Ajánljatok nekem egy játékot!

2009. March 02., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt lehet kérni ajánlatot egy játékra, szerencsés egy vagy pár elvárást adni...

pl: Ufós, Rallys, szinkronos, gyerekeknek, ami elfut win98-on, túlélőhorror, verekedős, scifi mmo, ami elfut a gépemen, vektorgrafikás, középkori stratégia, helikopter szimulátor, ami elfut Radeon 9600-on... ilyesmik
Hozzászólások: 11 185
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Krissz avatar
Krisz26
Az a baj hogy hiába akarsz azon a gépen nagy címekkel játszani, nemfog menni rajta semmi, harmat gyenge az a gép sajnos ... 😊😊
0
0
0
0
BlazkYY avatar
és esetleg 2005töl főlfele tudtok jó játékokat?
0
0
0
0
no avatar
Tudnátok nekem ajánlani valami hasonló platformert az Inside-hoz?

Vagy alami hasonlót az Outlast/Amnesia -hoz?
0
0
0
0
Krissz avatar
Piero
- Starcraft
- Rome: Total War
- Heroes
- Zuma
- GemCraft
- Medieval
- Europa Universalis
- Stronghold
- Civilizations
- Cossacks: European Wars
- Command and Conquer
- Tetris
- Supermacy 1914
- Shogun: Total War
- Empire Earth
- State of War
- Homeworld
- Settlers
- Northland
- Total War: Attila
- R.U.S.E.
- Act of Aggression
- Cossacks 3
- S.W.I.N.E.
- Company of Heroes

Krissz26
- State of War
- POSTAL
- Lucius
- S.W.A.T.
- 18 Wheels of Steel
- Warcraft
- StarCraft
- Rayman
- COD
- Worms
- Carmageddon
- NFS underground
- Viper Racing
- LEGO Racers 1 és 2
- LEGO Drome Racers
- Ford Racing
- Hitman
- Doom
- GTA
- GEX
- Mahjong játékok
- Iggle Pop
- Donkey Kong
- Northland
- Age of Empires
0
0
0
0
BlazkYY avatar
sziasztok!
tudtok erre a gépre ajánlani jó játékokat?😀
Processzor:AMD Athlon(tm) 64 Processor 3500+ 2.21Ghz
ram:1,50GB
Videokártya:NVIDIA GeForce 6100 nForce 405(543MB)
windows 7
előre is köszi!😉
0
0
0
0
Puffin avatar
Sziasztok!
Tudtok ajánlani valami jó stratégiai játékot. Régebben sokat játszottunk ilyen Age of Empire meg Tiberium Wars játékkal. Valami hasonló van mostanában esetleg?
0
0
0
0
no avatar
Liam Neeson : Prototype, Deadpool,
0
0
0
0
no avatar
Ajax: left 4 dead 1-2, Overwatch és még jó pár shooterben van női karakter, ahogy mmorpg-ben is nagyrészt van női karakter, kicsit pontosítsd a stílust (fps, tps), kort (fantasy, jelen, scifi), és lehet lesz több is.
Lego játéksorozatban is van jó pár női karakter 😃
0
0
0
0
no avatar
Ajánlanátok nekem a olyan játékokat amikben meg van pár darab ezek az elemkel közül?

Elemek: Szuper erők, Poénok, Parkour.
0
0
0
0
no avatar
PC: Far Cry sorozat, Rainbow 6, Gta 5, Alien Isolation, Doom, Borderlands, Crysis sorozat, Dark Souls 3.
PS4: Uncharted 4. (Ez természetes)
0
0
0
0
Krissz avatar
Ajax: 3D Sex Villa, mert "nővel is wllehet játszani" 😆 😆
0
0
0
0
no avatar
Tudtok a Saints Row-hoz hasonló játékokat?
0
0
0
0
Ajax avatar
Tudtok ajánlani olyan coop és vagy multiplayer játékot, amivel egy nővel is el lehet játszani? Azért ne ilyen gyerekesekre gondoljatok, mint mondjuk valami pónis játék... 😃 Szereti mondjuk a GTA: San Andreas-t is, de azért ne csak ilyen lövöldözőseket ajánljatok, ha lehet. 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Köszi, jöhet még 😃
0
0
0
0
no avatar
Krissz: Saints Row The Third, Saints Row IV.
0
0
0
0
Krissz avatar
Ajánlanátok nekem jó játékokat ami a gépemen is megy?
Hentelős / FPS / vicces játékok / amiben sok a faxság 😃

Köszi
0
0
0
0
no avatar
Mivel játszak? Gép konfigomat megnézhetitek lapomon, BF3-4-Hardline-oztam de már unom oket, 100+ orám van bennuk, GTA V-ben is 2013 ota 17 napom van benne, mit játszak? Szeretem a lovodozos játékokat, de régi, scifi játékokat, imádom a Beyond Good and Evilt. ahhoz hasonlo játék esetleg?
0
0
0
0
no avatar
Tudnátok nekem Horror játékokat ajánlani, ami tényleg ijesztő, és elfutna a gépemen?
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Palanova:

Ezeket mind ismerem, és a legtöbbel játszottam is. 😃 Talán leszűkítené a kört, ha a "The Saboteur" című játékot hoznám fel példaként.

De köszönöm a gyors választ!
0
0
0
0
no avatar
Graffiti2:
rpg-t nem tudok kifejezetten onnan, de más stílusban van egy pár:
sniper elite sorozat
World of Tanks
Warthunder
World of Warships
Steel Ocean
Company of Heroes
Medal of Honor
első pár Call of Duty, Battlefieldek
régebbről: Commandos sorozat, Hidden and Dangerous
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Szép napot!

Tudnátok nekem olyan játékot/kat ajánlani, ami az 1940-es években játszódik, és ezzel párhuzamosan a 2. Világháború fortélyai is átjárják a játékot? Leginkább ilyen RPG stílusban érdekelne a dolog, de természetesen bármit szívesen meghallgatok! 😀
0
0
0
0
no avatar
TerrorDom: Splinter Cell sorozat (Pandoráig szerintem simán), Prince of Persia sorozat, régebbről Operation Flashpoint és kiegek, Red Faction 1, bár az valamennyire scifi, ahogy a deus ex 1 is. Esetleg még egy két régebbi elder scroll, morrowind vagy oblivion, vagy dark messiah of might and magic talán.
0
0
0
0
VeresAdam avatar
Azt már tönkretették 😃 Mostmár csak a gép van. Az enyém, és az övé 😃 Bár az enyémen játszhatna, akár crysis 3-mat is, de nehogy ez is füstöljön a végén mint a laptop, meg a többi cuccaik 😆
0
0
0
0
Silent Rain avatar
Hááát Ádám! Szerintem jobban jár ha a laptopon játszik. Az abban lévő 7670es kártya szerintem erősebb mint a vett gépben lévő integrált.... De vannak itt nálam jóval okosabbak várj még egy két választ!
0
0
0
0
VeresAdam avatar
Sziasztok! a Barátnőmnek vett konfighoz írnátok valami játékot? 8 éves kisöccsének kellene 😀
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Hunork: Köszi! Inkább kijátszom a Doom-okat, azok biztos nem akadnak... Be kellett fejeznem a Hidden and Dangerous 2-őt is, mert annyira akadt a Jungel-es pályán...
0
0
0
0
Hunork avatar
TerrorDom: Timeshift, Half Life sorozat, Doom és Quake sorozat, PREY!!! Aliens vs Predator 2.
Ha jó történet kell: Fallout 3.

Ezeknek mennie kéne a gépen, bár lehet, hogy Low beállításon.,
0
0
0
0
TerrorDom avatar
FrostnovaZ: Nem tetszenek, de köszi!
Liam Neeson: A Timeshift-et majd kipróbálom, köszi! 😃
matany001: Igen, eddig szerintem is nagyon jó játék. Most tartok annál a résznél ahol 2 hajó van. Coopba jobb élmény lenne, mert a társaim néha nem fontolják meg eléggé a léptüket... De akiket ismerek azok meg nem játszanak vele.
0
0
0
0
VeresAdam avatar
asus1650: mindenképp BF!! Én a 3-mat ajánlom! A COD nagyon rossz multiba, ráadásul PL: a ghosts single-be ultrán megy, multiba akad, gtx 980-on. (Bturbo csatornáján láttam) címe: homok, és por, és akad.
0
0
0
0
Gabor A pek avatar
Sziasztok hölgyek urak , melyik játékot érdemes megvenni a multi miatt BF vagy valamelyik COD ?
Kíváncsi lennék ti mit javasoltok melyikkel játszanak többen a mai napig , válaszotokat köszönöm előre is.
0
0
0
0
VeresAdam avatar
Rendben 😀 Még a grafika és a hangok alapján szoktam dönteni. És igazából ismerem (játszottam mindkettővel max 10 percet) Bioshockkal xboxon, ryse-szal még a régi gt610-emen és jól akadt. Mostmár menni kéne. A bio nekem kicsit fura, a ryse meg túlontúl egyszerű
0
0
0
0
no avatar
Ha ok és érdekel akkor: Szerintem jobban megéri a Bioshoc mivel a Ryse: Son of rome nagyon rosszul van optimalizálva. Másrészt a Bioshock-nak sokkal jobb a története.
0
0
0
0
VeresAdam avatar
Köszi 😀 Várok még véleményeket, mindenki, minden érdekel, akár okok is 😀
0
0
0
0
no avatar
VeresAdam: Én a Bioshock Infinite-re szavazok!
0
0
0
0
VeresAdam avatar
Sziasztok! Ma venném valamelyiket: Ryse son of rome / bioshock infinite. Melyik legyen? Nem tudok dönteni. Gépemhez melyik passzolna jobban? (beállítás mindegy, bár sztem mennie kéne),
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
TerrorDom Unreal Torunament? 2004-esig vinné is őket...
0
0
0
0
no avatar
TerrorDom: Dom1,2,3, quake széria, timeshift, Bully.
0
0
0
0
matany001 avatar
TerrorDom

Végre valaki aki űzi / űzte még a H&D2! Nekem díszdobozba van meg, számomra az egyik legjobb háborús játék. 😀
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Köszi! Amik pont tetszenének azok nem futnának... Szóval nyugodtan írhattok még. Most a Hidden and Dangerous 2-vel játszok, de néhány pályán eléggé akad, ergo annál kisebb gépigényűek üzemelnek normálisan.
0
0
0
0
Krissz avatar
- Postal 😃
- Wolfenstein
- Painkiller
- South Park
- F.E.A.R. széria
- Dead Island
- IGI 2: Covert Strike
- Crysis talán
- Age of Empires
- Warcraft
- Battlefield
- Pokoli Szomszédok
0
0
0
0
no avatar
TerrorDom: Batman: Arkham Asylum, Worms széria, Postal, Portal, south park the fractured but whole, south park the stick of truth.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Üdv!
A P4-es gépemre tudtok mondani valami izgalmas játékot? Bármilyen témában jöhet kivéve a Sci-Fi.
Nevesebb címek már megvoltak, mint pl.: CoD, Medal of Honor, NFS, GTA
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Test Drive széria esetleg?
0
0
0
0
Krissz avatar
~ 3D Driving School
~ Bus Simulator
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Ismer valaki olyan autós játékokat, amik nem versenyre, hanem inkább a forgalomra vannak kihegyezve?
City Car Driving most is fent van, viszont kell egy alternatíva, mert nem a legjobban optimalizált és bugok előfordulnak.
(Ha valaki játszik vele és az autója elrepül vagy nincs ereje gázadáskor az írja be konzolba a P_reload_car parancsot)
0
0
0
0
no avatar
Matany001: Köszönöm szépen! 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció