Youtube

Szerző: Mort2195, 2012. August 24., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 457
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Ma már azért modernebb formája van ennek. 😆 Megy Paypal-ra a pénz, s nem küldenek csekket. 😆
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
19ati93 : ez "csak" 154.735 ft . 😆 De azta krva.... Ez azért összeg 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
Kb annyi volt 😆
https://kepfeltoltes.hu/130711/DSC_0005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ez a májusi 😆 de a juniusival együtt jött 😆 az meg a maradék bevétel volt😆
és azzal 230k kb 😆
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
19ati19 : várj egy kicsit ezt fel kell még dolgozni. 230 000 ft ? 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem kb. havi 30-35k jön be, de én emellettt a Nyugati mekiben dolgozom. Tehát csak a szabadidőmet töltöm ezzel, de abból se az összeset. 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
ha a dollárt szépen átváltod forintba annyi volt,küldték szépen a csekket,irány a bank és kp-ba K&H-ban kifizették,beszedés se kellett,meg is lepődtem 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Én ezért csak hobbiból csinálom. Az emberektől jövő elismerés nekem nagyon sokat jelent.
0
0
0
0
Bicike avatar
@Demoz
Ilyen áron nekem sem kellene ez a munka, egész nap otthon ülni...beleőrülnék.
Ráadásul 120k forint sem valami nagyon sok lóvé.

I'm sorry for blaming you for everything I just couldn't do and I've hurt myself by hurting you.
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
mi az ,hogy 230 ezret szedtél be ? gondolom nem FT ra gondolsz 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
230 ezret szedtem be külföldi bevételekből júniusban,magyar megtekintés semmit nem fizetett kb.. ennek az összegnek a 5%-át ha kitette,holott 300 ezer megyar megtekintés volt 1 hónapban... külföldi már jóval több,szóval ha pénzt akarsz,akkor ne a magyaroknak gyártsd a videókat😆😆 usa,uk,brazília,németország,stb... innen kell megtekintés,erre is vannak módszerek,ilyen olyan közösségi oldalak,na meg a protekció se hátrány egyes helyeken,oldalakon 😆
0
0
0
0
PoPet avatar
Ő iegnis dolgozik, ez a munkája.. Emellett plakátokat, bennereket, képeket, logókat készít embereknek...
Socialblade meg sokszor f*szságot ír.. Semmit nem ér..
0
0
0
0
Demoz avatar
robinho89: Mivel nem is lenne ideje a munkára. Egész nap ezt csinálja megállás nélkül. Nekem ilyen áron nem kéne, ezért marad csak hobbi.
0
0
0
0
no avatar
robinho89 őő pewdiepie statisztkáját a socialblade-nél megnéztem a minap és nem akarod tudni mennyit tesz zsebre (http://socialblade.com/youtube/user/PewDiePie/monthly)
Viszon elfelejtettem hogy a kis nyílnál nincsen már válasz lehetőség így kaptál egy bejelentést. Írok privátot intézzük el valahogy!
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
400eu köröl akkor?😲 Nem semmi, még dolgoznia se kell. Megél a youtube-ból simán. Meg se merem kérdezni, h pewdiepie mennyit tesz zsebre hónaponta akkor. 1000eu min. megvan neki sztem.
0
0
0
0
PoPet avatar
Hogy keresne már YT-ből 150 ezret.. A magyarokat alig fizetik.. 120 ezer jött neki ebben a hónapban..
0
0
0
0
no avatar
de tudom kb 120-150 ezret keres!
0
0
0
0
PoPet avatar
Legutóbb 120 ezer körül kapott. Egyik videójában említette...
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Nem tudom Herby mennyit kereshet a youtubozással, nem tudjátok véletlenül?😀
0
0
0
0
no avatar
Szasztok! Segítene valaki? Akarok gameplay-t, vlogot, és biketrial videókat feltölteni youtube-ra de abba a problémába ütköztem hogy a videók vagy megakadnak feltöltés közben vagy a végén feldolgozás alatt sosincs kész. 720p-ben rakok fel videókat 2 videó ment eddig fel, de nagyon lassan és csak 15 mp-es a leghosszabb. most van egy pár videóm felvéve a legrövidebb 7 perc de sehogysem tudom feltölteni :/ Valaki tudna ebben segíteni? 10 mb-os nettel rendelkezem a t-home nál. 2 routert használok, ugyanis sok a laptopos hétvégén.
0
0
0
0
Demoz avatar
Én nem fogok kapni sokat, mivel nem csinálok minden nap videót, maximum 1 hónapban 2x. Viszont a nagyon projecteket szokták hype-olni (callofduty.hu-n, wildclan.hu-n, meg más helyeken), így kapom a nézettséget. De ezek csak a nagyobb projecteknél van.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ha tiszta a fiókod, akkor jelentkezzél itt: [LINK]

Én is csapatom, bár az első hónapot nem fizették ki, s mindig 2 hónappal később fizetnek. Tehát pl. most november elején fizették ki a szeptemberi hónapot. December elején meg az októberit fogják kiperkálni. Átlag 150-180$ szokott összejönni egy hónap alatt nekem. De dolgozok rajta, hogy ez a szám minél nagyobb legyen. 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Superlompos: Nem zenét töltök fel, hanem olyan zenét használok a videóim alatt, amelyek jogvédettek. Még a régi profilommal akartam partner lenni, és írták is, hogy jogvédett zene használata miatt nem lehetséges (Mostani: [LINK] --> most is jogvédetteket használok, de már nem érdekel).
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Demoz: Ne zenét tölts fel! 😆 Annak mi értelme van? 😆

Valóban nem lehet zenét felrakni, de akármilyen játékról csinálhatok végigjátszást, s nem szólnak azért, mert megy alatta jogvédett zene. PL. a Bf4 elején hallható zene (Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart ) tuti jogvédett. De nem reklamáltak érte, mert saját végigjátszás miatt hallhó benne. De amúgy kb. minden zene szerintem jogvédett, így ennyi erővel semmit se lehetne felrakni.
0
0
0
0
Krisztian5 avatar
Én nem szoktam kommentelni a youtube-on sűrűn, de olvasgatni annál inkább. Nagyon zavar ez az "újjítás"
0
0
0
0
19ati93 avatar
az egy dolog hogy "követelmény" fullscreen és az rpm is telibe lecsinálja...
zárójelet meg enged írni szóval azzal sincs gond...
0
0
0
0
Demoz avatar
Jó lenne partnernek lenni, viszont sose találok normális nem jogvédett zenét...és ha jól tudom, akkor ez egy követelmény, hogy jogvédett zenét ne töltsünk fel.
0
0
0
0
19ati93 avatar
de linket már megjegyzésbe engedélyez 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Valaki nem tudja, hogy mostanában mi ez a suxx a YT részéről? Valami kegyetlen egy ratyi lett, nem lehet zárójelet se tenni a videó címébe, meg minden áron ez a ratyi Google+...

I'm sorry for blaming you for everything I just couldn't do and I've hurt myself by hurting you.
0
0
0
0
sudosu avatar
Nem hiszem el komolyan ezt a Youtube-ot. Most fogadni mernék annyira megszigorítják a szerzői jogokat hogy már zenét se lehet feltölteni.
Elkezdem gyűjteni a kedvenc AMV-imet mert ha le lesznek tiltva kicsit morcos leszek!
0
0
0
0
Ermac avatar
Superlompos! Valahogy én is így kezdeném a mondatomat, partnerség helyett adblock-al! :-DD
0
0
0
0
19ati93 avatar
adblock és nincs reklám 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Engem addig zavartak a reklámok, míg nem lettem partner. 😆 Utána már kevésbé érdekelt. 😆
0
0
0
0
PoPet avatar
Egy pozitívumot találtam, jobban játssza le nálam a HQ videókat telón..
De ellenben telón nem látok 1 kommentet sem.. Szánalom...
0
0
0
0
19ati93 avatar
és az a vicc hogy a youtube csatorna nevébe is beleszól az egész g+-os ügy... vicc az egész 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
úúú ezek a YT-s Reklámok mikor beindultak, engem is kikészítettek... utána néztem ennek az adblock nak mert már nem bírtam zenehallgatás listába vagy akármi, és reklám full hangerőn... omg.... de most ezzel a kis adblock al zsír
0
0
0
0
19ati93 avatar
így akarják ráerőltetni az emberekre a google+ -t nem hülye a google 😆 de ritka gagyi...de az a gond akármit fejlesztenek,cserélnek a yt-n,egyre ganébb az egész...de komolyan... 2012 év vége volt a teljesen jól müküdő és számomra tetsző korszak YT-n...

ha valaki nézettséget akar,akkor csak YT a megoldás,és persze mindenki pénzt is akar... ami megint csak YT-n a legegyszerűbb... Vimeo-val és Dailymotionnal is lelehet szerződni,de az nem piskóta meló... oda tehetség kell és nagyon jó videók,ami az emberek 99%-ának nincs meg aki YouTube "partner"
0
0
0
0
no avatar
Nem csak téged idegesít hidd el. Engem nagyon felhúz. Nem elég hogy a telón google playnél is csinálja itt a Google+os hülyeségeit de még itt is 😠
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Ez a google+ engem is idegel.Nagy szar az egész,senki se használja.Ja meg a commentelés...nem tudom megnézni commentre a válaszokat,helyette bedobja újra a videót....miért kellett szétbarmolni ? legalább jól működött eddig.Ja meg a sok reklám...szerencsére van adblock,de ha nem lenne beteszel egy lejátszó listát zenére és minden 3-dik zenénél reklám,full hangerőn...
0
0
0
0
sudosu avatar
Demoz: Sok videómegosztó van ami fényévekkel jobb mint a YT, lassan már komolyan mondom a IndaVideó is jobb lesz. Jó példa erre a Vimeo, csak az a probléma vele hogy a szervereik nem nagyon bírják a strapát, meg van több HTML5 alapú videómegosztó is, csak keresni kell!

Más videomegosztóra nehezen fognak átállni az emberek, mivel a YT a leghíresebb még a szomszéd Mariska néni is ott keresi a mulatós zenéjét.
0
0
0
0
Demoz avatar
Ez az új kezelőfelület nevetségesen rossz. Ráerőltetik mindenkire ezt a Google+-os idiótaságot, de nem veszik észre, hogy minden egyes felhasználó tiltakozik ellene. A lényeg, hogy jöjjön be a sok pénz, a "néppel" meg nem kell foglalkozni. Előbb-utóbb az lesz, hogy találnak az emberek egy másik ehhez hasonló videómegosztót, amelyik még foglalkozik is a felhasználókkal.
0
0
0
0
garada avatar
http://www.youtube.com/user/garadalife
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én nem írtam nekik semmilyen választ. Csak felmentem az oldalukra, s jelentkeztem a felkeresés után. 😆 Gondolom egy bukónak tartanak. 😆 Na jó szerintem örültek, hogy nem zaklatja őket még egy marha. 😆
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Mi is partnerek lettünk ma a ZoominGames nél ! A fölkeresésük után írtunk egy levelet amit kb 30 perc alatt meg is válaszoltak és már sínen is volt a dolog 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én se jelentkeztem, hanem ők kerestek fel. 😜

Tök jó, mert azóta nem kötekednek, hogy mit rakok fel, bárcsak végigjátszásokat csinálok.
0
0
0
0
datos avatar
Superlompos szintén ott vagyok , teljesen korrektek , nem rég meg is kaptam az első fizetést tőlük paypalon keresztül 😀 Annyi a különbség hogy én nem jelentkeztem , felkértek 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én a ZoominGames-nél vagyok partner. A csatornájukon is lehet jelentkezni partnernek, s többet fizet az adsense-nél. Én mondjuk nem magamtól jelentkeztem, hanem ők kerestek meg.

Itt a ZoominGames csatorna linkje: [LINK]

Become Partner szövegre kell kattintani. (felül található ez a szöveg a banner jobb alsó részében)

https://www.kephost.com/images4/2013/6/29/a1_2013_6_29_k6nkgl00bn.jpg
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció