Filmhírek

Szerző: Nogitsune, 2013. December 01., téma
Fórum » Film, sorozat
Ide jöhet minden ami filmekkel kapcsolatos, első képek, bemutatók, berendelés, vagy bármi ami filmekhez kapcsolható. Ki is lehet beszélni ezeket.
Hozzászólások: 826
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Nogitsune avatar
[LINK]
Nagyon örülök az Ip Man 3-nak, az első két rész benne van a kedvenceim között.

0
0
0
0
Sicu33 avatar
Ez a Southpaw meghozhatja Jake Gyllenhaalnak az Oscart 😃
0
0
0
0
matany001 avatar
Megjelent az első hivatalos fénykép Ryan Raynolds mint Deadpool. 😀

https://static.filmbuzi.hu/wp-content/uploads//2015/03/deadpool-firstlook-fireplace-xlarge.jpg
0
0
0
0
Sicu33 avatar

Megcsinálták a Szállító 1-2-3. részének az új változatát,ami a lényeg,hogy a 3 filmből csináltak 1-et,és kicserélték Statham-et. Bravó...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
E hónap 31.én fog megjelenni DVD és Blu-ray-be. Ekkora kell várni a különböző rls-eket is.
0
0
0
0
horvathhh avatar
Sziasztok! Mikorra várható a Csillagok között HD-minőségben?
0
0
0
0
Bukta avatar
Miért kínoz engem a Marvel. Így is nagyon várom az Avengers-t de ahogy megláttam ezt a trailert hát elrottyantam.
Főleg, hogy még mindig nem vágom azt a hulk vs vasember bunyót, de hogy az is egyre jobban néz ki. OMG
0
0
0
0
matany001 avatar
Kalandra Fel mozifilm infó morzsák. 😀

Az Adventure Time is azon animációs sorozatok közé kerül, amikből mozifilmet készítenek. Idehaza Kalandra fel! címmel látható a Cartoon Network műsorán az Adventure Time című, posztapokaliptikus animációs széria, mely az évek során komoly kultstátuszba emelkedett Amerikában és világszerte is, sőt, talán itthon is egyre ismertebbé és elismertebbé válik. Az Emmy-díjas sorozat nemsokára szintet is fog lépni, ugyanis a Deadline értesülései szerint a készítők mozis adaptáción kezdtek el dolgozni.

Magáról a produkcióról egyelőre még nem lehet sokat tudni. A gyártója és a forgalmazója a Warner Bros. lesz, producerei pedig Chris McKay és Roy Lee. McKay talán egy fokkal ismertebb, hiszen ő az ugyancsak kultikus Robot Chicken egyik készítője, A Lego-kalandban executive producerként volt jelen és ő rendezheti a The Lego Batman Movie-t. A Kalandra fel! rövid leírása így szól: "A sorozat két nem mindennapi jóbarát - egy Finn nevű kissrác és varázserővel bíró beszélő kutyája, Jake izgalmas kalandjait mutatja be. Jake, a kutya családja egy erdőben találta és vette magához Finn-t csecsemőkorában, ezért Finn és Jake szinte testvérek. A két elválaszthatatlan barát a misztikus Ooo földjén éli kalandos életét, ment meg hercegnőket, győz le gonosz szörnyeket, bukkan titkos tömlöcökre, segít a rászorulóknak."

Forrás: http://sg.hu/cikkek/110931/zsenialis-animacios-tevesorozatbol-lesz-mozifilm
0
0
0
0
neuroflex avatar
Bronson: kár érte remek színész volt :I
0
0
0
0
ulver01 avatar
Mi a véleményetek a nyáron jövő Hitmanről? 😃 Csak nekem tűnik úgy hogy az előző 2007-es filmet nem fogja lekörözni? :s
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Megnéztem a Lazarus effect trailert. Hát ez horror film? A nő nagyon ijesztő lepellel a fején és fekete szemekkel. Huhhh
0
0
0
0
Nogitsune avatar
[LINK]

RIP Leonard Nimoy 😞
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Mark Ruffalo neve alatt az az alak olyan mint Magneto oO
https://pbs.twimg.com/media/B-n_ClcUAAAMdpM.jpg

A Birdman nekem is nagyon bejött, kétszer is megnéztem már.
0
0
0
0
Bukta avatar
bukta2: én is így vagyok vele. 45 percnél már untam a filmet de azért megnéztem hátha megértem. De nem jött össze.
0
0
0
0
matany001 avatar
bukta2

Én még nem láttam, de a Grand Budapest Hotel nem volt rossz, de nekem az Amerikai Mesterlövész jött be eddig legjobban, a Stephen Hawking filmre is kíváncsi vagyok amúgy. 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
A legjobb helyre ment az Oscar, a Birdman nekem is nagy kedvencem! tudom, nem a reklám helye, de akit érdekel egy kritika róla, annak ajánlanám szerény írásomat! 😀

[LINK]
0
0
0
0
bukta2 avatar
matany001

Nem tudom mi értelme van annak a filmnek komolyan mondom akárhogyan is akartam nem értettem azt a filmet... nekem nem tetszett, de ezzel nem mondom hogy rossz. csak én nem értettem.
0
0
0
0
neuroflex avatar
Birdman zseniális egy film Boldog vagyok ő vitte 😀
0
0
0
0
matany001 avatar
A "Birdman" vitte az Oscart. 😀
0
0
0
0
flashbang8909 avatar
Asszem a youtube-on a TheOtherworldonline igen.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Közvetíti valami az Oscar díjátadót? 😊
0
0
0
0
matany001 avatar
~ Neil Blomkamp (9-es Körzet) rendezi az új ALIEN 5 filmet!
~ A Trónok Harcából Khal Drogo alakítja Superman v Batman filmbe Aquamant!
~ Elkezdődött a Karib Tenger kalózai 5 forgatása!
~ Készítik végre a Deadpool filmet.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Beelzebul úgylátszik ha napjainkban ecset haja van az embernek akkor sztár vagy.... 😃
szánalmas
0
0
0
0
neuroflex avatar
Tegnap láttam ezt hitman videót és az kell mondanom egészen jó *-*


0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nekem is jobban tetszett a Tobey Maguire féle,főleg a Pókember 2,megvan DVD-n de már annyira karcos,hogy alig bírja lejátszani a DVD lejátszó 😃 Ez a selyem fiú a csodálatos pókembert is lehúzza... 😞
0
0
0
0
Nogitsune avatar
[LINK]

Megszabadultunk egy nyálas pókembertől erre megint olyan lesz. Tobey Maguire féle pókember jobban bejött.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Végre megtudtak egyezni a Pókember ügyben 😃

Ez valami vicc? Hitman a nyílt utcán fegyvert ránt és akrobatikus sport testnevelés órán is részt vett? A játékoknak is az volt a lényege,hogy csendben kell csinálni mindent,erre elrontják az egészet... 😕
0
0
0
0
bukta2 avatar
Terminator Genesys Offical Trailer


0
0
0
0
neuroflex avatar
nekem tetszik nah remélem tényleg igaz hír jövőhéten jön batman v superman első előzetese
0
0
0
0
mufan93 avatar
Nekem ez a két perc már jobban bejött mint az előző két film, azok valamiért nem igazán fogtak meg engem
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nekem a régebbi jobban tetszett 😕
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nofene. Nem is tudtam, hogy lesz illetve tervbe van egy új Fantastic Four, erre itt egy teaser trailer. Azért a régi csapathoz képest most jóval fiatalabbak lettek a karakterek.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció