Miről szoktál álmodni?

Szerző: madchief, 2011. May 18., téma
Fórum » Társalgó
Ide leírhatja mindenki a saját álmait hogy röhögjünk, vagy éppen csodálkozzunk.
Hozzászólások: 289
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Én ma azt álmodtam hogy a nyári szünet kegyetlen gyorsan eltelt és kb két hétnek tűnt aztán amikor mentem évnyitóra csomóan átmentek más szakra bár legalább az álmomban 3 új csaj is jött az osztályba😆
0
0
0
0
no avatar
CoRe írta:
LobiDrg írta:
CoRe írta:
LobiDrg írta:
Az átokról nekem is volt már álmom 😃 Csak nekem olyan volt hogy a lépcsőnkön jött lefele a kisgyerek és ilyen hülye hangot adott ki.Én meg rágyújtottam és néztem.Kb ennyi 😃😃


Emlékszek a filmből arra a jelenetre, hát ha csak nézted akkor nem volt para! 😂


Semmi nem volt csak cigiztem 😃 Amúgy a filmen meg szétparáztam magam 😃 Haveromék megnézették velem mind a 2 részt mert tudták hogy fosok a horrorfilmektől 😃


Én csak az első részét láttam még jó pár éve, de akkor fostam tőle mint állat! 😆


😃😃 Mondjuk volt benne vicces jelenet is.Nem tudom melyik részben volt az mikor a kisgyerek igy lassan elforgatja a fejét és olyan hangot ad ki mint egy macska 😆 na az például poén volt 😃
0
0
0
0
no avatar
LobiDrg írta:
CoRe írta:
LobiDrg írta:
Az átokról nekem is volt már álmom 😃 Csak nekem olyan volt hogy a lépcsőnkön jött lefele a kisgyerek és ilyen hülye hangot adott ki.Én meg rágyújtottam és néztem.Kb ennyi 😃😃


Emlékszek a filmből arra a jelenetre, hát ha csak nézted akkor nem volt para! 😂


Semmi nem volt csak cigiztem 😃 Amúgy a filmen meg szétparáztam magam 😃 Haveromék megnézették velem mind a 2 részt mert tudták hogy fosok a horrorfilmektől 😃


Én csak az első részét láttam még jó pár éve, de akkor fostam tőle mint állat! 😆
0
0
0
0
no avatar
CoRe írta:
LobiDrg írta:
Az átokról nekem is volt már álmom 😃 Csak nekem olyan volt hogy a lépcsőnkön jött lefele a kisgyerek és ilyen hülye hangot adott ki.Én meg rágyújtottam és néztem.Kb ennyi 😃😃


Emlékszek a filmből arra a jelenetre, hát ha csak nézted akkor nem volt para! 😂


Semmi nem volt csak cigiztem 😃 Amúgy a filmen meg szétparáztam magam 😃 Haveromék megnézették velem mind a 2 részt mert tudták hogy fosok a horrorfilmektől 😃
0
0
0
0
no avatar
LobiDrg írta:
Az átokról nekem is volt már álmom 😃 Csak nekem olyan volt hogy a lépcsőnkön jött lefele a kisgyerek és ilyen hülye hangot adott ki.Én meg rágyújtottam és néztem.Kb ennyi 😃😃


Emlékszek a filmből arra a jelenetre, hát ha csak nézted akkor nem volt para! 😂
0
0
0
0
niteforce avatar
delutan hunytam 1-et... nem kellett volna 😃

azt almodtam hogy egy ilyen szar piramisban vagyok, es nem tudok kimenni. van ajto, de ott egy snake es nem enged ki 😃

1 hogy utalom ezeket az egyiptomi piramisos mumias szarokat, masik hogy fosok a kigyotol 😃
0
0
0
0
no avatar
Az átokról nekem is volt már álmom 😃 Csak nekem olyan volt hogy a lépcsőnkön jött lefele a kisgyerek és ilyen hülye hangot adott ki.Én meg rágyújtottam és néztem.Kb ennyi 😃😃
0
0
0
0
no avatar
Tudjátok volt az Átok című filmbe az a japán gyerek akit az apja vízbe fojtott, na vele álmodtam pontosabban kettővel követtek éjszaka mindenhova a házba én meg a végén már falhoz csapkodtam őket annyira idegesítettek.
0
0
0
0
Toma97 avatar
Nekem volt egy olyan hogy, egy nagy ember ütöttem,rúgtam akármennyiszer nem dőlt ki!😶
0
0
0
0
krutka avatar
De amugy szoktak lenni ilyen sablonos álmaim is csak ezek olyan emlékezetesek voltak 😆 meg amugy legtöbbszőr nem emlékszem rá hogy mit álmodtam 😀
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Szegény krutka, téged mindenki bánt 😆 😆
0
0
0
0
krutka avatar
Én régebben mikor egésznap ps2-ztem egy játékban elakadtam (asszem Jak3) és megálmodtam hogy mit kell csinálni 😆 Hajnali 2 óra, PS bekapcs és reggelig toltam 😃

Valamelyik nap meg azt álmodtam hogy a suli sportcsarnokjában van vmi nagy buli, minden haverom meg ismerősöm ott van, aztán egyszercsak bejön egy csomó kígyó és mindenkit megesz, egyik haveromaz pont az orrom előtt kapta el, menekülök mint a hülye, persze a bejárati ajtó zárva, elbújtam egy szekrényben (? 😆😉 aztán egy pár óra mulva kinyitom a szekrényajtót és a kígyó rámharapott. aztán felkeltem 😃

De olyan is volt még régen hogy szólt a rádió benne valami sejtelmes zene, a haverommal ülök a konyhában, megszólal a haverom: Te, mintha a tegnapi filmben is ez szolt volna, tudod amikor lelőtték a csávókat. és ahogy kimondta bejöttek kommandósok és lelőttek mind2nket 😃

most így hirtelen ezek jutottak eszembe 😃


jah meg olyan is volt hogy: van egy lány aki nagyon tetszik és találkoztam vele a parkban, leültünk a padra, dumáltunk stb. aztán kísértem haza, elbúcsúztunk meg minden, tök happy voltam erre kifordulok az utcábol és elcsap egy autó 😆
0
0
0
0
_AsheXp avatar
MG: Nem játszol te kicsit sokat? 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Én ma azt állmodtam, hogy egy sulival vagyok egy hegy tetején a táborban... és tulélni kell 😃 de közbe kirabolták a régi lakásunkat 😃 és a nagymuter lakásában is jártam a hegyről átvezetö átjáróval 😃
+ rengeteg ellenséges szörny jött a hegyen 😆
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
én olyat álmodtam h zuhantam le egy hegyről és amikor leértem
leestem az ágyról😆
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Húú gecci nemszívesen állmodnék ilyet!
0
0
0
0
niteforce avatar
en ma ejjel azt almodtam hogy megyen a radio 😃
De igy 1 zene egymas utan folyamatosan 😃
Meg jo hogy felebredtem hamar 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
húú én ma aszt álmodtam pont szülinapomon meg volt az új gépem nagyon jó álom volt : D
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
énnekem ma elég jó álmom volt amennyire emlékszek rá 😃 igaz kicsit nagyolós álom de az is álom 😃
Arról álmodtam hogy full gazdag vagyok, van legalább 6 autóm és nekem van a legjobb hangrendszerem a világon + számítógépem. tele voltam jobbnál jobb nővel és akkor jött anyám és felzaklatott az álomból mert elment az áram -.- pedig még mennyi szép dologról tudtam volna még álmodni 😃
0
0
0
0
Cooley avatar
Tesla GoD írta:
Cooley írta:
Nekem ez talán egy hónapja lehetett, hogy az ágyamban feküdtem félálomban, igazából már a tudatában voltam, hogy az ágyamban fekszem, de odaálmodtam magam mellé valami totál ismeretlen csajt, de mégis úgy éreztem, hogy már régóta ismerem, és lényeg az, hogy elkezdtünk volna szexelni, de anyám odajött, megrángatta a vállam, és azt mondta, hogy "nem szabad", mire én valószínűleg ténylegesen mondtam, hogy "hagyjál már a barátnőmmel vagyok", erre hirtelen fölkaptam a fejem, és gondoltam, hogy "most ***, az anyám azt nézi, ahogy dugni készülök a csajommal?", odanéztem, de anyám sehol, visszanézek, erre már a csaj sincs sehol... Csöppet ideges lettem. 😃
még mindig jobb, mintha élesben rángatná a vállad anyád😂 am én általában mindig a szaftos részeknél ébredek fel😞

Annál látod tényleg jobb. 😃 Valahogy én is mindig a lényeg előtt ébredek meg...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
tasiadam írta:
Tesla GoD írta:
Cooley írta:
Nekem ez talán egy hónapja lehetett, hogy az ágyamban feküdtem félálomban, igazából már a tudatában voltam, hogy az ágyamban fekszem, de odaálmodtam magam mellé valami totál ismeretlen csajt, de mégis úgy éreztem, hogy már régóta ismerem, és lényeg az, hogy elkezdtünk volna szexelni, de anyám odajött, megrángatta a vállam, és azt mondta, hogy "nem szabad", mire én valószínűleg ténylegesen mondtam, hogy "hagyjál már a barátnőmmel vagyok", erre hirtelen fölkaptam a fejem, és gondoltam, hogy "most ***, az anyám azt nézi, ahogy dugni készülök a csajommal?", odanéztem, de anyám sehol, visszanézek, erre már a csaj sincs sehol... Csöppet ideges lettem. 😃
még mindig jobb, mintha élesben rángatná a vállad anyád😂 am én általában mindig a szaftos részeknél ébredek fel😞


amikor az a 16:9-es csajt szúrod?
16:10es monitorom van, de a szélesvásznút is 4.3asba tolom össze, szeretem ha szép nyújtott uborkafeje van a csajnak😂
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Tesla GoD írta:
Cooley írta:
Nekem ez talán egy hónapja lehetett, hogy az ágyamban feküdtem félálomban, igazából már a tudatában voltam, hogy az ágyamban fekszem, de odaálmodtam magam mellé valami totál ismeretlen csajt, de mégis úgy éreztem, hogy már régóta ismerem, és lényeg az, hogy elkezdtünk volna szexelni, de anyám odajött, megrángatta a vállam, és azt mondta, hogy "nem szabad", mire én valószínűleg ténylegesen mondtam, hogy "hagyjál már a barátnőmmel vagyok", erre hirtelen fölkaptam a fejem, és gondoltam, hogy "most ***, az anyám azt nézi, ahogy dugni készülök a csajommal?", odanéztem, de anyám sehol, visszanézek, erre már a csaj sincs sehol... Csöppet ideges lettem. 😃
még mindig jobb, mintha élesben rángatná a vállad anyád😂 am én általában mindig a szaftos részeknél ébredek fel😞


amikor az a 16:9-es csajt szúrod?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Cooley írta:
Nekem ez talán egy hónapja lehetett, hogy az ágyamban feküdtem félálomban, igazából már a tudatában voltam, hogy az ágyamban fekszem, de odaálmodtam magam mellé valami totál ismeretlen csajt, de mégis úgy éreztem, hogy már régóta ismerem, és lényeg az, hogy elkezdtünk volna szexelni, de anyám odajött, megrángatta a vállam, és azt mondta, hogy "nem szabad", mire én valószínűleg ténylegesen mondtam, hogy "hagyjál már a barátnőmmel vagyok", erre hirtelen fölkaptam a fejem, és gondoltam, hogy "most ***, az anyám azt nézi, ahogy dugni készülök a csajommal?", odanéztem, de anyám sehol, visszanézek, erre már a csaj sincs sehol... Csöppet ideges lettem. 😃
még mindig jobb, mintha élesben rángatná a vállad anyád😂 am én általában mindig a szaftos részeknél ébredek fel😞
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Cooley írta:
Nekem ez talán egy hónapja lehetett, hogy az ágyamban feküdtem félálomban, igazából már a tudatában voltam, hogy az ágyamban fekszem, de odaálmodtam magam mellé valami totál ismeretlen csajt, de mégis úgy éreztem, hogy már régóta ismerem, és lényeg az, hogy elkezdtünk volna szexelni, de anyám odajött, megrángatta a vállam, és azt mondta, hogy "nem szabad", mire én valószínűleg ténylegesen mondtam, hogy "hagyjál már a barátnőmmel vagyok", erre hirtelen fölkaptam a fejem, és gondoltam, hogy "most ***, az anyám azt nézi, ahogy dugni készülök a csajommal?", odanéztem, de anyám sehol, visszanézek, erre már a csaj sincs sehol... Csöppet ideges lettem. 😃


alszok hú tesóm szerzett egy asus mars-ot mennék haza beletenni a gépbe és 7óra
0
0
0
0
Cooley avatar
Nekem ez talán egy hónapja lehetett, hogy az ágyamban feküdtem félálomban, igazából már a tudatában voltam, hogy az ágyamban fekszem, de odaálmodtam magam mellé valami totál ismeretlen csajt, de mégis úgy éreztem, hogy már régóta ismerem, és lényeg az, hogy elkezdtünk volna szexelni, de anyám odajött, megrángatta a vállam, és azt mondta, hogy "nem szabad", mire én valószínűleg ténylegesen mondtam, hogy "hagyjál már a barátnőmmel vagyok", erre hirtelen fölkaptam a fejem, és gondoltam, hogy "most ***, az anyám azt nézi, ahogy dugni készülök a csajommal?", odanéztem, de anyám sehol, visszanézek, erre már a csaj sincs sehol... Csöppet ideges lettem. 😃
0
0
0
0
hassi avatar
Kb 5 napja az álmomban (nem ez volt a lényege, arra már nem emlékszem) láttam egy hamburger alját, olyan rohadt jól nézett ki, de tényleg különleges volt 😆 napokig azon agyaltam h hol a szarba lehet olyat venni, aztán pénteken öcsém mutatott egy hamburgerest és ott volt! és olyan finomat még életemben nem ettem! 😆😆
most biztos idióta kis pöcsnek néztek, viccesnek is találhatjátok, de áá még kell 😃
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Azt elég profin csinálhattad 😆
0
0
0
0
szucsa avatar
Én tegnap azt álmodtam hogy pont felém zuhan egy nagy meteor, beültem a kocsiba elmentem vele egy másik utcába és túléltem a katasztrófát 😆
0
0
0
0
fatal1ty avatar
http://www.flickr.com/photos/kiscsongi/5849661313/in/photostream


jó kis képek, amiket mi készítettünk pár barátunkkal
folyamatosan bővül a galériánk (:
terjesszétek, osszátok meg előre is köszi (:
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Én azt szoktam álmodni h kitör a háború tankok mennek az utcában, és van 1 katona bejön hozzánk és ps-en nyomjuk a codot !😆
0
0
0
0
niteforce avatar
Furmann96 írta:
Nekem olyan szokott lenni sokszor, hogy egy háztetőn vagyok lezuhanok a sötétségbe és amikor felébredek (ez még álom) alsógatyában vgayok valamelyik sarkponton és egy pingvin üldöz. 😆 😀


ne hasznaljd linuxot 😃 😃 akkor elmulik a pingvines 😃😃😃

nekem amugy 1x az volt, hogy azt almodtam,hogy van ASUS kaja 😃
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Nekem olyan szokott lenni sokszor, hogy egy háztetőn vagyok lezuhanok a sötétségbe és amikor felébredek (ez még álom) alsógatyában vgayok valamelyik sarkponton és egy pingvin üldöz. 😆 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Eszembe jutott egy kis részlet az álmomból. 😃

Volt egy olyan rész mikor a metró aluljáróban mászkáltam és jött utánam 2 csaj. Aztán összehaverkodtunk és kajáltam velük. Ezután ők eltűntek. Majd felszálltam a buszra, de nem akárhova, hanem a busz elejére. Ezt úgy kell elképzelni, hogy volt a busz elején ilyen kis lépcső vagy mi, és én arra ültem fel. Egész izgalmas volt az út, csak attól tartottam, ha valaminek neki megy a busz, akkor nekem annyi.

Na ez jó nagy hülyeség volt! 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
szabolaci10 írta:
Én ma aszt álmodtam hogy én vagyok a Kereszt apa 😆


Don Kanyar
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Álmodtam ma valami hülyeséget:
Amire emlékszem, az annyi volt, hogy állok egy hegytetőn lévő háznak támasztott magas létrán, és valami furcsa módon éppen ....(nem írom le mi történik 😂 szerintem mindenki rájön magától), de aztán esni kezd az eső, és a csaj elfut (elfut???), én meg ott maradok a létrán, és leesek, aztán felébredek 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ma is álmodtam egy nagy hülyeséget, de már elfelejtettem! 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
nekem az kéne hogy meglegyen a jogsi... mondjuk arra sokat kell álmodni 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Nekem a tegnap éjjeli álmok közül az egyik beteljesedett, már csak a másiknak kell😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
tasiadam írta:
tothricsi95 írta:
Fuuuuu én minden hülyeséget szoktam álmodnii..😃 Pl. régebben álmodtam egy csajjal (szinte legjobb barátok voltunk, mindig együtt vtunk, meg minden), és csókolóztunk az álmomban meg összejöttünk, most meg lám, járok vele, és szerelmes vok.^^😃😉 Szóval nyugodtan, mondjátok el.😃😜😎
Meg szoktam ien visszatérő rémálmokat álmodni, oan 2-3havonta szoktak lenni...már amikor emlékszem rájuk.😆 Amúgy sztem arról álmodunk amin a legtöbbet gondolkodunk, és amire a legtöbbet gondolunk..😀


világ életemben csak akkor volt az esembe a mars... meg amikor eszem

Az kivételes eset volt.😆 Jóóó, én általánosságban mondtam..😃😆 Nem vagyok álomszakértő!😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
tothricsi95 írta:
Fuuuuu én minden hülyeséget szoktam álmodnii..😃 Pl. régebben álmodtam egy csajjal (szinte legjobb barátok voltunk, mindig együtt vtunk, meg minden), és csókolóztunk az álmomban meg összejöttünk, most meg lám, járok vele, és szerelmes vok.^^😃😉 Szóval nyugodtan, mondjátok el.😃😜😎
Meg szoktam ien visszatérő rémálmokat álmodni, oan 2-3havonta szoktak lenni...már amikor emlékszem rájuk.😆 Amúgy sztem arról álmodunk amin a legtöbbet gondolkodunk, és amire a legtöbbet gondolunk..😀


világ életemben csak akkor volt az esembe a mars... meg amikor eszem
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Fuuuuu én minden hülyeséget szoktam álmodnii..😃 Pl. régebben álmodtam egy csajjal (szinte legjobb barátok voltunk, mindig együtt vtunk, meg minden), és csókolóztunk az álmomban meg összejöttünk, most meg lám, járok vele, és szerelmes vok.^^😃😉 Szóval nyugodtan, mondjátok el.😃😜😎
Meg szoktam ien visszatérő rémálmokat álmodni, oan 2-3havonta szoktak lenni...már amikor emlékszem rájuk.😆 Amúgy sztem arról álmodunk amin a legtöbbet gondolkodunk, és amire a legtöbbet gondolunk..😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
egyszer álmondtam h van egy asus marsom de ne mvoltam othhon hogy ki próbálhassam..... reggel lett.
0
0
0
0
neuroflex avatar
gigazte írta:
kakasu írta:
én lányról szoktam akit nagyon imádok szeretek
álmomba mindig vele vagyok csókolózunk stb... de ez soha nem fog valóra válni😕

Én is egy lányról álmodok, már 3 napja. De mi aránylag jóban vagyunk. Nem tudom, hogy ennek lehet-e valami jelentése. Szerintetek elmondjam neki?


szerintem jobb lesz ha elmondod én félek elmondani annak lánynak hogy imádom /=
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ma azt álmodta,, hogy meghalt a tápom. 😃 Mondjuk ez előjel lehet, hiszen HKC tápom van, ami a ripes kategóriába tartozik. 😃
0
0
0
0
RPCJFAN avatar
Nekem szinte mindig rémálmaim vannak.Egyszer egy krokodil beleharapott a lábamba,amikor felriadtam rosszul feküdtem az ágyon és a lábaim azért voltak elzsibbadva.De az volt a legrosszabb mikor egy nagyon magas lépcsőházban voltam és leestem egyenesen pont középen,de mire végére értem volna felriadtam.Az is furcsa hogy néha álmomban még a legborzasztóbb dolgokkal is szembeszállok.pl:Sötét van a szobában csak a tv fénye látszódik kicsit és beugrik az ajtón egy alien,én meg hogy szundikáló tesómat megvédjem valahonnan a kezembe kerül egy kristályszerü penge és elkezdem szelni a szörnyet mind egy hack & slash ben.😜
Mostanában pedig az megy,hogy elém terül udvarunk és megyek a járdán és elvágódok.Ez az álomban és valóságban is fél perc alatt zajlik le,de nagyon rossz😜
0
0
0
0
no avatar
Loool én meg 7-8 éves koromba olyat álmodtam,hogy a polgármester egy vámpír és az akkor nem használt szobánkba fekszik ó,paprikás chio chipset eszik,és észrevett 😃 elkezdtem futni és a széknek ütköztem és elkapott 😀😀😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Volt már F1-es álmom is, ahol mindenki összeütközött mindenkivel. Mintha csak egy roncsderbi lett volna. 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
kakasu írta:
én lányról szoktam akit nagyon imádok szeretek
álmomba mindig vele vagyok csókolózunk stb... de ez soha nem fog valóra válni😕

Én is egy lányról álmodok, már 3 napja. De mi aránylag jóban vagyunk. Nem tudom, hogy ennek lehet-e valami jelentése. Szerintetek elmondjam neki?
0
0
0
0
bfrenk avatar
kakasu írta:
én lányról szoktam akit nagyon imádok szeretek
álmomba mindig vele vagyok csókolózunk stb... de ez soha nem fog valóra válni😕


Az még rosszabb mint a rémálom.😳
0
0
0
0
neuroflex avatar
én lányról szoktam akit nagyon imádok szeretek
álmomba mindig vele vagyok csókolózunk stb... de ez soha nem fog valóra válni😕
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció