Csatlakozom az előttem szólóhoz. 17k-ért kb 15 óra játékidő. Aztán uninstall. Azóta sem játszottam vele.
0
0
0
0
kistiko07a avatar
BF4 és Prémium. Életem legnagyobb pénzkidobása volt.....
0
0
0
0
no avatar
Making History II: The War of The World
0
0
0
0
blackjack45 avatar
PC: Brothers in arms: hell's highway.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Command & Conquer 3: Kane's Wrath és Command & Conquer 3: Tiberium Wars steam-en 😜
0
0
0
0
milan23 avatar
Előrendelés: GTA V 😜
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Alan Wake & Alan Wake American Nightmare PC-re.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nem sokára lesz steamen summer sale, nagy a valószínűsége, hogy veszek akkor valamit. Ha mást nem is Wolfenstein: The New Order-t.
0
0
0
0
bukta2 avatar
TrolHunter" miért a GTA V nek van jelenesetben keresni valója ezen az oldalon? mégis van róla topic.Ennek több értelme van mint annak.
0
0
0
0
DarkSpy avatar
Assassin'S Creed IV (Skull Edition)
0
0
0
0
kmetovics avatar
Assassin's Creed IV Black Flag
0
0
0
0
TrolHunter avatar
Ennek a fórumnak van bármi értelme azon kívül, hogy mindenki leírja, hogy én ilyen jó, meg olyan drága játékot vettem?
0
0
0
0
Conoren avatar
Diablo 3, most azt nyomatom. 😃
0
0
0
0
Total951 avatar
PC: Assassin's Creed IV
PS3: The Last of Us
0
0
0
0
Sicu33 avatar
PC : Medal Of Honor 2010
XBOX360 : Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2
0
0
0
0
bukta2 avatar
Pc-re ; World Of Warcraft minden kieggel együtt+cardal
Xbox; GTA V
PS Vita; Killzone Mercenary
0
0
0
0
no avatar
Talán a Rig'n'Roll-t apróért, de megbántam mert többet vártam 😞
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Counter-Strike: Global Offensive steamen.
Meg most sokat gondolkodok a Splinter Cell: Blacklist xbox-ra.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Én eredetileg a Titanfall-t akartam, de mivel láttam, hogy a megjelenése utána 1 héttel eléggé "lehanyatlott" (sokan mondták h nem is annyira jó) így lemondtam a rendelésem és inkább a WAR40K - Dawn of War 2: Retributiont vettem meg (steam-en)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció