Miről szoktál álmodni?

Szerző: madchief, 2011. May 18., téma
Fórum » Társalgó
Ide leírhatja mindenki a saját álmait hogy röhögjünk, vagy éppen csodálkozzunk.
Hozzászólások: 289
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ceni98 avatar
általában harcról... ilyen küzdősportos harcról nem tom mi a neve de volt mikor saholin voltam 😆
am nekem volt amin 1 hétig kísértett nem tom mi volt az csak arra emlékszem h naon szar volt
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én egész életemben hülyeségekről álmodok😆
Régebben volt egy visszatérő álmom ami asszem évekig volt. Minden egyes álmom végén kivétel nélkül volt olyan hogy jön valami ördög vagy gonosz valami és úgy bújhatok el előle ha elbújok ilyenkor legtöbbször a házunkban voltam és az egyik ágy melletti résbe bújtam de volt hogy a régi óvodámban volt és ott egy fa mögé bújtam. És minden álmom végén ez volt majd felébredtem. Ez kb 6-7 éves koromban megszűnt.
0
0
0
0
4Kgaming avatar
na kíváncsi leszek hogy fogok e ma álmodni, mert ma megnéztem a Sikoly 4-et 😃
0
0
0
0
Randy Orton avatar
azbizony írta:
Kmisi99 írta:
Én állandóan valami hülyeséget álmodok. De imádom a marha álmaimat.


Mostanában én is csak marhaságokat álmodom 😃 általába horrorfilmekből kiveszek 1-2 szereplőt meg az aznapi élmények és hát jó nagy marhaságot tudok álmodni 😃



Egy ideíg én is álmodtam (hororfilmekkel) a texasi láncfűrészessel 😆 de azzal nyugtattam magam hogy nem fog idejönni Texasból hogy felrakjon egy kampóra 😂
0
0
0
0
azbizony avatar
Kmisi99 írta:
Én állandóan valami hülyeséget álmodok. De imádom a marha álmaimat.


Mostanában én is csak marhaságokat álmodom 😃 általába horrorfilmekből kiveszek 1-2 szereplőt meg az aznapi élmények és hát jó nagy marhaságot tudok álmodni 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én állandóan valami hülyeséget álmodok. De imádom a marha álmaimat.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az is jó, mert a kamionosokat szokták stoppolni a nők! 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hmmm, akkor még jobb! 😃 Nálunk jelenleg nincsenek "tanárnők", csak az igazgatóhelyettes nő. 😞 Bár nálunk van kb. 5-6 "tanár". 😃

Tanárnőkkel kapcsolatban csak olyan álmaim voltak, hogy egyeseket írtak be nekem! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Akkor izgalmas álmod lehetett! A tanárnővel összeszűrni a levet, az nem kis dolog! 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
azbizony írta:
Én azokat az álmokat utálom mikor el akarok szaladni valami elöl de nem bírok 😆 Olyan mintha be lennék lassulva 😃


Offolni kell az fps korlátot, és akkor máris jobban fogsz futni! 😃

Amúgy az tényleg rossz, mikor az ember nem tud elmenekülni. Engem már üldőzött kutya is álmomban. Mondjuk utolért, és szépen szétmarcangolt. 😜
0
0
0
0
azbizony avatar
Én azokat az álmokat utálom mikor el akarok szaladni valami elöl de nem bírok 😆 Olyan mintha be lennék lassulva 😃
0
0
0
0
HiddenBlade avatar
én azt álmodtam hogy olyan képességeim vannak mint Alex Mercer-nek a Prototype-ból, és az egész országot kiirtottam! 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ma álmodtam ázsiai lányokkal, de előtte meg egy csomó hülyeség volt. Persze az előbbi volt a rövidebb! 😞
0
0
0
0
4Kgaming avatar
bfrenk írta:
Egy jótanács: Ne aludjatok el, ha valakivel összevesztetek aki fontos nektek. Én összevesztem barátnőmmel csütörtök este és péntek reggel is, péntek délután is és péntek este is rosszat álmodtam. 😕 Szörnyű volt, mindháromból szinte úgy keltem fel hogy kiver a víz meg a szívem kiszakad a helyéről. Szombat reggel még a kisasztal szélébe is bevertem a számat mikor felriadtam.😶
Most volt először hogy nyugodtan tudtam aludni.


velem is előfordult már ilyen. Ez még az előző barátnőmnél volt mikor megharagudott rám (ilyen volt a természete hogy mindenen felkapta a vizet) és akkor én nem éreztem magam hibásnak mert valami kis dolog miatt volt az egész, de este meg rémálmaim voltak, és ki is vert a víz rendesen és a földről keltem föl reggel. Másnap persze megint békülni akart akkor ki is békültünk és utána semmi nem volt, nyugodtan aludtam és nem voltak rémálmaim sem. És ezután a nyugodalom után kb 1-2 hétre rá komolyan megharagudott rám és szakított velem. (azon volt felháborodva hogy ő nem akart jönni házibuliba és én meg egy jó nőbarátommal akivel nagyon jóba vagyunk azzal mentem el.) és vége is lett.
Úgy hogy ezzel amit leírtál hogy ne vesszünk össze olyan emberrel akit szeretünk teljesen egyet értek!
0
0
0
0
bfrenk avatar
Egy jótanács: Ne aludjatok el, ha valakivel összevesztetek aki fontos nektek. Én összevesztem barátnőmmel csütörtök este és péntek reggel is, péntek délután is és péntek este is rosszat álmodtam. 😕 Szörnyű volt, mindháromból szinte úgy keltem fel hogy kiver a víz meg a szívem kiszakad a helyéről. Szombat reggel még a kisasztal szélébe is bevertem a számat mikor felriadtam.😶
Most volt először hogy nyugodtan tudtam aludni.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Yetiset már én is álmodtam lent volt a pincénkben de nem is féltem tőle 😆 ja és egy csomó félbevágott disznó volt fel akasztva körülötte 😂 De volt olyan is hogy egy sötétített ablakos kocsi meg állt mellettem és rámlőtt és a legdurvább hogy kur*ára fájt 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
apetit1989 írta:
Valamikor olyat álmodok meg egy az egyben, ami 1-2 napon belül teljesen ugyanúgy meg is történik. Minden vicc nélkül.


Velem is előfordult már ilyen, bár én nagyon ritkán álmodok, vagy csak teljesen elfelejtem az álmaimat 😆
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Valamikor olyat álmodok meg egy az egyben, ami 1-2 napon belül teljesen ugyanúgy meg is történik. Minden vicc nélkül.
0
0
0
0
jls4 avatar
Hát nekem szokott menni a tv ! Beállítom , hogy kapcsoljon ki egy fél óra múlva és kész ! 😃😀
0
0
0
0
4Kgaming avatar
én nem szoktam álmodni. csak akkor szoktam mikor megy a TV, amikor ki van kapcsolva és úgy alszok akkor nem szoktam álmodni.
0
0
0
0
jls4 avatar
Húúúúúú 😆 nem semmi álmaitok vannak ! 😃
Ám nekem nagyon sok van ! 😀
Pl.: Egy katonai osztagba vagyok benne ! És ki kell menekülni egy szigetről , de közbe meg lönnek minket ! 😃
Meg volt már , olyan is , hogy álmomban hasba vertek , és mikor fel ébredtem , fájt a hasam !
0
0
0
0
pukkancs avatar
kajak nem szoktam emlékezni az álmaimra. vagy a felébredéskor még emlékszek, ott átgondolom hogy mit álmodtam, de utána elfelejtem
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Van egy gyakori álmom, de csak pár másodpercig tart.
Annyi az egész, hogy fekszek egy nyitott ajtajú( oldalt van az ajtaja) helikopterben, a gép megdől, én meg kigurulok, ekkor azt érzem, mintha legurulnék az ágyról, becsapódáskor meg felkelek, de egy helyben maradtam. De ilyenkor teljesen azt érzem, mintha az ágyon is megfordultam volna.😕
0
0
0
0
jasko avatar
nagyon sokfélét szoktam mondjuk tegnap este azt álmodtam hogy ejtőernyőzünk 😃
0
0
0
0
madchief avatar
Nekem volt olyan is, hogy
Mr.T-vel, Hulk Hogen-el és Pamela Anderson-nal alkottam 1 csapatot 1 poszt apokaliptikus világba 😆
0
0
0
0
twoKgames avatar
Én nagyon ritkán szoktam álmodni, de ma pont álmodtam valami nagy csatában voltam és lovakkal ütköztünk meg aztán elkezdtünk kardozni meg minden. 😃 később felébredtem...:S
mamámnál amúgy mindig álmodni szoktam volt amikor folytatódott is a múltnapi
0
0
0
0
madchief avatar
bfrenk írta:
madchief írta:
ahova jött 1 csávó meg 1 nő, odajöttek hozzám hogy meg kell ölni....Szüleimtől elbúcsúztam minden...


Előre bejelentették és adtak 10 percet hogy elbúcsúzz mindenkitől? 😆 Milyen gyilkos ez? 😆
Meg Te miért nem tudtad hívni a rendőrséget, hogy anyudékat hívtad hogy hívják fel a zsarukat? 😆


Nem én találtam ki hanem a képzelőerőm😆
0
0
0
0
BiGame avatar
Hm miről szoktam, néha csajokról, néha azok megdöngetéséről😆, néha egy csajról aki bejön, vagy valami rosszat, ien hétköznapi^^😆!
0
0
0
0
bfrenk avatar
madchief írta:
ahova jött 1 csávó meg 1 nő, odajöttek hozzám hogy meg kell ölni....Szüleimtől elbúcsúztam minden...


Előre bejelentették és adtak 10 percet hogy elbúcsúzz mindenkitől? 😆 Milyen gyilkos ez? 😆
Meg Te miért nem tudtad hívni a rendőrséget, hogy anyudékat hívtad hogy hívják fel a zsarukat? 😆
0
0
0
0
madchief avatar
bfrenk írta:
madchief írta:
Illegális Fegyver tartás és drogcsempészet miatt halálbüntetést kaptam...


őrült álmaid lehetnek akkor Neked is 😆


Volt már sokféle 😆

Másik amibe meg akartak ölni: Mentünk osztálykirándulás alkalmával Strandra, ahova jött 1 csávó meg 1 nő, odajöttek hozzám hogy meg kell ölni....Szüleimtől elbúcsúztam minden....DE miközbe beszéltek az Osztály főnökkel, átmásztam a 10 méter magas kerítésen, élkezdtem futni azok jöttek utánnam kocsival stb, de nem kaptak el és végül őket elvitte a rendőrség mert szökés közbe telefonáltam anyáméknak hogy hívja a rendőrséget és Happy end 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De voltak aranyos álmaim is. Volt, hogy megcsókoltam egy lányt! 😜 Na akkor nem örültem, hogy felébredtem. 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
madchief írta:
Illegális Fegyver tartás és drogcsempészet miatt halálbüntetést kaptam...


őrült álmaid lehetnek akkor Neked is 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem volt olyan, hogy kutyák marcangoltak szét! 😃
0
0
0
0
madchief avatar
Nekem többször volt olyan hogy megakarnak ölni!😕

Az egyik:
Voltunk nyaralni, mennék le a büfébe, a SWAT kijön a sarokból lelőttek,azt túléltem,de bevittek a bíróságra ahol Illegális Fegyver tartás és drogcsempészet miatt halálbüntetést kaptam...aztán a büntetés végrehajtása előtt nem sokkal elmentünk az RTL Klubhoz😆😆 mert csak ők tudnak megmenteni. De út közbe jött 1 SMS hogy nem is én vagyok a bűnös hanem aki velünk szembe lakott a Hotelba....😶
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én álmodtam olyat is, hogy üldözött a maffia jó hosszú ideig a zsarukkal együtt. Majd addig rohantam míg egy kikötőhöz értem, ahonnan le kellett ugranom a szakadékba. Természetesen volt víz csak nem 1-2 méterrel alattam. A becsapódás akkor volt, hogy pattantam egyet az ágyon. Akkor ijesztőnek tűnt, utólag meg nevetségesnek! 😂
0
0
0
0
bfrenk avatar
Én barátnőmmel szoktam álmodni mostanság.😜😀
De régebben álmodtam én mindenfélét, azt hogy pankrátor vagyok vagy hogy megmásztam a Mount Everestet és fent találkoztam a yetivel. 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem sokfajta álmom szokott lenni. 😃

Volt egy álmom, amit 2-szer is álmodtam. Kb. 6-7 éves lehettem, mikor arról álmodtam, hogy T-rex leakarja rombolni a házunkat. Mikor felébredtem nagyon megijedtem és apáékhoz rohantam. 😃
0
0
0
0
madchief avatar
Ide leírhatja mindenki a saját álmait hogy röhögjünk, vagy éppen csodálkozzunk.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció