Ajánljatok nekem egy játékot!

2009. March 02., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt lehet kérni ajánlatot egy játékra, szerencsés egy vagy pár elvárást adni...

pl: Ufós, Rallys, szinkronos, gyerekeknek, ami elfut win98-on, túlélőhorror, verekedős, scifi mmo, ami elfut a gépemen, vektorgrafikás, középkori stratégia, helikopter szimulátor, ami elfut Radeon 9600-on... ilyesmik
Hozzászólások: 11 185
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
sean: Milyen stílusra emlékszel? FPS? TPS? platform? Illetve melyik doom körül jelent meg? 😀 Mert nagyon régen volt egy tps ami az MDK nevet viselte...

FrostnovaZ: majd az összes távolkeletiben, pl Black Desert Online, de a Skyforge sem rossz ebből a szempontból.

kmetovics: Telltale sorozatok?, bár szerintem jó története volt a Half Life 1, Deus Ex 1, Mass Effect sorozatnak is, de nem pont történet orientáltak. Hja, és persze a Kotor 1-et sem szabad kihagyni, ha még nem játszottad.
0
0
0
0
mocika92 avatar
@kmetovics21 : nem tudom, milyen történetek kellenek, mert az általad felsorolt játékokat még nem próbáltam.
Ennek ellenére ez is érdeke : Two Worlds ( Világmenentős, orktámadás kivédős .Ö sszes része, elejétől. Összefüggő ) , Still Life ( krimi, nyomozós ).
Az előbbinél az a hátrány, hogy hatalmas, szabadon bejárható a pálya, sok fontos mellékküldetés, s mire eljutsz oda, hogy folytasd a főszálat, már el is felejted, mi volt az elején.
A Still-Life-nál zárt pálya van, kattingatós játék. Feladatokat , rejtélyeket kell megoldani.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Tudnátok nekem ajánlani olyan jó történettel rendelkező játékot, mint a Life is Strange?
Amik eddig megvoltak: Remember Me, Beyond Two Souls, Heavy Rain
Mostanában nagyon rá vagyok függve a sztori orientált játékokra 😀 Főleg a Life is Strange-re. Most játszottam ki már negyedszerre 😃
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hali, tudtok olyan RPG-ket amiben elég részletes karater testreszabás van? Leginkább kinézetileg 😃
0
0
0
0
sean avatar
Sziasztok!
Keresek egy játékot, nagyon régi, valami aliennel kellett menni benne. Doom-al kb egy idős lehet, régen a sulis gépeken volt fent, asszem valami M betűs a címe de már nem emlékszem. Az elején valami üvegszerű cuccokon kellett ugrálni miközben lőttek ránk, aztán meg valami csúszdaszerűségen lehetett menni. Ma jutott eszembe és nem hagy nyugodni 😃 Esetleg valaki tudja mi lehet?
0
0
0
0
GEO1977 avatar
bszivagyi -- köszi a választ, amint levadászok egy "ép" változatot valahonnan, kipróbálom. Korábbi GTA verziókhoz volt már szerencsém, a linkelt videó alapján sokat javult grafikai szinten.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Hali! Tud valaki OMSI-hoz hasonló, buszos vagy valami tömegközlekedéses szimulátort? G27-el játszanék. (ETS2-t is ismerem.)
0
0
0
0
Andris18 avatar
Alan Wake
The forest
The long dark
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Valaki tudna nekem felsorolni pár túlélős játékot? 😀
0
0
0
0
flashbang8909 avatar
Sziasztok! Tudom nem ide illik a kérdés, de jó lenne rá több választ is kapni, hogy könnyebb legyen a választás. A kérdésem a következő lenne:
Szerintetek melyik fejhallgatót lenne érdemes megvenni (zenére, filmre, játékra, stb)?

1: Creative Sound Blaster X H7
2: Logitech G933 Artemis Spectrum Wireless
3: Asus Strix 7.1
4. Razer Man'O'War

Válaszokat előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani valami kis gépigényű játékot laptopra? A laptopom adatait megtaláljátok az eszközökben. A játék stílusa mindegy, csak izgalmas legyen.
Előre is Köszi! 😀
0
0
0
0
Athis18 avatar
Sziasztok.

Tudnátok nekem olyan focis játékot/játékokat ajánlani, amiben van teremfoci lehetöség? (FIFA98-on kivul 😃 )

Köszi 😀
0
0
0
0
MariusHuN avatar
a ,műfaj mind 1 csak 2 en lehesen rajta játszani
0
0
0
0
no avatar
MariusHuN: és mégis milyen stílusúakat? Mert lehet nem mindegy hogy egy lego harry potter 1-4-et javasolnak vagy grid 1-2-t.

de kb 15 másodperc ha googleba beírod: split screen pc games, és ki is ad egy steam listát egyből.
Onnan Lego és Seriuos samek nem rosszak, ahogy a Divinity: Original Sin - EE is jó.
0
0
0
0
MariusHuN avatar
Valami split screen játékokat tudnátok mondani pc re
0
0
0
0
daisy169903 avatar
Tudtok valami olyana játékot adni ami elfutna a gépemen? http://gepigeny.hu/user/daisy169903/eszkozok/176126 lehetőleg legyen hozzá magyarosítás, minden műfajból jöhet szinte, csak autós és sport játékok ne köszi
0
0
0
0
MariusHuN avatar
alien colonial marines , space hulk deathwing .far cry 3 blood dragon.Alien Rage

most enyi jutt eszembe ÁDÁM
0
0
0
0
VeresAdam avatar
Tudnátok olyan játékot mint az új doom, a "mostani gépem"-re? Olyan világban játszódó fps érdekelne. Pl alien isolation, csak ugye abba nem lehet nagyon lőni.
0
0
0
0
no avatar
ppista: Witcher3, GTA5, Ride of the Tomb Raider-ben van benchmark is, Project Cars. Bár, ahhoz a processzorhoz nem pont az a VGA passzolt volna szerintem, hanem legalább egy 1070es, de gondolom a keretből ez jött ki.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
BeamNG szereti enni a rendszert
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@ppista

- BF1, mindent maxra, max felbontásban
- Ride of the Tomb Raider, ugyanúgy
0
0
0
0
ppista avatar
Tudnátok olyan játékokat ajánlani amivel megtudnám nézni az adatlapom lévő búldózer gépem mit tud.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Test Drive Unlimited, Driver San Fransisco is menne korrektül.
Illetve a 2009es Wolfenstein
0
0
0
0
no avatar
Markvm333: Worms sorozat, különösen a Worms 3D, Lego sorozat összesében van koopra lehetőség
0
0
0
0
hashimoto avatar

Akár a GTA IV is megy. De az ennél régebbi (2008-nál) játékokat is tudod futtatni. 😀
0
0
0
0
GEO1977 avatar
Üdv mindenkinek.
Tudna valaki valami jó játékot ajánlani gépemre? Adatlapomon a specifikáció.
várom a válaszokat. köszönöm.
0
0
0
0
Daylen5 avatar
sziasztok.
tudnátok nekem olyan játékot ajánlani, ami hasonlít a Resident Evil 1,2,3, vagy a Silent Hill sorozatokhoz, esetleg a Dino Crisis 1-hez?? a grafika nem lényeg, most az Obscure 2-t tolom. Megmondom őszintén, hogy nagyon fain kis game igaz régi, de sokkal jobb mint a mostaniak. Az ajánlásokat előre is köszönöm 😃
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Markvm333: Borderlands játékok vannak osztott képernyősen is, én azokat tudom a legjobban ajánlani.
majashurka: FPS-nek talán Serious Sam, Duke Nukem, Wolfenstein (régebbiek), Postal 2
0
0
0
0
Markvm333 avatar
Most a szünetre valami (jó) split screen (osztott képernyős) játékokat tudnátok ajánlani a tesómnak meg nekem? (Nem muszáj h osztott legyen, csak az a lényeg h egyszerre ketten tudjuk tolni egymás mellett.) (Platform: PC, de van xbox 360-as kontrollerünk)
0
0
0
0
Tuhajohn avatar
caysemax: Akkor én a Bf1-et venném. De ez is személyfüggő.
0
0
0
0
majashurka avatar
Sziasztok,
Tud valaki valamilyen régebbi (vagy kis gépigényű) FPS-t?
Lehetőleg ne CoD legyen, vagy ilyen fedezékből-fedezékbe stílusú játék, mert azokat annyira nem szeretem
Inkább olyasmi, mint a Doom 1-2, Quake 1-2, Half-Life (minden rész) stb.
Inkább a single téren kérnék ajánlatokat, mivel az ilyen játékok multijában szörnyű vagyok, és nagyon gyorsan
el tudják kenni a számat :S
Valamint hack&slash játékokat is elfogadok, mert azokat is imádom :3
Segítséget előre is köszi!
(U.I: Ezeket a játékokat is ismerem:
FPS: Soldier of Fortune 2
Hack 'n' Slash: Devil May Cry 3)
0
0
0
0
no avatar
caysemax: Pont az a baj hogy mind2 szimpatikus csak olyan szempontból nézzem azt venném meg amelyiket nem lehet megunni egyhamar.
0
0
0
0
no avatar
F1 2016 vagy Battlefield 1 vegyem meg ?
0
0
0
0
no avatar
pl a Dreadnought még ki sem jött hivatalosan. Ennél újabbat kérni...
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Esetleg valami újabb? 😃
0
0
0
0
no avatar
Sicu33: Dreadnought, régebbi serious samek
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Szevasztok!
Olyan játékokat keresek amiben van benchmark teszt. Ezeket próbáltam már(DiRT 3,Mafia 2,Just Cause 2)
A válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
VeresAdam avatar
Kamonas: úgy tudom, hogy I3-6100 majdnem hozza az I5 6600 szintjét játékok alatt, ami baromi jó. YT-n néztük, battlefield 1 sima ügy az I3-6300-nak 980 titaniummal ultran.
0
0
0
0
no avatar
Kamonas: i3-6100 meg 1050-es vga azért elbírja a lentieket. Vagy az a konfig csak álom?

Autós: The Crew
survival: left for dead sorozat
open world: régebbi: red faction guerilla illetve több tucat mmo

multi-coop ajánlat meg kettővel előtted lett leírva, azt esetleg az aréna lövöldözősekkel egészíteném ki, pl Paladins, Overwatch, nagyobb gépigényű: Unreal Tournament, Paragon, esetleg Dreadnought béta, különféle Wolrd of..pl Warships, szerényebb kivitelben meg Steel Ocean.
és ott van a moba mint tucattermék, lol, dota2, smite, heroes of the storm, stb...
0
0
0
0
no avatar
Kisebb gépigényű játékok vannak? 😃 Jók ezek is, köszi, csak nem bírja a gépem.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Kamonas: TheForest, GTA, WatchDogs?
0
0
0
0
no avatar
Szevasztok!
Haverommal / haverjaimmal játszanánk valamilyen játékon.
Valami jó játék kellene nekünk, élvezetes.
Esetleg Open-Worldos, vagy autós, survival, stb.
A lényeg az, hogy legalább 2-en játszhassunk, és kössön le minket jól a játék.
😆
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Palanova: Köszönöm szépen a válaszod!
A The Division videók láttán tetszik, de sajnos a gépem nem megfelelő a futtatására...

A Sci-Fi téma tőlem nagyon messze áll. Inkább a jelen, régebbi idők(mint a Mafia) és a középköri stílusú játékok fognak meg. Átnézem majd azok a játékokat amiket nem ismerek. Biztos lesz olyan ami tetszik. Eszembe juttattad a R6 Lockdown részét amiben mikrofonon keresztül lehetett osztani a parancsot a társaidnak. Az nagyon tetszett, de régen sajnos még nem tudtam mit kell mondani. Kipróbálom most is, hátha jobban fog menni. 😃
0
0
0
0
no avatar
TerrorDom:
pl Division-t (fedezékalapú tps, masszív farmolással a végjátékban) is végig lehet vinni hogy csak akkor viszitek az adott karaktert, ha mindketten-3-4-en bent vagytok, így simán benne van a coop hangulat. És mivel max 4 karaktered lehet, van hely egyedül is nyomni, de előre szólok, DLC-k nélkül, egy végigjátszás 40 óra körül van, utána már max szinten farmolás-grindelés-ugynazafeladatsormindennapujabbtokenekért móka van. Plusz: mától érdemes elkezdeni 😃 már csak az alapfelállás és hangulat miatt is, csak a hóesés hiányzik. Akik meg lenyomták, várják a "csipogást".

Vagy ott van több más mmo amiben szintén lehet együtt haladni, és a f2p-ek között is van élvezetes, csak ahhoz tudni kellene mit is keresel, stílusra, hangulatra...
scifi:
Star Trek Online - max 5 fős csapatok, ha kevesebben vagytok a felszíni feladatokra npc-kkel ki lehet egészíteni a csapatot 5 főre, nincsenek szoros értelembe vett f2p korlátok, szintezni megfelelően lehet, két és fél oldal között lehet választani
Star Wars The Old Republic: - erősen korlátozott f2p volt mikor utoljára játszottam vele ( másfél éve kb), ennek megfelelően az első 10 szint után masszív farmolás a további szintekhez, könnyen elcsúszik az ember ha nem előfizetéssel tolja, más kérdés hogy van benne kb 8 történet melyeket 2-3 hónap alatt végig lehet vinni, vagy akár hamarabb is, különféle kasztok is simán haladhatnak együtt, egymás történetébe besegítve, két oldal, oldalanként 4 kaszt
Wildstar: f2p lett, némi megkötés van benne, erősen gépigényes, még mindig
Elite Dangerous
Eve Online: most lett elérhető a f2p rész benne
Descent 1-2 😀 igaz nem mmo, de multiba van hangulata

középkor:
Neverwinter: nincs kifejezetten f2p korlát, sikátorszimulátor, lehet benne haladni, hiányoznak a nagy nyílt területek
WoW: fizetős mmo, Legion kiegészítő visszahozott némi jó hangulatot és jó megoldásokat, két oldal, simán lehet együtt haladni, és együtt fejlődni
Black Desert Online: egyszer fizetős
és még sok más mmo, Terra, Aion, Rift, Guild Wars-ok

vegyesfelvágott:
Diablo sorozat
Dungeon Siege 1 és kiegje, két multiplayer map van benne, az egyik kifejezetten multi a másik a single történet, de npc-ket nem bérelhettek fel, így amennyien kezditek annyian lesztek a csapatban.
Sacred 1
Path of Exile
Torchlight 2
Warhammer40k: Dawn of War 2
Payday 2
Supreme Commander 1 és kiegje
Arma sorozat és elődje az Operation Flashpoint
Borderland sorozat
Divinity Original Sin - elődje a Divine Divinity nagyon jó single game
Splinter Cell: Chaos Theory
Rainbow 6 sorozat
GTA5 multi rész
Left for Dead sorozat
Magicka multiban
Portal 2
majd ha kijön: Albion Online 😀

nem pont akciódús:
Anno 2070 -ben is van coop lehetőség 1-1 kifejezetten ilyen pályán, bár az kicsivel békésebb és lassabb mint a fentiek
Civ 5-6
Red Alert 3 beépített coop van benn a teljes single player tartalmon végig

és még sok más finomság, pl Steam megfelelő szűrője segítségével is megtalálható
0
0
0
0
VeresAdam avatar
TerrorDom: Esetleg far cry játékok? Sztori vonalban a 4-et lehet játszni, 1-től 4 játékosig.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
VeresAdam: Az nem probléma. Win7-et használok. 😀
Palanova: Köszi, de a Star Wars-ba a harcrendszer valami borzalom. Már a játék elején nyomtam egy deletet... Ezeken kívül tudsz még mondani?
0
0
0
0
Krissz avatar
Tilos az ilyen jellegű hozzászólások, ezen az oldalon, Mellifera 😀
0
0
0
0
no avatar
TerrorDom: Mass Effect sorozat, Star wars: Knight of the old republic sorozat, meg jó pár a keményvonalasabb rpg vonalon...
0
0
0
0
VeresAdam avatar
A Spec ops nem csak win7-en megy? Mert olvastam. És nekem is csak úgy ment a tört.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció