Mindent a Facebook-ról!

Szerző: Adam996, 2011. May 17., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 359
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
YourMomIsNotMale avatar
BiGame írta:
És mit kell rajta nézni😃?


elsőnek a lábakat, utánna a kezeket... azt az élvezett fejeket pedig hagyjátok.
0
0
0
0
BiGame avatar
És mit kell rajta nézni😃?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
BiGame írta:
Én se lopom, haverod facebook-b*zi, suliba egész nap face-ezik, ugye 30-as. Az a kedvencem mikor 60x kiírjátok egy nap, h "unatkozok"😆!


felteszek egy képet minyárt... osztálytásraim lesznek azok.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ezt szoktam hallani 10-12 évesektől: Remélem azért lájkolni fogod amit írtam, mert ontos, hogy lájkold.... De ennek a lájk gombnak nincs semmi értelme....
0
0
0
0
BiGame avatar
Én se lopom, haverod facebook-b*zi, suliba egész nap face-ezik, ugye 30-as. Az a kedvencem mikor 60x kiírjátok egy nap, h "unatkozok"😆!
tasiadam:fuu, infó tanáram annyira nincs otthon ebben, h azt kérdeztem osztálytársamtól, h "Ricsike hányan lájkoltak facebookon?" énmeg kérdem, olyat, h lehet😆!
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
BiGame írta:
Superlompos: hmm, nemtom mi bajod a face-el, nekem naon tetszik, főleg ezek az összehasonlítások😂![LINK]


és az hogy nap mint nap azt kell halgatni hogy " fészen láttem egy picset és lájokoltam, majd lájkolj visza, pussy"

na ezekböl kurvára elegem van.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk én egyszerre beszúrok egy csomó hülyeséget és kész. Aztán néha felnézek, hogy írt-e valaki valamit, de ennyi. Most mit lopjam a napot ott. 😃
0
0
0
0
azbizony avatar
BiGame írta:
Superlompos: hmm, nemtom mi bajod a face-el, nekem naon tetszik, főleg ezek az összehasonlítások😂![LINK]


Ez egyértelmű 😂 Naná hogy a lábszártörés 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Lol! 😂 A FB egy tipikus agysorvasztó oldal! 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Superlompos: hmm, nemtom mi bajod a face-el, nekem naon tetszik, főleg ezek az összehasonlítások😂![LINK]
0
0
0
0
Reptile110 avatar
én is avastot és az télleg jó 😆
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Noddal nekem se vannak jó emlékeim. Én Avast!-ot használok elég jó...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
hector maio írta:
akkor most mit tegyek nod32 most ellenőriz ha nem oldja meg win reinstall 😕 ku*va jó sz*r facebook


Az cumi! 😕 A Nod32 nem feltétlenül a legjobb bajtárs! Nekem volt, hogy 1-2 nap alatt tönkrevágta az egész op.rendszert egy vírus, és a Nod semmit se csinált.
0
0
0
0
niteforce avatar
nekem a nod 32 nem jelzett, de a face az muxik...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Lol! 😂
Én nem láttam ilyet. Maga az ötlet nem lenne rossz, a dislike gomb. Mert van egy ismerősöm, aki mindent lájkol. Mondjuk én alapból nem kattingatok sehova a FB-n! Most nem azért mondtam, hogy nagyképűnek tünjek, de ma már semmilyen oldalban nem lehet szinte megbízni. A közösségi oldalak amúgyis tele vannak hülyeségekkel. Ez és az az ismerősöd válaszolt erre a kérdésre stb....
0
0
0
0
BiGame avatar
Még jó, h nem perfect a megfigyelő képességem😆, haverom kiírása tetszette, amit erre a szarra írt😆!
"Köszönöm szépen ismerőseimnek hogy 700000x elküldték a NEM tetszik gomb infóit,mostmár tuti hogy NEM fogom használni 😃DD"
0
0
0
0
Killer17 avatar
Én is rányomtam 😕 De az AVG egyből blokkolta is 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
[LINK]

A hozzászólást olvassátok el és átkozzátok
0
0
0
0
hassi avatar
Van olyan is ami nem csinál semmi rosszat.. Nekem régóta van.
// Hozzátenném, hogy hülyeségnek tartom a facebook mániát, és csak pár naponta megyek fel, akkor is házifeladatért vagy haverokkal dumálni (amit legtöbbszor Skypeon tudok le 😃😉
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
Én rákattintottam csak az avg letiltotta az oldal megnyitását😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Csak én nem találtam azt a felületet amire rá kell kattintani?😆 Úgyse kattintottam volna rá!
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Huhh nekem is elküldtég vagy 8-an még jó h nem nyomtam rá, de már ki is irtam nekik...

Jelöljétek mindet SPAM-nak az valamit segit
0
0
0
0
Adam996 avatar
akkor most mit tegyek nod32 most ellenőriz ha nem oldja meg win reinstall 😕 ku*va jó sz*r facebook
0
0
0
0
jasko avatar
énis beszoptam de nekem nem tűnt el 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hali nálam ma az történt h 4ismerősöm kitette az üzenőfalamra h a facebookon már van nem tetszik gomb is rákattintottam mindent csináltam erre bekaptam 1 vírus utána az fb-ről át tett valami más oldalra és ki írta h ez vírus a fb már dolgozik rajta meg ilyen és fellül el tüntek ezek ezek a lehetőségek h kezdőlap/adatlap magyarán ha használni kezded ezt a nem tetszik gombot minden ismerősöd üzenőfalára ki teszed a lehetőséget és ő is 1kattintásból vírust kap tehát ne használjátok ezt a lehetőséget bárki is ki teszi az üzenőfalatokra!!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció