Youtube

Szerző: Mort2195, 2012. August 24., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 457
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Nincs benne semmi kamu se. Az összes partnercég ilyen levelet ír.
0
0
0
0
srii avatar
szerintem nem kamu, írj nekik add magadnak a lehetőséget.
Ha jól emlékszem van egy videós aki ezeket reklámozta a videói alatt..nézz utána és hajrá....
(ha jól emlékszem kocka tv "backsoft" nak volt velük dolga, ha nem sorry)
Ti milyen youtube videósokat néztek? (magyar)
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Sziasztok! Erről mi a véleményetek? Elég alacsony nézettségem és feliratkozóm van, ezért eléggé meglepődtem ezen a levelen, a véleményeiteket szeretném hallani hogy "kamu" vagy tényleg létező és müködő ez a TGN csoport. Válaszotokat előre is köszönöm 😀
https://kepfeltoltes.hu/140406/youtube_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
19ati93 avatar
megvan rendezve az egész,a cél az hogy küldjék a fiatalokat szavazni..
0
0
0
0
Demoz avatar
A zoomin akkor megbízható?
Mert ezt kaptam tőlük ma:
Kedves zonermvm!

Ezúton tájékoztatunk, hogy Zoomin.TV Entertainment azt jelezte, örülne, ha csatlakoznál a hálózatához. Ha szeretnéd összekapcsolni YouTube-fiókodat (zonermvm) Zoomin.TV Entertainment YouTube-fiókjával, kérjük, kattints a linkre további információért.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Most írtam még egyet a Zoomin-nak, hogy megtámadhatom-e ezt az ökörséget. Remélem rábólintanak. 😆
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Én már egy jó ideje nem töltök fel videókat, mivel fos a gépem, közben itt olvastam a YT újabb hülyeségét, kíváncsiságból megnéztem kaptam-e ilyen harmadik feles szarságot, hát mit ad isten 2 videómra is kaptam a 12 -böl 😆 4 másodperces kis zene miatt kaptam az egyiket ami a játékban szólt...
0
0
0
0
gigazte avatar
Superlompos: Akkor nagyon rá vannak állva a Bioshockra!😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
idővel eltűnik,vagy nem 😆 volt hogy 3hónap után kivetették,de meg is lepődtem... de olyan is volt hogy 1év kellett mire eltünt...

de ha 2 volt neked pl akkor a 2 időt egymáshoz adja szóval min 1év ha jól tudom,de ha ez volt ténylegesen ezen a csatornán az egyetlen és első akkor a napokban valószinűleg eltünik,legalábbis azt kéne tennie a YT-nek 😆
0
0
0
0
no avatar
Valaki nem tudja,hogy miért nem járt még le a figyelmeztetésem?
6.11-n kaptam és ugye 6 hónap alatt elavul. Már 4 napja el kellett volna tűnnie,de még mindig megvan.
Megoldás?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igen, új videónál jelent meg. Megint egy Bioshock. 😆
0
0
0
0
sudosu avatar
Ez a YT elég mocskos 😀. Tegnapelőtt volt egy Stream, háttérben TV-ről ment egy Nightwish koncert és már azért is kötekedett a YT (pedig alig hallatszott) ! Ez a portál már nem a felhasználókról szól!
0
0
0
0
gigazte avatar
Superlompos: Új videónál jelent meg?
timon5000: A reklámozásra van külön topic! Ez itt társalgó a youtuberól!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Még egy harmadik feles ökörség jelent meg. 😆
0
0
0
0
Bronson avatar
ez van ha mesterséges intelilgánciára bízzák az ítélkezést...engem nem érint ez az új szabályozás de elég gáz...
0
0
0
0
Bicike avatar
Zenénél az a szívás, ha neked bármilyen engedélyed van, nem érdekli a YT-t.
Pl veszel egy AC/DC lemezt, tegyük fel, jó barátod az AC/DC, ismered őket személyesen, engedélyt adnak, hivatalosan is, a YT-t nem érdekli ez...ezt én nem értem, hogy miért?

This world ain't big enough for YouTube!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk szerintem hétvége miatt nem fognak írni hétfőnél előbb. 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
van hogy zenei fellebezés után visszavonják a reportot szóval semmi se lehetetlen,de akár rá is cseszhet...tehát semmi se tuti 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Eddig csak erre az egyre jött. Ezt ma raktam fel. Pedig ahogy nézem erre pont lenne igény, mert 40-en nézték meg, ami az én csatornámhoz képest elég jó néhány óra leforgása alatt. Amúgy olvastam, hogy egy gyerek kapott 50 ilyet, s mindent fellebbezte, s utána nem piszkálták. 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
nekem semmi nem jött semmire,minden ugyanaz mint volt 😆 pedig van 1 partner csatornám, és egy nem partner és mégis...
0
0
0
0
gigazte avatar
Superlompos: Hány videóra kaptál ilyet? Majd oszd meg velem, hogy mit válaszolt a Zoomin neked.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Érdekes... Tirinél meg már 2 napja semmi nincs, abbahagyta a riogatásokat:|
0
0
0
0
Bicike avatar
Lassan abba is belekötnek, hogy felveszed saját magad.
Szégyen ez az egész szerintem, a végén tényleg az lesz, hogy mindenki elmegy onnan.

This world ain't big enough for you and your ego
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na már kezdődik a harmadik féltől származó tartalom....

https://www.kephost.com/images4/2013/12/14/a1_2013_12_14_yyau8xfnu7.jpg

Írtam levelet a ZoominTV-nek, remélem lehet valami értelmes dolgot tenni ellene.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Szerintem a kis nétettségű videókra is rámegy... vagy a kisebb emberekre, ahogy tetszik : D - így tudom, de aztán...
tirexi-nek van róla 1 órás beszélgetése mi mindenre ráb*szta stb... aztán van még1órás, hogy talált megoldást, elv. YT-n van egyo lya beállítás (beta), ami megvizsgálja a videót, és kivágja azt a hangot, amiért rinyált... és onnantól elv. eltűnik a b*sztatás, csak szart se ér (még) x D egyedüli megoldást, letöltöd és kiveszed belőle majd reupload... mert utána már nem hoz zsét, ha jól tudom... na szóval Tirinél is van ez, és nem csak a nagy megtekintéseknél az ilyen 3k-soknál is... 😜
0
0
0
0
gigazte avatar
Ezt az egész átvizsgálást robotok végzik! Nem csoda, hogy néha hülyeségekbe kötnek bele! A legviccesebb dolog ebben az egészben, ha megtámadod a youtube döntését, akkor is robottal beszélsz!😂 Lassan ez az egész olyan lesz, mint a Skynet.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért elég sok profil van YT-n. Mire az összeset átvizsgálják kétszer megőszülnek. 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Cudár világ elébe nézünk . ebben az esetben egyedül PewDiePie ra lehetne számítani ,hogy valamit tesz

A kis youtubeosokat nagy ívben lefogja kakilni! Hozzá úgy se fog elérni ez az egész! Szerintem pont erre megy ki a játszma, hogy a nagy profitáljon!

nankacu: Na majd várjuk csak ki a végét! Nagyon remélem, hogy nincs igazad!
0
0
0
0
PoPet avatar
Nincs kivétel, előbb utóbb mindenkihez elér.. A codemasters adott ki közleményt, hogy ők nem f@szoskodnak, szóval aki az ő játékukra kapott ilyet az ő nevükben támadják meg és le fogják venni.
De csinálok holnap egy videót amiben sorban lesz 74 zene és lesz mit elemezgetnie...
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
már láttam egy Magyar gyereket aki kapott ilyen copyright okat csak nem ugrik be a neve 😜

Cudár világ elébe nézünk . ebben az esetben egyedül PewDiePie ra lehetne számítani ,hogy valamit tesz 😕
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Machinima egyébként a 3. legnépszerűbb cég a Youtube-on. Az első a Vevo. Mondjuk ide bekerülni nem kis meló. 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Megpróbálkozok én is a Zoomin TV-vel hamarosan. Jól jönne pluszba pár fillér havonta.
0
0
0
0
gigazte avatar
Eddig mi sem kaptunk! Akkor lehet, hogy szerencsénk lesz, és jó választás volt a Zoomin TV! Az előző hozzászólásomban is van az emberkének háttere, mert a Polaris is elég neves partnercég!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én még nem kaptam semmilyen értesítést. Remélem a ZoominTV elég csókos ahhoz, hogy ne piszkáljanak. Elég gáz lenne, ha az egész Youtube-os bandát offolják. De a nagyobb cégek szárnyai alatt lévő csatornákat nem annyira fogják harapdálni. Olyanokra szállnak rá, akik mögött nincs háttér.

[LINK]
0
0
0
0
gigazte avatar
A mostani youtube helyzetről szeretnélek titeket kérdezni. A magyar gamer csatornák közül eddig kit ért el ez az új copyright cucc? Ahogy nézem nem igazán válogatnak a csatornák közül, és szép számban szórják a harmadik féltől származó tartalmi megbélyegzést, ezzel ugye a reklámért való pénzt sztornózzák. Itt egy példa, hogy nem kivételeznek:


Illetve még az is kérdéses, hogy csak a Machinima által felkarolt csatornákat nem sújtják?
0
0
0
0
Bronson avatar
superlompos : azt hiszik hogy csaj vagy? 😆 amúgy gratula hozzá!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
szép lassan lehet fejlődni. 😆

Azért jó volt ezt olvasni az elkészült videójuknál:
"Thanks to Lompioppa for allowing use of her Gran Turismo videos"
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
Én is elkezdek néma gameplayeket csinálni mert így sajna nem kapunk ilyen ajánlatokat 😆

Viszont még ott van a remény ,hogy egyszer lesz egy ZoominHungary 😆
0
0
0
0
Bronson avatar
Üdv.ma elkezdte enni a youtube nálam a kak*t,hátha valaki tud valami tippet...a videókat 144 vagy 240p minőségben indítja ami rohadtul idegesítő,eddig nem csinálta...próbáltam kilépni és újra be,semmi változás...chrome-ot használok 5megás nettel.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
100 ezerért? Milliókért... 😂
0
0
0
0
Demoz avatar
Írd nekik, hogy havi + 100 ezerért felrakhatják. 😂
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kaptam egy levelet a ZoominTV-től:

To:Lompi Oppa

Hi there,


I'm Chiszle (or Mark Macgregor) and I'm editing ZoominGames' Retro Game of the Week for thursday. We're covering Gran Turismo 1 (Playstation) this time, and while browsing for trailers and gameplay we found that you had tons of video footage online already!

This brought us to mailing you right before office closing time; to ask whether we could use your GT 1 clips and longplays. Retro Game of the Week isn't really a cash-cow. So I won't be able to apply for a revenue share or custom ID. I can however plug your channel in the description. This series gets about 20k unique viewers overtime. So there's something to gain there.

So thanks already for uploading the videos, it was helpful for writing the voice over. And if we could also use them on our channel, then that would save us a lot of time!


Thanks,
Chiszle (Mark, Junior editor at ZoominGames.)
0
0
0
0
19ati93 avatar
kinek mi a sok,illetve mihez viszonyitva 😆 de azért jól jött az tény 😊
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
És ? attól még rohadt sok pénz 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
mondom júniusival jött együtt 😆 és a 2 volt együtt 230 😆 de nekem nincs paypalom meg ilyenem,szóval direkt így kértem 😆 meg nem is tudom hogy működik 😆
0
0
0
0
syntrix avatar
Üdv Awessomness tv röl tud valaki vvalamit hogy fizetnek fizettnek e egyáltalán? aki van ott partner irja meg köszönöm!!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció