Mindent a Facebook-ról!

Szerző: Adam996, 2011. May 17., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 359
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Az is egy megoldás! Én max kisebbeket kapok el, de ha 5-6 már összejön, akkor reinstall Windows.

De csomószor a google képkeresőjénél kapok....
0
0
0
0
niteforce avatar
de durva 😃

en amikor virust kapok befosok es rogton ujratelepitem a gepet 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
tasiadam írta:
ÚJ VÍRUS: A FACEBOOK!!!!

Ez nagyon tetszik és milyen igaz. Sokan nem is tudnak meglenni nélküle...
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
tömegvírus, a megoldás egy olló vagy egy kábelvágó.... de ez nem a leghatásosabb ellenszer... ha valaki feltölrné a rendszerét...... szerintem én ezt várom.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Mért?? 😃 de amúgy télleg amit mostantól ki írok dvd-re vírusos lesz?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem az FB önmagában egy vírus...
0
0
0
0
Adam996 avatar
Nekem engedte és ezt írta ki "Sajnálom de a böngésződ nem alkalmas a disk like gomb alkalmazására cserébe kapsz 1 ajándékot kattints ide érte" és ott írta h vírus blablabla... 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk nekem nem kell vírus, hogy windows reinstall legyen. 3 hónap alatt tuti tönkremegy a sok telepítéstől a registery meg a hasonló bejegyzésektől! 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
tasiadam írta:
Superlompos írta:
Igazából szerintem nem, csak a kékhalál ezt hazudja. 😆

De egy vírus hogy tudná tönkretenni az alkatrészeket? Eltöri talán a vinyót? 😃


elkezd viszaszámolni és leáll. (a gép)


Az nagy fenyegetés, hogy leáll! 😃 Újraindítom és újrahúzom! Probléma letudva... 😉


hát úgy értem én is.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
tasiadam írta:
Superlompos írta:
Igazából szerintem nem, csak a kékhalál ezt hazudja. 😆

De egy vírus hogy tudná tönkretenni az alkatrészeket? Eltöri talán a vinyót? 😃


elkezd viszaszámolni és leáll. (a gép)


Az nagy fenyegetés, hogy leáll! 😃 Újraindítom és újrahúzom! Probléma letudva... 😉
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Igazából szerintem nem, csak a kékhalál ezt hazudja. 😆

De egy vírus hogy tudná tönkretenni az alkatrészeket? Eltöri talán a vinyót? 😃


elkezd viszaszámolni és leáll. (a gép)
0
0
0
0
whiplaser avatar
jah 😆 sztem az vírusban az a jó hogy lehgalább rá szánsz egy órát gépre azt újrarakod nekem a kék halál estleges túlterehelés vagy vagy vmi motorikus hivba miatt volt de mióta besült az sincsen 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igazából szerintem nem, csak a kékhalál ezt hazudja. 😆

De egy vírus hogy tudná tönkretenni az alkatrészeket? Eltöri talán a vinyót? 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
A FACEBOOK AZ SZAR!

a sok hulye mar bocsanat 0 ertelmi szinttel lajkolgat, minden szarra rakattint, nem csoda hogy mindig mindenki a facebooknon hackel, meg csinal ilyen szarokat.
0
0
0
0
neuroflex avatar
nekem is volt ilyen hogy bekapcsoljam mondom mamádat😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szóval egy a lényeg, ahogy mondtam a hardver tönkretétele offolva van. Viszont nem akkor kell újrarakni mikor már nagyon lassul, mert akkor már átmehet a többi particióra/meghajtóra is! Főleg, ha Nod32 a "barátod".
0
0
0
0
whiplaser avatar
kb... max csak befolyásolni tudja de tönkrevágni nem és az iylen vírus valami speckó vírusnak kell lennei mert egy mezei soha nem lesz képes valamiylen hatással lenni a hardveree
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerinted egy vírus ami 1 esek ls 0 ák sorozata hogy tudna tönkre tenni bármit is ami fizikai kirepül a gépből és felrúgja? Max úgy tehetné tönkre a vírus ha alapból lenne olyan beépítve a gépbe hogy halj meg most parancs.
0
0
0
0
whiplaser avatar
hát jah... a vírus szereti a friss husit 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Most ne tölts le semmit! Főleg ne Win7-et, mert azt is megfertőzi s vírus, amit kiírsz!
0
0
0
0
whiplaser avatar
nekem azt szokta mondani h vegyek jobb karit -.-
0
0
0
0
Adam996 avatar
Ja ok 😃 én régebben azt hittem h a kék halál is 1 vírus 😃 akkor míg nem lassul a gépem nem teszem újra 😃 kárt úgy se csinálhat vírus ügye?? vagy is ezt akkor vegyem úgy h vírus nem tud anyagi kárt csinálni?? csak win-t hazavágni?? mert a win7 a torrenteken úgy is ingyenes 😆D
0
0
0
0
whiplaser avatar
sztem csak a winfos megy haza 😆!AM ebböl az a végszó hogy a suliba le lesz tilva a facbeook😢 ha bár mongyuk ammugy is szarok a suliba a gépek...
0
0
0
0
Adam996 avatar
Mért nem csak simán lompi?? 😆 aúgy ha a gépem vírusos lesz az csak a win-t teheti tönkre vagy bármilyen alkatrészt a gépembe pl. alaplap , merevlemez , ram?? ilyeneket is tehet tönkre? vagy csak a win7-et? 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem gond, csak valaki ne értse SLI-nek! 😂
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Superlompos ha nem gond téged is leröviditelk SL-re oké?
szóval:
SL:Én is csak innen értesültem
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én csak innen értesültem róla, hogy van valami hülyeség az FB-n! 😃 Reggel óta nem voltam fent, csak most mentem fel, mikor láttam a vászkiáltásokat.
0
0
0
0
BiGame avatar
Én csak a kis telefont néztem, mondom jólvan face-kockák😆!
0
0
0
0
whiplaser avatar
az iylenkre is kell figtyelni... meg pl amikor egy régebbi verzióban a KÉPEKET exébe akarta megmutatni (rakhatam újra a gépet -.-)
0
0
0
0
Adam996 avatar
Ja nekem is utána tünt fel h iphone segítségével 😕 de akkor már késő volt 😀
0
0
0
0
whiplaser avatar
am én azt vettem észre hogy ez a vírus az Iphone kiirás mellet terjeszkedik tehát nekem az vol furcsa hogy ojanok küdtek IPhonrol akiknek nincs is olyan vagy nem is láttak még kézben (pl én se láttam még olyat*.*)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az cumi, mondjuk nekem van gyakorlatom a windows újrarakásából. Pedig nem is szokott vírusos lenni a gépem.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Én már többet facebook-on semmire se kattintok vírusos sz*r 😕 tehetem újra a gépem...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
engem nem irányíthatnak, Nekem már van rutinom, nem vagyok bábu! 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Most egy ilyet találtam

Malicious script scams - Facebook Help Center | Facebook

Alatta van 3 ismerősöm, és mindegyikőjük ugyanazt a szöveget írta be angolul. Valaki nagyon vicces kedvében van.... 😃


mondta nekem egyik infótanár hogy megtudták hackelni a firefoxot és aki egy ilyen oldalra lép fel azt kedvére irányíthatják...
0
0
0
0
BiGame avatar
Azt néztem én is, de nemtom mit csinál😆!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Most egy ilyet találtam

Malicious script scams - Facebook Help Center | Facebook

Alatta van 3 ismerősöm, és mindegyikőjük ugyanazt a szöveget írta be angolul. Valaki nagyon vicces kedvében van.... 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
gigazte írta:
Most eléggé megcsappant a Nem Tetszikek száma FB-n. Lehet, hogy van valami fejlemény az ügyben?


az nem divat... én is védem a nyelvet.
0
0
0
0
gigazte avatar
Most eléggé megcsappant a Nem Tetszikek száma FB-n. Lehet, hogy van valami fejlemény az ügyben?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Amúgy indítottunk egy kampányt, hogy adjanak ki egy normálios patchet a facebokkra és ez lett belőle! Egy jó kis vírus! 😃

Normális patchet a Facebookra:

[LINK]


az kép... nikotintapasz helyett facebook tapasz elvonóra....
erdélybe voltunk kirándulni ott pedig volt egy laptop amin volt mobilnet... amit feltettem képet. Na az volt a lényeg hogy behozták és kb sírtak azok 2-en hogy facebookozhassanak. (ugye bár edélyben RO ORANGE és cornex van ezért nem lehetett ott használni)
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
olyan nekedvalók 😆 alacsonynövésű ***pörgettyűk 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Amúgy indítottunk egy kampányt, hogy adjanak ki egy normálios patchet a facebokkra és ez lett belőle! Egy jó kis vírus! 😃

Normális patchet a Facebookra:

[LINK]
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
ja és én 16 éves vagytok, azok ott vagy 14-15 éveske....
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Mondjuk a mai lányok 90%-ának nincs esze. Ez pont olyan, mint a tampon reklám. 10 nőből 9 ezt ajánlaná! 10 nőből 9 nem normális. 😃


😆D 10 nőböl 9 nő abbol 9 hülye, az az 1 vagy transzfesztita vagy NŐ.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk a mai lányok 90%-ának nincs esze. Ez pont olyan, mint a tampon reklám. 10 nőből 9 ezt ajánlaná! 10 nőből 9 nem normális. 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Jól van, a lányok mind ilyen FB kockák! Tisztelet a kivételnek!


A pasija haverom és mondtam neki állítson rajta mert valaki még egész véletlen pofánvágja és mondta hogy nem érdekli....
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Elég egyszer, de mind1! 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
😂 ez komoly, nálunk is fiúk, lányok eggyaránt kockulnak😆!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jól van, a lányok mind ilyen FB kockák! Tisztelet a kivételnek!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció