Mindent a Facebook-ról!

Szerző: Adam996, 2011. May 17., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 359
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bl0ck avatar
Nagy általánosságban nálam is ennyiből áll fb..
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
én nem vagyok vmi nagy facebook fan... felmegyek, meg be se tölti, az oldalt és látom h nincs értesítés és lelépek 😆 néha ki postolok vmi baromságot, azt ennyi 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Kb. én a Facebookot már csak játékokra, meg a csapatom, osztályom csoportjára használom, egyéb másra nem nagyon.
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Superlompos írta:
Volt olyan is, ha ennyien lájkoljátok, akkor meztelenül fogok végigmenni az utcán....


ilyeneket olvastam már én is, de ezeken csak röhögtem 😂

Volt olyan is, hogy ha 10-20-stb.. lájk lesz akkor az egyik hipermárketbe kiállok középre és azt kiabálom: szeretlek pikachu szeretlek! 😆😂
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Volt olyan is, ha ennyien lájkoljátok, akkor meztelenül fogok végigmenni az utcán....
0
0
0
0
greenmelon avatar
Superlompos írta:
Az lenne vele a baj, hogy akkor itt is lájk verseny lenne. Az pedig nem tenne jót.

Jó szar lehet, hogy az ismerőseid között lájk verseny van. 😃
Az enyémek között szerencsére nincs ilyen.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az lenne vele a baj, hogy akkor itt is lájk verseny lenne. Az pedig nem tenne jót.
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
hát érdekes volna, ha lenne lájk program itt a gépigényen 😃
sok értelmes hozzászólást lehetne minősíteni így.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Mondjuk a Like & Dislike-ot ide is bevezethetnék.
Ilyen esetekre: 100-87, menne a gépemen? -112 😆
Ebből talán megértené, hogy ne a %-al foglalkozzon. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak nem írtuk ki, hogy megjött... 😂

Szerintem aki értelmes az úgyis a + részét használja ki, aki pedig nem, az meg is érdemli a balsorsot. 😜
0
0
0
0
Randy Orton avatar
és jövök ide bannolni.


😆😆

Csak nem engem! 😊😆

Amúgy már itt is kezd Facebook hangulat lenni, ha visszanézed a hsz-eket!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Randy Orton írta:
De ha nem tetszik, akkor minek nézegeted? Egyáltalán minek vagy fent? Azon kívül, hogy a haverjaiddal dumálsz... De azt máshol is megteheted.


Ha nem nézegetem, akkor is kiszúrja a szemem. Csak akkor vagyok fent több percig (max 10), ha valaki írt valamit. hanem írt senki, akkor azonnal bezárom az fb fület, és jövök ide bannolni. 😆
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Az összeesküvőknek szerencsére hamarosan vége lesz. Barátnőm, folyton nézi és nem is örül neki hogy vége, de én annál inkább örülök neki. (legalább egy hülyeséggel kevesebb lesz)
0
0
0
0
Randy Orton avatar
De ha nem tetszik, akkor minek nézegeted? Egyáltalán minek vagy fent? Azon kívül, hogy a haverjaiddal dumálsz... De azt máshol is megteheted.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk a másik kedvencem mikor az egész FB a VV-ről az X-Faktor meg arról a csodálatos Összeesküvőről szól. Az is borzasztó. Néha elég szörnyű, hogy mire nem képesek az emberek. 😶
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Hát biztos hogy lesznek. Már akkor sokan fel voltak háborodva, mikor az új facebook külsőt dobták ki. Sok olyan oldal jött létre, hogy vissza a régi facebookot, stb...
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Azt a sok mocskot a drága ismerőseid rakják ki facebookra, nem vadidegenek. Ne a facebookot hibáztasd amiért hülyeségeket postolnak.


Teljesen egyetértek!
Ezzel nem a Fecebook-ot védem, én se szeretem, sőt már nem is vagyok fent, de nem értem, hogy miért szidják.
Ez is az emberi hülyeséget tükrözi...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Meg nem is lehet mindenkinek megfelelni. Ebből kifolyólag mindig lesznek olyanok, akiknek nem fog tetszeni a patch, amit kidobnak az FB-re.
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Superlompos írta:
Mindennek van előnye, nemcsak hátránya. Csak sajnos nem mindenki tudja szelektálni a jót. Persze miután nem vagyunk egyformák, nem mindenkinél ugyanaz a jó.


Hát igen. Ha meg mindenkinél ugyan az lenne a jó, akkor tök monoton és kiszámítható lenne az élet.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mindennek van előnye, nemcsak hátránya. Csak sajnos nem mindenki tudja szelektálni a jót. Persze miután nem vagyunk egyformák, nem mindenkinél ugyanaz a jó.
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
niteforce írta:
facebookon vannak értelmes oldalak is. te válogatod, hogy miket like-olsz, ha minden hülyét visszaigazolsz, akkor persze hogy teleszemetelik a falat a szar postjai.
Én is fent vagyok, de maximum összesen fél órát facebookozok egy nap, többet nem tudok mást csinálni, nem tudom mit csinálnak azok, akik szinte állandóan fent vannak.
Szerintem amúgy hasznos is lehet, mert ha azok az oldalak amik téged érdekelnek tudatni akarnak valamit, akkor először kirakják facebookra.


Ez teljes mértékben így van! Sok hasznos oldal megtalálható a facebookon keresztül.
0
0
0
0
niteforce avatar
facebookon vannak értelmes oldalak is. te válogatod, hogy miket like-olsz, ha minden hülyét visszaigazolsz, akkor persze hogy teleszemetelik a falat a szar postjai.
Én is fent vagyok, de maximum összesen fél órát facebookozok egy nap, többet nem tudok mást csinálni, nem tudom mit csinálnak azok, akik szinte állandóan fent vannak.
Szerintem amúgy hasznos is lehet, mert ha azok az oldalak amik téged érdekelnek tudatni akarnak valamit, akkor először kirakják facebookra.
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Superlompos írta:
Mindenki 5-öst kapna, így betiltanák. 😂


Hát ez meglehet 😂
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Facebookot csak szeretni lehet 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mindenki 5-öst kapna, így betiltanák. 😂
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
nem csodálkoznék, ha idővel tantárgy lenne a facebook....
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ha nem terjedt volna el az fb, akkor maradt volna aklasszikus msn. 😜 Bár ez kényelmesebbá tette az emberek dolgát.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Kmisi99 írta:
greenmelon írta:
Superlompos írta:
Itt is volt olyan, aki harakirit akart. Ilyenkor a főadminnal kell beszélni. 😜

Mondjuk egész egyszerűen nem olvasom a sok mocskot, ami az fb-n uralkodik. Már mindent kitaláltak az agyleépítéssel együtt. 😶

Azt a sok mocskot a drága ismerőseid rakják ki facebookra, nem vadidegenek. Ne a facebookot hibáztasd amiért hülyeségeket postolnak.

Pontosan! Sok idióta van aki szidja a facebookot holott a Magyar hülyéje aki nem tudja használni és teleszarja. Ez egy ingyenes szolgáltatás az regisztrál aki akar. Örülne hogy van ilyen hogy könnyen el lehet érni az ismerősöket stb nem szaar fos hugy fészbuk bárcsak ne lenne. Na meg még amikor a fejlesztők próbálnak valami újítást az ember mit vesz észre. Ez más ez szaaaaaaaar fél perc se telik el át se nézi ha szokatlan jó hogy nem tetszik az idióta parasztjának.

Odanézz, elbeszélnek mellettünk. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De egyre durvább a dolog. Alig jönnek ki az óvodából máris az fb-n lógnak. 😜
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Ja, aztán otthon meg az anyjuk mondja nekik hogy mit lájkoltál ma?! 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Néha kell újítani, mert akkor monotonná válna az egész. Mondjuk akárhova nézek az utcán, szinte biztos, hogy valahol ott a Facebook. Még a kicsik is erről beszélnek. Ezt lájkold, meg azt lájkold... 😆
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
attól hogy sok újítást hoznak be, attól a színvonal ugyan olyan marad.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez szidás ismerős. Mindenki kirakja, hogy vissza a régi fb-vel!

engem nem érdekelnek az újítások, mert csak 1-2 emberrel szoktam beszélni, az pedig nem változik.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Superlompos írta:
Látom te szereted az fb-t! 😜

Gondoltam, hogy írsz valami tölteléket ha már megcáfolni nem tudod amit írtam. 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
greenmelon írta:
Superlompos írta:
Itt is volt olyan, aki harakirit akart. Ilyenkor a főadminnal kell beszélni. 😜

Mondjuk egész egyszerűen nem olvasom a sok mocskot, ami az fb-n uralkodik. Már mindent kitaláltak az agyleépítéssel együtt. 😶

Azt a sok mocskot a drága ismerőseid rakják ki facebookra, nem vadidegenek. Ne a facebookot hibáztasd amiért hülyeségeket postolnak.

Pontosan! Sok idióta van aki szidja a facebookot holott a Magyar hülyéje aki nem tudja használni és teleszarja. Ez egy ingyenes szolgáltatás az regisztrál aki akar. Örülne hogy van ilyen hogy könnyen el lehet érni az ismerősöket stb nem szaar fos hugy fészbuk bárcsak ne lenne. Na meg még amikor a fejlesztők próbálnak valami újítást az ember mit vesz észre. Ez más ez szaaaaaaaar fél perc se telik el át se nézi ha szokatlan jó hogy nem tetszik az idióta parasztjának.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Látom te szereted az fb-t! 😜
0
0
0
0
greenmelon avatar
Superlompos írta:
Itt is volt olyan, aki harakirit akart. Ilyenkor a főadminnal kell beszélni. 😜

Mondjuk egész egyszerűen nem olvasom a sok mocskot, ami az fb-n uralkodik. Már mindent kitaláltak az agyleépítéssel együtt. 😶

Azt a sok mocskot a drága ismerőseid rakják ki facebookra, nem vadidegenek. Ne a facebookot hibáztasd amiért hülyeségeket postolnak.
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Szerintem bűnt követ el aki erről az oldalról le akar törlődni 😀 (persze ha megvan az ok, akkor érthető.)
0
0
0
0
neuroflex avatar
fész már nem olyan mint régen ez baj😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Itt is volt olyan, aki harakirit akart. Ilyenkor a főadminnal kell beszélni. 😜

Mondjuk egész egyszerűen nem olvasom a sok mocskot, ami az fb-n uralkodik. Már mindent kitaláltak az agyleépítéssel együtt. 😶
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Toma97 írta:
Csak az nemjó facebook-ba nem lehet törölni.


De ha 1x beregisztrálsz, akkor minek akarnád törölni magad?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
De lehet törölni magad. Csak nincs kirava a főoldalra nagy betűkkel hogy töröld le magad most.
0
0
0
0
Toma97 avatar
Csak az nemjó facebook-ba nem lehet törölni.
0
0
0
0
szolnokiferenc 23 avatar
greenmelon írta:
Mert az sokkal jobb, tényleg, ha valaki egy gépigényekkel foglalkozó oldalon lóg egész nap. 😆
Egyébként tipp facebookhoz: minden poszt jobb felső sarkában van egy kis gomb amivel akár le is lehet tiltani az illető összes bejegyzését.

Én egyszer regeltem face-re mert megpróbáltam megkeresni a canadai rokonokat és utána nem tudtam letiltani magam róla, azért vok fent de összbe 5 percet nem töltöttem ott! ne ugasd le Superlompost h itt van😂 mert általában mindenkinek segit ha baj van és ha akarod tudni én non-stop egész nep itt vok és nem unom magam!!!!!!!
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
ki mondta hogy "egész nap itt lóg"?
Biztos vannak olyan tagok itt, akik szinte csak ezt az oldalt használják és folyton itt vannak, de ez nem jelent semmit. A fórumokat tekintve ez is egy közösségi oldal, mivel itt is szinte mindent meglehet beszélni mint facebookon. Annyi különbséggel hogy itt nincs lájk gomb,chat,stb...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hát sokkal jobb, mondjuk nem is szabad összehasonlítani a kettőt. 😀
0
0
0
0
greenmelon avatar
Mert az sokkal jobb, tényleg, ha valaki egy gépigényekkel foglalkozó oldalon lóg egész nap. 😆
Egyébként tipp facebookhoz: minden poszt jobb felső sarkában van egy kis gomb amivel akár le is lehet tiltani az illető összes bejegyzését.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez az egy előnye, hogy ott elérsz mindenkit. Csak a többi része egy nagy zsák szeméttel ér fel. 😜
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Hát én is inkább itt vagyok, és nem a facebookon ahol folyton lájkokat akarnak az emberek. Én ritkán vagyok fönt facen, csak akkor ha barátnőmnek írok/akarok valamit, de amúgy meg nem. Barátnőm (mint a többi lány) szeret a facebookon lenni, és többségében mindig elérem ott.
0
0
0
0
szolnokiferenc 23 avatar
Superlompos írta:
A fb most már lassan lefelé fog menni, ezért raknak egy rakás patchet rá, de csak egyre rosszabb lesz. 😜

Bár már végre teljesen megszünne. Superlompos remélem igazad lesz. Sosem értettem mi értelme van az fb-nak, ha valaki chatelni akar az skype-ra vagy vmi ilyesmire. Én utálom az egész fb-t szerintem egy nagy fostalicska (saját véleménny!!)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció