Playstation 4 (PS4)

Szerző: MoRT2165, 2013. February 21., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 922
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
sachme avatar
Nálunk november 29.én jelenik meg.Akkor van ,,A Fekete Péntek,, olyankor minden 25%-al olcsóbb.De szerintem karácsonykor is lessz akció, minimum 5000ft 😀De amúgy mit lehet a ps4-el kezdeni, ha nem adnak hozza játékot egyből?És nem akarok venni a konzollal eggyütt? 😃
0
0
0
0
Fisher avatar
Karácsonyi akció? Úgy érted jövő karácsonyi akció? Mert ugye a konzol december 13-tól kapható Magyarországon, és erősen kétlem, hogy mondjuk 10 nap múlva már bármiféle akció is lenne rá. Egyébként egy helyen találtam előrendelői ajándékot, bár fogalmam sincs mi az. A konzolokszervize oldalon ezt írják: "Tájékoztatunk, hogy előrendelt Playstation 4 konzolod mellé exkluzív meglepetés ajándékot adunk, illetve garantáljuk, hogy már a MEGJELENÉS NAPJÁN birtokba veheted!"
0
0
0
0
sachme avatar
Hát én semmit 😃Csak annyi, hogy most rendeljem elő, vagy majd csak karácsonykor 😀Mert ha lenne előrendelői ajándék, akkor jó lenne,de ha nincs akkor megvárom a karácsonyi akciót 😀
0
0
0
0
Fisher avatar
sachme: Semmi... Mért mit szeretnél? 😀
0
0
0
0
sachme avatar
Valaki nem tudja,hogy mik lesznek az előrendelői ajándékok?
0
0
0
0
bukta2 avatar
SwitcX" Nemtom honnan az infó de a sony ps vita (Wifis) 49990- be fáj jelenleg 3G-s verzió valamivel drágább max 60k jelenleg 😃 nem tudom milyen árcsökkenést mondanak de jelenleg olcsóbb mint ahogy most írtad :_D én már csak tudom ,nekem is van
0
0
0
0
gabee97 avatar
Én is csak úgy hadonászok vele mint szinte minden ember pl. autós játékban egy éles kanyarnál a kontrollert is döntögetem pedig tudom hogy semmi haszna,de ez reflexből jön 😃
Programot majd leszedem,a kérdésem az lenne pedig hogy vezeték nélkül is működni fog vagy csak vezetékkel,esetleg tölteni fog ha bedugom majd?Azt a 4 darab Xbox gombot csak megtanulom majd 😃
0
0
0
0
Fisher avatar
Hát én nem szoktam hadonászni vele, nem MOVE ez... 😀
Kell egy program hozzá, a neve DS3 tool (ha esetleg így nem találod, akkor motionjoy). Igazából minden király benne, minden játéknál nagyon jól be van állítva alapból minden. Annyi a hátránya, hogy játék közben az Xbox 360-as gombokat jelzi ki. Tehát ha azt írja ki, hogy nyomd meg az X gombot, akkor neked a négyzetet kell, vagy ha azt írja, hogy nyomd meg a B gombot, akkor neked a kört kell, és stb. Nekem egyszerű, mert teljesen vágom, hogy mi hol van Xbox 360-on, de ha nem tudod, akkor elég nehéz lesz beleszoknod, mert fingod nem lesz róla, hogy mi a francot kell nyomnod amikor egy sárga Y jelenik meg a képernyőn. 😃
0
0
0
0
gabee97 avatar
Számomra a vezeték nélküli sokkal praktikusabb és kényelmesebb mivel hadonászok a kontrollerel 😃
PS3 kontrollert,hogy sikerül működtetned PC-n? 😲 Mindenesetre majd én is teszek egy próbát az X360-assal 😀
0
0
0
0
Fisher avatar
Elemmel működik, de csak a vezeték nélküli, nekem pedig a vezetékes tökéletesen megfelel. Mondjuk Xbox One-nál nem tudom, hogy fog ez működni. Nekem PS3-am van, így jelenleg PS3 kontrollert használok PC-hez is, sokáig én is azt mondtam, hogy azt az X360-as kontroller rohadt kényelmetlen, de haveromnál kipróbáltam és eszméletlen jó. Nem csak szebb, de még kényelmesebb is. Mindenki azt mondja kipróbálás nélkül, hogy kényelmetlen, de ez nem így van, nagyon is kényelmes.
0
0
0
0
gabee97 avatar
Xbox kontrollert egyszer fogtam haveromnál,nekem nagy volt és otromba (pedig nincsen kis kezem,sőőt..) nem tudom miért van mindenki oda érte,ráadásul azt hiszem ez még elemmel is működik de cáfoljatok meg ha nem így van.Játék közben még nem használtam de a hülye analóg kar elhelyezés biztos zavarna így maradok a PS kontrollernél.Amúgy sem az a lényeg hogy hogy néz ki hanem hogy kényelmes-e.
0
0
0
0
Fisher avatar
Én Sony párti vagyok, de ha kontroller, akkor egyértelmű, hogy Microsoftosat veszek. Ezerszer jobban néz ki az Xbox One kontroller, a DS4 nagyon ocsmány lett szerintem. Mellesleg PC-n még csak ki sem lehet használni az extra tulajdonságait, szóval semmit nem érek azzal, hogy ott van az a light bar vagy mi, meg a a tapipad...
0
0
0
0
gabee97 avatar
Ez jó lépés a Sonytól,ezzel is kicseszik a Microsofttal.
0
0
0
0
Fisher avatar
Én türelmesen kivárom a PC-s verziót. Pedig ma már mehetnék a boltba megvenni PS3-ra, azt tolhatnám ezerrel, de inkább várok. 😀
0
0
0
0
szilvi96 avatar
Hát én se tudom hogy mi legyen várjak még mire megjelenik pcre a gta5 és akkor gép tuningolás vagy egy ps3 vagy egy xbox vagy nem tom fogalmam sincs.
0
0
0
0
Fisher avatar
Nem tudom, úgy rémlik nem, de nem akarok hülyeséget mondani. Egyébként ez már egy elég drága megoldás, akkor inkább veszek egy HDMI kompatibilis monitort...
0
0
0
0
szilvi96 avatar
Ezek se jók: http://www.argep.hu/popup.asp?pid=148822863&pnr=10001&foto=1
http://www.argep.hu/popup.asp?pid=242689064&pnr=10001&foto=1 ?
0
0
0
0
Fisher avatar
szilvi96: Sajnos nem. Én körbejártam egész Kecskemétet, rengeteg weblapon keresgéltem, de nem, nincs ilyen sajnos. A legjobb eset az volt amikor azt mondta valaki, hogy talán fekete-fehér képet mutatna, ha össze lenne tákolva egy ilyen... talán. Bár azóta eltelt egy kis idő, szóval nem kizárt, hogy egy okos emberke megoldotta.
0
0
0
0
szilvi96 avatar
Sziasztok.Nekem van egy LG TFT monitorom amin csak VGA csatlakozó van,na most létezik olyan VGA HDMI átalakitő amivel rendesen birok konzolal játszani a monitorommal.

Előre is köszönöm a választ.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Nem tudom mi a bajod a PSV-al... nekem is van Vita-m és nagyon brutál gyors és komoly kézi konzol!!!(abban egyetértek hogy az Assassin"s Creed Liberation Szörnyen néz ki... jó game meg minden ha megszokod akkor elmegy de :S tényleg kaka a grafikája.. De ez van a game attól eltekintve egész jó)
Nekem az egyetlen bajom hogy komoly címeket nem adnak ki rá.Gondolok itt új gameekre,Wach Dogs,AC4 Black Flag, persze mind ez lebutítva a vita szintjére mivel az új Killzone is elég komolyan néz ki rajta így nem lennének azok sem olyan csúnyák,szal nekem ez az 1 problémám van vele,h kevés új game jön ki rá,de karácsonyra meglepem magam 1 PS4el meg egy-két hozzátartozó tetszetős game-el ami multis is persze! 😃PC tuningolásról lemondtam... értelmetlen ha így haladunk akkor jövőre vehetnék másik VGA-t... hiába vennék 760at vagy 7950 et...akkor inkább veszek egy PS4et és kész! megveszem rá a game eket és nincs gond h nem megy... szar a crack.. szarul van optimalizálva,AKAD... ilyen konzolon nincs!
Arról ne is beszéljek h ezek az uj gen. konzolokkal is el leszünk 5-6 évig 😀 oké elismerem PC-n minden szebb "ha van 1 atomerőműved"....Annyival nem szebb semmi h minden 2. évben vegyek új cuccokat a gépembe... Annyira elég lessz a mostani Pc-m hogy ezen is játszogassak azzal a játékkal amit jobban szeretek PC-n pl FPS-game-ek de azokat is állítólag csak meg kell szokni kontroller-en
0
0
0
0
Fisher avatar
sachme: Ez már rég meg lett cáfolva, nem lesz ilyen csomag.

csoki1998: Lesz PS4 is és Xbox One is Magyarországon. A PS4 két hetes késéssel lesz kapható, vagyis november 29-től (ez nálunk), az Xbox One meg valamikor jövőre kerül kiadásra nálunk.
0
0
0
0
csoki1998 avatar
Az egyik haverom egész nap azzal bssza fel az agyamat, hogy PS 4 nem lesz Magyarországon! De mondom neki hogy az Xbox One-nal lesz így! Vagy én tévedek? Tényleg nem lesz PS4 hazánkban?
0
0
0
0
Davezorrr avatar
jaja 100eur-t spórolsz rajta...sztem sokan fognak vele mókolni....megveszik a csomagot és 150-ért meg eladják a ps vitát
0
0
0
0
sachme avatar
Elméletileg a sony kifog dobni egy olyan csomagot, amelybe benne lessz egy ps4 és egy ps vita.Ennek az ára 500 dollár/euró lessz. Ha ez tényleg igaz,akkor érdemes lessz várni erre,mert sokkal jobban megéri 😀
0
0
0
0
Heavy Z avatar
Ha egy kicsit lejebb megy az ára akkor biztos veszek egyett
0
0
0
0
Davezorrr avatar
BukoTt igazából inkább az számít h HD ready legyen minimum mert am. szarul fog kinézni a game.Én sem a grafikát nézem először de azért láttam már AV kébelon ps3-t és eléggé elszomorító volt az eredmény.
0
0
0
0
Bukta avatar
Davezorrr: Nem mondom hogy régi tévénk van😃 mert kb 2 éve lett véve és azért nagy mert asszem 65 vagy 70 cm csak az a gond hogy nem hd. És szerencsére nem is látszódnak rajta pixelek meg ilyesmik csak ha nagy fényerőn van. És azért nagy tv-t nem akarok mint amilyen neked van mert én szeretek közel ülni előtte és nem akarom hogy csessze a szemem. De azért jó neked hogy olyan tv-n tolhatod 😃😃
0
0
0
0
Ghosts avatar
Ja, a monitor is tökéletes. Nekem ilyen TV-monitor akármim van, nagyon szeretem 😃 Bár nem olyan nagy darab, de nekem tökéletes, ha akarom monitorként is gond nélkül használhatom, de akár TV-t is nézhetek rajta.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Még a monitor is jobb mint régi TV.Én anno direkt azért vettem a mostani monitorom h ps3-l ezen játszak.Jó most már szüleim vettek nagyobb TV-t és ami kinnt volt (84cm Samsung Hd TV) az bekerült hozzám szal nem panaszkodom.
0
0
0
0
Bukta avatar
Jól van akkor majd megpróbálok addigra beszerezni,de monitort biztos. És köszi 😀
0
0
0
0
Davezorrr avatar
BukoTt pedig jó a HD TV.Főleg ha konzolod lesz.Ghostsnak pedig igaza van.Mintha egy ferrariban trabant motor lenne.Ferraid van de csak annyival megy mint egy tricikli 😃
0
0
0
0
Ghosts avatar
BukoTt: Nem akarok beleszólni, de régi TV-n fele annyi lesz a játékélmény, mint ha HD-n tolnád. Azzal a csatlakoztatóval ami a régi TV-kbe megy, nagyon csúnya képet kapsz. Én tapasztalatból mondom, PS3-am van és egyszerűen képtelen voltam ott 1 órát is játszani egy huzamban, mert annyira ronda, hangyás és összenyomott volt a kép, hogy egyszerűen nem tudtam élvezni. Borzalmas... És itt nem a grafikáról van szó, mert én PC-n is eljátszok egy 2005-ös játékkal minimum grafikán, de amilyen képet kapsz a régi TV-ken az borzalom. Az ajánlatom, hogy előbb egy jó TV-t és csak aztán a konzolt szerezzétek be, mert nagy eséllyel elég hamar megunod az egészet régi TV-n.
0
0
0
0
Bukta avatar
A PS4 támogatni fogja Full HD (1920x1080), illetve a jövőben majd 4K (3840×2160) szabványt. Én ebből arra következtetek hogy akinek nincs a tv-n,monitoron hdmi bemenet az megszívja(köztük én is). De remélem hogy majd átalakítóval meg lehet oldani. Tudom hogy 2013-at írunk és már átlagos egy hd tv de mi itthon addig nem törekszünk arra hogy lecseréljük míg működik.
0
0
0
0
gabee97 avatar
Ha nagyon pénzfüggő akkor PS3,ha nem akkor PS4 de várj vele megjelenés után 1-2 hónapot
0
0
0
0
Davezorrr avatar
alap h ps4-t vegyél már.A multi meg olyan h 1hónapra kifizeted + kapsz egy játékot is addig.
0
0
0
0
sachme avatar
Szerintem mostmár ps4-et vegyél, mert ha megveszed a ps3-at akkor fogod enni magad ,hogy mért nem tudtál várni még 1 kicsit.
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Én nagy dilemmába vagyok mert most jött el az idő a konzol vásárlásra és ha PS4-et veszek akkor egy kicsit várni kell meg nem ingyenes a multi de a PS3 hamarabb meglenne és ingyenes a multi!Segítsetek
nagyon el kéne döntenem!
0
0
0
0
Ghosts avatar
A PS4 a nyerő mindenképp. Még ha a PS4 lenne a 150.000ft és az Xbox One 125.000ft, akkor is a PS4 érné meg jobban. A Microsoft már nem a hardcore gamereknek kedvez, hanem a casual gamereknek, akik ugrálnak a Kinect előtt. Jó, van Forza, Halo, meg még 1-2 cím, de ennyi. A Sony sokkalta jobb játékokat ad ki és ha már az ember konzolt vesz, akkor szerintem a játékokat veszi elsődleges célba az ember, nem pedig, hogy tud rajta "tívít nízni" (főleg, hogy ez a TV nézés nálunk nem is lesz elérhető...).
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Amelyik tetszik.Nálam ps4 a nyerő.Az xbox one megjelenéskor MO-n nem lesz kapható.
0
0
0
0
sachme avatar
Amúgy ha a kinectet nem nézzük akkor ez a nyerő?
0
0
0
0
Ghosts avatar
Elméletileg ja, az Xbox One-ba alapból van Kinect, a PS4-hez viszont alapból nincs mozgásérzékelő, az plusz 100 dollárba kerül, ami azt jelenti, hogy így ugyan annyiba kerül a kettő konzol. Viszont akit hidegen hagy ez az idióta ugra-bugra, annak a francért kötelező megvenni azt a hülye Kinectet? Nagyon hülye ötletnek tartom...
0
0
0
0
sachme avatar
de az xbox csak a kinect miatt drágább?
0
0
0
0
Ghosts avatar
A legtöbb helyen a(z)
Xbox One 150.000ft
PS4 125.000ft
tehát 25.000ft a különbség, de van pár hely ahol olcsóbban is kapható. Egy gyors végigfutás alatt 122.000ft az ami a legkedvezőbb ár a PS4-ért Magyarországon.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
394eur nálunk progamingshop-n (sk)
0
0
0
0
krutka avatar
[url]http://***/product/3562/PlayStation-4-PS4/ar-akcio-olcso/Alapgep/Sony-PlayStation-4-PS4-Elorendeloi-ajandekkal[/url]

125k indulási ár. (***=platinumshop)
0
0
0
0
sachme avatar
Akkor ha akarok rajta játszani elöbb megkell vegyem 😃😆😆
0
0
0
0
Davezorrr avatar
nem ingyen 😃 akkor sztem mindenki ps4-t venne 😆 Elvileg úgy lesz h bekell írnod vmi kódot (sztem vonalkód lesz) és akkor ami megvolt játkod azt játszhatod.Am. a playstation plusal nem tudom h fog e járni még ps3-s free game 1 hónapig vagy csak ps4--s.
0
0
0
0
sachme avatar
Akkor az azt jelenti,hogy pl tudok ingyen játszani a red dead redemptionon internetten keresztül ha jó nettem van?És a nettes kérdés?(köszi az elöbbi választ 😃😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció