AMD vs. INTEL

Szerző: Tamas76, 2009. January 23., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 11 471
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
AMD-jobban megéri az árát ha nekem lenne pénzem biztos a AMD-re váltanék egy AMD Phenom II X2 vagy X4 személyébe!!
Bár nekem Intelem van nincs bajom ezelse ....ase tudom mit tud...de ha lenne pénzem AMD-t venék szivesen a mostani konfigom helyet 😀
0
0
0
0
ReSeth avatar
ha nekem sok lenne, akkor tuti hogy AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3200MHz -t vennék 😃 😆
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
hát tényleg AMD ből kevesebbet kérnek a játékok, ha értitek mire gondolok 😆
Nekem semmi bajom nincs a mostanival eddig 😀
De ha sok pénzem lenne akkor persze i7et vennék 😆
0
0
0
0
ReSeth avatar
amd az erő... 😆😆
én amd-re szavazok, mert olcsó, és jól bírja a game-ket, a mostani 2800+-os sempronomon megy a GRID , COD MW2... most GRID-et tolom😃
0
0
0
0
pakai93 avatar
intel a minőség... 😆
0
0
0
0
ICE R avatar
Sziasztok én azt szeretném kérdezni hogy az Intel Core 2 Duo E4500 2200Mhz procit mekkorára tudom húzni hogy ne haljon be hamar?
0
0
0
0
zaraki avatar
ez megint olyan téma mint az nvidia vs ati(egy ideje már amd az is) mindenki mondja a magáét, nekem eddig csak amd prociim voltak, volt egy 800as duron, aztán egy 2600+ sempron, majd egy x2 3800+, és most van egy x2 6400+, semmi bajom nem volt velük, de nem vagyok amd fan csak amikor arra került a sor hogy procit vegyek mindíg valahogy az amdnek voltak olyan procijai amik ár/érték arányban jobbak voltak az intelnél, viszont tesómnak a nyári gépfejlesztéskor egy intelt vettem a gépébe egy e5200-ast, mert akkor meg az volt ami megérte az árát, és mint azt elöttem valaki mondta akkor az olcsó intelek ellen nem volt nagy amd konkurencia, tehát én amondó vagyok hogy meg kell nézni teszteket alaposan körbe kell járni a témát ha valaki procit vesz és a tényleges teljesítményt nézni, nem pedig a márkajelzést, ha másfél évvel ezelött amd helyett intelt vettem volna akkor, minimum 10000-el kellett volna mélyebbre nyúlnom a pénztárcámba, ami nem mindegy, azért már lehet venni + memóriát, winyót...
0
0
0
0
cey85 avatar
nekem régen Intel volt, most pedig AMD procim van. az intellel is meg voltam elégedve és most az amd-vel is nagyon megvagyok és ha azt nézem hogy nálam jól teljesít a proci és olcsobb is, mint az intel akkor én az AMD-t részesítem előnybe. így AMD inkább😉
0
0
0
0
no avatar
Nekem sose volt AMD procim ugyhogy személyes tapasztalatom nincs etéren hogy melyik a jobb én a tesztek, statisztikák alapján, meg haverom azt mondta hogy neki van egy AMD Phenom II X2 és lassab mint amire számitott.Ugyhogy INTEL
0
0
0
0
barathimre86 avatar
Hát akkor ezennel beszállnék én is ebbe az örökös INTEL vs. AMD harcba. Legelső gépem INTEL volt, utána lévő INTEL, majd AMD, Aztán INTEL, megint egy INTEL és most is INTEL. Meg vagyok elégedve az INTELlel. Az AMD igaz hogy olcsóbb, de ez a teljesítmény és technológia rovására megy. Szóval nekem INTEL 4EVER.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az amdnek az új am3 massal nagyon jók de a régiel tényleg szarok
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én 6 évig Inteles voltam, de sajnos valami elmezavar miatt Amd-t vettem, de jövő nyáron korrigálok rajta, mert nagyon irritál, hogy hogy lehet valami ilyen sz.r!!!!!!
0
0
0
0
CheatWorld avatar
Nekem is intel van, szinte a lebtöbb gépen is csak intel-t használok. Az AMD úgy utálom hogy olyan gépet biztosan nem veszek, talán ha van benne legalább 5-10 db hűtőventilártorok.
0
0
0
0
no avatar
Nekem Intelem van, előtte 5 évig AMD volt. Akkor megfogadtam, hogy azt soha többé! E5200 került az új gépembe idén januárban. Akkor az AMD-nek nem volt normális alternatívája a C2D, vagy a Pentium Dual Core-kal szemben. A mai napra már van és ha most vennék gépet, elgondolkodnék egy Athlon II X2 250-en...
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Na ugye! 😃
Én éppen azért veszek amd elsősorban, mert nálam csak ati jöhet szóba, és az ati kártya jobban szereti az amd procit. 😃
Másodsorban azért veszek amd-t, mert arra van pénzem. 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
looserking írta:
sztem az Intel viszi a pálmát AMD-m volt elsőnek de akkor nagyon megutálltam és már az ati videókártyákban is AMD grafikus chip van 😠 Ezt azért modnom mert sztem az ATI jobb mint az nVIDIA 😃

Az még mindig ugyan az gyártja, csak felvásárolta az AMD.
Ez egy örök vitat tárgyát fogja képezni. Az a baj, hogy sok megszállott nem látja be, hogy a másik is jó. Én nagyon szeretem az AMD-t, az utolsó 3 gépemben AMD proci volt. Mindet szerettem. de ettől függetlenül minden egyes új gép összerakásakor összerakok egy Intelt is (fejben). de mindig AMD lesz belőle, az ár/teljesítmény miatt.
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Értem. Nah, és az mennyivel jobb mint az athlonII x2 250-es? 😕
0
0
0
0
zelcsi avatar
KuTYanMajOM írta:
hát ebben meg neked van igazad!Wink pénztárca függő a dolog sajnos...

Ha lenne pénzem, tuti intel-t vennék, de most sem fogom megbánni hogy amd-t vettem. 😃 Melyik intel kerül amúgy 15.000-be? Most kezd érdekelni egy kicsit. 😃
E5300 az kb ott van árban
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
hát ebben meg neked van igazad!Wink pénztárca függő a dolog sajnos...

Ha lenne pénzem, tuti intel-t vennék, de most sem fogom megbánni hogy amd-t vettem. 😃 Melyik intel kerül amúgy 15.000-be? Most kezd érdekelni egy kicsit. 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Amit az előbb írtam zelcsinek szántam, de KM-nek is helytálló!😆
0
0
0
0
zelcsi avatar
KuTYanMajOM írta:
De amit én írtam amd-t, az is veri a 4 magos amd-t. És 15.000-ért szerintem ez éri meg a legjobban. 30.000 az nekem sajnos sok, és annyit sajnálok kiadni egy prociért, mégha az intel is. 😕
hát ebben meg neked van igazad!😉 pénztárca függő a dolog sajnos...😕
0
0
0
0
thug85 avatar
Rendben. Még szép, hogy jobb, mivel kevés játéknál számít még a négy mag és az a lényeg, hogy magonként milyen teljesítményt produkál nem, hogy mennyi van belőle, 2 vagy 4.
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
De amit én írtam amd-t, az is veri a 4 magos amd-t. És 15.000-ért szerintem ez éri meg a legjobban. 30.000 az nekem sajnos sok, és annyit sajnálok kiadni egy prociért, mégha az intel is. 😕
0
0
0
0
zelcsi avatar
zelcsi írta:
félre értés ne essék én csak Mhz-ben néztem meg abban hogy egy core 2 duo jobban muzsikál játékokban mint egy 4 magos Amd!
nem beszélve arrol hogy játék közben még ha akarsz épp videót is konvertálhatsz mert észre sem veszed játék közben!😉
0
0
0
0
zelcsi avatar
félre értés ne essék én csak Mhz-ben néztem meg abban hogy egy core 2 duo jobban muzsikál játékokban mint egy 4 magos Amd!
0
0
0
0
thug85 avatar
zelcsi írta:
dehogy jobb az Amd játékokban...😉 lehet tesztelni :http://www.anandtech.com/bench/default.aspx?p=56&p2=87

Azonos árú Intelt, ás AMD-t hasonlíts össze, úgy igazságos. Szerintem is ár/teljesítmény arányban jobb az AMD.
0
0
0
0
zelcsi avatar
dehogy jobb az Amd játékokban...😉 lehet tesztelni :http://www.anandtech.com/bench/default.aspx?p=56&p2=87
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Tudom, mindenki azt mondja, hogy az intel akkor is jobb ezért és azért. De valljuk be, ezen az oldalon mindenki elég rendesen játszik. Rengeteg tesztet néztem, és az amd játékokban, nem tudom hogy, DE jobb. Úgyhogy nekem ennyi elég volt ahhoz, hogy ne vegyek 30.000-ért egy core 2 duo-t, hanem inkább 15.000-ért egy Athlon2-es x2 250-es magonként 3 Ghz-es procit. 😜
Most lehet írni okosságokat. 😎
0
0
0
0
swim44 avatar
cseszka nekem olyanom van csak fel van húzva 3,2-re nagyon zsír😃 am én is AMD-s vagyok😃 AMD Forever😃ja és ati😃
0
0
0
0
cseszka avatar
Ár miatt én is az AMD hez hajlok.Most is ezt használom,amit meg szeretnék megint
AMD Athlon II X2 250 3.0 Ghz
0
0
0
0
FeRR avatar
AMD😀 Intelekre, nagyonharagszok, hiszen amiatt kellet újgépet venni...már nemgyártottak semmilyen intel-t ami belement vna a gépbe, és nembírta jóformán 3.5 évig! AMD sokkal stabilabb!😀
0
0
0
0
tomi0893 avatar
Én intel párti vagyok eddig már volt amdm 2 ki sült mar intelem van a 3. egy se sülki de viszont grafikák terén atira szavazok.
ugyhogy intel +ati jol össze jön.
0
0
0
0
Tofy avatar
Én azért szavazok AMD-re mert lehet hozzájuk kapni olyan alaplapot amibe lehet AM2-es vagy AM3-as procit tenni!Nekem most Phenom X3-am lesz.Egy ideig elég de ha jövőre váltok akkor akár a legújabb AMD procik is belemennek😃😉
0
0
0
0
hunter93 avatar
balassa írta:
szerintem az amd-k jobbak, mert: az amd olyan utasításkészletet használ ami az intelt minden benchmarkban lepipálja, nameg olcsóbb

nem mindegyik, de benchmark tényleg jobbak.
0
0
0
0
no avatar
szerintem az amd-k jobbak, mert: az amd olyan utasításkészletet használ ami az intelt minden benchmarkban lepipálja, nameg olcsóbb
0
0
0
0
aknakukac avatar
egy ujj alaplap nekem is jol jönne!!!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
majd egy e5200-asat veszek majd meg de előbb alaplap.
0
0
0
0
aknakukac avatar
ADM olcsóbb viszont Intel minőségibb ezért vok intel párti
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció