Miről szoktál álmodni?

Szerző: madchief, 2011. May 18., téma
Fórum » Társalgó
Ide leírhatja mindenki a saját álmait hogy röhögjünk, vagy éppen csodálkozzunk.
Hozzászólások: 289
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ntgloc2 avatar
Volt régen egy visszatérő rémálmom, de csak annyi maradt meg, hogy egy szkafanderes, nagyszemű űrlény jön felém.
Meg 3 éves koromból tisztán emlékszem egy álmomra, feküdtem anyámék között, egyszercsak egy T-Rex betör fejjel az ablakon, én meg csak ennyit mondtam: Szia dinó!😆
0
0
0
0
DoN_BeNCe22 avatar
gyááh.. én minden hülyeséget álmodtam már -.- 😆 ágyról még nem estem le de nem is akarok 😃 de olyat csináltam már hogy reggel-re irtam egy180° -ot 😃
Meg álmomban beszélek is hülyeségeket .. multkor fateromat észak fel keltettem hogy sülyed a hajó és hogy meneküljünk .. erre nem is emlékeztem aztán el kezdett derengeni ;D
0
0
0
0
jasko avatar
én mindig leesek vhonnan, ha ezt álmodom akkor vagy begörcsöl a vádlim és vonyitok vagy leesek az ágyról (-_-'😉
0
0
0
0
aknakukac avatar
Hát akkor elmondanám életem legbizzarabb álmát😃😃Nem kitaláció komolyan ezt álmodtam!!😀Na szóval.Az egyik idióta osztálytársam meghalt és az ebédlőbe gyültünk össze, hogy valami kurva titkos rizset fogyasztva megemlékezzünk róla.Az egyik osztálytársam írt róla egy dalt amit el rappelt.Hazamentem zuhogott az eső.Eljött velem az a zeneírós barátom velem.Aztán arra riadtunk hogy valaki fejszével töri be az ajtónkat.Hát még is ki lehetett volna más mind 50 Cent😃 De én olyannyira bátor voltasm h megfogtam a kis köcsögöt, aki egyébként a jó zenét akarta ellopni, és belenyomtam egy fogkrémes tubusba és kidobtam az esőbe és mindenki meg menekült én voltam a hős😃😃
0
0
0
0
krutka avatar
Demoz írta:
Ha valaki látta az Eredet című filmet,akkor biztosan elkezdett gondolkozni,hogy tényleg van-e ilyen...😊


Kedvenc filmem! 😃 És tényleg elgondolkodtató...

Szerk.:

Most hogy így elekezdtem gondolkozni rajta, eldöntöttem, hogy letöltöm és megnézem újra! 😀
0
0
0
0
neuroflex avatar
nekem nagyon jó álmom volt vissza kaptam barátnőmet boldogok voltunk meg minden isteni volt vele és sírva keltem fel az ágyból😕
0
0
0
0
levente59 avatar
Én ritkán álmodok, de ha álmodok főleg nőkről. 😀 De másról is szoktam csak arra nem emlékszem.
arra viszont emlékszem, hogy régen mikor, kb. 6-8 éves voltam volt egy olyan ismerősünk aki panelban lakott, és azt álmodtam, hogy kidőlnek a nagy panelházak mi meg menekülünk. De erre azért emlékszem ennyire, mert sokszor ugyanezt álmodtam.

Meg azt is álmodtam már, hogy a suliban egyest kapok és megbukok.
0
0
0
0
niteforce avatar
van amikor arra sem, de én egyszer azt álmodtam hogy én vagyok a niko a GTA 4-be, és furikázok meg szétlövök mindenkit 😀
0
0
0
0
foxbet avatar
De amit álmodik az ember az csak a felkelés elötti 2órájára emlékszik a többire nem.
0
0
0
0
Adam996 avatar
0423mark írta:
Én azt biroma legjobban mikor álmomban elesek 😆 az k*rva nagy egyszer álmomban emgbotlotam a háztető szélén és leestem persze egyből felriadtam 😃


Azt én is utálom 😃 meg mikor leesek valahonnan 😃
0
0
0
0
0423mark avatar
Én azt biroma legjobban mikor álmomban elesek 😆 az k*rva nagy egyszer álmomban emgbotlotam a háztető szélén és leestem persze egyből felriadtam 😃
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
aki nőkről álmodik annak gondja nem lehet 😃
Én mindenről szoktam, de főképp én is nőkről 😜
0
0
0
0
no avatar
12 éves korom(most 14 vagyok😆😉 óta csak nőkről 😂😆 De azt mondták hogy ez tök normális!😂
0
0
0
0
Master Killer avatar
Roleeh írta:
Múltkor olyat álmodtam, hogy Chewbacca (Star Wars) üldöz engem, de aztán fejbe vágom, és sokkot kapok... 😆


Fejbevágtad és még te kaptál sokkot? 😆
Nem semmi! 😎
0
0
0
0
Toma97 avatar
azigen jó álmod vannak Roleeh
0
0
0
0
whiplaser avatar
azbizony írta:
Ha én azokat elmondanám azonnal BANN lenne 😆

neked is?😆
0
0
0
0
azbizony avatar
Ha én azokat elmondanám azonnal BANN lenne 😆
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Jó kis bögyös macákrúl!!!
0
0
0
0
hassi avatar
KeXxX írta:
én multkor azt álmodtam hogy, az iskola elkezdődött. (nagyon szörnyű volt, gyakorlatilag felér egy rémálommal)


Nemrég én is álmodtam ilyet, de tudtam, hogy még nyár közepe volt de senki nem hitte el. Az a boszorka német tanár meg még idiótább volt mint általában 😃😃
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
Én azt álmodtam hogy Tankcsapda koncerten voltam és a gitárosnak eltört a lába és nekem kellett gitározni😃
0
0
0
0
KeXxX avatar
én multkor azt álmodtam hogy, az iskola elkezdődött. (nagyon szörnyű volt, gyakorlatilag felér egy rémálommal)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A filmek kitalált dolgok. Engem nem manipulálhatnak ezek! 😜
0
0
0
0
ReSeth avatar
Nem hiszel egy filmbe sem?
Akkor nézd meg ezt : A békés harcos útja.
Bölcs film.
0
0
0
0
neuroflex avatar
hülyeséget álmodtam hogy az egész világot zombi város és meg akartak ölni engem tök jó volt😃
0
0
0
0
Demoz avatar
😀 Az a veszélyes benne,hogy a végén már nem tudod megállapítani,hogy mikor vagy ébren és mikor alszol. Ez van a filmben is.
Mindenkinek ajánlom,mert nagyon jó film!😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A filmekben nem hiszek végképp! 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Ha valaki látta az Eredet című filmet,akkor biztosan elkezdett gondolkozni,hogy tényleg van-e ilyen...😊
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Van olyan, hogy arról álmodik az ember amire sokat gondol, de nem mindig van úgy.

Az csak a mesékben van. 😀
0
0
0
0
ReSeth avatar
Jólvan nem kell elhinni 😀 mindenki azt hisz amit akar.
0
0
0
0
GTRAKY avatar
ReSeth írta:
Superlompos: de lehet! először is meg kell róla győződnöd h álmodol-e , és ha igen akkor onnét minden könnyen megy. Pl álmodban nehezebben válaszolod meg a kérdéseket, amit felteszel magadnak. pl: hogy hívnak, milyen dátum van ma, ébren e vagy, stb... 😀


ez mar tulzas,mikor almodok nem tudom iranyitani a tortenetet,pl. almomban bele kell ugranom a kutba,es nem akarom,akkor nem tok semmit se tenni,beleugrok a kutba es a hideg viz felebreszt?😂😂
0
0
0
0
ReSeth avatar
Pedig van! DreamHacker v2.1
Keress rá. Tuti, lefekszel az ágyba azt olyan képernyö jön mint Assassins creedbe amiko animusba befekszel.
(csak poén 😆😉
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem hiszek az álom hackben! 😜

Mindig álmodik az ember, csak ha mélyen alszol akkor nem emlékszel rá. Ha tudod, hogy mit álmodtál, akkor nem aludtál mélyen. 😀
0
0
0
0
ReSeth avatar
Superlompos: de lehet! először is meg kell róla győződnöd h álmodol-e , és ha igen akkor onnét minden könnyen megy. Pl álmodban nehezebben válaszolod meg a kérdéseket, amit felteszel magadnak. pl: hogy hívnak, milyen dátum van ma, ébren e vagy, stb... 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
GTRAKY írta:
Superlompos írta:
Na persze... Nincs ilyen hatalmad.


mielott elalszol gondolkoznod kell valamin es kb akkor arrol almodsz,TE peldaul gondolkozz japan es koreai csajokon es ne felj,szep almod lesz😉


Azért ez nem garancia. Van amikor nézek ilyen sorozatok és mégis azt álmodom, hogy nem kapcsol be a gép. 😀

Nincs összefüggés.
0
0
0
0
GTRAKY avatar
en felalmomban teszem ezt😆
0
0
0
0
niteforce avatar
jo lehet biztosan! 😀 😀
0
0
0
0
TripplaXXX2 avatar
na és az enyémhez mit szóltok?😊
0
0
0
0
niteforce avatar
en azt almodtam ma, hogy mindenki rohog az utcan, a boltban is rohog az elado, autosok is annyira rohognek, hogy nem tudjak vezetni az autot, a csovesek is rohognek 😃😃 nagyon szar volt 😃
0
0
0
0
TripplaXXX2 avatar
én mostanában a du**sról álmodok olan jó de amikor felébredek nincs ott senki na az már rossz
másis szokott du**sról álmodni😆😆😆😆😆
0
0
0
0
GTRAKY avatar
Superlompos írta:
Na persze... Nincs ilyen hatalmad.


mielott elalszol gondolkoznod kell valamin es kb akkor arrol almodsz,TE peldaul gondolkozz japan es koreai csajokon es ne felj,szep almod lesz😉
0
0
0
0
hassi avatar
De bárki képes rá, csak meg kell tanulni, ami nem olyan könnyű 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na persze... Nincs ilyen hatalmad.
0
0
0
0
ReSeth avatar
Én azt álmodok, amit szeretnék, én irányítom az álmaimat. Nem baromság
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
Én azt álmodtam hogy ufók raboltak el és adtak fagyit meg chipset,kólát aztán vissza vittek a földre és azt mondták hogy holnap is eljönnek😆
0
0
0
0
no avatar
én sose álmodok normális dolgokat😆
egyszer régebben amíg aludtam egy légy vólt a szobámban és én azt álmodtam hogy egy godzilla méretű légy a házi állatunk és van nyakörve meg póráza meg tálja amiből eszik...........😆😆😆

jah meg olyan is volt hogy: van egy lány aki nagyon tetszik és találkoztam vele a parkban, leültünk a padra, dumáltunk stb. aztán kísértem haza, elbúcsúztunk meg minden, tök happy voltam erre kifordulok az utcábol és elcsap egy autó

ez de brutál 😲 😆
0
0
0
0
Master Killer avatar
Hát én ma elég érdekeset álmodtam, vmi különleges alakulatnál voltam, és mily meglepő alieneket láttam, meg is támadtak minket. A végén kiürítették az egész kócerájt és mi meg ott maradtunk a társammal egyszer csak azt látom hogy fut kifele az épületből, én meg futottam utána. Beszéltem hozzá és nem válaszolt, egyszer csak összeesett és kiesett a kezéből egy élesített C4 és 3 mp múlva robbant, átdobtam vagy két szobán aztán futottam kifele...
és felébredtem. Elég hülye álom volt.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mostanában össze-vissza jönnek az álmok.

Valamikor a gepigeny oldal is bekerül közéjük, valamikor meg nem kapcsol be a gép (az utóbbi egy rémálom). 😆
0
0
0
0
pukkancs avatar
mostanában mindig egy adott napot élek meg, kicsit másképp. asszem kedden egy osztálykirándulásról álmodtam, ami már megtörtént, csak másképp volt majdnem minden. fura nem? de az az érdekes, hogy az utóbbi egy hónapban (amire emlékszem) az ilyen volt. volt már olyan hogy egyik ismerősöm házibulijában vagyunk, de volt már egy átlagos iskolai nap is...
0
0
0
0
Toma97 avatar
CatchO ez idiótaság elehetett
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció