Ajánljatok nekem egy játékot!

2009. March 02., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt lehet kérni ajánlatot egy játékra, szerencsés egy vagy pár elvárást adni...

pl: Ufós, Rallys, szinkronos, gyerekeknek, ami elfut win98-on, túlélőhorror, verekedős, scifi mmo, ami elfut a gépemen, vektorgrafikás, középkori stratégia, helikopter szimulátor, ami elfut Radeon 9600-on... ilyesmik
Hozzászólások: 11 185
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
AdamVmm avatar
Hello mindenki! 😀

Tudnátok escape the room, szabadulós, nyomkeresős játékot ajánlani, amit lehet co-opban nyomni? 😀
Nem nagyon találtam ilyet. Ha lehet, akkor ne a képen klikkelgetős legyen. Legyen benne szabad mozgás.

Köszi mindenki! 😀
0
0
0
0
BOMB avatar
ahh jó ötlet erre nem gondoltam 😀 köszi
0
0
0
0
no avatar
Akkor tetszeni fognak a Legó játékok. Pl: Lego Marlvel Super Heroes, stb...
0
0
0
0
BOMB avatar
én nem konkrétan városépitésre gondoltam hanem amibe én magam épithetek egy nagy szabad területen
nem csak várost akár
0
0
0
0
BOMB avatar
a sims nem épitős játék 😀
0
0
0
0
no avatar
BOMB: Create, Sims összes.
0
0
0
0
BOMB avatar
tudnátok valami épitős játékot mondani? olyasmi kellene amibe lehet mindenfélét épiteni, legyen xbox one-ra is, ilyen minecraft félékre gondolok
0
0
0
0
no avatar
Liam Neeson: vagy most jött ki a Paladins open bétába.
[LINK]
0
0
0
0
balko11 avatar
Köszi,és tudom hogy 64-bitesre kellene váltanom de sajnos aki ezt nekem megtudná csinálni nem nagyon ér rá pedig menne a dolog nem azt mondom hogy I7-es proci 16Gb rammal de nem egy pentium 1-es köszi mégegyszer a játékok ajánlását de mindeggyikel játszottam kivéve a witchert az nem jött be.
0
0
0
0
no avatar
balko11:
GTA sorozat a 4.-ig, Red Faction Guerilla, Witcher 1-2, Assasins Creed sorozat 1-4ig, The Elder Scrolls IV Oblivion, The Elder Scrolls III Morrowind, esetleg a Dark Messiah of Might and Magic (bár nem openworld, azért jó története és fizikája van)

különféle mmo-k: Wildstar, Neverwinter (bár ez inkább sikátorszimulátor, semmint openworld), Star Trek Online (bár túl nagy nyitott terek itt sincsenek, mehetsz amerre kedved van és ameddig a pálya enged), World Of Warcraft, Skyforge

esetleg ideje 64 bitre váltani és megnyílik a világ előtted, ha van vas is alatta:
Watch_Dogs 1, The Division (40 óra játékidőre simán jó), AC sorozat 5+ részei, GTA 5, Witcher 3, Just Cause 3
és az ultimate sandbox, openworld: No Man's Sky (igaz más tartalom nincs is benne, mint farmolás és felderítés a saját céljaidra)
0
0
0
0
balko11 avatar
Megértem a kérésed pl:
far cry séria
skyrim
Just cause 2
De lehet olyasmi mint a Life is Strange is.
0
0
0
0
no avatar
CsehMedve: nem pont kontrolleres de örökzöld még a Captain Claw. Esetleg Gryphon Knight Epic ha lövöldözés kell.
Oldalscrollozós témában meg most nagyon felkapott a Starbound, igaz nem kifejezetten ugrabugra.

balko11: ez eléggé tág kérés, pontosítsd kicsit hogy milyen téma, nálad mi az openworld, mennyire legyen sandbox, mi neked a játékélmény. Nem árt ha van legalább 1-2 példa hogy mégis mihez hasonlót keresel.
0
0
0
0
balko11 avatar
Sziasztok tudtok valami játékot ajánlani aminek van köze az openworld-höz és a játék élményhez plusz fusson 32-bites windowson?
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Palanova köszi a tippet! Jónak néz ki, tuti kipróbálom 😉
0
0
0
0
BOMB avatar
Liam esetleg még a lawbreakers ami hasonlít az overwatch-hoz
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Sziasztok!
Tudnátok nekem ajánlani valami jó kis platformer játékot? A lényeg csak az hogy a kanapén feküdve, tv-n, xbox kontrollerrel tudjak vmit játszani, ami ráadásul jó is. Ori már kilőve!
0
0
0
0
no avatar
Liam Neeson: Overwatch az páratlan. Esetleg a Paragon. Mindkettő fps-moba keverék.

Thomeee111:
TPS: Watch_Dogs, The Division. Mindkettőbe simán bele lehet tolni single playerként 40 órát. Mass Effect sorozat, AC 2 és két kiegje.
RPG: SW: Kotor 1-2, Pillars of Ethernity-re mondják hogy jó, de nem próbáltam.
0
0
0
0
no avatar
Thomeee111 Far Cry 3.

Tudnátok nekem hasonló játékot ajánlani az Overwatch-hoz?
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
Sziasztok!

Olyan játékot keresnék, amely a Bioshockhoz hasonló jó storyval és játékmenettel rendelkezik. Főként fps játék érdekelne, de lehet tps vagy akár rpg is. Stratégia az nem érdekel. Válaszokért előre köszi.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Palanova: Köszi, de nem ilyenekre gondoltam. Olyanra mint a ToCA. Egyébkén is már mindegy, mert elromlott a Gamepad és billentyűzettel nem szeretek kocsis játékokat játszani.
0
0
0
0
FekaRap avatar
Tdu 1-2 anno nagyon jónak számított 😀
0
0
0
0
hashimoto avatar
Üdv! Tudtok valami jó kis open world autókázós játékot (pl. Forza Horizon 2, NFS-hez) hasonló játékokat? Unom a pályára korlátozást, de ne legyen gagyi hatása, pl. nfs carbon, szóval, ami egy picit élethű is.
0
0
0
0
no avatar
TerrorDom: mire gondolsz pontosan? körbe-körbe?
Korábbi Need For Speedek , mondjuk a 3-5-ig, esetleg az Underground 1-2, Most Wanted (a régebbi) és a Carbon bár ez utóbbiakban van kis open world rész-érzés is.
Trackmania esetleg, vagy a Crashday. A Blur is jó volt, bár az már core2-es érában jelent meg.
Nagyon régről (P1-2 korszakból): Revolt. Hangulatos zene, távirányítású kisautók, powerupok, figyelmesen és aprólékosan megtervezett pályák, melyen sok apró részletre is ügyeltek, pl kisautóval ráállsz a slagra, akkor a kerti locsoló nyomása csökken, stb...igaz, ennek nincs kihatása a játékmenetre, de attól még ügyeltek rá. Plusz saját pályatervező, ami ugyan nem ilyen részletes, hiszen egy szobában tudod összerakni a pályákat, de attól még eléggé elmebeteg dolgokat lehet összehozni a fix elemekből.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Üdv!
Tudtok mondani pályaautós játékot? Régifajta kell ami megy egy P4-esen is.
0
0
0
0
no avatar
BOMB: Left for dead 1-2, na meg majdnem az összes fps amihez van zombi mód, plusz a zombis mmo-k, pl dayz és társai.
0
0
0
0
Krissz avatar
BOMB
- Dead Island
- Dying Light
0
0
0
0
BOMB avatar
ajánlanátok olyan játékot ami zombis és lehet coop-ba nyomatni? 😊
0
0
0
0
bojtargenyo avatar
widowmakermark: Nekem is jelentkezett már. Valamilyen kapcsolati hiba van. Elméletileg egy újratelepítés, vagy esetleg tűzfal/antivirus letiltása segíthet.
0
0
0
0
Krissz avatar
Hátsz ez jókérdés... talán próbáld felfrissíteni, akár a béta alkalmazásra is, hátha, meg persze a legfrissebb, nVidia/AMD VGA drivert is kell.
0
0
0
0
McFly36 avatar
Sziasztok! Elég OFF, ezért elnézést, de valószínűleg itt kapok rá először választ.
Játszanám A Battlefield 1 bétáját. Kinyitom az Origin-t, bejelentkezek, rámegyek a letöltésre,
erre kidobja, hogy használjak Origin-t a letöltéshez.
Igen. Az origin megkér, hogy használjak origint. Nem reagál semmire..
Ilyenkor szerintetek mi a teendő? :/
https://s17.postimg.org/82xh6m4q7/originnn.png
0
0
0
0
Krissz avatar
- The Evil Within
- F.E.A.R.
- Outlast ot ha szereted (én rühellem)
- My Last Friday
- The Park
- Layers of Fear
- Five Nights at Fraddyes
0
0
0
0
no avatar
PatrikVagyok: Outlast, Amnesia, Soma.
0
0
0
0
PatrikVagyok avatar
Sziasztok! Tudnátok ajánlani valami jó horror játékot? 😀
0
0
0
0
bojtargenyo avatar
Na Hölgyek/Urak!

Az oldalnak már egy ideje aktív tagja vagyok. Kötelességemnek érzem a jótékonykodást.

A jövőhéten kisorsolok(TELJESEN INGYEN) egy TW: Warhammer kulcsot, ami steam-en aktiválható(EU). Azért nem dobom a felajánlások közé, mert egy teszthez kötném a dolgot. Az oldal moderátorai remélem nem kifogásolják. amennyiben ezt így nem lehet, akkor kérem jelezze valaki és máshogy megoldjuk.
A teszt a következő:

A legjobb ár/arány kategóriás gamer gépet rakjátok össze és küldjétek el privátban nekem. A legjobb nyeri a kulcsot. Ezt nem a legdrágább gépre értem.

Nyilván a tesztnek vannak erős szubjektív hatásai. Teljes objektivitást-mivel ember vagyok- nem is várhattok.

ÉN EZT AJÁNLOM!
0
0
0
0
no avatar
MrSato: Grey Goo, nem pont harcias az Anno 2205, szokásos Starcraft 2 mindhárom fejezet, Total War: Warhammer, Homeworld: Deserts of Kharak, Ashes of the singularity, bár ez utóbbi szerintem inkább techdemo sem mint élvezhető rts, mondjuk a Supreme Comamnder 1 és kiegjéhez nem ér fel, Meridian és a kiegje, Warhammer 40k: Dawn of war 2 és kiegjei, bár nem kimondottan rts ez utóbbi.

PamKer: elég régi gép az, lehet a felsoroltak közül pár nem megy rajta élvezhetően.
RTS/FPS: Battlezone 98 Redux
RTS: C&C Generals, esetleg a C&C 3 és kiegje, Red Alert 3 + kieg, Anno 1404, esetleg az Anno 2070, bár az szerintem már sok lenne a gépednek, Supreme Commander 1 és kiegje,
Nem pont rts, a Civilization 5, de megérhet egy próbát, ahogy a Warhammer 40k: Dawn of war 2 és kiegjei is.
FPS: Worms 3d talán elmenne, igaz nem az a kimondott ugrabugra fps, Bioshock 1, Borlerlands 1 talán, Stalker, Singularity,
TPS: Mass Effect sorozat, ha kimaradt volna
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Valaki tudna-e ajánlani erre a gépre (Profilomon, Eszközök között a sima PamKer) valamiféle játékot?
1-2 amelyeket kedvelek:
-League Of Legends
-GTA: SanAndreas (MTA-val együttvéve)
-Age of Empires széria
-Age of Mithology
-Trove
-Unturned

Leginkább valami stratégiai / FPS játék érdekelne
(BF széria, FarCry széria kilőve 😃 úgyszint a COD széria is)
0
0
0
0
OtasRm avatar
Valami jó stratégiait ki tud mondani?
Strong hold-ot , és a Hearts of Iron IV ismerem. Ezekhez hasonlók is jöhetnek..😆

Spoiler!
Habár már látom hogy lejjebb pár fel van sorolva
0
0
0
0
no avatar
Köszi krissz.😉 Igaz ezek megvoltak. 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Postal széria 😆
Dead Space
0
0
0
0
no avatar
Nem tudnátok nekem olyan játékokat ajánlani amik beteg humorral rendelkeznek mint pl: Deadpool, Saints Row?
0
0
0
0
no avatar
VeresAdam: Watch_dogs 1, Red Faction Guerilla, talán Planetside 2

Piero: Supreme Commander 1 és kiegje, Starcraft 2 összes, 8-bit Armies és folytatása, Meridian, Civilization 5 (körökre osztott), Anno 2070 (hosszú meccsek lehetnek benne 10+ órásak is), régebbről C&C Generals
0
0
0
0
VeresAdam avatar
Sziasztok! Tudnátok a -mostani gépem- konfigra ajánlani játékokat? (bio:infinite, far cry 3-4 nagyon tetszett, [főleg 4]). Ilyen szabadon bejárható világ típusban.. Nem világmegmentős történettel, és változatos játékmenettel. Köszi 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció