Mindent a Facebook-ról!

Szerző: Adam996, 2011. May 17., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 359
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bfrenk avatar
Én átváltottam Twitterre gyerekek, Facebookra már csak játszani járok fel. 😆
0
0
0
0
pukkancs avatar
elég ritkán szoktam...
0
0
0
0
neuroflex avatar
akkor ne néz fel fészre 😃
0
0
0
0
pukkancs avatar
de ezzel van tele az fb, nem lehet nem észrevenni, és nem foglalkozni vele
0
0
0
0
neuroflex avatar
akkor nem kel lfoglalkozni vele😃
0
0
0
0
pukkancs avatar
számomra akkor is idegesítő...
0
0
0
0
neuroflex avatar
ez divat mert nem unatkoznak: D
0
0
0
0
pukkancs avatar
de az mi ha nem függőség, hogy minden nap kitesznek ilyen baromságokat hogy lájkolj meg ezek? kemény embernek hiszik magukat azért mert egy ökörséghez kap vagy 80ezer lájkot...
na meg ez a körleveles cucc, hogy Rakd ki te is és figyeld meg milyen színeket kapsz...kék: slkoholista, zöld: jó barát meg tudja rák hogy mik... többnyire a 12-14 éveseknek hobbijuk ez...
0
0
0
0
neuroflex avatar
Superlompos írta:
Jah, mert a sok tizenéves 80%-a napi 18 órán át ott csorgatja a nyálát. Ez a sok lájkolás, meg az idióta kérdésekre való válaszolgatás is egy rémálom! 😃


az nem is olyan rossz ha lájkolni kell: D
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jah, mert a sok tizenéves 80%-a napi 18 órán át ott csorgatja a nyálát. Ez a sok lájkolás, meg az idióta kérdésekre való válaszolgatás is egy rémálom! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az a véleményem, hogy csak egy SuperMegaPatch segíthene már az FB-n. Most gigás nagyságokra gondolok, mert a pár mb-os patchek semmit se érnének! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
OC = Overclock (túlhajtás) Proci túlhajtás 2,8 ghz-ről 3,35 ghz-re!

Facebooknál ez 2,8-ról 4,2-re történt meg valószínűleg! 😂
0
0
0
0
Adam996 avatar
OC = hardveres tuning 😃 vagy is szarrá huzták az fb vidikártyáját 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
SwitcX írta:
😂
De milyen hiba? Az a hiba mondjuk, hogy nem tudom törölni magam 😃


én tudom hogy kell: D
0
0
0
0
pukkancs avatar
na jah sok retekség van az oldalon, és még ilyeneket si akarnak, hogy azt is látod hogy kik nézték meg az adatlapod...komolyan annak mi a f*szom értelme van?? így is szar az oldal nem kell még több buziság rá....
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jah, vagy egy normális hűtő! 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Csak nincs rajta elég fesz 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Amit pl. hector is leírt ! 😃 Meg írok valamit, aztán 20 perc múlva jeleníti meg. Mintha a túl sok OC miatt instabil lenne az FB. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk nem ártana egy javítás, mert rengeteg hiba van az FB-n! 😃

Ez nem szleng, hanem full hd kocka nyelv by Superlompos! 😜
0
0
0
0
Adam996 avatar
Ja tiszta bug az fb olyan mint ha nem lenne hozzá crackfix 😆😆 amúgy van olyan h a chatpartnerek képét ott bal oldalt mindenkit 2x mutat 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk nem ártana egy normális patch, mert rengeteg bug van az FB-n! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mmúgy visszatérve a vírushoz. Már a link is gyanús kellett volna, hogy legyen! 😃 Meg az is, hogy az ismerősök tudják ezt aktiválni. 😃 Egy jó béna vírussal átvágtak sok embert! 😜
0
0
0
0
Adam996 avatar
Ja bocs csak siettem mert kezdődött a barátok közt 😃😃
0
0
0
0
pukkancs avatar
disk like 😆 jó lesz az dislike-nak is 😆 😂
0
0
0
0
Adam996 avatar
Ja már úgy is mindenki tudja h ez a disk like vírus 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Most vettem észre hogy az a Csek lelopta a nevemet. -.-"
Ádám vagyok. 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Igen😃? Ádám, vagy Csek-ként hívnak?😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Nem rossz ötlet! 😂 😃
Amúgy aki akar jelöljön be nyugodt szívvel. 😆
Ádám Fiatalúr Baranyi 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nagyon top lett ez a téma! Át kellene nevezni simán FB-re! 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Jah nem is 6 autóm van hanem 12😆 csak már rég voltam car town-on 😃
https://www.kephost.com/images4/2011/5/18/vqs89hx5mezuaji7hw5s.png
0
0
0
0
BiGame avatar
24😃, ha minden jól megy, holnap leszek 25, és megveszem a Challenger R/T-t, eddig van 1 2010 Camaro Indy Pace Car, 2010 Corvette Indy Pace Car, 2005 Mustang GT, 2008 Fast Five Challenger SRT8, 1969 Fast Five Camaro, 1970 Charger Matte Black és amit ma nyertem egy 2010 Fast Five 370Z😃!
0
0
0
0
Adam996 avatar
BiGame : Hányas szintű vagy?? 😃 nekem 6autóm van 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Én Farmvillet és Car Madnesst csapatok Facebookon. Meg barátnőmnek írogatok szépeket. 😃 😂
0
0
0
0
BiGame avatar
hector maio: egyszer én is így voltam😆, de folytattam, és most már elég sok mindent megcsináltam😃, 7 verdám van, összeraktam Dom Charger-ét, megvan a 3 pink slip race áá😆!
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
eddig 2 kockát kérdeztem és eddig 2 mondta h van vírus rajta dögivel 😆 egyik 2 napja ment a linker 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A FB-n nem játszok semmivel. Van a gépen bőven játék és más elfoglaltság is. 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Én is cartown-ozok de már abba hagytam unalmas 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Én a CarTown-ot játszom, azzal elvagyok😃!
0
0
0
0
BiGame avatar
Persze, énse nagyon kötök bele, mer igaz, h nap nagy részébe játszok, vagy netezek, de a facebook, általába mindig megvan nyitva egy lapon!
0
0
0
0
Demoz avatar
tasiadam írta:
Demoz írta:
tasiadam írta:
ÚJ VÍRUS: A FACEBOOK!!!!

Ez nagyon tetszik és milyen igaz. Sokan nem is tudnak meglenni nélküle...


volt a myvip akkor azt kelet halgatni hogy vipen pics komizz... facen pedig új képet osztotam meg és lájkold......
egyik sem jobb a másiknál.

Hát ja. Osztálytársaim egész nap fb-znek órán. Még tesiórán focizás közben is!!😲
Kicsit kezd idegesítő lenni...én max azért megyek fel, hogy megkérdezzem a leckét vagy hogy másnapra mi kell suliba.
0
0
0
0
BiGame avatar
Most nem azért, h sok oldal hsz-után így írok egy dologra😆, de egy vírus simán hazavághatja a belső alkatrészeket, sztetek, h megy tönkre az alkatrészek kb 60%-a? Naná, h nem öregek és eljött nekik az idő😆, pl túlhajtja az egyik fő alkatrészt, leégeti a vinyót, stb, na nem úgy, h lángrakap, hanem képletesen hazavágja^^. Személyesen tapasztaltam, hogy egy vírus hazavágta az első vga-mat, nem 1 haveromnak ment tönkre a gépe, mert külföldről egy cd-t berakott a gépbe, azt páff, vagy van ez az e-mail vírus pl, h egy olimpiai láng ég a képergőny, és közbe má nem is tom, asszem leégeti a vinyód, vagy hasonló, vagy az üdvözlünk a mátrixba-üzenet, ami kb ugyan ezt csinálja!
XFXFORCE: fuu-.-, ne tudd meg haverjaim mennyit nyaggattak, "na lécci csak regelj a face-re, és legyél a szomszédom", ezt vagy 60x-eljátszották velem😆!
0
0
0
0
no avatar
Ja kb ilyet 😃
ennél van ötvenszer jobb földművelős gém:

www.farmerama.hu ··
0
0
0
0
no avatar
Sose értettem mi értelme az FB-nek.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Demoz írta:
tasiadam írta:
ÚJ VÍRUS: A FACEBOOK!!!!

Ez nagyon tetszik és milyen igaz. Sokan nem is tudnak meglenni nélküle...


volt a myvip akkor azt kelet halgatni hogy vipen pics komizz... facen pedig új képet osztotam meg és lájkold......
egyik sem jobb a másiknál.
0
0
0
0
niteforce avatar
csak spamel, de en nem tudom hogy meg csinal e.valamit. lehet hogy adathalasz..... 😆 mondjuk tolem nem sokat szed ki a profilombol. max annyit hogy hazban lakom. es az a haz mexikoban van, szuletesi helyem meg jamaica.... 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja amúgy ez a dislike gombos vírus csak telespammel vagy valódi windows gyilkos vírus?
0
0
0
0
pukkancs avatar
am milyen vírus ez a cucc? nem mentem rá azért kérdem 😆 hogy holnap jókat tudjak röhögni az osztálytársaimon ^^
0
0
0
0
bfrenk avatar
Én ezért tettem ki ezt: 😆

Ma lett a "Nem tetszik gomb" világnapja. Tedd ki te is,ha fejberúgnád azt az illetőt,aki ezt az egészet kitalálta!
0
0
0
0
niteforce avatar
ennekem egyszer egy jatekkal lejott 3 modosulgato trojai. nod 32 meg folyamatosan irtogatta az ujabb es ujabb modosult reszeit, ami rohadtul lassitotta a gepet, mar hajamat teptem tole..
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció