Szerintem a legszebb grafikájú játék a(z) ...

Szerző: Fukoshi, 2011. March 09., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerinted a legszebb grafikájú játéka!
Szerintem a Need For Speed Most Wanted
Hogy miért?
Mert felhúzott Grafikán ilyenje van:
http://kepfeltoltes.hu/view/110309/Gallardo_www.kepfeltoltes.hu_.png
Mindenki mondjon játéknevet és Adjon képet :)
Aztán eldöntjük melyik játék Grafikája a legjobb :)
Hozzászólások: 424
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
_AsheXp avatar
black ops egy hányadék, konkrétan látom a pixeleket... pfujj
0
0
0
0
molfer98 avatar
Crysis 2,GTA 4 (ahoz képestz hogy 2008-as game), a black ops se néz ki rosszul 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
szucsa írta:
C.A.R.S. nevű szimulátor lesz! [movie=youtube]oMwlA9gTiXU#![/movie] [movie=youtube]lAqgcy-vvCY#![/movie]


LoooL nincs keze 😲
0
0
0
0
szucsa avatar
C.A.R.S. nevű szimulátor lesz! [movie=youtube]oMwlA9gTiXU#![/movie] [movie=youtube]lAqgcy-vvCY#![/movie]
0
0
0
0
stalker41 avatar
2007 : CRYSIS, GRAW2
2008: Far cry2, CRYSIS warhead,
2009: Dirt2 , FEAR2
2010: Metro 2033, Just cause 2, Mafia2, STALKER Call of pripyat
2011: CRYSIS2, Dead Space 2, Battlefield 3
0
0
0
0
Liptik avatar
Dírt2, AC 2, AC BH, Star Wars the Force Unlushed 1-2. NFS: Carbon, Most Wanted, Undercover, Hot Pursuit 2010, Shift1-2. Tomb Raider Underworld.
0
0
0
0
akos328 avatar
😃, a Tescoba mindent megkapsz, ne az 576-ba menj.
0
0
0
0
chDavid avatar
én maradok a "The Witcher 2"-nél😀
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Mort2195 írta:
Bicike írta:
Assassin's creed 2 Crysis


Ez az AC2-nek egy kiegészítője?

Igen, én már kijátszottam 😉
0
0
0
0
Toma97 avatar
Mort2195 írta:
Minecraft


Helyes 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Assassin's creed 2 Crysis
0
0
0
0
Meo97 avatar
Dirt 2, Battlefield Bad Company 2
0
0
0
0
Patkos avatar
Dirt
Resident Evil 5
NFS Undercover,Hot Pursuit 2010
0
0
0
0
HiddenBlade avatar
szerintem.. a gtaIV nek van a legjobb grafja HD textórával meg ENB vel...
0
0
0
0
ceni98 avatar
igen mese szép grafikája van az acnak is 😀 a spiderman wos is gyönyörű
0
0
0
0
soneX ZED avatar
gta 4 eflc meg a crysis 2 1.4 es patchel
0
0
0
0
FoLey avatar
intelMMX írta:
PDA-ra nincs is Q3 nem?

De van😀 csak ott bonyolult a feltelepítése :/
0
0
0
0
gigazte avatar
Nekem a Flatout széria grafikai motor alakulása lenyűgözött! Az első két rész között 1 év van és elég sokat fejlődött, amikor megvettem nem hittem a szememnek, hogy mennyivel másabb. A Flatout Ultimate Carnage pedig a csúcs. Maga a játék annyira nem fejlődött, mivel a 2 felturbózása😕 Eredetileg csak Xbox 360-ra fejlesztették.
0
0
0
0
FoLey avatar
ricshard004 írta:
Ottvan a gépemnél , Galaxy S2
Azért kell alá vas, lehet kevés hozzá a pda-d nem?


416 MHz PXA 272 Intel XScale és WM 5-ös angol az oprendszerem
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Ottvan a gépemnél , Galaxy S2
Azért kell alá vas, lehet kevés hozzá a pda-d nem?
0
0
0
0
FoLey avatar
ricshard004 írta:
FoLey-v

Ezt mobilon tolom, ott szépnek számít most😜 60fps-ről megsem mozdul😃😃


mobilon?😃 milyen fajta teloval tolod?😃,mert én próbáltam az ASUS Mypal a636-on müködtetni a quaket,de sehogyan nemakar elindulni esetleg tudnál segíteni?😃
0
0
0
0
ricshard004 avatar
FoLey-v

Ezt mobilon tolom, ott szépnek számít most😜 60fps-ről megsem mozdul😃😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Igen, a DiRT még nagyon betegen nézett ki, anno csorgattuk rá a nyálunkat. Épp a nyáron vettem elő és pörgettem ki, még most is kellemes látványt nyújtott.
0
0
0
0
Adam996 avatar
F1 2010 módolva kegyetlen szép 😉
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Metro 2033
Crysis - moddal (valami, azok a pályák nagyon dús növényzettel)
Crysis 2 (mondjuk full gáz, hogy 2D-s drótok vannak benne, illetve sok helyen a sziklák nincsenek tesszelálva és elég felületesen néznek ki , majdnem mint egy 10 éves játékban, de azért összességében nem egy csúnya játék főleg a fényhatások miatt lett talán igazán szép)
The Witcher 2
Just Cause 2
Mafia II - az esti vezetések valami hihetetlenül szépre sikeredtek szerintem, meg az autók is szépek meg minden más is. örülnék egy így kinéző GTA-nak is
BF3 is szép lesz
Konzolon pedig Forza 4
0
0
0
0
niteforce avatar
Hat a BF3 -nak vidik alapljan nagyon szep a grafikaja, de akkor az NFS The RUN grafikaja is szep kell hogy legyen 😀 😀 ugyanaz a motor 😀
remelem jo lesz, mert elorendeltem az NFS-t 😀
0
0
0
0
no avatar
Azért a Half Life 2-nek a 2004-es kiadási évhez képest nagyon szép grafikája van 😃
0
0
0
0
Hagrid avatar
apetit1989: Mafia 2 tényleg szép.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Mafia II. Főleg a főszereplők. A kedvencem amikor Pappalardo eszik az irodájában, látni ahogy fintorogva eszik 😃
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
kihagytad a witcher 2-t 😆 am sztem az is gyönyörű
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Na gyorsan összeszedek pár játékot én is.
Crysis Warhead - Nagyon szép, aprólékosan kidolgozott, elég nagy pályákkal operál, helyenként eszméletlenül látványos (pl.: befagyott óceán, fényviszonyok a bányában), ráadásul változatosabbak a helyszínek, mint a Crysisba, én jobban is van optimalizálva egy fokkal.

Metro 2033 - Nagyszerűen, alaposan felépített pályák, hangulat, a design és a grafikai elemek minősége egyaránt kiemelkedő.

Mirror's Edge - Kicsit kakukktojás, mivel technikailag nem annyira összetett, az egész játék egy hiper tiszta, vaci új városban játszódik, a textúrák szinte egyszínűek, amik kisebb felbontással is jól tudnak kinézni mondjuk egy rozsdás metro kocsival ellentétben, de ez nem változtat azon, hogy a játék a kevés, de rikító színével, éles kontrasztjával nagyon ütősen néz ki.

Battlefield Bad Company 2 - Szintén szépen kidolgozot, helyenként nagy távon belátható pályák, rombolódó környezet, több féle helyszín (dzsungel, sivatag, havas hegyvidékes táj) emeli ezt a játékot is a leg látványosabbak közé.

Ez a lista nem teljes értékű, van még rengeteg jól kinéző játék, de ezek azok a valóban kiemelkedően kinéző címek, amik eszembe jutottak, és játszottam is velük (azokat a játékokat nem firtatom, amikkel még nem töltöttem el viszonylag több időt, anélkül nem lehet képet alkotni a grafikájukról).
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
GTA 4.
Dirt 2 és a 3.
Battlefield bad company 2
Battlefield 3.
A just cause 2 is szép
Crysis 2.
Hát ennyi bár már elöttem lévő kommentelő mindet leírta szóval csak megerősítem😃
0
0
0
0
madchief avatar
Crysis Grafika tuningokkal
Metro 2033
Just Cause 2
GTA 4 iCEnchancer moddal
Far Cry 2
DiRT 2-3
Battlefield Bad Company 2
Battlefield 3
kb. ennyi
0
0
0
0
@insane666 avatar
CRYSIS főleg graf tuningokkal verhetetlen nincs nála jobb még a Crysis 2-őt is agyonveri.

Amugy majd a Far Cry 3 jobb lesz talán. Más játéknak esélye sincs. Najó talán Metro 2033 de az már dx11...
0
0
0
0
levente59 avatar
Crysis, Crysis Warhead, Crysis 2, Dirt 3, Battlefield 3, Far Cry 2 esetleg még: Cod Black Ops, Shift2, NFS Hot Pursuit (2010), Battlefield Bad Company 2
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
vkristof01 írta:
Szerintem:
Call of Duty BlackOps
Crysis 2
Far Cry 2
Metro 2033
(ez nem sorrend)

Sajna a Metro 2033 nem túl látványos helyen játszódik de a lámpa fényénél látszik a szép grafika,őt is ide sorolhatjuk (engem a blackops-ra emlékeztetett a grafikája)
NFS Hot Pursut 2010 grafikája is lenyűgöző és a Shift-tel szemben a tájra is helyez némi hangsúlyt.
A Black Ops a randa textúráival igencsak kilóg a sorból, a többi tényleg jól néz ki, azok alatt azért már lényegesen keményebb motorok dübörögnek.
0
0
0
0
gregorpgm avatar
Mafia 2, Witcher 2, Dirt 3, NFS HP
0
0
0
0
vkristof01 avatar
Szerintem:
Call of Duty BlackOps
Crysis 2
Far Cry 2
Metro 2033
(ez nem sorrend)

Sajna a Metro 2033 nem túl látványos helyen játszódik de a lámpa fényénél látszik a szép grafika,őt is ide sorolhatjuk (engem a blackops-ra emlékeztetett a grafikája)
NFS Hot Pursut 2010 grafikája is lenyűgöző és a Shift-tel szemben a tájra is helyez némi hangsúlyt.
0
0
0
0
no avatar
DiRT2 és 3, Crysis, TDU2
0
0
0
0
KTM520 avatar
Dirt3,Crysis,😎 Far Cry2,AVP(2010)
0
0
0
0
dan_73 avatar
Crysis, Battlefield Bad Company 2, Operation Flashpoint Dragon Rising, Dirt 2, Dirt 3
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció