Youtube

Szerző: Mort2195, 2012. August 24., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 457
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bioritmus avatar
Sziasztok. Megérkezett a Life is Strange folytatása! Akit érdekel nézzen rá illetve a többi videómra is. Ha tetszett valamelyik jelezd egy like-al illetve egy feliratkozással. Köszönöm 😃

0
0
0
0
no avatar
akkor jól gondoltam, csak mert valamiért a tagnak nem fogadta el, de megnézi mégegyszer.
0
0
0
0
19ati93 avatar
+36 szerintem és utána a számod.

[LINK] Valahol az oldal tetején kell hogy legyen a lehetőség megadásra. Legalábbis pár éve úgy volt. Amint megvan utánna tölthetsz fel 15perc+os videókat is.
0
0
0
0
no avatar
Akkor marha nagy szerencséjük volt.
A videókat milyen formátumba kell beírni a telefonszámot, hogy ne csak 15 percet tudjon felvenni?
0
0
0
0
gibdj avatar
A sofőr és a pályabíró is túlélte a balesetet.
0
0
0
0
BOMB avatar
nem tudom hogy jó helyre írok-e és hogy érdekel-e valakit..
van pár érdekes yt easter egg. ezek mind csak gépen működnek!!!
-ha kiválasztunk egy videót, kirakjuk teljes képernyőbe majd megállítjuk a videót és beírjuk hogy awesome elkezd vibrálni a csík és a minőség átállító mindenféle színben
-ha beírjuk hogy: use the force luke elkezd mozogni a yt oldala
-ha beírjuk hogy: webdriver torso akkor elkezd érdekesnek kinézni a yt
-ha beírjuk hogy: do the harlem shake elkezd egy zenét lejátszani
-ha beírjuk hogy: doge meme vicces színei lesznek a szövegeknek
😆
0
0
0
0
no avatar
Már rájöttem mi volt a baja a videó alá írtam.
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Egy kis válogatás 😀

0
0
0
0
Kovesz avatar
Végigjátszás 1.rész:



Lejátszási lista:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLVU7iTL1A78enHu0vO2gFyP-5E2ErW9io
0
0
0
0
Bioritmus avatar
sziasztok. Végre eljutottunk odáig hogy elkészült az első Overwatch videó 😃 Igen..túl komolyan tudjuk venni a játékot 😃 Nézzetek rá ha tetszik likeoljátok, osszátok meg és persze ne felejtsetek el feliratkozni ! Illetve komment formájában is jelezhettek hogy legyen-e még ilyen videó és milyen videók legyenek még ezen kívül
Köszönöm! 😃
0
0
0
0
Masterthief avatar
winrar.
Nem tudom. Böngésző vagy plugin hiba.
Nálam jó.
https://kepfeltoltes.hu/160630/154223084N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
pisti525 avatar
Nekem is csinálta ezt. Újra dobtam a böngészőt azt ment rendesen.
0
0
0
0
winrar avatar
Most ez is wtf...
https://i.imgur.com/XmEdwrX.png
Megpróbálhatom más böngészővel (FF mellett még Vivaldi van feltelepítve).
0
0
0
0
Masterthief avatar
winrar.
A böngésző a ludas.
Nálam sosincs baj You Tube-on, hála az égnek. Van mikor fél napig azon csüngök, ha van szabad időm annyi.
Torch böngészőt használok, és ami HD ban van feltöltve, automatikusan HD-ban nézem. Eddig nem volt semmi gubanc.
0
0
0
0
winrar avatar
Nálam is Firefox, illetve 1440p felbontás max (többet nem bír folyamatosan bufferelni a net miatt), de egy vicc lett az egész.
0
0
0
0
Krissz avatar
Hátsz nemtudom skacok, nálam én ugye tűzrókát használok, és HD ban vidizek, nekem semmi gondom sincs eddig hogy lekopogjam vele.
0
0
0
0
winrar avatar
Már egy ideje a youtube egy nagy rakás szar. Én általában csak kimásolom a linket és letöltöm itt a videót: [LINK] és megnézem gépen VLC-vel.
Nálam ezek szoktak lenni:
- néha random megáll a videó és kiad egy hibaüzenetet. Ilyenkor oldalfrissítés, de bosszantó tud lenni.
- szoktam játék (pl. Wot) közben zenét hallgatni YT-on, ilyenkor automatikus lejátszásban megy. Amikor véget ér egy szám és kezdődne a következő, akkor a játékban felugrik a ping 999-re és befagy kb. 6-7mp-re. Régebben ilyet nem csinált
- a feltöltött videó minőségét nagyon durván lerontja, még 1080p, H.264, MP4 mellett is, pedig ez az ajánlott formátum jutbobhoz.
Az indavideó sokkal stabilabb a youtube-nál, sajnos.
0
0
0
0
BOMB avatar
kmetovics igaz, nem ezzel a problémával de nekem is szarakszik a youtube
-van hogy megáll és elkezd tölteni, ez random
-van hogy hirtelen elkezd romlani a minőség és úgy marad
-azt jelzi hogy nem láttam egy felrakott videót közben mégis
0
0
0
0
Masterthief avatar
kmetovics.
A böngésződben lehet a baj, mert ilyennel nem találkoztam.
0
0
0
0
RatedGEnigma avatar


Elkezdtem a második évad végigjátszását, akinek tetszenek a videoim az feliratkozhat meg ilyesmi 😃
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok elkészült 2 új videóm! Az egyik egy kis klasszikus zene a másik pedig egy új gameplay:
[LINK]
[LINK]
Ha tetszik amit csinálok akkor likeold a videókat és iratkozz fel még több ilyen tartalomért a csatornára! Írhattok építő jellegű kritikákat is!
0
0
0
0
no avatar
Üdv! 😀 Én is videózók egyéni kategóriába 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Mi a fene van mostanában a youtube-bal?
Valamikor nem engedi, h kirakjam teljes nézetben. Mert alul meg felül marad egy csík és ki kell lépnem a böngészőből, majd vissza, h működjön rendesen egy videó.
Kész röhej az egész. Már kezd egyre rosszabb lenni.
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Mirror's Edge: Catalyst is van ám a csatornámon 😃 még a Beta tesztből 😀 nézzetek rá, ha tetszik lájkoljátok és iratkozzatok fel 😃 ha esetleg észrevételetek van azt írjátok meg kommentben ! 😃

0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Elkészült a The Forest gameplay! Ha tetszik iratkozzatok fel és likeoljátok a videót! Írjátok meg kommentbe, hogy folytassam e? [LINK]
0
0
0
0
Kneki avatar
Gameplay 😃

Ha tetszett a videó iratkoz fel 😀
0
0
0
0
BlazkYY avatar
Ha akartok androidos játékokról végigjátszást vagy egyéb videót látni akkor iratkozzatok fel a youtube csatornámra:https://www.youtube.com/channel/UCN4CHEQv2OsW-uRJ0wg2llQ
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok. Barátaimmal végig bánéztunk 2 meccset a kosaras
módban 2v2-ben egymás ellen 😀 Ha érdekel, nézd meg a videót! Ha tetszett jelezd nekem
Egy lájk és/vagy egy feliratkozás, esetleg egy komment formájában!
Köszönöm! :3

0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Kezdtem egy új csatornát! Itt az első videó! Nem lett annyira jó mivel hatalmas fekete csík van a szélén de azért nézzétek meg. Mondjatok építő jellegű kritikákat, mikkel játszak a közeljövőben stb stb stb.... Ha tetszik a videó akkor likeold és iratkozz fel a csatornára! Szerintem egy esélyt mindenki érdemel nemde? 😉 [LINK]
0
0
0
0
no avatar


Itt mi a probléma?,mért nem tudom elindítani a versenyt?
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Elhoztam nektek egy kis klasszikus zenét! Remélem tetszeni fog nektek! Tele van hibával én ezt jól tudom de nézzétek el még nincs kész a darab mint ahogy halljátok ennek még sok gyakorlásra van szüksége! [LINK]
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok. Egy barátommal végig bánéztunk 2 meccset a kosaras
módban 😀 Ha érdekel, nézd meg a videót! Ha tetszett jelezd nekem
Egy lájk és/vagy egy feliratkozás, esetleg egy komment formájában!
Köszönöm! :3

0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Felkerült a Far Cry 4 GamePlay-em is! Nézzétek meg! Ha tetszik akkor pedig likeoljátok a videót és iratkozzatok fel! Aztán kövessétek a csatornámat aktívan 😉 Remélem tetszeni fog nektek 😀 https://youtu.be/-bZHHMmK_MY Írjatok építő jellegű kritikákat is légyszíves!
0
0
0
0
Bioritmus avatar


Mirror's Edge Catalyst Closed Beta videó a csatornámon, lehet nézni, hallgatni már amennyire hallatszik és ha tetszik akkor lájkokkal és feliratkozással lehet nekem jelezni :3 köszönöm! 😃
0
0
0
0
no avatar
Ja értem mert payzám az van.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Bankszámla szám nélkül nem hiszem, hiszen kell valami "platform" ahova el tudják küldeni a pénzt. Esetleg kérj meg valami ismerőst, akiben megbízol hogy utalják az ő számlájára, azután meg megoldjátok.
0
0
0
0
no avatar
Nekem felajánlotta a youtube hogy pénzt keressek vele, de ezeket kell kitölteni hozzá:

Kedvezményezett neve:

Meg kell egyeznie a bankszámlájához tartozó teljes névvel. Ne feledje, hogy a tartózkodási helyétől függően előfordulhat, hogy később nem tudja megváltoztatni a kedvezményezett nevét.
Cím (utca):

Város/helység:

Irányítószám:

Például: 1037
Telefonszám:

AdSense levelezési beállítások:
Személyre szabott segítség és eredményességgel kapcsolatos javaslatokNemIgen
HírlevelekNemIgen
Google piackutatási meghívókNemIgen
Különleges ajánlatokNemIgen
Információ olyan további Google termékekről és szolgáltatásokról, amelyek hasznosak lehetnek számomraNemIgen

Jelentkezés beküldése

Vissza

Nincsen telefonom, illetve bankszámlám sincsen így is be lehet küldeni?
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hello!
OBS-t próbálgatom streame-lésre, és annyi kérdésem lenne, hogy hogy lehetne megoldani hogy teljes képernyőt elfoglalja a youtube-n (mint látjátok ott azt a 2 fekete sávot akarom eltűntetni oldalt). A képernyőm maximálsi felbontása 1400x900... akkor nem is lehet hogy azoktól megszabaduljak?

Szerk.: Oké, valamit sikerült beállítanom, így viszont eléggé szét lett húzva szal nem vagyok előrébb.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció