Miről szoktál álmodni?

Szerző: madchief, 2011. May 18., téma
Fórum » Társalgó
Ide leírhatja mindenki a saját álmait hogy röhögjünk, vagy éppen csodálkozzunk.
Hozzászólások: 289
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Yuri Boyka avatar
Régebben sokszor azt álmodtam hogy én vagyok a batman. Mindig úgy kezdődtek ezek az álmok hogy még nem képzett ki Ra's Al Ghul és ott vagyok a kiképzésen, és már javában zajlanak az események, utána mindig arra ébredtem hogy kikapcsolt a Tumbler. Vagy olyat is álmodtam hogy elkezdtem bokszolni és majdnem én lettem a nehézsúlyú világbajnok. Meg olyat is álmodtam hogy két ember odajött hozzám az utcán és azt mondták hogy "El kell kezdenünk az edzésed". Vagy azt is álmodtam már hogy játékfejlesztő lettem és én dolgoztam a legújabb Batman játékon. De volt visszatérő álmom is, ami az lett volna hogy: Rám támadtak többen és én megvertem őket. (Ezt talán azért álmodtam mindig mert voltak olyanok akik meg akartak verni csak nem jött össze nekik.)
0
0
0
0
KERKO avatar
Egy olyan CS:GO meccsről álmodok ami nem tartalmaz csalókat, és oroszokat.
0
0
0
0
no avatar
A leghülyébb álmom volt éjszaka: folyamatosan forgok és ha megmozdítom a karom, az alkarom egy nagy nyelvvé alakul, ami elkezd végighúzódni rajtam és tiszta nyál leszek.
0
0
0
0
nemvagyokitt avatar
Nekem most volt egy jó álmom: Épp toltam valami baromi jó játékot ami sajnos nem létezik :/ egy fantazy rpg volt 9 vagy több chapteres főküldivel amiknek egy csomó al küldie volt(én egy csomót kihagytam de vissza lehetett menni és megnézni hogy mit oldottál fel a menüben) és sok nyelvi támogatása volt pl angol,magyar,japán felirat/hang és smart tvn is lehetett tolni nem csak pc-n. Az a baj hogy annyira már nem emléxek rá csak arra a nyilas részre amiben valaki meghalt vagy mi és valaki kiakadt hogy ő meghalt mert hogy őt ki fogja helyettesíteni(mert erős volt meg minden) én felkaptam az íját és ki tudtam húzni(mint a skorpiókirályban az íj) és meglőttem vele valami nyulat vagy patkányt... de megmutattam hogy ki tudom húzni... de volt benne katakomba,erdő stbSpoiler!
az a baj hogy sok kimaradt a játékból mert álmomban toltam gépen, elvittem 1 darabig , de utána inkább anyu tvjén toltam(nagyobb kijelzővel jobb volt) viszont ő nem értett semmit a dologból és mondta hogy jáccak a saját gépemen majd átállítottam magyarra a hangot de nem tetszett ezért visszaállítottam japánra majd a feliratot angolról magyarra, de utána meg azt mondta hogy őt nem érdekli viszont itt már a 8ik chapterben voltam és nem tudtam átvinni a mentést a másik gépre... és ekkor ébredtem fel mert elkezdett takarítani irl T_T
bár lenne 1 gép amivel át tudnám élni vagy csak a játékot megcsinálná nekem már az is jó lenne :/
0
0
0
0
GaboC avatar
Jó ideje nem emlékszem arra, hogy mit álmodtam. De arra viszont igen, hogy gyerekkoromban volt egy visszatérő álmom. Egy arc nélküli fekete ruhás embertől menekültem és egy kerítéshez érve mindig elkapott, amikor másztam. A vicc az, hogy mindig akkor keltem fel, amikor megfogta a lábam és húzott le.
0
0
0
0
nomad2 avatar
Azt álmodtam hogy meghal a földön minden ember mert a napunkat kimozdította egy erő a világából és földünk felé száguld....A nasa nem szól senkinek mert nem lehet sehogy túl élni. Van egy kis űrhalyó amibe csak 4 nagyon okos fiatal tudós és egy hétköznapi gondolatú ember...engem választottak. Elmondtam a csalàdomnak hohy mi fog történni és nem tudtam abba hagyni a sírást. Vállaltam bár családom és gyermekeim vannak...ha nem megyek akkor megy más..mentem mert szerintem számon akartam kérni Istent...még láttuk a napot ahogy alá száll amint mi felszálltunk. Egy szempillantás volt és nem maradt semmi....elcsendesedett a kozmosz, egymás lélegzetét óriás zajként hallottuk...sokára már hallottam a saturnus és holdjainak siralmas sziruettjeit...Hátborzongató és rideg a világegyetem zaja. Lenne tovább de nincs kifejező szó amit használhatnék..annyira rossz volt
0
0
0
0
Karrigan avatar
Mostanában nagyon penge álmaim vannak "álomszép" lányokkal , nem tudom miért de nem bánom , a sok munka meg stressz után ugyérzem ez a jutalmam "de" az álomnak általában végeszakad mikor reggel 5kór felkelek 😞 .
0
0
0
0
compactegon avatar
háború által összedőlt szürke romok közt egyedül, néha ketten.
ha meg nem a szürke romos város, akkor valami putris szoba. persze szintén szürke, nagy ritkán álmodok színekkel. akkor is qrv@ nehéz 😀
0
0
0
0
Nexuska avatar
Nagyon meredek dolgokat álmodok mostanában, nem tudom ébredéskor, sírjak-e vagy nevessek. 😶
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Mikor jövök haza melóból, buszon azt szoktam álmodni, hogy melózok
0
0
0
0
Liv333 avatar
Én nagyon gyakran álmodom, ébredezéskor, 2 szundi között, hogy nagy nehezen felkelek, elkezdem a reggeli rutinom, aztán tényleg ébreszt a telefon és újra felkel kelni >.<
+
Most végeztem a fősulival és kb. minden 2. álmom az általános sulimban játszódik, mindig furcsálom hogy, hogyan kerülök oda, de mindig kapok rá értelmes(nek tűnő) magyarázatot. Például: az állam kitalálta, hogy mindenkinek újra kell járni 1 osztályt, mert valami új tanterv miatt be kell pótolni az elmaradt órákat. 😃
0
0
0
0
FLaci81 avatar
... hogy megnyerem a lottó 5-öst ...
Rendszeres lottózásom ellenére, eddig még nem jött össze, max kettesek voltak eddig.
Egyszer talán összejön. 😀
0
0
0
0
no avatar
Azt álmondtam hogy a MGSV-vel játszottam már javában, javított crackkel 😃
0
0
0
0
Masterthief avatar
Én mindig álmodok valami érdekeset.
Ha valamivel sokat játszok, néha álmomban is az szerepel. Pl: Volt mikor a Thief-ből én voltam Garrett. A szíven a torkomban dobogott hogy meg ne lásson egy városőr, miközben a tetőről csimpaszkodtam lefelé és egy ablakbon másztam be. 😃 Vagy a GTA-val álmodom.
Régen sokat álmodtam azt hogy repkedek a levegőben. 😃 Amolyan parkour ugrásokat végeztem kerítésen át, majd elkezdtem rohanni, és ugrás közben a levegőbe emelkedtem és szálltam a magasban.😃
Volt már 2 alvásparalízisem is amit átéltem. Mind kettőben szellemmet láttam. Közben a szívem annyira kalapált hogy azt hittem infarktust vagy szívrohamot kapok. Mozogni szerettem volna, de alig bírtam még az ujjamat is megmozdítani., pedig már a tudatomnál voltam. Jól le is izzadtam mire teljesen magamhoz tértem. 😃
Tízen évesként rendszeresen meztelen nőkkel álmodtam, szexről, és érthető módon ugye a gatyába durrantam el. 😂
Volt mikor álmomban kergettek, de szó szerint földbe gyökerezett a lábam és nem bírtam lépni egy kicsit sem, vagy csak nagyon nehezen.
Vagy lezuhantam nagyon magasról, és a becsapódás előtt felriadtam. 😃
Jó sok baromságot tud összeálmodni az ember. 😃
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Én mostanában arról hogy majd egyszer lesz időm mindenre 😀
Úgy érzem ha 48 óra lenne egy nap az is kevés lenne néha annyi dolog összeszalad.
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Én Bokor Rékával szoktam sétálni álmomban miután végez a sör csapolással
0
0
0
0
pisti525 avatar
Általában mindig más, de gyakran álmodók arról, hogy vadászpilóta vagyok vagy hasonló. 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Legutóbbi: Haku sárkányunk volt női ruhában....
https://www.officialpsds.com/images/thumbs/Poker-Face-psd81143.png
0
0
0
0
Bicike avatar
Régebbi álmaim, amikre emlékszek:

Az iskolában kosárlabda meccset játszunk, Cavs mezben voltam és a csapatban volt LeBron James is, de sose passzolt neki senki, meg labdát se kért.

Christina Aguilera házához kerültem valahogy, de elég gagyi állapotban nézett ki. Miután ebédeltünk, társasoztunk, majd bevitt egy szobába, hol egy ágy volt, meg egy rakat TV. Az volt az érdekes, a régi TV-nk is ott volt.

@Nexuska
Az szép. 😃
0
0
0
0
Nexuska avatar
Elkértem anyám lovát (pedig már nincs is lovunk), megígérve, vigyázok rá. Míg felrohantam a télikabátomért, valaki el is kötötte a pej pacinkat :"D
Kerestem a környéken, majd egy időugrást követően egy akasztás kellős közepén találtam magamat, méghozzá a sajátomén. Felolvasták vétkeim, hogy én, a király elf szeretője, merényletet akartam elkövetni ellene, és bizonyítékként elém vezették a lovunkat, hogy "ezt a dögöt találtuk a tett színhelyén".
Nagyon értetlenül néztem, hogy ezt a lovat kerestem, amúgy sem vagyok elf, és egyébként is, azt sem tudom, milyen királyról van szó. A következő jelenet már az, hogy a sárban kúszom a bitófa alatti alagutakban (???),míg a felpaprikázott, és vérre szomjazó paraszthad dühöngve keresett.
A sok Dragon Age :"D
0
0
0
0
bukta2 avatar
Matt99 jó kis történet! 😃
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Idén érettségiztem, és sikeresen felvettek az egyetemre... Lesz gólyatábor is amit persze ki nem hagyok... de ezzel párhuzamosan már 3-szor álmodtam az elmúlt pár hétben azt ,hogy gólyatáborban vagyok és mindenki utál (mindig más emberek voltak [meg a tábor is mindig máshogy nézett ki 😆 ) de mindig mindenki utált ). Remélem nem a jövőt álmodtam meg 😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
Nemrég volt egy érdekes álmom, bent voltam a városban ahol volt egy popcornárus, egy rohadt nagy zsákból árulta a nagyon finom popcorn-t. A lényeg a hogy történt valami, ami miatt kiürült a város, de a popcorn ott maradt, és pár emberrel megdézsmáltuk egy kicsit 😃 Másnap jött a popcornárus, felelősségre vont mindenkit, engem is és el akart vinni börtönbe, de én nem akartam menni mert azért nem történt nagy tragédia, csak vettünk egy kicsit a popcorn-ból amit ott hagyott. Végül aztán beálltunk kettes sorba (mint általánosba), és elkezdtük követni az árust, hogy megkapjuk méltó büntetésünket. És ekkor jött valami hogy ez így nem lesz jó, ezért gyorsa visszautaztam párszor az időbe, hogy ezt megakadályozzam. Az volt a terv, hogy elüttetem magam a popcornárussal és ezután biztos nem fog bevinni a zsarukhoz 😃 3-szor nem sikerült a "baleset" (nem haltam meg, csak nem voltam megelégedve a végeredménnyel) de 4.-re már sikerült. Az árus viszont ahelyett hogy kiszállt volna rálépett a gázra! Na és itt átváltott az álom egy GTA-ra, valakit szó szerint kicibáltam az autóból, és mérhetetlen dühvel az árus után eredtem. Egy nagy kertesházba menekült, ahol kerestem egy ideig, majd láttam az udvaron átszaladni és akkor hátba lőttem egy pisztollyal. Nem halt meg ezért odamentem és a biztonság kedvéért még egy tárat hitman módra beleeresztettem 😆 Aztán ha jól emlékszem kiderült hogy ő a testvérem volt de nem biztos, mert pont akkor lett vége.

Ennyi lenne 😃
0
0
0
0
no avatar
Kék szemek és weboldalak. Más nem is kell 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Nem szoktam emlékezni 😃
De ha mégis emlékszem, akkor olyan hülyeségekről, amit nem tudok felfogni 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Ma azt álmodtam, hogy nagyanyáméknál volt egy törpehörcsög, egy kis dobozban volt benne, át akartam rakni valami nagyobba, de nem volt semmi nagyobb és mindig kiszökött, a végén meguntam, tettem be neki paradicsomot, hogy egye meg, a végé azt látom, hogy majdnem megfulladt a paradicsom levében és gyorsan kivettem.
0
0
0
0
fonix9901 avatar
az szép 😀 mit kell csinálni hogy én is ilyeneket álmodjak mert én rendszerint álmomban is játszok 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Tegnap azt álmodtam, hogy vittek engem motorral a Szabadság hídon, majd akkorát fékezett a motor, hogy bezuhantam a Dunába. Olyan árral jött a Duna, hogy nem tudtam mit csinálni, pedig tudok úszni. Végül valami sárg cuccban megkapaszkodtam és kimásztam. Aztán egy volt csaj padtársam elvitt valami hídra, alattunk folyt a Duna, ott teljesen kész lettem, hogy menjünk már onnan.
0
0
0
0
fonix9901 avatar
álmodni? vagy 2 órát forgolódok, mire elalszok.. ez ellen mi a teendő?


csináld azt amit én szoktam vegyél be 1 0.5-ös szanakszot feküdj le és nézz hülyeségeket youtubon nekem bevált 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
Davezorrr" Nem lehetett semmi! 😃 ennél már cask az lenne jobb ha repültél volna ( én imádok Repülni álmomban) ugy mint superman vagy songoku 😃
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
álmodni? vagy 2 órát forgolódok, mire elalszok.. ez ellen mi a teendő? 😃
0
0
0
0
Davezorrr avatar
ne egyél zsírossat lefekvés előtt...általában akkor lehet ilyeneket haluzolni álmodban 😃 Én most pl. tök jót álmodtam,sztem azért mert megnéztem az új NFS filmet.Annyi a lényeg h egy világkörüli útra mentünk a haverokkal olyan mustangokkal mint amilyen a filmbe is volt.
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Én nem nagyon emlékszem hogy miket szoktam álmodni, csak 1 valami maradt meg bennem: hogyha valami olyan történik hogy meghalok vagy hasonló akkor vissza tudom pörgetni az időt 😆 és ilyen már nagyon sokszor volt 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Olyan hülyeségeket, hogy azt jobb, ha én se tudom 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én Zombis/Horror filmes rémálmaim szoktak mostanában lenni,talán nem kéne annyi filmet néznem 😆
0
0
0
0
csroby97 avatar
Én mindig a suliról szoktam álmodni.😞 Ennél rosszabb rémálom nincs. Meg mindig ott szoktam álmodni ahol lakunk szóval a környékünkről. Meg valamikor nem tudok normálisan futni. Futnék, de lassan. Meg néha homályosan látok mindent és elég rossz. De amúgy mostanában nem álmodok olyan rosszakat csak mindig arról, hogy a suliban vagyok és már nagyon idegesít.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Az erdőből el kellett lopnom egy takonyzöld Zastavát
0
0
0
0
GaboC avatar
Én sajna már régóta nem emlékszem mit álmodok 😞
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Hát én percekkel azután hogy fölébredtem elfelejtem, úgyhogy ha álmodok is valamit nem tudok róla.
0
0
0
0
PoPet avatar
Én tegnapelőtt azt, hogy a Uniteddel a 206-os BL döntőben lépek pályára RvP mellett. 90. percben 2-2 volt a meccs a Real ellen, tizit kaptnk, és RvP rám bízta a lövést.. Az az érzés amikor bement.. Kár, hogy álom volt.. 😃 Spoiler!
Habár.... Még minden megeshet.. 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Én múltkor olyat álmodtam, hogy Javier Hernandezzel szánkózok egy temetőben egy poros úton, a másik meg az volt, hogy Ke$ha (az énekesnő) a barátnőm lett. 😆
0
0
0
0
acsricsi avatar
Én 1 hete csak a barátnőmröl álmodok 😃 hát ok 😜
0
0
0
0
JD9510R avatar
Én álmomban álmodtam.
0
0
0
0
Yamiki avatar
én tegnap elött azt álmodtam, hogy trikóban egy templomban vagyok, ami belül temető volt. elég fura :'D
0
0
0
0
Davezorrr avatar
múltkor egy elborult álmom volt : Strucclábú pelikánról ami egészben bekapott egy csirkét...nem tudom miért álmodtam ilyet :S 😃 egyszerre volt vicces és ilyesztő
0
0
0
0
fonix9901 avatar
amikről én álmodni szoktam az 18+ 😃
0
0
0
0
FLaci81 avatar
Hogy miről álmodok?

Arról, hogy egyszer jobb lesz mindannyiunknak a jelenlegi helyzetünknél.
0
0
0
0
no avatar
robinho: pont erre gondoltam 😆
Catcho: elolvastam köszi tudom csak nekem kb 6-8 éves korom óta jelen van na jó akkor csak 8-9 😃
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Van mikor álmomban is focizok és közben kapálódzok az ágyban álmomban! 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció