Mindent az Androidról

Szerző: thug85, 2011. March 11., téma
Fórum » Szoftver
Nos a téma címe magáért beszél! Az Android, illetve az ezzel a rendszerrel szerelt készülékekkel kapcsolatos érdekességeket, élményeket, tapasztalatokat, híreket oszthatjátok itt meg egymással!
Hozzászólások: 1 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
apetit1989 avatar
Milyen határfeszültség?
Minden USB-s töltő 5 voltos, aztán a telefon annyit vesz fel abból, amennyi kell neki.
0
0
0
0
no avatar
Volna még egy kérdésem. Töltéskor az akkumulátor(3.7V) mindíg eléri e 4.2V-os határfeszültséget. Ez így a normális? Csak elég furcsa nekem és kíváncsi vagyok.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Helóka 😀 ki mit tud az "Ingress"nevű, még beta- ban futó játékról? Kaptam kódot, beírom és befagy az alkalmazás... vki ötlet? :-D Sony Xperia U, olvastam másoknál ment U-n kössz ha van ötlet, am próbáljátok ki!!!
0
0
0
0
Manyik75 avatar
R0x0r

[LINK]

Egyébként nekem is advance van, (igaz nekem a P-s) és semmi bajom vele, és én is 4.1.2-őt használok 😀
0
0
0
0
R0x0r avatar
Hat rendben, koszi a valaszt. De azert megis idegesito. A regi teglak legalabb nem fagytak 😃 Igazabol azt nem tudom h ezt a fagyasos szart az androidnak vagy a samsungnak rojam fel...
0
0
0
0
no avatar
R0x0r: root-olást saját magad döntöd el :-) én régen agyon tuningoltam a telót stb. Rájöttem felesleges 1-2 másodpercel lasabbak a program betöltések kb. Hát hiába 50 rugós teló a 150 rugós is befagy :-D saját tapasztalat.
0
0
0
0
R0x0r avatar
Sziasztok, galaxy s advance-t mennyire erdemes rootolni? 4.1.2 van fent de neha befagy es k*rv@ idegesito, amit 50 rugoert vettem azert elvarom h ne szar fosul mukodjon. A zte nem csinalt ilyeneket pedig az... azt hagyjuk. De egy samsungtol tobbet varok.
0
0
0
0
Ghosts avatar
Valaki tud olyan programot mondani, amiben megnézhetem Magyarország térképét? Természetesen úgy, mint mondjuk a google térképen van, hogy minden egyes utcát látok. A lényeg, hogy OFFLINE legyen, tehát ne kelljen a térkép használatához internet kapcsolat, mert mondjuk az utcán nem sok az esélye, hogy találok nyílt wifi-t.
0
0
0
0
no avatar
Jah azt csinálom, eddig minden ott volt a TPB-n vagy az apk mania-n 😜
0
0
0
0
gabee97 avatar
Az szép 😀 Annyit tudok javasolni hogy inkább töltsd le,mint vedd meg úgy nem érhet pénzveszteség 😀
0
0
0
0
no avatar
Eléggé megleppet engem is, de nagyon szépen futott rajta minden. Kipróbálok minden igényes játékot, majd meglátom a határait ennek a kis téglának 😜
0
0
0
0
gabee97 avatar
Ez vitte a Most Wantedet? 😲 Nem értem hogy hogyan szeretnéd tesztelni..Töltsd le és meglátod futni fog-e.
0
0
0
0
no avatar
gabee97 ebben van: http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=4665&c=vodafone_smart_mini
Most ez van nekem, mindent jól vitt eddig amit kipróbáltam(gta III, Dead Space, Most Wanted, Ravensoul 2). Melyik játékkal tudnám letesztelni h mit tud? Esetleg Modern Combat 4 vagy Nova 3 v Real Racing 3 ? Vagy ekkoracska felbontáson nem is lehet megizzasztani?
0
0
0
0
19ati93 avatar
normális ha forró,kb minden okostelefonnál 😆 látszik hogy használva van,sőt érezni is 😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Amúgy szerintetek az mitől van ha néha tűz forró az aksim? pl. amikor játszok vagy csak netezek a telon?😲
0
0
0
0
gabee97 avatar
Milyen telefonban láttad?
0
0
0
0
no avatar
Jó GPU a PowerVR SGX 531? Mire képes?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
ahha értem,persze Kmisi99 úgymond fullhd-s a készülék...😀 rendben köszönöm szépen kipróbálom akkor....: )
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az egy egész jó hardverű telefon nincs értelme konvertálgatni stb. Leszeded a filmet amit pc-n is nézel aztán rámásolod a telefonra. Még gyengébb minőségű fullhd-t is vinnie kell.
0
0
0
0
19ati93 avatar
MX Player így van,MKV-t is lejátszik ha minden igaz 😆
0
0
0
0
gabee97 avatar
Szia!Nyugodtan szedj le filmeket,csak Google Play-ről töltsd le az MX Player alkalmazást,ez kiteszi neked teljes képernyőre 😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sziasztok,most nem találtam megfelelő toppicot,remélem nem gond hogy ide írók , nos, valaki esetleg meg tudná mondani hogyan lehetne olyan filmet letölteni ami a Sony XPERIA ION-omon teljes képernyőn jelenik meg+Jó minőségbe , mert már szedtem le ilyen mobil filmet de a felbontása gondolom egy kisebb mobilra volt optimizálva....pl.: leszedek gépre egy filmet és azt átkonvertálom például ?
4,55"-os , Adatok : http://www.gsmarena.com/sony_xperia_ion_hspa-4798.php hálás lennék,köszönöm előre is aki tud segíteni....^^
0
0
0
0
no avatar
ProMaXuS: ok értem, és az is fontos, hogy pl mindíg kb-ra ugyanolyan %-nál tegyem be tölteni?
0
0
0
0
niteforce avatar
köszi, akkor az lesz, én is afelé hajlottam inkább, az ára és a kamera miatt 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
niteforce, sztem a galaxy jobb pont tegnap fogtam a kezembe mind 2 őt,én a galaxy-t venném 😀
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Norbi777: ha nem kell sürgősen a telefon,akkor + 1 órát is rajtahagyhatod,tovább is fogja akkor bírni.
0
0
0
0
niteforce avatar
Sziasztok!
Melyik éri meg jobban?
Samsung Galaxy Tab 2 40 ezerért vagy
Google nexus 7 (használt, asus által javított, majd újra újként forgalomba hozott verzió) 50 ezerért?
0
0
0
0
no avatar
Volna egy kérdésem. Meddig érdemes tölteni a telót? Elég addig amíg 100% lesz? Vagy még tartsam 1 órát kb?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
a CM nemtartalmaz gapps-t, külön kell hozzá felrakni (mint a ROM-ot)
[LINK] - 10.1hez való gapps...
0
0
0
0
no avatar
hat en amr minden felet probaltam.es sajna meg sem mozdulnak.pedig tutira a kedvenc jatekaim lennenek video alapjan.csak hat nem tudom jatszasra birni
0
0
0
0
gabee97 avatar
Nem ismerem egyiket se,de ha fizetős akkor úgy próbáld leszedni hogy mindenképp az 1.0-ás vagy 1.1-es verziókat töltsd le.
0
0
0
0
no avatar
hat azert anyira jatekmanias teloban nem vagyok,h.lecsereljem a mostanit.minden marad ugyanugy.de viszont van 2jatek,amit egyik teloban sem tudok elinditani.ugyebar az ace2 rootolt,android 4.1,a htc nem rootolt android 4.0,es a vilagert a chaos rings meg az ethernal legacy nem akar elindulni.nem ertem miert.mar sok verziot kiprobaltam,es egyik sem.fogalmam sincsen miert.pedig nem mai jatekok
0
0
0
0
gabee97 avatar
A P-t az Ace2 helyére említettem, kb. egyszinten vannak.Az L-t a grafikus gyorsítója miatt ami 2x jobb mint a az adreno 225,szóval pár évig nem lehet vele problémád.
0
0
0
0
no avatar
es miben jobb a sony xperia p vagy l mint a htc-m?mind a 2 1ghz dual core,az enyem 1,2ghz.mind a 3 1gb ram.mondjuk csak annyi,h.a sony xperia l-ben adreno 305 van,mig az enyemben csak adreno 220van.de eddig az osszes jatek megy akadas mentesen
0
0
0
0
gabee97 avatar
Be volt jelentve a Jelly Bean márciusra,azóta semmi hír..
0
0
0
0
Ferrari056 avatar
Üdv!

Valaki tudja, hogy ZTE Grand X IN telefonra mikor fog kijönni egy új frissítés? Jelenleg ez van rajta: 4.0.4.
Ha egyáltalán érkezik rá persze.
0
0
0
0
gabee97 avatar
Játékra tudnám ajánlani a Sony Xperia P-t vagy ha egy 10-est dobsz rá Sony Xperia L én is azt fogok venni 😀
0
0
0
0
no avatar
hat majd az lesz,de meg meggondolom.tudom igy is szepen hasznalni.telefonalasra,sms-re kivalo.cak jatszasra nem valami jo
0
0
0
0
gabee97 avatar
Nézz fel magyar hirdetési oldalakra rengetegen keresnek betört kijelzőjű telókat.Valaki talán megtudja olcsón csináltatni magának és van egy jó telója,valaki meg szétbontja és eladogatja egyesével.
0
0
0
0
no avatar
hat szerinted ilyet mennyiert lehetne eladni?meg kinek kellene total osszetorve a kijelzo?annyira nincs szuksegem masik telora.htc nekem tokeletesen megfelel.inkabb megcsinaltatnam,de 15ezret nem adok erte.nekem annyit nem er
0
0
0
0
gabee97 avatar
Sajnos nem tudom hol lehet ilyet venni,csináltatni inkább add el dobj hozzá egy kicsit és vegyél egy másik telót.
0
0
0
0
no avatar
tudom en,h.azt kellene.persze,van meg ra tobb mint fel ev,csak ezzel az a baj,h.a netrol rendeltem,mert nalunk nem arultak.es ha en most visszakuldom,akkor leheth.beletelik vagy 2honapba,mire vissza kapnam a kezembe.amugy a samsungomon atmentem autoval.teljesen meg van repedve az erinto kijelzo,de viszont tokeletesen mukodik.mas baja nincsen.kibirta a kocsit is,ez azt jelenti,h.eleg strapabiro telefon😀na most ezzel azt akarom,h.nem ismersz valami olyan helyet,ahol olcson leeht ilyen erintokijelzoket venni?en ahol neztem,15ezer forint.annyit szerintem nem er.ha 40-50ezerert mar ujjonan lehet venni a telefont
0
0
0
0
gabee97 avatar
Akkor vidd el szervízbe,ha van rá garancia.
0
0
0
0
no avatar
deh.lakasban vagyok,mind a 2telefonban ugyanaz a szolgaltato van,az egyikkel elmegy egy kis idore,es magatol visszajon,a masik pedig jo,nem megy el vegkepp.en ugy hallottam,h.vannak ilyen hibas szeriak a telefonban,amiknek ez a problemajuk
0
0
0
0
gabee97 avatar
térerő gondolom 😀 az csak akkor mehet el igazán ha zárt helyen vagy,vagy olyan helyen ami nincs lefedve még.
0
0
0
0
no avatar
halozat😀nem tudom h.hivjak nalatok.mivel en szlovakiabol vagyok,nalunk signal a neve😀
0
0
0
0
gabee97 avatar
mi megy el??vetel?az mi?
0
0
0
0
no avatar
stabil,semmi bajom nincs vele.gondolom nem a rendszerrel van a baj,h.sokszor elmegy a vetel,igaz?es magatol utanna visszajon.az eleg idegesito,es nem tudok rajonni,mi a baja.sok haver mondta mas telefon tipusokon,h.nekik es szokott ez lenni.minden uj telefon ezt csinalja?
0
0
0
0
gabee97 avatar
Szerintem hagyjad.Ha 4.0-val stabil akkor ne piszkáld ha sz*r akkor viszont 2.3-at tedd fel.
0
0
0
0
no avatar
csak a htc-re hivatalosan nem jon ki a 4.1.most a 4.0 van benne,amit hivatalosan frissitettem.elvileg ha nezek videot rola,a samsung 4perc,mig megcsinalja a frissitest,a htc-m pedig 14perc😀azert az kulonbseg.nem tudom erdemes-e lenne megcsinalni
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció