Ajánljatok nekem egy játékot!

2009. March 02., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt lehet kérni ajánlatot egy játékra, szerencsés egy vagy pár elvárást adni...

pl: Ufós, Rallys, szinkronos, gyerekeknek, ami elfut win98-on, túlélőhorror, verekedős, scifi mmo, ami elfut a gépemen, vektorgrafikás, középkori stratégia, helikopter szimulátor, ami elfut Radeon 9600-on... ilyesmik
Hozzászólások: 11 185
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Andris18 avatar
Sziasztok!

Érdekelne olyan játék amit egy gépen méghozzá egy billentyűzeten lehet játszani ketten. Eddg csak a Broforce-szal volt szerencsém, az nagyon tetszett.
Spoiler!
Illetve hogyan tudok ezekre rákerseni? Ez a local multiplayer vagy local co-op, vagy abba a konzolos is beletartozik?
0
0
0
0
💬 4
KRZT963 avatar
@Andris18: Talán Nidhogg 1-2. Nekem nincs meg a játék, így nem tudom, hogy támogatja-e az egy billentyűzetes coopot.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@KRZT963: Köszönöm! Ha valaki tud még írjon!
0
0
0
0
no avatar
@Andris18: Kb az összes Lego filmadaptáció, kezdve a Lego Star Wars 1-3-al. Illetve Split screenes autóversenyek ha a split screen nem gond.
0
0
0
0
DragonZolee avatar
@Andris18: A Lego sorozat valóban az egyik legjobb,amit billentyűzeten lehet játszani ketten,de akad még néhány amihez azért nem árt egy gamepad is,a második játékosnak .... néhány videó még van is ezekről,ha rákeresel a Youtube-on 😀 Ami még eszembe jutott,és próbáltam az a Rayman Origins 😀
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Hello,tud valaki olyan multiplayert amit csapattal,3-4 en lehet jatszani es nem shooter? Lehet coop vagy akar pvp.
Arban kb 40 euro alatt legyen,GTA V,RL, meg mobak nem erdekelnek.
😀
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@lincoln_a_vandor: Mivel shooter kilőve, a Fortnite és orc must die: unchained is, ahogy az összes wargaming játék is, plusz a warthunder is.
Moba kihúzásával a Fractured space és dreadnought is kilőve, Lol, dota2, mmxm, hots stb... szintén.
Marad az MMO műfaj. De abból is a wildstar, Star Trek Online, SW:The Old Republic szintén kilőve a shooter részek miatt. Esetleg az építkezős stílus, mint pl space engineers és túlélős társai, life is feudal...
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
@Palanova: 😆 elmondtal mindent ami kivul esik azon amit kertem,de nem baj..A space engineers az tetszik.
Shooter meg azert nem kell mert abbol mar van mas,nem is egy es kene valami valtozatossag is 😀
Valami survivalon gondolkodunk meg,Rust,Ark ..vagy valami olyasmi meg azonkivul a FORTS is szobajott.
Koszi a valaszt 😉
0
0
0
0
hashimoto avatar
@lincoln_a_vandor: Rust, DayZ hogyha a survival érdekel 😃
0
0
0
0
no avatar
@lincoln_a_vandor: Rokh és esetleg az Astroneer, ha a space engineers megfelelő.

The Divisionnek is van survival játékmódja, ha a "shooter" műfaj mégsem teljesen kizáró ok, esetlg a Ghost Recon wildlands.
0
0
0
0
GhettoStyl3 avatar
Sziasztok!

tudnátok ajánlani pár GTA-hoz hasonló játékot? bármi jöhet,akár a legújabbakból is...a konfiggal nincs gond szóval tényleg bármi jöhet 😀
0
0
0
0
💬 2
Gyrger72 avatar
@GhettoStyl3: Saints Row: The Third, Just Cause 1-2-3, Mafia III, Watch Dogs 2, Far Cry 4, Call of Juarez: The Cartel, Driver: Parallel Lines

Hirtelen ezek jutottak az eszembe! 😀
0
0
0
0
no avatar
@GhettoStyl3: Attól függ mit értesz "GTA-hoz hasonló játék" alatt és hogy milyen stílust és kort keresel.
Alább felsoroltakon kívül még régebbiek közül lehet: Watch Dogs 1, Red Faction Guerilla, Far Cry Primal, Sleeping dogs
TPS lövölde esetén még a The Division is akár, legalább egy végigjátszásra
Heist: pedig Payday 2
open world: akár még az AC sorozat is
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Szerintetek eredeti vagy használt játék vásárlásával járok jobban?

http://gamersroom.hu/xbox-360/jatekok/hasznalt-jatekok

Innen szeretnék vásárolni használt játékot, esetleg valakinek van tapasztalata a boltról vagy a használt játékokról?

Előre is köszi!
0
0
0
0
💬 1
Barni57 avatar
@keszlermate: Szia!

Megéri mert odafigyelnek a lemez állapotára hogy nem e karcos vagy repedt és szerintem ki is próbálják mert használt és ha semmi baja el adják,tehát egyszóval megéri.

Gyrger72: Dirt 4,project car,need for speed 2015
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Tudnátok ajánlani a Forza Motorsport-hoz hasonló játékot?
A Forza Motorsport 6: Apex és a Forza Horizon 3 már megvan.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Szevasztok!
Olyan játékokat keresek amiben van benchmark teszt és 2010-nél nem régebbiek.
Előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Sicu33: pl.: rise of the tomb raider
0
0
0
0
Sicu33 avatar
@Palanova: Köszi,szükségem lenne még párra 😃
0
0
0
0
no avatar
Tudnátok ajánlani játékot ami garantáltan nem akadozik, erre a konfigurációra?

Processzor: 3825u (1,9Ghz, 2 mag)
Videokártya: GeForce 920m (2GB dedicated VRAM)
RAM: 4GB DDR3 L Memory
0
0
0
0
💬 3
Moon_Breaker avatar
@Bryant1: Minesweeper, tuti nem akad. 😉
0
0
0
0
Sztrelok avatar
@Moon_Breaker: de gonosz de gonosz 😆
0
0
0
0
Sztrelok avatar
@Bryant1: Bármilyen 2010 alatti játékot elfog vinni akadás nélkül ami se nem Stalker CoP vagy Metro 2033 vagy Crysis 😉
0
0
0
0
istike29 avatar
Skyrimhoz hasonló játékot tudnátok ajánlani? Vagy valami olyat ami sokáig leköt. Ehhez a konfighoz: Core i5-6200U, 8 gb RAM, Radeon R5 M330 2 GB
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@istike29: Witcher-ek szerintem, bár inkább csak a 3. rész és annak DLC-i.
0
0
0
0
Sztrelok avatar
@istike29: A többi Elder Scrolls játék, Witcherek.
0
0
0
0
DragonZolee avatar
@istike29: Én még a két Bethesda alkotást tudnék ajánlani.A Fallout 3-4,illetve a Rage címmel,bár ez utóbbi inkább ID. Mindkettő Open World jellegű,bár az első az élvezetesebb.... persze ez csak az én véleményem! 😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani a Steamröl olyan játékot ami nem kerül többe 0,47 euronál?
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Gyrger72: Szerintem ilyenkor jobb ha megtartod azt az összeget. Szerintem nem is igazán van olyan játék, amit ennyiért megkapsz, főleg, hogy a Steam-es ára tartalmazzák már a Valve-nak a kis jövedelmét is.
0
0
0
0
Sztrelok avatar
@Gyrger72: Ingyenes játékok 😃
0
0
0
0
DomY avatar
A Men of War-hoz vagy Company of Heroeshez hasonló realisztikus WWII játék amit jó haverokkal játszani?
0
0
0
0
no avatar
Lucifer Morningstar
Dying Light, Friday the 13th: The Game, Manhunt, Dead by Daylight, Killing Floor, Left for Dead

és még további 232db a steamen Zomibes címke alatt...
0
0
0
0
Lucifer Morningstar avatar
Tudna valaki mondani nekem pár hentelős, gyilkolódós játékot? mint pl: dead island, dead rising
0
0
0
0
no avatar
TabSnije:

Might & Magic Heroes online
http://clb.heroes-online.com/en-US/home

Egy hátránya van, hogy talán már nem fejlesztik, de így is eléggé sok időt bele lehet ölni. Minimális stratégia van benne, de nem vészes.
0
0
0
0
💬 1
Spazzz avatar
@Palanova: Az a helyzet ezzel hogy en tenyleg az ilyen kattingatos minimalis animacioval rendelkezo jatekokat keresek mint a glad,sf ilyen kattingatos, nem tudom hogy fejezzem ki magam 😃

Ez mar igen a tenyleg jatek beutesu amit nem akarok jatszani munkaban 😜
0
0
0
0
Spazzz avatar
Hali,ismertek olyan hasonlo bongeszos szerepjatekot mint pl a gladiatus vagy a shake and fidget? ami nem strategias mint a klanhaboru stb,Gladot meg az Sft is meguntam egy ido utan,munkaba kellene elverni az idot mikor nincs melo😃
0
0
0
0
💬 3
WeKing avatar
@Spazzz: Bitefight a neve asszem. Vámpíros farkasemberes. Meg játszottam valami lovagossal is de nem tudom már mi a neve.. 😃
0
0
0
0
Spazzz avatar
@WeKing: ezeket ismerem de nem nagyon jonnek be hogy hosszabb ideig jatszodjak vele 😃
0
0
0
0
Floriian avatar
Köszönöm. Ezek közül csak a Paragonnal és a Smiteal játszottam. Mindegyik ki lesz próbálva.
0
0
0
0
no avatar
Floriian:
magicka sorozatnak is van egy moba verziója: magicka wizard wars
nemrég kijött steamre egy tengeralattjárós moba: subsiege
smite
airmech
battleborn most lett f2p
cloud pirates és a dreadnought is valamennyire mobának tekinthető, de szerintem inkább csak sima multi aréna mindkettő, különféle játékmódokkal, ahogy a Fractured Space is
deadbreed
Gigantic
Prime world
Paragon
strife

low11:
LEGO star warstól kezdve majd a teljes sorozat (SW1-3, SW4-6, SW7, harry potterek, batmanek, marvel ) játszható coopként
TPS témakörben pl a The Division-t tudom 1-2 végigjátszás erejéig ajánlani, 40+ óra legalább, de fix társsal talán a 100 is összejöhet ha elkap a gépszíj és farmolni akartok
Vagy kicsit újabb a Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands.
Bohockodásra pedig Magicka
0
0
0
0
Floriian avatar
Hali.
Igazából bármilyen játékkal elvagyok. De leginkább maga a MOBA műfaj fog meg. Ebben a műfajban keresek játékot, mert a LOL-tól ideges leszek, a jó balancetol.
0
0
0
0
💬 2
Tyrion Lannister avatar
@Floriian: Heroes of the Storm esetleg.
0
0
0
0
no avatar
Coop játékokat keresek barátommal játszanánk. minden müfajban
0
0
0
0
💬 2
WeKing avatar
@low11: Dying Light, Far Cry, Saintsrow
0
0
0
0
hashimoto avatar
@low11: The Division kimaradt, rohadt jó haverral tolni 😃
0
0
0
0
ervin2222 avatar
Kéne valami játék nagyon erős sztorival, amit ha elkezdesz nem tudsz letenni, szerethető karakterekkel.
Life is Strange, Tell Tale játékok. Hasonlókra gondolok ezekkel játszottam és nagyon szerettem őket.
0
0
0
0
💬 1
Tyrion Lannister avatar
@ervin2222: Fahrenheit (Indigo Prophecy), Firewatch, What Remains of Edith Finch, Layers of Fear
0
0
0
0
Barni57 avatar
Sziasztok!
Hol tudnám megvenni a farming simulator 2015-öt lemezen és steamos legyen?
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Sziasztok! 😀
Olyan játékot keresek,ami detektíves ÉS magyar felirat van hozzá.
Sajnos az angolom elég hiányos :/
A válaszokat előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
💬 2
H-ECTOR avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: LA Noire?
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@H-ECTOR: Köszönöm az ajánlást,kifogom próbálni! 😀
0
0
0
0
SCm_14 avatar
Értem már, köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
Cities: Skyline, Simcity, még az Anno sorozat is.
Középkori kell akkor Anno 1701, Anno 1404, modernebb az Anno 2070, legmodernebb meg az Anno 2205. Minimális harc van bennük, vagy ha csak végtelen játékra mész, akkor még annyi sincs. Van Anno Online is, ahol csak akkor van csata ha keresed magadnak, böngészős f2p cucc, de nem fejlesztik már tovább.
Régebbről városépítős még az Caesar 3, Pharaoh, Zeus.
Scifiben majd az Aven Colony jön nyár közepén, kint van már a Planetbase, Project AURA.
Vikinges városépítős a Northgard.
Most jött ki a Hearthlands, ami szintén középkori, némi fantasyval.
Nem kifejezetten város, hanem közlekedés építés pl mostani a Transport fever, Cities in Motion, Train fever, régebbről trains & trucks tycoon.
Középkori még a Banished.
Jelenkori alternatíva a Tropico sorozat.
Talán még a Settlers sorozat is valamennyire ide sorolható.
Különféle Tycoonok, attól függ mit keresel, pl az Rollercoaster Tycoon 1 az nagyon jó, bár kissé régi.

Ha végignyomtad őket és nem untad meg a stílust, keresünk még valamit a Steam City Builder címkések közül.
0
0
0
0
💬 1
hashimoto avatar
@Palanova: OpenTTD-t is kipróbálhatod, nálam mindenhol alap. 😃
0
0
0
0
SCm_14 avatar
Hát pl a Strongholdnak volt egy olyan lehetősége, hogy várost lehetett építeni a semmiből. De ez már nagyon őskori. Ehhez hasonlókat tudnátok ajánlani? 😃
0
0
0
0
no avatar
SCm_14: Valami stílus vagy mintapélda nem ártana, mert pl a pasziánsz és aknakereső is beesik ebbe a kategóriába
0
0
0
0
SCm_14 avatar
Valaki tudna ajánlani olyan játékot aminek nem a harc az alapja, és rálehet kattani? 😃
0
0
0
0
Yuri Bokya avatar
mondjuk fps, hack'n'slash, akció, kaland,
0
0
0
0
💬 2
MC MaRcI avatar
@Yuri Bokya: mass effect részek
stalker részek
bioshock részek
devil may cry részek
az új doom
fallout 4
saint row részek
dragon age részek
godfather 1-2
far cry részek
skyrim
gothic 3 enhanced edition
two worlds 2
fable anniversary
enclave
shadow of mordor
dark souls részek
lord of the fallen
0
0
0
0
Yuri Bokya avatar
@MC MaRcI: Köszönöm szépem!
0
0
0
0
bukta2 avatar
Azért játék tipust írhatnál ha gondolod mert ez millió játékban megvan amit itt leírtál pl wow ban is
0
0
0
0
Yuri Bokya avatar
Valaki tudna nekem karakter kreálós/fejlesztős játékokat? Olyasmire gondolok mint pl: Fallout 3.

Ha ezekből egy is benne van legalább az előny:

- karakterfejlesztés
-szabad világ
-akció
-kaland
0
0
0
0
💬 1
PatrikVagyok avatar
@Yuri Bokya: -Secret World Legend
-The Witcher 3
-The Elder Scrolls V Skyrim
-World of Warcraft(EREDETI)
Kb. ezek jutottak most eszembe 😀
0
0
0
0
Barni57 avatar
Sziasztok!

A Need for speed rivals-ró lenne a kérdésem.
Az lenne a kérdésem hogy elmenne- e közepes vagy alacsony beálításokon a játék ilyen video kártyával:Geforce 920m? Megéri a játék,jó játék?
Csak ebben voltam kétes, csak a video kártyát nem tudom,meg hogy jó játék-e.
Előre is köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
damian01ize2:
Life is Strange
Mass Effect (1-3; Andromeda)
The Divisionnek is megvolt a maga hangulata első végigjátszáskor
Ha csak történetet nézünk akkor még az SWTOR nyolc játszható kaszt/karakterének a története is jó, feltéve ha a végigjátszás idejére előfizetsz

bszilvagyi:
a másik a Trainz sorozat.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Hali! Melyik a legjobb vasutas szimulátor? A Train Simulator 2015-17-eket néztem, eddig jónak tűnik.
0
0
0
0
no avatar
Warlordcommander: 5 éve még volt pvp lehetőség, aréna jelleggel és most is még ott van a Pvp Queue, igaz senki nem nyomja jelenleg, de a lehetőség adott. A felszíni pvp már 5 éve is halott volt, az űrbeli még úgy ahogy elevickélt, de a lockboxos hajók felmosták a többiekkel a padlót, pedig volt benne pár érdekes mechanizmus.

1-2 hét alatt nem szedsz ki T6os hajót nulláról indulva, dilithium zen farmból 1 karakterrel, max eventből (nyári, téli, évfordulós).
Sajnos napi 8000 dilithium finomítási limit mellett, 14 nap alatt is max 112000 dilithiumot finomítasz, ami jelenlegi árfolyamon (236d = 1 Zen) 474 Zen, ami még egy kis űrsiklóra sem elég, azok 500 Zennél kezdődnek, T6os hajók meg 3000 Zennél. Inkább 1-2 hónap vagy több karakterrel nyomod, bár mivel mindig van valami event, fel lehet gyorsítani azokkal is, pl most a Breach eventtel, 14 nap 50000 dilithium, utána napi 2000 dilithium, míg tart az event és csinálod.
De még gyorsítható a napi ARC belépésekkel is a dolog. Szal nincs elzárva és csak fizetőssé téve a T6 de kell melózni érte. Feltéve amikor nem kapsz emailben egyet csak úgy, puszira....

WhisT: Neverwinter nem lesz rossz az elején, jól lehet benne haladni és nem nagyon érződik rajta hogy F2P.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Star trek online vagy hasonló arc-os játékok előnye hogy egy account elég.

Palanova: különben STO ban ne akarjon senki pvp-zni mert nagyon nincs is PvE re megy ki az egész játék, ráadásul zen-t lehet dilithiumból váltani és egy két hét alatt megvan a t6-os hajó.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Köszi, akkor ránézek a Star Trekre, Neverwintert alapból is akartam próbálni és a Warframet meg folytatom, plusz még nézelődök 😀
Még egyszer köszönöm a hosszú választ 😀
0
0
0
0
no avatar
nm, még a Neverwinter (sikátorszimulátor)-t nyomtam egy kicsit, de a hamar elfogyott a lendület, a nagy, nyílt területek hiánya miatt.

Eve online is f2p lett, de azt csak éppen elkezdtem és annyi volt, irányítást nem tudtam megszokni.

STO-ra visszatérve: ARC kliensen keresztül is lehet találni számos mmorpg-t, többnyire keletieket, pl PWI, de van scifi is, igaz nem rpg.

vagy my.com kliens és Skyforge, az is egészen jó, bár csak 20 szint körülig jutottam vele, nem ragadott magával a történet. mmorpg, kard pajzs, mágia, szal semmi klasszikus scifi

Aion, Rift, Tera is ingyenes tudtommal.
Star Wars The Old Republic is az, de elcseszett f2p modell miatt nem ajánlom, max lvl20ig, ami két bolygó, és accountonként max 2 karakter lehet. Így 4 acc és meg lehet nézni minden kaszt történetének az elejét.
Wildstar is F2P, fővárosig jó, érdekes harcrendszer, de számomra még most is optimalizálatlan a főváros után, pedig közben VGA cserém is volt, de ugyanúgy játszhatatlanul szaggat.

Black Desert Online amit most ajánlgattak, de az nem F2P.

MMOFPS: Planetside 2 - bár csalók miatt abbahagytam másfél éve.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Palanova: köszi a hosszú választ, ránézek 😀
0
0
0
0
no avatar
WhisT:
Star Trek Online esetleg, ha nem ismered még. Valamennyi P2W van benne, a vásárolható (Zen vagy Lobi) T6-os hajók miatt, de ha nem akarsz Pvp-zni akkor nem lesz ez probléma.
Előnye:
- Star Trek hangulat
- két szinten zajlik a játék, felszín és űr, emiatt mind a két "területre" kell gear és mindkét részt nem kell tanulni kezelni
- felszínen vannak gearelhető npc segítők, ha játékossal bandázol, akkor ki lehet egészíteni a csapatot velük max létszámra
- viszonylag hosszú történet és szintezés - hacsak nem xp hétvégét fogsz ki, mert akkor két nap a max szint
- sok insta van max szinten , külön felszíni, külön űr
- craftrendszer - gyárthatsz geart magadnak és a legénységednek
- altiszti rendszer - altiszteket lehet kiküldeni feladatokra, nyersanyagokért
- admiralitási rendszer - hajókat lehet kiküldeni feladatokra, nyersanyagokért
- flotta rendszer - flotta bázis fejlesztés - flottás hajókhoz hozzáférés (10%-al erősebbek a szintbeli hajóknál)
- havonta különféle eventek
- 4 kezdő "oldal": Fed, 23. századi Fed, KDF, Romulan; végül kettő "szemben álló" fél - Fed vs. KDF
- 10+ repuzható frakció
- 3 kaszt további 5 féle specializáció max szint után
- F2P létére maximálisan hozzáférsz minden tartalomhoz
- 2-4 kapitánnyal érdemes végigmenni a történeten - F2P miatt kell majd másik account vagy plusz karakterhelyet venni ehhez (alapból talán 2-3 karakterhely jár), ám ingame is kifarmolható a kellő prémiumfizetőeszköz mindenhez.
- évente 2-4 event ahol T6os hajókat lehet kiszedni 20 nap / napi 10 perc munkával

Hátránya:
- max szinten repu, dilithium - ZEN (prémium fizetőeszköz), Lobi kristály (spéci ingame fizetőeszköz) farmolás
- T6-os hajók ZEN-be vagy Lobi kristályba kerülnek - jobb hajók ládákban vannak
- hiába a sok insta, ha csak 2-3-ba jár a nép
- pvp az egyelőre kb játszhatatlan - balance és skill problémák, spéci hajók, stb...
- nyitható ládákba számos imba hajó került, így sok sok ZEN-ért lehet ilyen hajót szerezni
- felszíni részen a grafika - fizika kicsit idejét múlt már (7 éves - és ezen az új megvilágítás sem sokat segít)
- időnként az UI kicsit lassan reagál, így éles helyzetbe ne kerülj
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Üdv!

Olyan ingyenes mmorpg-t keresek, ami izgalmas,kalandos, rengeteg küldi van benne és hosszú időre leköti az embert és persze nem pay to win. Pl.: Warframe, Neverwinter

Hasonló játékok amikkel hónapokig elvoltam: Skyrim, Fallout
Köszi az ajánlásokat! 😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Janika97: Dirt Rally, WRC 6 FIA World Rally Championship, ezeken kívül a FlatOut: Ultimate Carnage jut az eszembe (ez utóbbi nem rallys játék, de biztos benne a zúzás, törés). 😆
0
0
0
0
IgnisDestroyer avatar
Sziasztok, ajánlanátok nekem egy olyan rallys játékot aminek jó grafikája és fizikája van? (fizika alatt azt értem hogy ha neki megyek a falnak 100km/h-val akkor ne csak a visszapillantó törjön le)
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, milyen játékot ajánlanátok kb max 35 euro értékben steamen?
Majdnem minden fajta játék jöhet kivéve a rome total war és társai (nem rajongok az ilyen játékokért 😃 )
Pl: rust, arma 3, farcry 4 stb.
Köszi! 😀
0
0
0
0
no avatar
0 A.D. erről a játékról van valami infó?
0
0
0
0
MariusHuN avatar
Resident evil 4,5
Call of duty modern warfare 1,2
Ghost recon adwanced warfae
prince of persia 1,2,3
Doom 3
maffia 2
xmen origins wolfwerie


most enyi jutt eszembe jó szórakozást

Adams
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani valami játékot,amit elvinne a gépem és annyira nem is régi?
A kategóriája teljesen mindegy csak ne legyen annyira csúnya játék.

Cpu:Intel pentium dual core E5300 2,6ghz
Videokártya:Sapphire radeon Hd7770 1ghz edition 1gb
Ram:4gb ddr2
0
0
0
0
no avatar
sean: ennek örülök

bea513:
FPS: Unreal Tournament, esetleg Unreal Tournament 2003-2004, Quake 3, Serious Sam 1-2, Battlefield sorozat ha nem csak aréna lövöldözés érdekel akkor: Shogo, Deus Ex 1, Worms 3D, Medal of Honor sorozat
FPS + Szimuláció: Operation Flashpoint, Arma, esetleg World of Tanks, World of Warships, Steel Ocean
szimulációs: Trains & Trucks Tycoon, Rollercoaster Tycoon 1-2, Theme Hospital, Startopia, esetleg Spore, illetve volt még egy Sims klón: Singles címmel
nem pont szimulációs: Anno 1404, Caesar 3, Pharaoh, Zeus, illetve jó pár korabeli rts, pl C&C Generals + ZH kiegészítő, esetleg C&C 3, Red Alert 2-3, Starcraft 2, kicsit régebbi: Metal Fatigue, warcraft 2-3, starcraft 1, Settlers 3+
kaland: Dark Messiah of Might & Magic, esetleg Watch Dogs 1, bár a WD nem pont kaland, de ha már a TR2013 és Mass Effect 2 ment érdemes meglesni azt is, régebbről meg Drakan
0
0
0
0
sean avatar
Palanova igen az MDK-ra gondoltam 😃 Ezer köszönet, most már fogok tudni aludni 😃
0
0
0
0
Crytikal avatar
Heroes of the Storm Gyertek játszani! 😉
0
0
0
0
no avatar
Szerintetek milyen játékok lennének jó a gépemhez ajánlásokat kérnék.

Gépigényem:
VGA: Nvidia Geforce 440GT 1GB
Processor: AMD Athlon Dual Core 4450e 2.30Ghz
RAM: 4GB 800Mhz
Op. rendszer: Windows 7 Ultimate 64 bit
Tárhely: 1TB

Hogy milyen játéktipusokat is szeretek?
FPS, lövöldözős, kalandjátékok illetve a szimulációs játékok pl: Sims.
A válaszokat előre is köszönöm! 😀
U.i.: Ezekkel a játékokkal már játszottam: Doom 1, GTA sa, vice city és az 1, Cod 1 és 2, Tomb Raider 2013, Half-life 1 és 2, Mass effect 1 és 2,Assasins Creed 3. részig, Sims 1,2,3, Simcity, City Skyline, Skyrim.
0
0
0
0
PatrikVagyok avatar
Sziasztok valami jó horror játékot tudnátok ajánlani? 😀 (Outlast,Amnesia(mindkét része) meg volt már)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció