Youtube

Szerző: Mort2195, 2012. August 24., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 457
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
yugiohyugiohzebuyug avatar
Dee azóta már írt. Fél 6-kor. 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hétvégén nem is fognak visszaírni szerintem.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Aha. Na majd akkor meglátjuk. Írtam a gyereknek hajnalba mail-t. Eddig még nem írt vissza... várunk. 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Zoomin.TV-nél úgy van, hogy megszerzett bevétel 80%-át kapod meg, a 20% az meg megy a levesbe.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Na akkor utána nézek ennek a TGN-nek mi hogy megy náluk meg ilyenek.. köszi! 😀
Még 1 kérdés... ha Te már partner vagy, biztosan tudod. Az adózás része hogy van? o.O 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mert nem maga a csatorna ír neked, hanem egy erre kijelölt személy. Nekem se konkrétan a Zoomin.TV írt, hanem egy csávó.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Hm. Ez alapján valóban. Gondolom a másikról akkor nem hallottál.
De a TGN miért pont ilyen csatornáról írna rám? o.O
( [LINK] )
Főleg ez volt az, ami miatt nem bíztam benne, szerinted?: D
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A TGN az annyira nem kamu.

[LINK]
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Cső!
Halljátok... mostanában már ez a második üzenetem a partnerséggel kapcsolatban. Azaz már ketten ajánlottak partnerséget. De a csatornáikon alig-alig van pár feliratkozó és nézettség.... ezért gondoltam, hogy kamu. Most viszont megkérdezlek Titeket is, hátha többet tudtok róla. 😀 Bemásolom miket írtak.

" Hello, I am a verified Recruiter of TheGamersCottage under MCN Freedom.I noticed your channel and you have really great potential on YouTube, If you're interested we're a YouTube gaming Network and we can help you monetize your videos. Which means basically for the views u get uploading videos we pay you.
+partnering with us will increase the viewers and subscriber count in a larger scale.
if you want to get your channel partnered through us please let us know, we'd love to have you onboard. And in Our Network you have the Freedom to leave the Network anytime. Freedom is Cool like that.

and if you have any problem reguarding applying or anything about the network
please feel free to message us - info@thegamerscottage.com or simply message us on YouTube,
to apply for Partnership visit -

http://www.freedom.tm/via/ApplyNow

Partnership -- The Gamers Cottage

And we have a Special
Giveaway for our Partners!

The giveaway isn't going to be your everyday giveaway, we're going to start off with a special prize, a High Quality USB Microphone for the winner, this giveaway is only available for TheGamersCottage partners and no one else so the chance of you winning is very high!

The winner will be chosen within 2 months (1st of September) "

és a másik:
" Hi Reaper PC,

Official TGN email: jsanchez@tgn.tv

My name is James and I am a Recruiter for the TGN Network. The reason why I start with my contact information is so you know that this isn't a spam message, to show you that I actually work for TGN, and that I am interested in partnering you with the TGN Network. You make a variety of great gaming content.

TGN is one of the largest and most respected networks on YouTube with over 12,000 partners! We offer 24/7 in-house support services, tag and thumbnail optimization technology, earning reports, ad sales representation, a large community, channel ownership, extremely high RPM's and no minimum threshold to receive payments. Best of all, you keep complete control of your channel.

If you're interested, you can reply back here or at the email above. Keep up the good work and I hope to hear from you soon.

Kind Regards,
James S. "
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én nem igazán szoktam kapni 3. féltől származó tartalmas figyelmeztetést kapni. Ezek a figyelmeztetések nagyon random alapon mennek. Most pl. egy 2 hónapos videómra találta ki ezt. Letöröltem, majd újból felraktam a videót, s nem érzékel semmit se. Szóval ezek a 3. féltől származó taknyok spontán szerűen jönnek.
0
0
0
0
sudosu avatar
Ó emberek! Nem mint ha annyira érintene ez a téma de azért, érdemes lenne egy pár szót szólni róla. A Twitch átveszi ugyanazt a rendszert ami a Youtube-nál van, egyelőre úgy néz ki hogy csak az archivált tartalmaknál lesz ez a harmadik féltől száramzó tartalmas móka, de kitudja lehet a live-nál is majd letiltja a Hangsávot ha úgy gondolja (bár ehhez elég nagy teljesítményű szervergépekre lenne szükség).
Nem azzal van nekem a gondom hogy védik a stúdiókat, de ezt sem értem igazán hisz ingyen reklám nekik. A legtöbb videós azért feltünteti a videó leírásában hogy milyen számok hangoztak el videója alatt. A Streamelők közül is sokan kirakják a videóra hogy épp milyen szám megy. Szóval én csak azokat szűrném akik ezt nem teszik meg!
Na mindegy a Twitch nagyon a YT útjára lépett, és még egy lépéssel közelebb került ahhoz hogy a Google felvásárolja őket.
Szóval újabb köszönet leveleket lehet írni a Google-nek hogy felvásárolta őket. Mi lesz a következő a Facebook-ot vásárolják fel 😃?
Ugyebár a Google + se jött be nekik 😃.
0
0
0
0
roba1996 avatar
Valaki aki tud youtub-re intro videót csinálni az irjon rám! 😀
0
0
0
0
sudosu avatar
acsricsi:
Milyen felbontású videót vettél fel? Mert ha 4:3, 5:4 képarányba vetted fel vagy olyan felbontásba van a játék, akkor azt megtudod nyújtani, de ocsmányul fog kinézni a végeredmény. Ha még az a monitorod van amit a gépednél megadtál 100% hogy ez a probléma. Mivel már a 16:9, 16:10 képarány a legelterjetebb, így célszerű is ezt a megoldást alkalmaznod ami látható a videódnál. Mivel ezeknek a felbontásoknak kell kedvezni. 16:9-en a 4:3-nál 2 fekete csík van oldalt mint nálad a 16:9-es videóknál alul felül.
Egyébként ha feltétlenül azt akarod hogy a te monitorodnak kedvezzen akkor 640x480-ban kéne lerenderelned. Vegas-ban van Internet 480p (4:3) render profil, nem tudom milyen videószerkesztőt használsz, de biztos van abban is.
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok segítsetek már légyszíves. Nem találtam jobb helyett neki. Mikor lerenderelem a videómat a szélén van egy fekete sáv. Ha AVI-ba renderelem le akkor meg egy kis négyzet lesz az egész. Mint pl ennek: [LINK] Hogy rendereljem le normálisan? Mit állítsak be mibe rendereljem?
0
0
0
0
Bicike avatar
Szar YT...
Most nézem, össze van kapcsolva vagy 5 Google+ oldallal, abból egyet sikerült törölni, viszont én X e-mail címmel regisztráltam anno a YT-ra, most meg Y e-mail cím van és nem lehet megváltoztatni sehogy sem, sőt lett egy fő profilom is, amikor nekem nem is volt olyan, de ha azt a szart törlöm, törlődik az egész YT vele. Nekem az is elég lenne, ha a fő e-mail címet vissza tudnám rakni X-re, mert most Y és soha nem változtattam meg.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem így látatlanba senki nem fog feliratkozni. Ahhoz bizonyítani is kell. Én kifejezetten nem szeretem, ha pl. a videó leírásában rögtön ez áll: Nyomj egy like-ot, s iratkozz fel. Szerintem minden néző el tudja dönteni magától, hogy ezt meg akarja-e tenni, vagy sem.
0
0
0
0
no avatar
nemtudom hogy szabályos-e ilyet ide írni de ha lehet légyszi iratkozzatok már fel rám most még nincs semmien videó majd kb január lesz mert akkor jön meg az új gépem. örülnék ha megtennétek mert mindig is álmom volt h videós legyek. szóval ha valakit meggyőztem akkor itt a link:https://www.youtube.com/channel/UCbjbYEBiqfiFjpTeZOkQZOw csak két kattintás
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Ha valakinek még kérdéses lenne a csatorna előzetes... mint ahogy Nekem - és sok másnak - van:
https://puu.sh/a31Pe/040c699444.jpg

Akkor ezt a videót ajánlom, én is Tőle tudtam meg hogyan kell. 😀

Azóta történt pici változás a YT-n, de ez nem befolyásolja úgy néz ki a dolgokat... kb. ugyan ott vannak ezek.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Zoomin.TV 4ever!

This is my vote.

Szerintem elég korrektek, tejelnek, s kedvesek is.
0
0
0
0
Bicike avatar
@Arbalest

Igen, megbízható, korrekt kis cég, ha jól tudom, holland cég, de nincs velük gond. 😃
Én a Zoomin TV-t mondanám, segítőkészek, szinte másnap válaszolnak minden problémára.
0
0
0
0
Arbalest avatar
Helló Mindenkinek,

kaptam egy meghívót és 2 E-Mailt a Zoomin TV től. Megbízható?
A meghívó a YouTube csatornámon:
Spoiler!
Zoomin.TV Entertainment meghívott, hogy csatlakozz a hálózatához.

A 2 db E-Mail:
Spoiler!
Hi XY,

Thank you for applying for a partnership with FilmSection!

You did this with the channel: XY

Your channel is generating on average of 936 views per day, which means that we would love to have you on board!

You will receive an email soon in your email account linked to your youtube channel.

All you need to do to complete your partnership is login to your YouTube account, click on Video Manager, click on Dashboard, then accept the invitation in the box that says, "Zoomin has invited you to join their network" .


But before we can invite or add you we will perform a final check to see if you are not using copyrighted materials and whether your channel fits within the network of FilmSection.

We will get back to you shortly so please bear with us!

Best Regards,

FilmSection Team


Filmsection.com
Facebook.com/FilmSection
Twitter.com/FilmSection
google.com/+FilmSection

Spoiler!
Hello XY,

Congratulations! Your channel has been selected. All you need to do to
complete your partnership is login to your YouTube account, click on Video
Manager, click on Dashboard, then accept the invitation in the box that
says "zoomin has invited you to join their network" also check your email
account linked to your YouTube channel.

Thank you for your time,

Best Regards,
FilmSection Team

Follow us on -
Filmsection.com
Facebook.com/FilmSection
Twitter.com/FilmSection
google.com/+FilmSection


Előre is Köszönöm a Váalszokat ! 😀

U.I.
Még ez a 2 oldal is esélyes:
[LINK]
[LINK]

Melyiket mondanátok? 😀
0
0
0
0
MentaLike avatar
Köszönöm a válaszokat. Amúgy lehet ,hogy a 30mb/s internet kevés neki. Mind1 akkor csak sima HD-ba nézem azokat. 😀
0
0
0
0
Nogitsune avatar
A gép lesz a ludas szerintem, nálam legalább is. 100mb/s-es internetem van de a videó kb diavetítés. Rosszabbul megy mint egy 4k videó.
0
0
0
0
sudosu avatar
Nekem is nagyon picit laggol, de csak akkor ha itt nézem gépigényen. Youtube-on nézhetem 1080p-be 60-al is akkor is megy tökéletesen.

Szóval valami itt gépigényen nem stimmel, lehet hogy ennek a videónak már más Iframe kód kell. Igazából ez csak 1 tipp tőlem.

Mondjuk lehet nálad computer55 már az a probléma hogy nem bírja a géped. Hiába maradt a felbontás de akkor is dupla annyi adatot kell a gépednek feldolgozni, mivel a képkockasebesség is gyorsabb lett másodpercenként.

Vagy a neted nem bírja.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Azért, mert a 60 fps-hez gyorsabb internet szükséges. (Ahogy a 4k-hoz is)
0
0
0
0
MentaLike avatar
Sziasztok!
Az miért van, hogy a rendes 30fps-es, fullHD videó megy szaggatás nélkül, az új 60fps-es pedig szaggat (fullHD-ban)? Pl. ez a videó:

Előre is köszi a választ. 😀
0
0
0
0
Schney avatar
Sziasztok, ha valakinek(nek) nem nagy kérés, kérnék rá egy LIKE&SUB-ot. Thanks. 😀
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
nekem az lenne a kérdésem, hogyha nincs bekapcsolva a monetarizáció (asszem így hívják), akkor lehet jogdíjas zenéket bevágni a videóba?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ezek már össze vannak házasodva, szóval nincs rá orvosság.
0
0
0
0
GaboC avatar
Youtube accot Google + nélkül nem is lehet használni? Most regeltem, de nem tudom leválasztani. Törli a yt fiókommal együtt.
0
0
0
0
no avatar
Hogyan lehet kirakni csatorna előzetest?(adott videó) Nincs semmi olyan lehetőség,hogy ezt megtegyem.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nálam nem változott semmi:

https://p1.picsto.re/P6dm7.png
0
0
0
0
atstuff07 avatar
okés hogy te is észrevetted hogy nagyobb lett 😀, de épp hogy ellenkezőleg, visszacsinálták a régebbi közepes méretűre.

nem tudom én mindig át szoktam kapcsolni nagyobbra mert egy 20"-as monitoron elég kicsi nekem a normal player, sajnos most már a nagyobb sem sokkal nagyobb... marad a teljes képernyős verzió 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igen, azt észrevettem, hogy nagyobb lett a nagy lejátszó, viszont én vagy kicsiben, vagy teljes képernyőben szoktam nézni a videókat Youtube-on, tehát lényegében nem sok vizet zavar, ha ezt változtatják állandóan.
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Másnak is laggolnak kicsit a Youtube-os videók? Biztos megint "fejlesztenek"....
Ja és miért állították vissza a nagy lejátszó méretét kisebbre, amilyen volt régebben is. 1-2 hete megörültem, hogy na, végre nagyobbak a videók, mint korábban, ha nagy lejátszóra kattintok... Nem értem őket...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Amúgy némelyik partnercég eléggé szűkmarkú. Pl. a Fullscreen (ami a number 1.) pl. csak 50%-át fizeti ki a megszerzett bevételnek, a Machinimia a 60%-át, míg a ZoominTV a 80%-át. Szóval azért vannak itt különbségek.
0
0
0
0
Csepo avatar
Minecraft Extrém Hardcore FAIL :I
Egy eléggé érdekesre sikeredett sorozat! 😃

0
0
0
0
Sonymeans avatar
19ati93: Nembaj, én inkább maradok a jó öreg tesztírásnál 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
szülői beleegyezés kell és már mehet is a dolog,a napi videó meg nem feltétel annyira..
0
0
0
0
Sonymeans avatar
19ati93: Ígyvan 😀 És igazából én nem is irhatok alá semmit mivel a 18. életévet be se töltöttem, és nem is tudnám ezt a videózást napi szinten csinálni, mert nekem a továbbtanulás a legfontosabb és nem a videózás. Amúgy ti olvastátok azt a 17 éves srácot aki GTA V-ös videókat csinál és ugye nem is vehette volna meg?
0
0
0
0
19ati93 avatar
nem a TGN-re értettem a noname cég nevet.. amúgymeg ilyen levelet noname emberek is tudnak írni,úgyhogy mindig az első a biztonság!!
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Értem. Hát nem tudom, megnézem most a honlapukat, de ez igazán nagy felelősség szerintem. Amit srii ajánlott: kocka tv videóját megnéztem és azért macerás és jogi procedurák kellenek. No mindegy utánanézek azért jobban.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én nem írtam semmit se a Zoomin TV-nek. Rámentem a honlapjukra, s úgy csatlakoztam hozzájuk. Kérték a csatorna linkemet, így gondolom tudták, hogy már írtak nekem egy levelet.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Nem nagyon bízok meg az olyan dolgokban ahol lakcímet, jelszót kódot, stb kérdeznek, még a most futó Viasat 6-os nyereményjátéknál is fintorogtam, de nem volt semmi. Remélem itt se lesz. Még valami: Mit kéne írnom nekik? Még sose volt dolgom ilyennel, most próbálok valami jót megfogalmazni, ami érthető is, mert gondolom nem magyarul fogja elolvasni.
0
0
0
0
gigazte avatar
A TGN nem noname cég, és a levél is hivatalosnak tűnik, szóval itt nincs mitől félni! Mellesleg mi is kaptunk, csak mi már a Zoomin TV-nél vagyunk!
0
0
0
0
19ati93 avatar
nyáron azért volt botrány noname cégek irogatták a leveleket és kamu volt az egész.. óvatosan ha jelszót kér vagy telefonszámot,esetleg kódot kérnek ne add meg, a valódi cég soha nem kér ilyet!!!
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Superlompos, srii:Köszönöm szépen, akkor válaszolok nekik, próba szerencse 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció