Youtube

Szerző: Mort2195, 2012. August 24., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 457
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gigazte avatar
Olyan kérdésem lenne, hogy más nem találkozott már ilyen buggal? Eltűnt oldalról a feliratkozók sáv és az összes menü!
https://kephost.com/images/2017/06/29/bug.jpg
0
0
0
0
💬 3
InfernoDante avatar
@gigazte: Há nyomd meg a 3 csíkot bal oldalt felül more! 😂
Bár a névjegynek nem bal oldalt kéne lennie, ha nem jön elő semmi amikor rányomsz a youtube ikon melletti 3 csíkra, akkor válts át Chrome bétára szerintem.
[LINK]
0
0
0
0
gigazte avatar
@InfernoDante: Jó hülyeséget írtál!😂 Naná hogy a 3 csíkkal kezdtem! Bétára meg nem váltok át, mert azokkal csak a gond szokott lenni. Újraraktam a Chromeot, töröltem a cookiekat, és még a böngészési előzményeket is kitöröltem, de ugyanúgy el van csúszva az egész!😊 Érdekes, hogy amióta az új dizájn van, egyre rosszabb ez a YouTube!

Szerk: Úgy néz ki kialudta magát, mert most megint jó!😆
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@gigazte: Nem hülyeség, mivel a béta több frissítést kap, nekem a bétával pl nincs a youtube-bal meg facebookkal semmi bajom, rendes verzióval meg lefagy mindkettő.

Na, akkor jó! 😀
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
Próbáltam Operával is, de ugyanaz a helyzet. (Google Chrome-ot használok)

Szerk.: Újra telepítettem a Böngészőt is, semmi változás. Csináltam tisztítást is, és semmi. :/ Lehet, hogy valami Youtube BUG!
0
0
0
0
hashimoto avatar
István: Másik böngészővel is?
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
Sziasztok.
Miért van az, hogy rákattintok egy videóra, és nem indul el? Ezt úgy értem, hogy Pl.: Duke Dumond - Ocean Drive -> rákattintok az eredeti videóra -> és utána fekete képernyő.
Csak úgy játsza le, hogy vissza megyek, majd újra előre megyek. Ez miért van?
De vannak olyan videók, amiket egyből letud játszani. Újra raktam a Flash Playert, de semmi változás.
Mi lehet, a gond?
0
0
0
0
RatedGEnigma avatar


Egy régi videom amit csináltam, ennek van a legtöbb megtekintése a csatornámon, 8 614 megtekintés
0
0
0
0
R3dLinE avatar
Forza Horizon 3 i7 6800k-n és GTX 1080-on. 😀

0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Nincs olyan év, hogy ne játsszak vele. 😀
0
0
0
0
R3dLinE avatar
Gears of War 4 FPS teszt:
0
0
0
0
OtasRm avatar
Egy újabb videóm, igaz most nem lett a legjobb mer sokat sz*ptam vele de na.
0
0
0
0
RatedGEnigma avatar


Na folytatóm a végigjátszást
0
0
0
0
OtasRm avatar
Itt az új gta5 editoros vidim.......... 😃
0
0
0
0
RatedGEnigma avatar


Itt az új videom, amiket csinálok azok általában végigjátszások, gameplayek és tesztek van is egy db xv2 teszt féleségem, ha tetszik amit csinálok akkor iratkozz fel
0
0
0
0
KERKO avatar
Sziasztok, Nézzetek rá a csatornámra amit megtaláltok rajta:
-Minecraft timelapse, építkezős videó középkori stílusban
-CS:GO frag movie

Szeretném pár szóban bemutatni a csatornámat, 2 éve kezdtem a videózást, de volt egy nagy leállásom, mivel a számítógépem, internetem gyenge volt nem tudtam azt a minőséget hozni ami elvárható lett volna (480p-be voltak a videók s egy életem ráment mire feltöltöttem)
Ám most történt egy számítógép csere, és internetet is váltottam így heti 1-2 1080p-s videókat fogok feltölteni a csatornára, szeretném egyedi tartalmakkal megtölteni.
Ha tetszik a munkásságom kérlek iratkozz fel, lájkolj, azonban ha NEM tetszik akkor kérlek ne csak arra kattints, hogy dislike, hanem kommentben, vagy akár nekem itt üzenetbe fejtsd ki, hogy mi volt vele a gond, hogy változtatni tudjak rajta.





Bemutatóként úgy gondoltam, hogy a két legfrissebb videómat mutatom be nektek.
0
0
0
0
RatedGEnigma avatar


Az első facecamos videom 😃
0
0
0
0
Bioritmus avatar
hamarosan folytatás addig fogyasszátok ezt 😃 :3

0
0
0
0
no avatar
Wirecast ezt a progit nem lehet beállítani úgy?
0
0
0
0
BOMB avatar
nem értem hogy ezt a topic-ot miért hirdetésre használják mikor arra ott a yt csatornás
0
0
0
0
no avatar
Wirecast ezzel a progival sikerült úgy venni hogy ne akadjon a közvetítéskor, de mikor visszanéztem a vidit üres kép volt csak hang volt a játéknak mért?
0
0
0
0
BOMB avatar
TerrorDom ilyen velem is volt

sokat szerencstlenkedik mostanában a yt😕
0
0
0
0
no avatar
Ennél a programnál hol tudom beállítani, mert nincs ilyen beállítása neki, úgy veszi ahogy eredetileg van.
0
0
0
0
gigazte avatar
Vass Gabor: A feltöltési sebességedhez kell igazítanod a bitrátát és nem fog akadni!
0
0
0
0
no avatar
XSplit Gamecaster
Ezt töltöttem le, és hova menti az anyagokat?
Sikerült elindítanom a közvetítést csak úgy szaggat mint a kurva annya.

0
0
0
0
no avatar
Az élő közvetítést hogy kell?
0
0
0
0
19ati93 avatar
ez kb úgy néz ki mint mikor összeomlik a flash 😆 de ha jól tudom a chrome már nem pártolja
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Nektek történt már ilyen bug? 😃 Olyan is volt párszor, hogy az előzőleg nézett videót adta be, de a link, a nézettség, kommentek, meg minden az aktuális videóhoz tartozott. 😆

https://kepfeltoltes.hu/160912/YTBug_www.kepfeltoltes.hu_.pnghttps://kepfeltoltes.hu/160912/YTBug2_www.kepfeltoltes.hu_.pnghttps://kepfeltoltes.hu/160912/YTBug3_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Sziasztok!
Előre is bocsi a buta kérdésért! DE hogyan kell saját csatornát létrehozni ?
0
0
0
0
Bioritmus avatar
És itt is lenne a Walking Dead Michonne első része magyar felirattal! 😃 jó szórakozást hozzá! Ha esetleg tetszik akkor likeoljátok és iratkozzatok fel! Köszönöm! 😃

0
0
0
0
Bioritmus avatar
Van itt már lassan minden 😃 egy kis néznivaló 😃

0
0
0
0
Luger avatar
ellehet veluk szoszolni,de valamelyikuk csak bevalik

Mikrofont lehet használni melléjük?
0
0
0
0
19ati93 avatar
ellehet veluk szoszolni,de valamelyikuk csak bevalik
0
0
0
0
Luger avatar
probald ki a mirillis actiont,vagy bandicamot esetleg d3dgear
konvertalashoz adobe felet hasznalj valamivel gyorsabb foleg ha a gpu rasegit,en mostanaban amugy a handbrake progit hasznalom bar nem gameplayekhez


Kösz a tippet! Majd holnap neki ugrok, mára már nem sok kedvem maradt próbálkozni. 😞 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
probald ki a mirillis actiont,vagy bandicamot esetleg d3dgear
konvertalashoz adobe felet hasznalj valamivel gyorsabb foleg ha a gpu rasegit,en mostanaban amugy a handbrake progit hasznalom bar nem gameplayekhez
0
0
0
0
Luger avatar
Üdv!

10 Mbit\s -es internetem van. 1Mbit\s a letöltésem max 1.2, a feltöltésem pár száz Kbit\s. Gameplay videót szeretnék csinálni (jó képminőségben), ShadowPlay-t használnák, de több GB-os az elkészült videó és így esélytelen a feltöltés az internetemmel. 😞 A shadowplay MP4 formátumba rögzít. 1920x1080-ba és 60fps-el rögzítettem a videókat. 20-30 perces gameplay 6-7 GB körül van. Ezt átszeretném konvertálni webm-be vagy valami kisebb formátumba ami pár 100mb-ot foglalna, és a minőség csak minimálisan romlana. Nos, ilyen programokat már találtam, csak az a gond hogy ezek AVI fájlt konvertálnak át kicsibe. (MP4-et nem támogatják...) Sony vegasba átkonvertáltam az mp4 fájlt aviba, azt meg kisebb formátumba, de hogy így 2 szer konvertálok a képminőség nagyon sokat romlik, és rengetek idő egy 30 perces videót konvertálgatni.... A fraps-et nem használom, mert eléggé meg izzasztja a gépemet, és a fel vett videó se olyan gördülékeny mint a játék. (Biztos hogy nem 60FPS, hiába abba rögzítem, a videóba van mikro szaggatás is sokszor) Tudd valaki valami trükköt vagy progit javasolni? Vagy az internet hiányába ne is gondolkozzak gameplay-en? Nem szeretnék egy 30 perces videót konvertálni 2 óráig. (Nagyon idő igényes így nekem sajnos...)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció